Vidi rezultate ankete: Koji vam je film najbolji ?

Glasači
95. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Harry Potter i Kamen mudraca

    15 15,79%
  • Harry Potter i Odaja tajni

    20 21,05%
  • Harry Potter i Zatočenik Azkabana

    16 16,84%
  • Harry Potter i Plameni pehar

    33 34,74%
  • Harry Potter i Red Feniksa

    11 11,58%
Stranica 2 od 28 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 817

Tema: Harry Potter

  1. #31
    Guest
    Ajde nemojte se svađat,ja znam da ti voliš pottera jer tamo ima tih crnih stvari

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Ajde nemojte se svađat,ja znam da ti voliš pottera jer tamo ima tih crnih stvari
    Ne, Vampirske kronike volim jer tamo ima tih "crnih" stvari. Potter je zanimljiv i čisto ok knjiga. Zanimljivo za pročitati.

    I da, tko se svađa?

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.
    OMFG! Pa jesi ti normalan? Filmovi nisu ništa posebno, istina, ali knjige?! Pa knjige su predobre. Čovječe, pa šta ti je?! To su najbolje knjige za djecu, a i starije, ikad napisane. Klinci toliko uživaju u tim knjigama da ih čitaju dan i noć. Kad je izašla šesta knjiga, klinci su dobivali migrene jer su je čitali bez prestanka. Čista komercijala jedne žene koja nema pojma u životu?! Ta je žena samohrana majka dvoje djece, koja se iz ničega uzdigla na ovaj položaj na kojem je sada. Žena nije imala ništa, bez novaca je bila, živjela je na socijalnoj pomoći. I pogledaj kamo ju je njena ideja dovela. Daj promisli sad o tome šta si rekao. Nema pojma o životu? Ima ona i te kakvog pojma.
    Iskreno, ne znam je li i ti spadas u kategoriju nabrijanih tinejdzera, ali izgleda da je tako. Ovako, kao prvo, HP se uopce ne moze smatrati djelom, jer nema nikakve vrijednosti. Veliki spisatelji i knjizevni recenzenti kao i kriticari su i sami uvidjeli koliko je to sranje. Upravo, zena nije imala sta jesti, ali voli djecu, i zna sta djeca gutaju, pa je dobila ideju kako lahko zaraditi. Pa, zar to ne cine i ovi boy bendovi poput US5 i Tokio Hotel? Zar i oni nisu samo uzmi para. Svijet se sastoji od budala i onih koji ih iskoristavaju. Ocigledno su budale oni koji kupuju knjige a ta zena ih iskoristava. Zna ona dobro sta djeca vole i naravno da ce to pisati. Sve u svemu, knjiga je odlicna djecija knjiga za pred spavanje, iako cu mnogo radije dati djetetu da cita Grimmove bajke da se i malo preplasi i da nauci stosta, no svakom svoje.
    Sto se tice HP kao umjetnicog djela, tu nema dvojbe da je cisti shit. Djelo je lingvisticki na shit nivou, no valjda je to upravo zato da bi djeca od 10 godina mogla citati. Osim toga, nema nikakvog razvijanja likova i njihovih karaktera. I nije razvijanja karaktera ako HP odluci da vise nece gledati kinezkinju nego neku drugu, zato don't srati. Nema nikakve napetosti sto bi trebala imati svaka knjiga. Ne, ne mislim na akciju, vec napetost u sustini onog sto jedna filozofska misao treba da bude, ali HP ima filozofske misli bas kao i Da Vincijev Kod. Knjiga je toliki rip off da je nemoguce. To su cinjenice, no ja ne govorim da neko cita ili ne cita, samo izrazavm svoje misljenje, a i misljenje starijih iskusnih i strucnjaka. Ah da, kada sam vec rekao Da Vincijev Cod, usporedite. I Den Braun je znao sta to ljude danas najvise okupira u svijetu... Zaradi na onom sto ljudi traze, cak i ako je shit.

    P.S. Jao djeca dobila migrenu, mora da je to Tolstoj ponovo roden i nesto napisao

    Ne želim komentirati, jer će onda ovo prerasti u jednu veliku svađu. Ali da ti kažem jednu stvar. Ja nisam nabrijana tinejdžerka, puno sam zrelija od svojih vršnjaka.
    ovaj smajl u tvom postu govori koliko nisi nabrijana....

  4. #34
    Bila sam jer me on ražestio s tim komentarom. Al inače, nisam uopće. I zašto se sad ovo pretvara u raspravu o meni?!

  5. #35
    Senior Member Lock'n'Load Bastard's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Pogreb
    Postova
    176
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Bila sam jer me on ražestio s tim komentarom. Al inače, nisam uopće. I zašto se sad ovo pretvara u raspravu o meni?!
    zato što, kako god se trudili svaka tema klizi prema offtopicu. to ti je osnovno pravilo teorije kaosa
    Fight truth with ban

  6. #36
    Guest
    Gle meni je knjiga odlična,pročito sam prva 4 nastavka,onda sam to volio,dalje nisam bio u toku..ali film kao što morgoth kaze kurva za jednu noč..možd mi se 4. najviše svidio(Emma Watson s 15 god)

  7. #37
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Za sve ljubitelje Emme Watson : (iz slobodne dalmacije) Emma Watson nemože naći dečka ...bla , bla , bla ... ona dva iz filma (Herry i Ron) su joj ko braća pa ne pomišlja na sex sa njima ... bla , bla , bla !

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Za sve ljubitelje Emme Watson : (iz slobodne dalmacije) Emma Watson nemože naći dečka ...bla , bla , bla ... ona dva iz filma (Herry i Ron) su joj ko braća pa ne pomišlja na sex sa njima ... bla , bla , bla !
    vec je popušila obojici

  9. #39
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Za sve ljubitelje Emme Watson : (iz slobodne dalmacije) Emma Watson nemože naći dečka ...bla , bla , bla ... ona dva iz filma (Herry i Ron) su joj ko braća pa ne pomišlja na sex sa njima ... bla , bla , bla !
    vec je popušila obojici


    Al' inace, knjiga i nije toliko losa, ali definitivno nije remek-djelo.
    A filmovi su... Boze sacuvaj.

  10. #40
    Dakle Hela i Wizard, ja tu ne vidim nikakve logike!? Ja sam upravo navodio argumente zasto je HP totalni SHIT, sto i jeste. A vi samo znate reci ti si balavac ti nemas pojma ti ovako ti onako Mislim, get an opinion with stand, a onda nesto reci, a ne ti si ovakav ti si onakav, sto me to podsjeca na temu hio hop.

    A o tome ko je koliko kompetentan da nesto naziva shitom je opet druga stvar, koja mislim meni ide u prilog, no "otom potom".

    P.S. And so Harry Potter and all his friends went to hell for the use of witchcraft. Eeee, toliko mi ide na zivce da cu nastaviti blatiti do sutra hahahah

  11. #41
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Pa ja navodim cinjenice zasto mislim dasi ti ..., necu rec sto, ali neas pojma, nisi ti u pravu a ostatak svijeta u krivu, nije nesto smece samo ako je poznato, volis Tolkiena, i mislis da je on najbolji ili da je jedan od najboljih, slazem se, ali vise manje nemas pojma o ostatku, neznam ko te ucio, imas svojemisljenje i jako je glupo, znas liti zasto je tebi HP smece, recu ti zasto, zatosto ga ostatakljudivoli, a ti jednostavno moras imatidrukcijemisljenje, HP ima dosta obozavatelja i svi su oni po tvome budale i balavci??, je si li ti procita knjige, i zasto uopce usporedujes HP s LOTR-om, ta je razlika golema, koliko god se te cinilislicni potpuna je razila u svemu, tematiki, stilu pisanja, ma svemu, HP je odlican serijal, da nijesigurno nebi bio vako popularan, zar ti stvarno mislis da bi se neki o tvomenajveci shit odnjige prodavao ka HP daje stvarno shit, zar mislis dabi ga ljudivolili, govoris nesto o kriticarima i slicno, kad us oni molim tebili vazni, moze kriticar napisati za nekukjigu da je najbolja knjiga ikada, aliakoonanijepopularnaiprodavana nikoga za to nece bolitik****, citatelji su onikojiodlucuju uspjehkjige, filma, igre, bilo cega ne kriticari, apogledaj u koliko seHPprimjerakaprodajeikoliko ga ljdi obozava pa ondapromisli o tome sto je totalni shit
    Well, as long as it's interesting.

  12. #42
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Pa ja navodim cinjenice zasto mislim dasi ti ..., necu rec sto, ali neas pojma, nisi ti u pravu a ostatak svijeta u krivu, nije nesto smece samo ako je poznato, volis Tolkiena, i mislis da je on najbolji ili da je jedan od najboljih, slazem se, ali vise manje nemas pojma o ostatku, neznam ko te ucio, imas svojemisljenje i jako je glupo, znas liti zasto je tebi HP smece, recu ti zasto, zatosto ga ostatakljudivoli, a ti jednostavno moras imatidrukcijemisljenje, HP ima dosta obozavatelja i svi su oni po tvome budale i balavci??, je si li ti procita knjige, i zasto uopce usporedujes HP s LOTR-om, ta je razlika golema, koliko god se te cinilislicni potpuna je razila u svemu, tematiki, stilu pisanja, ma svemu, HP je odlican serijal, da nijesigurno nebi bio vako popularan, zar ti stvarno mislis da bi se neki o tvomenajveci shit odnjige prodavao ka HP daje stvarno shit, zar mislis dabi ga ljudivolili, govoris nesto o kriticarima i slicno, kad us oni molim tebili vazni, moze kriticar napisati za nekukjigu da je najbolja knjiga ikada, aliakoonanijepopularnaiprodavana nikoga za to nece bolitik****, citatelji su onikojiodlucuju uspjehkjige, filma, igre, bilo cega ne kriticari, apogledaj u koliko seHPprimjerakaprodajeikoliko ga ljdi obozava pa ondapromisli o tome sto je totalni shit
    P.S. Ja sam knjizevnik i lingvista, i zaista mi zna ici na zivce kada neko ko bas i nije tako strucan za jezik ili knjizevnost, pogotovo englesku dode meni srati kako ja nemam pojma a on ima, get a rain check!

    Zaista ti je djetinjasto razmisljanje ako tvrdis da je dobro ono sto se prodaje jer po tvom dobri su i US5 i Tokio Hotel. Po tvom dobri su svi narodnjaci, a (strah me sada reci) cak su po tvom dobra djela Den Brauna.
    Naucio sam nesto kada sam se poveo baviti knjizevnoscu i jezikom, ma umjetnoscu uopcenito, nesto sto rijeeeetko ko postuje, a sto je osnovni postulat da bi poceo diskusiju oko umjetnosti: Kvaliteta nije odredena necijim misljenjem niti kvantitetom pozitivnih misljenja, kao ni kvantitetom uopce, vec je kvaliteta odredena sama po sebi

    Dakle, rekao sam vec, mrzim pisca Albert Camus, ali sam objektivan, i postujem navedeni postulat, i moram priznati da je djelo genijalno i da je pisac nevjerovatan. A primjera ja ti mogu licno navesti milion, a ne da kao i vecina govorim valja samo ono sto se meni svida, ili sto se svida vecini

  13. #43
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Epa, ko god da jesi neka jesi, alimos govoriti stohoces ali ja se stobom necu sloziti, sad idemozavrsiti ovu raspravu, tokio hotel i us5 su smece, a narodnjaci jos vece, ocito jeda nam se razmisljanja neslazu i da niti jedan odnas nece promjeniti svojerazmisljanje ap je zato najboljedas ovim i zavrsi nasaraspava jer je ocitodacemo sedrzatisvojih stajalista sto bilo da bilo, to mi se kod tebe svidja, to stoseborisza svojastajalista i sto se drzis za njih do kraja, iako seu vecini toga potpuno neslazem stobom ali to neznaci da ne cijenimtvojemisljenje, ako semeni neko dijelo, bilo koje nesvidjaniko menece nagovoritidamislim da jetoodlicnodijelo, ako ja mislim da je lose onda je lose, akomislimda je dobroonda jedobro, jer sam samo ja vazan, znam dase ti s tim neslazes ali je u mom slucaju tako, a narodnjaci su smece, to svatko zna i oni koji ih slusaju i ostali, meni ce Petrarca i ostali jadni pisci s jos jadnijim djelim uvik biti losi pisci, ja u njima nikad necu viditi nesto dobro, to je jednostavno tako, ja volim HP knjigee, odlicne su mi i zanimljive i svidja mise iradnjakao i sve ostalo, mislim da imaju veliku knjizevnu vrijednost, zapravo znam daimaju, ti se neslazes smnom, nemoj, sada prekinimo besmislenu raspravo, OK??
    Well, as long as it's interesting.

  14. #44
    PETRARCA LOS PISAC? A HARRY POTTER DOBRO DJELO???
    samo si ti vazan...

    Naravno, bolje da prekinemo besmislenu raspravu, nismo je ni trebali zapocinjati, ok all the best

  15. #45
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    PETRARCA LOS PISAC? A HARRY POTTER DOBRO DJELO???
    samo si ti vazan...

    Naravno, bolje da prekinemo besmislenu raspravu, nismo je ni trebali zapocinjati, ok all the best
    Sast je molim te u petrarce dobro, sanja o nekoj zenskoj, koja ima muzda, djecu, niad joj nije ni prisa, vidija je dva puta, pjesme su mu glupe, dosadne, sto se tice pjesnika Tin Ujevic je najbolji, ovi ostali mu nisu ravni, necemo sada pocinjati novu raspravu o petrarci, ecemo preivse u off topic, sada tema moze pasti u zaborav, nece bitivaljda jos nasih raspravaneko vrime
    Well, as long as it's interesting.

  16. #46
    Senior Member Ninja hurdle Dj_Morales's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    844
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    knjige me oduševljavaju, filmovi razočaraju
    Sza knjige se slazen ali za film bas i ne koji put zna bit i zabavno!!!

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    knjige me oduševljavaju, filmovi razočaraju
    filmovi su toliko jadni da jadninji ne mogu biti.

    BTW - oni koji govore da je to sranje za djecu neka pročitaju 5. i 6. dio pa će shvatit da to više nije obična bajkica za laku noć!!!
    Metal Up Your Ass \m/

  18. #48
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    knjige me oduševljavaju, filmovi razočaraju

  19. #49
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    knjige me oduševljavaju, filmovi razočaraju
    potpis
    a k tome, izvanredna ideja za zaradu
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  20. #50
    Guest
    A dobro,autorica se ne žali,ali ovi posljedni filmovi,kad mal razmisliš,nisu tolko loši..

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    A dobro,autorica se ne žali,ali ovi posljedni filmovi,kad mal razmisliš,nisu tolko loši..
    treći film jedino valja
    Metal Up Your Ass \m/

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332
    ok...skrušeno priznajem...pročitao sam sve djelove i jedva čekam zadnji



    nije šala nije sarkazam
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  23. #53
    Guest
    No offense ti si pljunuti harry potter

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    No offense ti si pljunuti harry potter

    not takken
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  25. #55
    Ja jedva čekam sedmu knjigu, izlazi 7.7. 2007.

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    tko će to dočekat

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    tko će to dočekat


    nadam se da će biti vrijedna čekanja .inače filmovi su mi čisto OK
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  28. #58
    Bit će vrijedna, sigurno.

  29. #59
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    čuj, bit će to završnica i sigurno će biti dobra, ali 100% će poginuti još par poznatih likova
    Metal Up Your Ass \m/

  30. #60
    Guest
    Jer istina da če neko od likova sad poginut?

    p.s jedino sto je legenda u filmu je ron

Slične teme

  1. Harry Potter IGRE
    By THUNDER_DINIX in forum Gaming općenito
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 07-08-2009, 16:01
  2. Harry Potter filmovi
    By loo in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 19-03-2009, 19:44
  3. Harry Potter??
    By Sgt. Bull in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 192
    Posljednji post: 27-10-2008, 22:08
  4. Harry Potter
    By Voldemort in forum Gaming općenito
    Odgovora: 109
    Posljednji post: 04-03-2006, 10:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •