Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Blaze Bayley

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Blaze Bayley

    Evo da otvorim topic o jednom (za mene ) boljih pjevača heavy metala...
    ja mislim da je Blaze jedan od najpotjecjenjijih vokalista u heavy metal sceni....tip ima ful odličan glas i sve a fanovi IM su ga mrzili iz dna duše,pljuvali ga i ponižavali ga na razne načine na koncertima a on je na razne načine htio biti ok s publikom i htio da je oživi da "pjevaju" s njim(poslusajte live Afraid to Shoot Strangers,kamo on neuspješno potiče publiku i govor c'mon i te spike)...
    tip je za mene legenda a x-factor mi je jedan od dražih albuma koji slušam kad sam u depri...

  2. #2
    pa koj je tebi racqu covjece?ovo je pc play forum.podforum multimedija a ne metal podforum.ako hoces raspravljat o tim stvarima mozes postati u im temu ili heavy metal bend temu,a ne otvarati novi topic hebote.imas zato cmar net i hawk

  3. #3
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Ajde ajde. Tko ti brani da otvoris topic za svaku sitnicu za koju pomislis da bi ljudima mogla biti zanimljiva ili vazna?

    laze definitivno ima glas, sto se nemoze reci za 80% wannabe lead singera u metal zanru. Jedini, a time i najveci njegov problem je to sto nemaa bruce-ove vokalne sposobnosti. Naime pjesme koje pjeva bruce pisane su upravo za njegov osebujan glas, pa onda nlaze zvuci ispodprosjecno pjevajuci ih. to se vidi i na 10-ki i 11-ici gdje su pjesme malo laganije i prilagodjene njegovom glasu.

    Definitivno jedan od ljepsih glasove u metalu. Negdje rame uz rame sa Dio-om, premda njemu ipak dajem prednost.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    meni zakon vokal i dobar isto ko i svi ostali IM vokali.
    imam i njegove solo albume i mogu reć da je stavrno ok likčina.

  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Blaze Bayley

    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    Evo da otvorim topic o jednom (za mene ) boljih pjevača heavy metala...
    ja mislim da je Blaze jedan od najpotjecjenjijih vokalista u heavy metal sceni....tip ima ful odličan glas i sve a fanovi IM su ga mrzili iz dna duše,pljuvali ga i ponižavali ga na razne načine na koncertima a on je na razne načine htio biti ok s publikom i htio da je oživi da "pjevaju" s njim(poslusajte live Afraid to Shoot Strangers,kamo on neuspješno potiče publiku i govor c'mon i te spike)...
    tip je za mene legenda a x-factor mi je jedan od dražih albuma koji slušam kad sam u depri...
    Vrlo solidan vokal i solidan album, mada se ne mogu samo tako odreći Bruceka. Kao zamjena je bio ok i Dio, ali Bruce je Bruce, ke ne? Meni osobno je Halford (Robert @ Judas) daleko najjači H/M & Rock pjevač od svih, izvrstan u visokoj i srednjoj lagi, jako dobar kad ide nisko, fakat zvijer od vokala. Inače, postavlja se veliko pitanje - što znači dobar H/M pjevač? Ako se govori o H/M mainstreamu, čiji pjevači su bliži hard rocku, tu bi se moglo pričati jako puno, jer većina tih ljudi su jako dobri sluhisti velikih glasovnih mogućnosti, no ako idete u trash/doom/death/black i ine pravce, onda je po meni najvažnija njihova hipnotička snaga, koja pretvara ljudski glas u žestoki distorzirani instrument, a za to čovjek mora biti psihofizična kompletna predatorska životinja . Njima je jako teško postići da sva ta režanja i krkljanja budu uvjerljiva, samo najbolji u tome uspijevaju (Tom Araya - op.a.), dok većina djeluje poput balave djece koja imitiraju glasove demona iz jeftinih horrora Ž produkcije.
    Je'š muža bez sto kila, pogotovo ako pjeva u Slayeru
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6
    Guest
    Obadvojica su majke,ali bruce mi je bolji.,.

  7. #7
    di anno je car

  8. #8
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    di anno je car
    Ma diano je najbezvezniji maiden pjevac. Glas mu je bez veze, vokalne sposobnosti dosta ogranicne, a i osobnost mu je za qurac. Da je on ostao maideni bi se raspali 81 i niti ni ja sad nebi uzivali u njihovim pjesmama, pa cak ni u dianovim.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    di anno je car
    Ma diano je najbezvezniji maiden pjevac. Glas mu je bez veze, vokalne sposobnosti dosta ogranicne, a i osobnost mu je za qurac. Da je on ostao maideni bi se raspali 81 i niti ni ja sad nebi uzivali u njihovim pjesmama, pa cak ni u dianovim.
    ja najmanje slušam prva dva labuma,jedin šta poslušam je Murders in rue morgue,Phantoma,Iron Maiden,Running Free

    meni je dianno najbezveznije jer nabacuje više na punk

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    ja skoro pa da najviše slušam prva dva....

    prvi album mi je čak i najbolji možda...

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    ja skoro pa da najviše slušam prva dva....

    prvi album mi je čak i najbolji možda...
    bravo sinko.to su pravi maideni,ona izvorna ideja.inace maideni su prvim vremenima prezirali Samson,band u kojem je bil Bruce vokal

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    meni se najmanje sviđa Dianno jer nabacuje na punk

  13. #13
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    meni se najmanje sviđa Dianno jer nabacuje na punk
    hee...moras imati na umu da su u pocetku maideni zvucali jako punkish(i to ne samo zbog dianna).cak su im ponudili da se osisaju i budu punkeri

    neznam,meni je drazi taj vokal koji vise vuce na punk,zato mi je i thrash metal dobar

Slične teme

  1. Blaze Bayley i Majke
    By Da_killah in forum Multimedia
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 21-04-2008, 21:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •