Stranica 2 od 53 PrvaPrva 12341252 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 1567

Tema: Iron Maiden

  1. #31
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    CITAJTE CIJELI TEKST

    e u skoli (da idem u skolu, mos si to zamislit lol!) pise ono ceca, il ne znam, lepa brena i ta sranja i ja napisem u kut gore s kemijskom (ne moze se izbrisati) NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU onako citko i cisto, i vidis on meni na to onako strelicu =>kaj ne slusas cajke?ti si garant neki pederko, metal i rock su koma, svi koji to slusaju su kreteni i pederi<=

    JA SMA PUKO, ceko sam da vidim koji je to klinac, e znate kaj sam vidio, ima uske traperice, neku pedersku jaknicu s kapuljacom koja ima onako krzno itd itd, mislimd a se usro kada sam mu reko da sam njegov "susjed" i da cu ga ubiti ako kaze nesto protiv metala... samo je reko... da, oprostite!! ;;DD IM SOOOO EVUL!!!! mislimd a mu je fakat pao mrak na oci kada je vidio da ge neki darker ceka na mjestu, lanci mi vise, killeri oko ruka, onako scarey, i jos kaj je najbolje, imal sam taj dan svoju MM majcu, onu na kojoj izgleda skroz zdroksano ;;PP

    i da znate sto ej jos napisao

    ja napisao ono bezveze Guild Wars (ne znam y) i on ce =>ti si STUPIED ....kako je nasa mladez neobrazovana i da, napisao je ROCK IS SUCKED... mislimd a i ovjde vidite greske...

    u cemu smo mi zapeli, koja kvna, koja sranja



    Trebo si ga svezat i pustit mu Hell AwaitsS

    Citam tvoj post i ruka sama leti na policu da skine Dance Of Death
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  2. #32

    Re: OBAVEZNO PROCITATI

    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    CITAJTE CIJELI TEKST

    e u skoli (da idem u skolu, mos si to zamislit lol!) pise ono ceca, il ne znam, lepa brena i ta sranja i ja napisem u kut gore s kemijskom (ne moze se izbrisati) NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU onako citko i cisto, i vidis on meni na to onako strelicu =>kaj ne slusas cajke?ti si garant neki pederko, metal i rock su koma, svi koji to slusaju su kreteni i pederi<=

    JA SMA PUKO, ceko sam da vidim koji je to klinac, e znate kaj sam vidio, ima uske traperice, neku pedersku jaknicu s kapuljacom koja ima onako krzno itd itd, mislimd a se usro kada sam mu reko da sam njegov "susjed" i da cu ga ubiti ako kaze nesto protiv metala... samo je reko... da, oprostite!! ;;DD IM SOOOO EVUL!!!! mislimd a mu je fakat pao mrak na oci kada je vidio da ge neki darker ceka na mjestu, lanci mi vise, killeri oko ruka, onako scarey, i jos kaj je najbolje, imal sam taj dan svoju MM majcu, onu na kojoj izgleda skroz zdroksano ;;PP

    i da znate sto ej jos napisao

    ja napisao ono bezveze Guild Wars (ne znam y) i on ce =>ti si STUPIED ....kako je nasa mladez neobrazovana i da, napisao je ROCK IS SUCKED... mislimd a i ovjde vidite greske...

    u cemu smo mi zapeli, koja kvna, koja sranja
    klinac je primitivan kolko i tvoj tekst:NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU

  3. #33
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506

    Re: OBAVEZNO PROCITATI

    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    klinac je primitivan kolko i tvoj tekst:NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU
    sad znam da je primitivan ko pljesnivi sir izmedju prstiju stare babe ;;PP
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  4. #34

    Re: OBAVEZNO PROCITATI

    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    klinac je primitivan kolko i tvoj tekst:NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU
    sad znam da je primitivan ko pljesnivi sir izmedju prstiju stare babe ;;PP
    znaš onu staru:kaj napraviš drugome,to ti se vrati kad-tad.znači:ti napišeš nekaj protiv narodnjaka,oni kaj slušaju narodnjake napišu nekaj protiv metala i tak u nedogled...ti fino dojdi tom klincu i reci mu:"bravo sinko,slusaj narodnjake ak te to veseli,ja bum slusal metal jer me to veseli i to je to....i svi ce zivjeti sretno i miru

  5. #35
    Senior Member Lord of The Fleas RETROVIRUS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    SOLAR SYSTEM
    Postova
    358
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...
    čuj brate svako to doživljava na neki svoj način .ja i moj buraz smo došli do zaključka da se puno bendova može usporediti sa Maidinima ali se oni nemaju s čim tj. ili ih voliš il ne
    ˇResponcibilty is the result of Greatnessˇ

  6. #36
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Izgubljen u prostoru i vremenu
    Postova
    213
    Maideni imaju odlicnih pjesama

  7. #37
    Iron Maiden

    Legende...


    ROCK ON!

  8. #38

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    Zakonnn!!!Jedva čekam!!

  10. #40
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    Meni su The Wickerman i The trooper najbolje od Maidena

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    Kako im je jeben cover...cuo sam da ce album biti napravljen u stilu ojesme Paschendale,koja je zakon...MAIDENI SU ZAKON,najbolje su mi pjesme BloodBrothers,Ghost of Navigator,Judas be my guide,i Sign of the cross i to nije sve ..ja mislim da ne možeš imat najbolje pjesme kod njih jer su sve ZAKON...sad sam u fazi prešlušavanja albuma "Fear of The Dark",koji je za mene odličan(ali ne bolji od starijih i BNW ),znam, da su ga mnogi popljuvali ali album ima odlične pjesme...
    IRON MAIDEN

    BTW sve je poteklo od svetog trojstva LEd Zeppelina,Black Sabbath i Deep Purplea

  12. #42
    meni su od Maiden naj 1.,2. album i Piece of mind.Odlican mi je i No prayer for the dying...ovi novi su malo drukciji ali opet odlicni albumi...

    naj naj stvari:strange world,transylvania,gengis khan,prodigal son,flight of icarus,still life,sun and steel,the prophecy,judas be my guide,childhood's end,wasted years,public enema number one,fates warning,run silent run deep,mother russia,flash of the blade i powerslave

    u hebote kolko sam stvari nabrojal

    anyway,maideni su kraljevi HM-a

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    meni su od Maiden naj 1.,2. album i Piece of mind.Odlican mi je i No prayer for the dying...ovi novi su malo drukciji ali opet odlicni albumi...

    naj naj stvari:strange world,transylvania,gengis khan,prodigal son,flight of icarus,still life,sun and steel,the prophecy,judas be my guide,childhood's end,wasted years,public enema number one,fates warning,run silent run deep,mother russia,flash of the blade i powerslave

    u hebote kolko sam stvari nabrojal

    anyway,maideni su kraljevi HM-a
    Tu si pogriješio oni su bogovi HMa

  14. #44
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    meni je najbolji albumi TNOTB i Somewhere in time, a sa DoD-a pjesma Paschendale i New frontier...ma sve su pjesme odlicne a na ovo sam slucajno naisao citajuci na net-u o maidenima:
    "Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
    Maiden and Priest were the gods that we praised"

  15. #45
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Maideni su najbolji heavy metal band ikada (sto se da ocitati iz mog eddie-smiley-a). Genijalna glazba koja vec 25 godina mijenja zivote milijuna ljudi. Jedino sto me smeta je to sto su Fear of the dark i TNOTB toliko preuveličane, jer Maideni imaju 350 puta bolje pjesme. Naajjadnije mi je kad netko veli da slusa Maidene, pa veli da su mu najbolje upravo te 2 pjesme. Očito ne sluša dovoljno pozorno. Potpuno je ista stvar i sa Paranoud od black sabbath, samo taj album ima najmanje 6 boljih pjesamam od te.

    Jedva čekam novi album. Skoro sve pjesme preko 7 min, a cak 2 preko 9... STRAWA
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  16. #46
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Jedino sto me smeta je to sto su Fear of the dark i TNOTB toliko preuveličane, jer Maideni imaju 350 puta bolje pjesme.

  17. #47
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    <Pa ono neću sad nikog vrijeđat, ali meni je metallica bezveze. Maideni su mi zwer. Najveće hitove sam već toliko puta preslušao... Sada sam u fazi Wildest dreams, Rainmaker, Out of the silent planet, Wasted years, Can i play with madness i the clairvoyant...
    stvarno rijetko cujem da neko voli mejdene a ne voli metaliku
    Tu sam jednostavno Metallica je nekak drukčija

  18. #48
    = Citat = Izvorno postao olio
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    <Pa ono neću sad nikog vrijeđat, ali meni je metallica bezveze. Maideni su mi zwer. Najveće hitove sam već toliko puta preslušao... Sada sam u fazi Wildest dreams, Rainmaker, Out of the silent planet, Wasted years, Can i play with madness i the clairvoyant...
    stvarno rijetko cujem da neko voli mejdene a ne voli metaliku
    Tu sam jednostavno Metallica je nekak drukčija
    pa jeste al je izmađu njih neka misterijozna veza

    anyway,metallica je jednom izvela live stvar od maidena,i to prowlera

  19. #49
    Guest
    Legende:

    naj albume-number of the beast,brave new world

    najgori-virtual XI

  20. #50
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Metallica do black albuma=

    90% metallica-e poslije =

    Puno ljudi veli da xi ne valja. Pa ne znam meni je ok. Blaze ne može zamijeniti Brucea ali je po mom mišljenju solidan vokal

    Jedino mi je bez veze kad ljudi vele da je Diano bio najbolji njihov pjevač. Mislim kad poslušaš remember tomorrow kad ga izvodi Bruce i kad ga izvodi Diano to je dan i noć. I IM i Killers mi djeluju pomalo neozbiljni.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  21. #51
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    Ne znam jel ima ovdje za kupit,to sam videl u njemackoj. Album se zove "All stars salute to Iron Maiden". Uglavnom, clanovi poznatih bendova (metallica, black sabbath, itd,itd) izvode njihove pjesme. Uzmu bubnjara iz jednog, gitaristu iz drugog benda itd, i praši! Za svaku pjesmu su druge postave.

    Bux.to referrer

  22. #52
    = Citat = Izvorno postao Kron
    Ne znam jel ima ovdje za kupit,to sam videl u njemackoj. Album se zove "All stars salute to Iron Maiden". Uglavnom, clanovi poznatih bendova (metallica, black sabbath, itd,itd) izvode njihove pjesme. Uzmu bubnjara iz jednog, gitaristu iz drugog benda itd, i praši! Za svaku pjesmu su druge postave.
    znam,videl sam to...

    btw. meni je Di Anno najbolji maiden vokal,bruce ima najbolji scenski nastup

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    IM i Killers mi djeluju pomalo neozbiljni.
    ?!?

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    Meni Diano nije bogzna šta(dosta dobar je) ,Bruce Dickinson(prevedite mu prezime) je ZAKON,a i Blaze ima odličan vokal,a najviše me nervira kad govore da je Bruce srce i duša Maidena šta nije istina...srce i duša je Steve Harris...

  24. #54
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    Meni Diano nije bogzna šta(dosta dobar je) ,Bruce Dickinson(prevedite mu prezime) je ZAKON,a i Blaze ima odličan vokal,a najviše me nervira kad govore da je Bruce srce i duša Maidena šta nije istina...srce i duša je Steve Harris...
    steve harris jeste gazda,ali ovakvi mejdeni kakvi su danas su takvi zbog brucea.slusaj malo killerse pa onda number of the beast pa osjeti promjenu koju je bruce donesel.btw. harris je uz cliffa naj bassist(bar meni)

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    znam da je OGROMNA razlika između killersa i dianna ali mislio sam reci da Maideni ne bi ni postojali bez Harrisa,i da me nervira kad n00bovi počnu govorit(uglavnom oni novi koji su ih tek počeli slušat) da je glavni Bruce,a i istina je da bez njega Maideni ne bi bili Maideni ono šta su sad...
    Cliff je legenda,ali bolji je Harris

  26. #56
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461
    Jednog dana cete sprdati ovo sto danas slusate...

  27. #57
    najvjerojatnije idem 3.12. u Milano na Maidene organiziranim prevozom...stara me nekim cudom pustila

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    UI ŠKVI da sam ja te srece,ali nisam..ali tko zna što sudbina još donosi u naše živote...možda ipak i ja odem,ali to je vjerojatnost ko da v4MP1r3 ide igrat s guštom WoW

  29. #59
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Om3G@
    Jednog dana cete sprdati ovo sto danas slusate...
    mozda... NE
    ja cu uvjek biti PRAUUUUD sto slusam mejsona ^^
    i za metaljku
    i sa sveeeeeeeeedrugo sto slusam... NiN, Theatres, Deathstars...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    dabogda bi sajeta strefila onega ki bi se zasrami Maidena !!!!!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •