Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 51

Tema: Dervish vs Paragon =?

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630

    Dervish vs Paragon =?

    dajte ljudi neznam sta da budem kada dobijem nightfall dajte mir ecite neke razlike,neke slike filmiće

    thx unaprijed



  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Kupi preorder pack i čitaj koliko te mila volja.
    Dakle, Dervish je melee, Paragon nije. Dervish se pretvara u avatare bogova, Paragon daje naredbe i shoutove. Dervish ima kosu, Paragon ima koplje.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    a jeb*** zaboravio da imam na tom CD-u ali nema veze ipak želim čuti i vaša mišljenja btw. kron izbrisan post jer bezveze spammas



  4. #4
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    a jeb*** zaboravio da imam na tom CD-u ali nema veze ipak želim čuti i vaša mišljenja btw. kron izbrisan post jer bezveze spammas
    Zato sto sam reko da budes dervis, zato spammam?
    well, I'm insulted....

    Sam si htio da ti preporučimo koga hoćeš.
    Čudna si ti biljka :naughty:

    Bux.to referrer

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    a sto si mi preporucio mogao si malo objasniti a ne samo napisati

    Dervish!



  6. #6
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    Ok, nisam skuzio da to treba.

    Dakle, dervis mi je bolji jer ima suuuuuuuper stil izvođenja skillova.
    Koliko mi se čini, sa kosom napada "u krug" tako da zahvati sve protivnike oko njega, sto je ogroman plus. jedino su mu malo skillovi zeznuti, teski za skuzit i baziraju se na enchancmenut, no kad to prožvakaš sve ide ko po loju.


    Happy?

    Bux.to referrer

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    MAlo prtjerujes oko toga spama blac knight!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja cu u Nightfallu 100% biti dervish jer mi bolje izgledaju vise volim melee stil pretvaraju se u avatare i to je za sada sve.
    "The present will pass by if you live in the past."

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557

    Re: Dervish vs Paragon =?

    meni je paragon bolji...

  9. #9
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Dervish jednim napadom zahvati max 3 protivnika. I jednom kad mu necro baci Defile Enchant, Dervish žali da se rodio.
    Dakle. Kad doleti Nightfall, prvo zarolam Paragonče. Because I want to shout!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    MAlo prtjerujes oko toga spama blac knight!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja cu u Nightfallu 100% biti dervish jer mi bolje izgledaju vise volim melee stil pretvaraju se u avatare i to je za sada sve.
    thrall jesi nabavio propechies

    sry na offtopicu



  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Nisam ga jos nabavio i ne znam da li cu ga uopce nabaviti. Trenutno imam jedno 10 igara na kompu pa cu ubrzo dobiti jos dvije pa dok to predjem, ali mozda ga nabavim u ovom mjesecu.Ovisi koliko para dobijem za rodjendan lol.
    "The present will pass by if you live in the past."

  12. #12
    Stvarno koji nerd moras bit da otvoris topis sa tim pitanjem, ajme igra jos nije ni izasla, ti pitas....

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Bio je event i mogao si isprobati kakvi su!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    "The present will pass by if you live in the past."

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    i probao sam kakvi su!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ali ja trazim vasa misljenja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ovisi o tvom ukusu svatko ima drukciji.
    Dervish:
    1.Bolje mi izgleda.
    2.Melee (iako mi to nije vazno)
    3.Pretvara se u zakon!!!!!!!!!!!!!!!! avatare.


    Paragon:
    1.Ima zakon Spelove.
    2.Ima isto cool armour kao neki anđeo (iako je meni dervishov bolji)
    3.Spearovi su range weaponi i može nositi štit.

    Dervish is the winner (Barem meni)
    "The present will pass by if you live in the past."

  16. #16
    a cuj treba ti misljenje drugih sta ti je draze igrati...

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    ja sam za D zbog enchantmentsa...sad pobledajte komb s Mo za farmanje... LUDNICA!!!!
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Bio mi je bolji dervish, sada mi je opet bolji Paragon...Ludi su.Dosadio mi je nekako dervish sa njegovim avatarima, sta ja znam.Sutra ce mi opet on mozda biti bolji.
    "The present will pass by if you live in the past."

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Jucer gledao neki match. Igrali europljani protiv japanaca. Bila su dva darvisha i pretvorili su se u te bogove ili sta vec, japanci su propali u 5 minuta. Darvish se sam zaletio na monkove pobio ih a rangeri su pucali po warriorima. I bio je neki paragon e taj je tip car kako ih je klao. Tip mu se priblizi i vidim samo kako healt pada
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Vrlo je vjerovatno da će se Dervishu uskoro dogoditi što i Assassinu a to je da će ga ljudi početi izbjegavati zbog ogromne količine noobova koji će ga igrati jer će im biti "cool" a nikad se neće potruditi saznati kako se zapravo s njime igra.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Jos nisam probao igrati sa dervishom, ali sa assasinom jesam.Trebalo je malo vremena da skuzim kako se igra sa njim, ali kada skuzis onda ulančavaš napade jedan za drugim i izludiš protivnika, pa se na kraju teleportiraš.U HA najvise mrzim team od Paragona, jaki su .
    "The present will pass by if you live in the past."

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Jos nisam probao igrati sa dervishom, ali sa assasinom jesam.Trebalo je malo vremena da skuzim kako se igra sa njim, ali kada skuzis onda ulančavaš napade jedan za drugim i izludiš protivnika, pa se na kraju teleportiraš.U HA najvise mrzim team od Paragona, jaki su .
    uh pametan lik sa assassinom ubije bilo sta... ja se danas u ab nisam ni okrenio a neki assassin me vec ubio... sam me otruje,zakrvari, osepavim, nemog ni skill upotrebit i vec umrem al sva sreca da su taki igraci rijetkost

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Ja imam assassina ali nisam se maknuo od lvl 15 jer mi se kod questova pojavljuju ona bolesna cudovista, i to me uvijek dokrajci. Jer ubim ja to cudoviste, ali ona radi damage kad umre 100 i tako me zakolju
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    U AB, tamo su najgadniji assasini , brz te ubije , a d se i ne snadjes istina.Osim kada sam warrior , onda su gotovi...
    "The present will pass by if you live in the past."

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    U AB, tamo su najgadniji assasini , brz te ubije , a d se i ne snadjes istina.Osim kada sam warrior , onda su gotovi...
    Yeah right, takvi kao ti su mi najdraži u AB-u, "snimi" me izdaleka pikne "Sprint" i zamnom ja mu iz zabave bježim jedno 5-6 sekundi nakon toga kakav shadow step skill pa slijedi "Jagged Strike", "Fox Fangs" "Blades of Steel", "Moebius Strike" pa "Death Blossom" uobičajeno u tome trenuku ako nije mrtav "hrabri" ratnik da petama vjetra potpomognut "Sprintom" pa i ne primjeti da se na njemu nalazi "Shameful Fear" i jednostavno ubije samog sebe.

    = Citat = Izvorno postao ^B4$t4rD^
    uh pametan lik sa assassinom ubije bilo sta... ja se danas u ab nisam ni okrenio a neki assassin me vec ubio... sam me otruje,zakrvari, osepavim, nemog ni skill upotrebit i vec umrem al sva sreca da su taki igraci rijetkost
    Čista istina da ima više takvih igrača nebi bio Assassin na tako zlu glasu, a ne oni geniji što koriste "Palm Strike", "Horns Of The Ox", "Falling Spider" pa "Twisting Fang" što u biti i nije loš combo ali ovi geniji redovito ne primjete da neprijatelj nije pao zbog blizine drugih pa nastave sa svojim combom trošit energiju i pitaju se zašto im nije combo upalio.

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471
    = Citat = Izvorno postao Glass
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    U AB, tamo su najgadniji assasini , brz te ubije , a d se i ne snadjes istina.Osim kada sam warrior , onda su gotovi...
    Yeah right, takvi kao ti su mi najdraži u AB-u, "snimi" me izdaleka pikne "Sprint" i zamnom ja mu iz zabave bježim jedno 5-6 sekundi nakon toga kakav shadow step skill pa slijedi "Jagged Strike", "Fox Fangs" "Blades of Steel", "Moebius Strike" pa "Death Blossom" uobičajeno u tome trenuku ako nije mrtav "hrabri" ratnik da petama vjetra potpomognut "Sprintom" pa i ne primjeti da se na njemu nalazi "Shameful Fear" i jednostavno ubije samog sebe.

    = Citat = Izvorno postao ^B4$t4rD^
    uh pametan lik sa assassinom ubije bilo sta... ja se danas u ab nisam ni okrenio a neki assassin me vec ubio... sam me otruje,zakrvari, osepavim, nemog ni skill upotrebit i vec umrem al sva sreca da su taki igraci rijetkost
    Čista istina da ima više takvih igrača nebi bio Assassin na tako zlu glasu, a ne oni geniji što koriste "Palm Strike", "Horns Of The Ox", "Falling Spider" pa "Twisting Fang" što u biti i nije loš combo ali ovi geniji redovito ne primjete da neprijatelj nije pao zbog blizine drugih pa nastave sa svojim combom trošit energiju i pitaju se zašto im nije combo upalio.
    evo bas sam danas mako prasinu sa svoje assassinke i pokusavao neke buildove sklepat i nije mi bas uspjevalo da bude efikasno
    jel mi mozes reci neki build za ab, za assassina?

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.
    "The present will pass by if you live in the past."

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.
    Nema tog Warriora koji se može tako brzo liječit koliko Assassin može brzo djelit štetu.

  29. #29
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    da.... troll unguent mu nije ni do koljena.

    ali cripling shot pwna, pogotovao ako neko ne zna igrat

    Bux.to referrer

  30. #30
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zg
    Postova
    290
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Assasini uvijek odustanu od napada na mog warriora.Ja se lijecim i dealam mu dmg , a onda on vec krvari, spor je i ima ispod 50% energije , a ne moze bjezati i brzo crkne.Onda u chatu jos upise :Hate all Luxons lol.
    Koji normalan assasin bi išao napast warriora?!
    SILJO JE IMBA

Slične teme

  1. Paragon
    By Nodakim in forum Guild Wars
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 30-03-2008, 00:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •