Stranica 51 od 53 PrvaPrva ... 414950515253 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.501 do 1.530 od 1567

Tema: Iron Maiden

  1. #1501
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Iron Maiden

    i tako radio ja nocnu ovaj tjedan i dodjem jucer ujutro i legnem spavat,kad ono netko zvoni na vratima oko 9.30.

    naravno bio je to moj postar i veli kao kaj sam te zbudil reko nemoj me nis pitati kad ja ugledah kuvertu u njegovoj ruci na kojoj je pisalo amazon

    reko daj brze brze,a on meni kaj ti je polako polako. doslo je nest za babu jos kaj sam moral potpisat i brzo istrgnuo tu kuvertu iz njegove ruke i gas u kucu. odmah sam upalio hi-fi i krenuo otvarat kuvertu.

    otvorim ja kuvertu, vidis lijepa aluminijska kutijica. na njoj naljepnica iron maiden the final frontier. skinem foliju,otkeljim naljepnicu i zalijepim je na kutiju. otvorim kutijicu, unutra je cover bez ikakvih loga, lyricsi svih pjesama uz prigodne sf slicice te jednu slicicu eldorada i par eddie slicica. cd je plav,sa novim eddie skullom i kljucevima. brzo sam ubacio cd u cd player i peri

    nakon sto sam se nauzivao iso sam vidit bonuse na net. prepoznalo mi cd i pogledao sam intervju,spot, slike u galeriji,probao malo igru igrat te naposljetku skinuo full hd wallpaper i stavio za pozadinu

    predobro mi je to limited izdanje,steta da svih cd-ova nema tako da se mogu uzet jer je predobar format,jedino steta da nisu u kutijicu stavili jos kakve bonuse, slike,poster il sta vec,da bude vise materijala bas,a ne samo bonusi preko neta.

    predobar album,jedva sam docekao

    ako mozete i ako ima u ducanu trk po limited verziju,ako ne uzmite obicnu ovo je must have album

  2. #1502
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994

    Re: Iron Maiden

    euforija. meni se, evo, svidla when winds blow somewhere wild winds www, i mother of mercy je ok. al sad da je nešt preposeban album - jok.

  3. #1503
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Iron Maiden

    http://www.ironmaiden.com/index.php?...articleid=1253


    Ko sto i sam naslov kaze, globalna dominacija final frontiera. u 21. zemlji su no.1 a u onima u kojima nisu,tamo su daleko iznad svojih prijasnjih najboljih mjesta. album je stvarno poharao svijet.

    I dalje uzivam u svom mission editionu i album mi je skroz sjeo. Najslabija pjesma na albumu mi je The man who would be king makar mi je i ona super,a najbolja mi je WtWWB. Maideni stvarno nemogu napravit los album, kad sjedne(a uvijek sjednu) onda je prekrasno uzivat svakih par godina u novim i neotkrivenim stvarima.


  4. #1504

    Re: Iron Maiden

    Meni su sve pjesme dobre na svoj način, a najbolja mi je WtWWB premda bi ju mogao izgurat Starblind.

  5. #1505
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Iron Maiden

    Dobar im je ovaj, po meni puno bolji od prošlog, isto tako When the wild wind blows mi je najbolji do sada, premoćna stvar
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  6. #1506
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Iron Maiden

    Meni je ovaj album došao kao veoma ugodno iznenađenje, osobito nakon ne baš previše dobrih albuma Dance of Death i AMOLAD. Ono što je Paschendale bio na Danceu, When the Wild Wind Blows je definitvno to na ovome albumu. Pjesma koja kvalitetu albuma podiže za 1 klasu više.

  7. #1507

    Re: Iron Maiden

    Taj Starblind mi je neslušljiv i općenito smećast.
    WtWWB mi je oke,početak posebno.

  8. #1508
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Iron Maiden

    ja recimo nemogu rec da su mi DoD i AMOLAD losi... DoD je odlican album sa puno super pjesama.

    DoD,new frontier,paschendale,face in sand,age of innocence,journeyman su moji favoriti dok amolad kao konceptualno ratni album mi je isto odlican, these colours don't run, pilgrim, longest day,out of the shadows,lord of light su mi isto favoriti.

    meni je jako tesko usporedjivat albume posto mi maideni skoro kompletno brutalno leze i tesko mi je sad govorit ovaj album mi je bolji od ovog. bitno mi je da final frontier nemogu proglasit losijim od icega, znaci da je dobar i da su maideni nastavili biti ono sta jesu cijelu karijeru - po mom misljenju najbolji HM bend

    starblind je uz WtWWB pjesma koja mi je odma sjela i nikako nemogu rec da je neslusljiva a kamoli smecasta. al dobro svatko ima pravo na svoje misljenje, bilo bi dobro kad bi nodakim dao par razloga zasto je neslusljiva i smecasta

  9. #1509
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Iron Maiden

    Super album. Vozim bic s iPodom u ušima, na plejlisti svira El Dorado - prejako

    WTWWB je super pjesma, melodija mi je užasno poznata.
    Svi smo mi Mirko.

  10. #1510
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994

    Re: Iron Maiden

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap

    WTWWB je super pjesma, melodija mi je užasno poznata.
    sign. čim sam prvi put čuo probo sam se sjetit odakle mi je poznata.. al ne ide još..

  11. #1511
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Iron Maiden

    blood brothers?

    inače sad mi se opet sluša album, a uskoro bi mogo proširit svoje maiden znanje ostalim albumima ^^

  12. #1512
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Iron Maiden

    WtWWB je genijalna melodija, to je taj dojam da imas filing da si je prije cuo jer odaje odlicnu atmosferu pjesme a maideni su majstori za postizanje ugodjaja.


  13. #1513
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Iron Maiden

    Zakleo bih se da sam već negdje čuo tu melodiju, nije od nikoje njihove pjesme, pogotovo ne blood brothersa.
    Svi smo mi Mirko.

  14. #1514

    Re: Iron Maiden

    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    starblind je uz WtWWB pjesma koja mi je odma sjela i nikako nemogu rec da je neslusljiva a kamoli smecasta. al dobro svatko ima pravo na svoje misljenje, bilo bi dobro kad bi nodakim dao par razloga zasto je neslusljiva i smecasta

    Pa do mene je vjerovatno to jer prije su mi pjesme tipa Starblind i ostatak klasičnih HM pjesama pasale,a sada su mi neslušljive i više mi se sviđaju pjesme tipa prve 3 minute WtWWB.(Stvari sa starijih albuma su mi oke,čisto jer su mi prije bile dobre,a to se ne mjenja baš,bilo dobro,biće dobro,ali neću baš 50 puta zaredom slušati)
    Opcenito ne volim kada vokal nije "cist", makar je Harris solidan vokal on uvijek ima taj neki iritantan mi zvuk.
    Možda bi bilo pametnije da malo više svira taj bass jer kao vokal mi ne paše njegov "stil" ili kakogod.

    I da pjesme su preduge.Nema smisla,volim raznolikost i mjenjanja žanra svakih 4-5 minuta, a ne da moram jednu slušati minimalno 9 minuta.

  15. #1515
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391

    Re: Iron Maiden

    ovaj album je prolazan.napokon novi album od maidena da nes vrijedi.a matter of life and death mi je bio tolko dosadan i uzasan naspram nekih njihovih starih super albuma..nema niti jedne dobre stvari na tom albumu kao da se furaju sami na sebe uzas..dok na ovom novom stvari poput when the wild wind blows,coming home i starblind podizu kvalitetu albuma na sasvim solidan.
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  16. #1516
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Iron Maiden

    kako kome,meni je ovaj odlican ali ni amolad nije bio nimalo los
    Won't Bow Don't Know How.

  17. #1517
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391

    Re: Iron Maiden

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    Zakleo bih se da sam već negdje čuo tu melodiju, nije od nikoje njihove pjesme, pogotovo ne blood brothersa.


    možda Mike Oldfield - Moonlight Shadow ..
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  18. #1518
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Iron Maiden

    Nije baš.
    Svi smo mi Mirko.

  19. #1519
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Iron Maiden

    Jel ima di u ZG možda za kupit Limited Edition FF-a?
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  20. #1520
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391

    Re: Iron Maiden

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    Nije baš.

    me ful je slican..ona melodija koja je na pocetku wtwwb je laganija. a u moonlight shadow malo je brža i dolazi kao refren....
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  21. #1521
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Iron Maiden

    = Citat = Izvorno postao betatester444
    Jel ima di u ZG možda za kupit Limited Edition FF-a?
    kolko znam u hrv ga nema,svi koji ga imamo smo narucili iz vana


    meni nijedan album od maidena nije los pa tako ni TFF ni AMOLAD. meni su svi dobri,jednostavno sve sto naprave mi sjedne dosta dobro . nakon 15 studijskih albuma vjerujem da nemogu napravit loš album, i to zato sto rade ono sto vole i rade kako to vole.

  22. #1522
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391

    Re: Iron Maiden

    mislim da bas zato sta imaju vec brdo albuma mogu napravit los i za to su sanse velike.govorim o a matter of life and death koji je par klasa ispod npr. fear of the dark,the number of the beast,ili brave new world... i to ne po kvaliteti sviranja naravno odradili su odlicno ko uvijek ali govorim o dobrim,zanimljivim i originalnim stvarima na albumu a kojih na amolad jednostavno nema
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  23. #1523
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Iron Maiden

    moram reći da se slažem, AMOLAD mi nit smrdi nit miriše
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  24. #1524
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Iron Maiden

    the longest day, out of the shadows, benjamin breeg, the pilgrim.. te stvari su zanimljive i odlicne neznam zasto svi kritiziraju zadnja 2 albuma.. meni su oba dobra svaka na svoj nacin... amolad je malo puno kompleksan dok je TFF malo jednostavniji

  25. #1525
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391

    Re: Iron Maiden

    mozda ako si fan maidena onda da ali realno gledano definitivno NE..
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  26. #1526
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Iron Maiden

    = Citat = Izvorno postao Bob Dylan
    mozda ako si fan maidena onda da ali realno gledano definitivno NE..

    a sta samo oni koji nisu fanovi mogu <realno> prosudjivati?

    ti mozes realno samo za sebe prosudjivat, jer tvoja realnost i moja realnosti nisu iste jer smo 2 razlicite osobe.

    ko sto je netko rekao na cmaru, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive.

    svatko tko zivi maidene ce rec da oni nemaju nijedan los album, i kaj se mene tice stvarno nemaju.

  27. #1527
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391

    Re: Iron Maiden

    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    = Citat = Izvorno postao Bob Dylan
    mozda ako si fan maidena onda da ali realno gledano definitivno NE..

    a sta samo oni koji nisu fanovi mogu <realno> prosudjivati?

    ti mozes realno samo za sebe prosudjivat, jer tvoja realnost i moja realnosti nisu iste jer smo 2 razlicite osobe.

    ko sto je netko rekao na cmaru, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive.

    svatko tko zivi maidene ce rec da oni nemaju nijedan los album, i kaj se mene tice stvarno nemaju.

    nenene ako si fan maidena zagrizeni fan naravno da ne mozes realno prosudivati i sad si svojim tvrdnjma to i dokazo (, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive. )pa zato se i zovu fanovi ,obozavatelji necega ..ne...po meni tvrditi da je album amolad jednako dobar kao npr number of the beast ili fear of the dark je nebuloza....realno govoreci maideni imaju nekih 8 vrhunskih albuma i to ih cini jednim od najacih bendova na svijetu..svi ostali albumi su onako prosjecni i to je to..jos nisam vidio da je neki fan to napiso ovdje pa....
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  28. #1528

    Re: Iron Maiden


    [quote=Bob Dylan]
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    = Citat = Izvorno postao "Bob Dylan":2bbvy8o2
    mozda ako si fan maidena onda da ali realno gledano definitivno NE..

    a sta samo oni koji nisu fanovi mogu <realno> prosudjivati?

    ti mozes realno samo za sebe prosudjivat, jer tvoja realnost i moja realnosti nisu iste jer smo 2 razlicite osobe.

    ko sto je netko rekao na cmaru, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive.

    svatko tko zivi maidene ce rec da oni nemaju nijedan los album, i kaj se mene tice stvarno nemaju.

    nenene ako si fan maidena zagrizeni fan naravno da ne mozes realno prosudivati i sad si svojim tvrdnjma to i dokazo (, maideni nisu samo pjesme, nego je to stil zivota definiran glazbom koju oni stvaraju,oni se ne slusaju samo uhom nego i srcem, oni se zive. )pa zato se i zovu fanovi ,obozavatelji necega ..ne...po meni tvrditi da je album amolad jednako dobar kao npr number of the beast ili fear of the dark je nebuloza....realno govoreci maideni imaju nekih 8 vrhunskih albuma i to ih cini jednim od najacih bendova na svijetu..svi ostali albumi su onako prosjecni i to je to..jos nisam vidio da je neki fan to napiso ovdje pa....[/quote:2bbvy8o2]



    AMOLAD je definitivno bolji od Fear of the Dark-a po mom mišljenju, a rekao bih i NOTB-u premda mi je jedan od najboljih čisto zbog sentimentalne vrijednosti. Koliko sam vidio skoro pa svi pljuju po albumima Brave New World, Dance of Death i AMOLAD jer nisu izgleda navikli da Maideni nisu više (kao i da su bili) klasični HM bend nego su došli na sasvim novu stepenicu koja ih zapravo izdiže iznad svih drugih HM bendoiva i mogli bismo reči osim da stvaraju pjesme oni stvore nekakvo mini književno djelo s tim pjesmama.

  29. #1529
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Iron Maiden

    Fear of The Dark je neusporedivo bolji od AMOLAD. Atmosferičan i rokija prevladava, a na AMOLADU su pjesme sasvim prosječne (izuzev Reincarnation Of Benjamin Breeg) iako je AMOLAD sasvim dobar album.
    Svi smo mi Mirko.

  30. #1530
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Iron Maiden

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    Fear of The Dark je neusporedivo bolji od AMOLAD.
    mislim da ti fali ovo: << po mom misljenju>>

    po mom misljenju fear of the dark je najlosiji maidenov album makar mi je dobar. zakljucio sam to po tome sto ga fkt najrjedje slusam, dosta rjedje od drugog najrjedjeg kojeg slusam

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •