Stranica 1 od 53 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 1567

Tema: Iron Maiden

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Iron Maiden

    Evo sjećam se da se u PcPlayu u davnom 50 broju pisalo o Maidenima, te koncertu koji je bio u V. Gorici. Nažalost tada još nisam slušao I.M. i nisam bio na koncertu,ali sam čuo da je bilo fenomenalno i to iz prve ruke. Heh možda netko ima taj koncert? Znam da ga ima HRT, ali ga do sada nisu nikada pustili, ali također ću i njih zamolit.
    Nego što vi mislite o Maidenima? Sviraju preko 25 godina, imaju hrpu albuma i DvD-ova, malo su se skomercijalizirali, ali su moj najdraži bend ....

  2. #2
    welcome...

    eh,mejdeni-legende

    s njima i metallicom sam počel slušati metal.zadnjih par mjeseci ih baš ne slušam previše jer sam sad u malo "žeščoj" fazi,ali da naprave koncert otisel bi bez rezmišljana

    odlican bend,najbolji prvi albumi,HM legende

    Up the Irons!

  3. #3
    Hallowed by Thy Name je stvar koju poslušam barem 5 puta tokom tjedna

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    Run to the hills, run for your life!!!!!



    You take my life and I take yours too....


    Dobri su, dobri...
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Odlican band, no kod nas u bjelovaru traju ratovi izmedu Metallice i Iron Maidena, pa samo slusam Metallicu...pssssss nekad potajce slusam i Maidene))

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    <Pa ono neću sad nikog vrijeđat, ali meni je metallica bezveze. Maideni su mi zwer. Najveće hitove sam već toliko puta preslušao... Sada sam u fazi Wildest dreams, Rainmaker, Out of the silent planet, Wasted years, Can i play with madness i the clairvoyant...

  7. #7
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    <Pa ono neću sad nikog vrijeđat, ali meni je metallica bezveze. Maideni su mi zwer. Najveće hitove sam već toliko puta preslušao... Sada sam u fazi Wildest dreams, Rainmaker, Out of the silent planet, Wasted years, Can i play with madness i the clairvoyant...
    stvarno rijetko cujem da neko voli mejdene a ne voli metaliku

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    PowerslaveS\m/
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  9. #9
    Metallica je ok...ima super stvari ali Maideni su mi ipak 10 puta jači.
    Iako ni njih u zadnje vrime ne slušam...Blind Guardian FTW
    I bless you, Bridgeburners, one and all.

    First in, last out.
    Motto of the Bridgeburners

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas RETROVIRUS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    SOLAR SYSTEM
    Postova
    358
    MAIDEN RULEZ glasno snažno i zarazno
    ˇResponcibilty is the result of Greatnessˇ

  11. #11
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    Ajron Mejden
    Metalika
    Shvatit cete za godinu dve
    Bez uvrede ali nisam mogao da izdrzim...
    Disturbed
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    stvarno su dobri...

    can i play with madness
    no more lies
    fear of the dark
    aces high
    the trooper

    to su mi neke od njihovih naj pjesama...

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Odlican band, no kod nas u bjelovaru traju ratovi izmedu Metallice i Iron Maidena, pa samo slusam Metallicu...pssssss nekad potajce slusam i Maidene))
    SAD CU TE RECIIIII!!!!! MUHAHAHAHAHAHAAAA!!!!

    AM I EVIL? YES I AM!!!!

    sry all, al meni je draza Metallica, ali tamo negdje isto stoje Meideni...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Odlican band, no kod nas u bjelovaru traju ratovi izmedu Metallice i Iron Maidena, pa samo slusam Metallicu...pssssss nekad potajce slusam i Maidene))
    SAD CU TE RECIIIII!!!!! MUHAHAHAHAHAHAAAA!!!!

    AM I EVIL? YES I AM!!!!

    sry all, al meni je draza Metallica, ali tamo negdje isto stoje Meideni...
    Am I Evil nije njihova pjesma
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Joco
    Ajron Mejden
    Metalika
    Shvatit cete za godinu dve
    Bez uvrede ali nisam mogao da izdrzim...
    Disturbed
    Moji frendovi su već par godina ispred mene, a ti veliš za godinu dvije... PA njima se ništ ne mijenja...Osim što se čeka novi studijski album...
    Valjda si skužio da si preglup da bi razumio tu glazbu pa si odustao od nje i sad nam tu mudruješ..

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao jeretik

    Am I Evil nije njihova pjesma
    metallice, je, prerada il ne meni je ona ipak od njih
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  17. #17
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    = Citat = Izvorno postao jeretik

    Am I Evil nije njihova pjesma
    metallice, je, prerada il ne meni je ona ipak od njih
    meni je od Diamond Heada bolje

  18. #18
    Junior Member Plants Vs Zombies AC/DC's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    12
    sori evribadi...al meni ni metallica ni iron maiden nisu muzika. meni metal općenito nije muzika. mislim je...jednako kao i udaranje nogom u kantu za smeće. pa ak se skupi pa svi složno udaraju...neharmonizirano, jel. To je samo moje skromno mišljenje. Znam da mnogo ljudi sluša takve stvari, i nikog ne napadam. Osim Beethovena, Amadeusa i Puccinija, jedini glazbeni geniji su Robert Johnson, Muddy Watters, B.B. King, Big Joe Williams, Jimi Hendrix, Angus Young i Bob Dylan.

    Nemorate me odma ispljuvat, iako vjerojatno hoćete. Nema veze.
    Rock on!
    Shazboz, nano nano!

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    = Citat = Izvorno postao AC/DC
    sori evribadi...al meni ni metallica ni iron maiden nisu muzika. meni metal općenito nije muzika. mislim je...jednako kao i udaranje nogom u kantu za smeće. pa ak se skupi pa svi složno udaraju...neharmonizirano, jel. To je samo moje skromno mišljenje. Znam da mnogo ljudi sluša takve stvari, i nikog ne napadam. Osim Beethovena, Amadeusa i Puccinija, jedini glazbeni geniji su Robert Johnson, Muddy Watters, B.B. King, Big Joe Williams, Jimi Hendrix, Angus Young i Bob Dylan.

    Nemorate me odma ispljuvat, iako vjerojatno hoćete. Nema veze.
    Rock on!
    Gle, i ja slusam Rock & Blues i privrzen sam tome ko dijete maminoj sisi, no metal je isto, kako bi sick rekao podvrsta rocka, jel i sam znas da je sve zapravo pocelo iz Bluesa...
    Metal je uredu, do neke granice, tj. dok se ne pocne dijelit u trash, power , itd itd....
    Nemoj bit nacist po pitanju toga, nije u redu....
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    = Citat = Izvorno postao jeretik

    Am I Evil nije njihova pjesma
    metallice, je, prerada il ne meni je ona ipak od njih
    meni je od Diamond Heada bolje
    Takodje

    I to puno
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    [quote=Büre]
    = Citat = Izvorno postao "AC/DC":3pqbofau
    sori evribadi...al meni ni metallica ni iron maiden nisu muzika. meni metal općenito nije muzika. mislim je...jednako kao i udaranje nogom u kantu za smeće. pa ak se skupi pa svi složno udaraju...neharmonizirano, jel. To je samo moje skromno mišljenje. Znam da mnogo ljudi sluša takve stvari, i nikog ne napadam. Osim Beethovena, Amadeusa i Puccinija, jedini glazbeni geniji su Robert Johnson, Muddy Watters, B.B. King, Big Joe Williams, Jimi Hendrix, Angus Young i Bob Dylan.

    Nemorate me odma ispljuvat, iako vjerojatno hoćete. Nema veze.
    Rock on!
    Gle, i ja slusam Rock & Blues i privrzen sam tome ko dijete maminoj sisi, no metal je isto, kako bi sick rekao podvrsta rocka, jel i sam znas da je sve zapravo pocelo iz Bluesa...
    Metal je uredu, do neke granice, tj. dok se ne pocne dijelit u trash, power , itd itd....
    Nemoj bit nacist po pitanju toga, nije uredu.... [/quote:3pqbofau]


  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    upravo sam skinuo best of bsides od IM i tamo fakat ima brutalka pjesmi... uglavnom su to pjesme drugih bendova, ali jebeno zvuči kad dickinson pjeva communication breakdown...

  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    meni je najbolja Children of Bodomova prerada Iron Maidenove Aces High! prejebeno!
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    meni je jebena prerada maidenove pjesme Hallowed be thy Name od Cradle of filth...

  25. #25
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    meni je jebena prerada maidenove pjesme Hallowed be thy Name od Cradle of filth...
    e ti si mi neki hevijaner...

  26. #26
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...
    Heavy brate

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...
    Heavy brate
    ;;DD ja ti bas ne slusal maidene...nekak ne znam, ne, lol, ja ti vise volim od metala, ko fol Metallicu (al samo do black, dalje je komercijala i uopce nije trash) i ne znam, Nightvish kaj je mjesavina svega, a sada malo i Helloween, i to je to ;;PP od emtala mislim, manson nije metal ;;DD
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  29. #29
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    kaj je tocno Maiden, nije trash 100%, a bome ni nesto powerslave, il kako god, kaj nije to nesto ko "The New Way Of British Metal" il tako ensto...
    nemam pojma....osim kaj maidene zovu predstavnicima NWOBHM-a

  30. #30
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506

    OBAVEZNO PROCITATI

    CITAJTE CIJELI TEKST

    e u skoli (da idem u skolu, mos si to zamislit lol!) pise ono ceca, il ne znam, lepa brena i ta sranja i ja napisem u kut gore s kemijskom (ne moze se izbrisati) NE SLUSAJ CAJKE, UMRI PRIRODMON SMRCU onako citko i cisto, i vidis on meni na to onako strelicu =>kaj ne slusas cajke?ti si garant neki pederko, metal i rock su koma, svi koji to slusaju su kreteni i pederi<=

    JA SMA PUKO, ceko sam da vidim koji je to klinac, e znate kaj sam vidio, ima uske traperice, neku pedersku jaknicu s kapuljacom koja ima onako krzno itd itd, mislimd a se usro kada sam mu reko da sam njegov "susjed" i da cu ga ubiti ako kaze nesto protiv metala... samo je reko... da, oprostite!! ;;DD IM SOOOO EVUL!!!! mislimd a mu je fakat pao mrak na oci kada je vidio da ge neki darker ceka na mjestu, lanci mi vise, killeri oko ruka, onako scarey, i jos kaj je najbolje, imal sam taj dan svoju MM majcu, onu na kojoj izgleda skroz zdroksano ;;PP

    i da znate sto ej jos napisao

    ja napisao ono bezveze Guild Wars (ne znam y) i on ce =>ti si STUPIED ....kako je nasa mladez neobrazovana i da, napisao je ROCK IS SUCKED... mislimd a i ovjde vidite greske...

    u cemu smo mi zapeli, koja kvna, koja sranja
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •