Vidi rezultate ankete: Koji vam je film najbolji ?

Glasači
95. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Harry Potter i Kamen mudraca

    15 15,79%
  • Harry Potter i Odaja tajni

    20 21,05%
  • Harry Potter i Zatočenik Azkabana

    16 16,84%
  • Harry Potter i Plameni pehar

    33 34,74%
  • Harry Potter i Red Feniksa

    11 11,58%
Stranica 1 od 28 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 817

Tema: Harry Potter

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800

    Harry Potter

    Što mislite o tim filmovima ? Što o knjigama ?

  2. #2
    Kojem filmu? Ima ih više znaš

  3. #3
    Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    knjige me oduševljavaju, filmovi razočaraju

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Harry Potter

    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    Što mislite o tom filmu ?
    ( Po meni je to za djecu, što vi mislite ? )
    Signed
    za djecu je

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ma filmovi su smece, sramota, nikad dobar film od dobre knjige, pa cak ni LOTR, knjige su odlicne, ali kjigu prebaciti na film to je druga prica
    Well, as long as it's interesting.

  7. #7
    Guest
    Jadno,jadnije,najjadnije,knjiga je shit,film je smece,jedino sto je dobro u filmu je emma watson,film je čisti geek fest

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    prva dva filma su ok,ta dva filma spadaju u žanr koji ja zovem kurva za jednu noć...pogledaš jedamput i to je to,ali ovi nastavci od filma su smece od smeca...knjiga je super za mladež od 10-13 godina

  9. #9
    Knjige su super,a filmovi smeće pogotovo ovaj zadnji(goblet of fire).

  10. #10
    Guest
    Ti filmovi su previše mračni postali(Gdje si Helena),i glupo je previše to nerealno ti klinci,da sam ja oni protiv kojih se bore,ma ja bi im vrat okrenuo

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Ti filmovi su previše mračni postali(Gdje si Helena),i glupo je previše to nerealno ti klinci,da sam ja oni protiv kojih se bore,ma ja bi im vrat okrenuo
    ja znam kako bi ih uništio kazo bi slovencima da su im oni ukrali more...pa bi vidjeli oni svog boga

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Ma filmovi su smece, sramota, nikad dobar film od dobre knjige, pa cak ni LOTR, knjige su odlicne, ali kjigu prebaciti na film to je druga prica
    agree,inace imam 5 dijelova hp i planiram da kupim si jos 1 i sedmi kada izadje...

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Ma filmovi su smece, sramota, nikad dobar film od dobre knjige, pa cak ni LOTR, knjige su odlicne, ali kjigu prebaciti na film to je druga prica
    agree,inace imam 5 dijelova hp i planiram da kupim si jos 1 i sedmi kada izadje...
    Sja obozavam tu knjigu, serijal, ali nemam niti jedan dio, iako sam sve procitao vise puta, sve sam posudivao, rodjak mi kupi cim izadje novi dio, ali HP je bio bolji u pocetku, prije nego stosekomercijalizirao, sada spisateljica prima ideje sa strane umjesto da sedrzi svojih ideja, ali i dalje odlicno pise i stvara ugodaj
    Well, as long as it's interesting.

  14. #14
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Pročita sam 2. , 3. , 4. i 5. dio ja mislim (zadnji mi je bio red feniksa a to je peti ili ...? ) i onako , meni je dobra knjiga , a filmovi malo suxsaju !

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    vidio sam negdje na ovom forumu lika koji ima nick harry i sliku harrya kao avart

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  16. #16
    Guest
    Da jedan moj frend je freak za to..

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Ma filmovi su Shit a knjige i nisu tako loše.Možda malo loše.He.
    Dobro si reko samo je Emma Watson dobra u filmovima.He

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    knjige me oduševljavaju, filmovi razočaravaju
    Same here...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  19. #19
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.
    OMFG! Pa jesi ti normalan? Filmovi nisu ništa posebno, istina, ali knjige?! Pa knjige su predobre. Čovječe, pa šta ti je?! To su najbolje knjige za djecu, a i starije, ikad napisane. Klinci toliko uživaju u tim knjigama da ih čitaju dan i noć. Kad je izašla šesta knjiga, klinci su dobivali migrene jer su je čitali bez prestanka. Čista komercijala jedne žene koja nema pojma u životu?! Ta je žena samohrana majka dvoje djece, koja se iz ničega uzdigla na ovaj položaj na kojem je sada. Žena nije imala ništa, bez novaca je bila, živjela je na socijalnoj pomoći. I pogledaj kamo ju je njena ideja dovela. Daj promisli sad o tome šta si rekao. Nema pojma o životu? Ima ona i te kakvog pojma.

  20. #20
    Guest
    A žena je bogata,ali ta knjiga nikad neče dostiči fantasy djela steve martina,tada williamsa i j.rr tolkiena

  21. #21
    Knjiga nije ni namjenjana da dostigne ta djela. Naravno da se ne može mjeriti s Tolkienom. Zapravo, tematika je prilično različita, tako da ih baš i ne možeš uspoređivati.

  22. #22
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Knjiga nije ni namjenjana da dostigne ta djela. Naravno da se ne može mjeriti s Tolkienom. Zapravo, tematika je prilično različita, tako da ih baš i ne možeš uspoređivati.
    agree,kako mozes upoređivati hp i lotr? nemaju veze jedno sa drugim...i uopste ne vidim zasto je hp djetinjast? mozda jeste da 70% citaju od 10-14 godina no ipak ima 30% onih starijih...btw sljedece godine izlazi jedan dio lotr-a koji nikada nije zavrsen te ga je tek nedavno zavrsio sin od j.r.r tolkiena(cristopher mislim da se zove),uglavnom opisuje događanja rije lotr-a(poput hobita samo opsirnije)

  23. #23
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.
    OMFG! Pa jesi ti normalan? Filmovi nisu ništa posebno, istina, ali knjige?! Pa knjige su predobre. Čovječe, pa šta ti je?! To su najbolje knjige za djecu, a i starije, ikad napisane. Klinci toliko uživaju u tim knjigama da ih čitaju dan i noć. Kad je izašla šesta knjiga, klinci su dobivali migrene jer su je čitali bez prestanka. Čista komercijala jedne žene koja nema pojma u životu?! Ta je žena samohrana majka dvoje djece, koja se iz ničega uzdigla na ovaj položaj na kojem je sada. Žena nije imala ništa, bez novaca je bila, živjela je na socijalnoj pomoći. I pogledaj kamo ju je njena ideja dovela. Daj promisli sad o tome šta si rekao. Nema pojma o životu? Ima ona i te kakvog pojma.
    Iskreno, ne znam je li i ti spadas u kategoriju nabrijanih tinejdzera, ali izgleda da je tako. Ovako, kao prvo, HP se uopce ne moze smatrati djelom, jer nema nikakve vrijednosti. Veliki spisatelji i knjizevni recenzenti kao i kriticari su i sami uvidjeli koliko je to sranje. Upravo, zena nije imala sta jesti, ali voli djecu, i zna sta djeca gutaju, pa je dobila ideju kako lahko zaraditi. Pa, zar to ne cine i ovi boy bendovi poput US5 i Tokio Hotel? Zar i oni nisu samo uzmi para. Svijet se sastoji od budala i onih koji ih iskoristavaju. Ocigledno su budale oni koji kupuju knjige a ta zena ih iskoristava. Zna ona dobro sta djeca vole i naravno da ce to pisati. Sve u svemu, knjiga je odlicna djecija knjiga za pred spavanje, iako cu mnogo radije dati djetetu da cita Grimmove bajke da se i malo preplasi i da nauci stosta, no svakom svoje.
    Sto se tice HP kao umjetnicog djela, tu nema dvojbe da je cisti shit. Djelo je lingvisticki na shit nivou, no valjda je to upravo zato da bi djeca od 10 godina mogla citati. Osim toga, nema nikakvog razvijanja likova i njihovih karaktera. I nije razvijanja karaktera ako HP odluci da vise nece gledati kinezkinju nego neku drugu, zato don't srati. Nema nikakve napetosti sto bi trebala imati svaka knjiga. Ne, ne mislim na akciju, vec napetost u sustini onog sto jedna filozofska misao treba da bude, ali HP ima filozofske misli bas kao i Da Vincijev Kod. Knjiga je toliki rip off da je nemoguce. To su cinjenice, no ja ne govorim da neko cita ili ne cita, samo izrazavm svoje misljenje, a i misljenje starijih iskusnih i strucnjaka. Ah da, kada sam vec rekao Da Vincijev Cod, usporedite. I Den Braun je znao sta to ljude danas najvise okupira u svijetu... Zaradi na onom sto ljudi traze, cak i ako je shit.

    P.S. Jao djeca dobila migrenu, mora da je to Tolstoj ponovo roden i nesto napisao

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    svojo djeci bi rađe čito tolkiena(pripovijesti iz opsnih predjela) nego potera

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    A žena je bogata,ali ta knjiga nikad neče dostiči fantasy djela steve martina,tada williamsa i j.rr tolkiena

  26. #26
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    svojo djeci bi rađe čito tolkiena(pripovijesti iz opsnih predjela) nego potera
    To legendo, pa Tolkien je jedan od najznacajnijih filologa engleskog jezika ikada, tako da svako njegovo djelo obiluje lingvistickom kvalitetom, jos kada uzmemo u obzir da je poceo pisati Gospodare samo da isproba neke cake sa engleskim jezikom. A osim toga, knjige, svaka, obiluje od filozofije do napetosti, historije, etc. etc. Ma jednostavno, meni licno najbolji pisac ikada, ali definitivno jedan od za svakog.

  27. #27
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Pa za razbibrigu hp nije loš. Ako ti se neda bavit nekim produbljenim fantasy-em, uzmeš si to i čitaš prije spavanja. Istina je da je knjiga totalni ripoff, i da je cijela koncepcija magije totalno izvitoperena (kao u ostalom u svakoj knjizi fantasy žanra koja je ikada napisana - budući da se ono što studiram dotiče i magije u pravom životnom smislu znam o čemu pričam). Karakterizacija je jadna, i jako je puno nelogičnosti, ali djeci je to super. Eto ja sam pred dva tjedna pročitao šestu knjigu, i bila mi je fora za razbit dnevnu monotoniju, to i ništa više. Knjiga ko i svaka druga, uzmeš ju, pročitaš i ideš dalje.

    A kaj se tolkeina tiče, iako je začetni fantasy žanra, nikako se ne bih složio da je i njegov najbolji pisac. No kao što se iz gore navedenog da zaključiti, o ukusima se ne raspravlja.

    A što se tiče primjerenosti knjige djeci i odraslima, puno roditelja ju sa zadovoljstvom čita i za svoju dušu. U sof klanu mog brata je jedan lik kaj ima 50 i nešto godina, ima unuke i djecu pa igra sof2. Dakle svakom svoje.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    King, daj onaj blog od tvoje frendice...

  29. #29
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    pa sta da kazem, hmmmm, ah da, potpuno se ne slazem s tobom Valtiel, i stas sad , mislim da nemas pravo kaosto jako cesto nemas pravo, neznam jesam ikad procita neki tvoj post u kojem jesi u pravu, bez uvrede, nego se samo potpuno ne slazem s tobom, mislim da si neki klinac, zapravo mozda nisi klinac, nego se jednostavono volis praviti pametan i misliti da su svi ostali u krivu a ti u pravu, sry sto ovo moram reci, ali ti si vecinom u krivu, postujem da svatko ima svoje misljenje, mora ga braniti, dokazivati i sl. ali ne i namecati drugima svoje misljenje, jdno je jakim argunentima drugima nametnuti svoje misljenje, a drugo je tjerati ih da misle kao ti jer je sve ostalo krivo, usput mislim da nemas nikakve argumente i da nemas pojma o cemu govoris, ali necemo se sada svadjati, ovo je samo kritika

    PS. jesmo se mi negdi vec vako "svadjali" mislim na temi je li gameinig umjetnost ili zabava ??
    Well, as long as it's interesting.

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Film je jos gore od knjige, ako je to uopce moguce. A knjiga je kao i djela Den Brauna TOTAL SHIT. Osim sto nema nikakve lingvisticke kvalitete, toliko je dosadna da covjek jednostavno uzme da cita nesto iz hemije da se razbudi Ozibiljno, cista komercijala jedne zene koja nema pojma o zivotu.
    OMFG! Pa jesi ti normalan? Filmovi nisu ništa posebno, istina, ali knjige?! Pa knjige su predobre. Čovječe, pa šta ti je?! To su najbolje knjige za djecu, a i starije, ikad napisane. Klinci toliko uživaju u tim knjigama da ih čitaju dan i noć. Kad je izašla šesta knjiga, klinci su dobivali migrene jer su je čitali bez prestanka. Čista komercijala jedne žene koja nema pojma u životu?! Ta je žena samohrana majka dvoje djece, koja se iz ničega uzdigla na ovaj položaj na kojem je sada. Žena nije imala ništa, bez novaca je bila, živjela je na socijalnoj pomoći. I pogledaj kamo ju je njena ideja dovela. Daj promisli sad o tome šta si rekao. Nema pojma o životu? Ima ona i te kakvog pojma.
    Iskreno, ne znam je li i ti spadas u kategoriju nabrijanih tinejdzera, ali izgleda da je tako. Ovako, kao prvo, HP se uopce ne moze smatrati djelom, jer nema nikakve vrijednosti. Veliki spisatelji i knjizevni recenzenti kao i kriticari su i sami uvidjeli koliko je to sranje. Upravo, zena nije imala sta jesti, ali voli djecu, i zna sta djeca gutaju, pa je dobila ideju kako lahko zaraditi. Pa, zar to ne cine i ovi boy bendovi poput US5 i Tokio Hotel? Zar i oni nisu samo uzmi para. Svijet se sastoji od budala i onih koji ih iskoristavaju. Ocigledno su budale oni koji kupuju knjige a ta zena ih iskoristava. Zna ona dobro sta djeca vole i naravno da ce to pisati. Sve u svemu, knjiga je odlicna djecija knjiga za pred spavanje, iako cu mnogo radije dati djetetu da cita Grimmove bajke da se i malo preplasi i da nauci stosta, no svakom svoje.
    Sto se tice HP kao umjetnicog djela, tu nema dvojbe da je cisti shit. Djelo je lingvisticki na shit nivou, no valjda je to upravo zato da bi djeca od 10 godina mogla citati. Osim toga, nema nikakvog razvijanja likova i njihovih karaktera. I nije razvijanja karaktera ako HP odluci da vise nece gledati kinezkinju nego neku drugu, zato don't srati. Nema nikakve napetosti sto bi trebala imati svaka knjiga. Ne, ne mislim na akciju, vec napetost u sustini onog sto jedna filozofska misao treba da bude, ali HP ima filozofske misli bas kao i Da Vincijev Kod. Knjiga je toliki rip off da je nemoguce. To su cinjenice, no ja ne govorim da neko cita ili ne cita, samo izrazavm svoje misljenje, a i misljenje starijih iskusnih i strucnjaka. Ah da, kada sam vec rekao Da Vincijev Cod, usporedite. I Den Braun je znao sta to ljude danas najvise okupira u svijetu... Zaradi na onom sto ljudi traze, cak i ako je shit.

    P.S. Jao djeca dobila migrenu, mora da je to Tolstoj ponovo roden i nesto napisao

    Ne želim komentirati, jer će onda ovo prerasti u jednu veliku svađu. Ali da ti kažem jednu stvar. Ja nisam nabrijana tinejdžerka, puno sam zrelija od svojih vršnjaka. I pod puno, mislim stvarno puno. To što si ti neki balavac koji Harryja Pottera smatra smećem i glupošču, to je tvoj problem. Ne moraš zato vrijeđati i knjige i spisateljicu i sve one koji te knjige čitaju ili su pročitali. To je točno ono što rade balavci i klinci, vrijeđaju ono što im se ne sviđa. Odnosno, time samo pokazuješ da si ti jedan od njih. Gotovo, ne želim se više raspravljati. Nemam namjeru spuštati se skroz na tvoj nivo da bih ti nešto dokazala. I sad me slobodno izvrijeđaj, reci mi šta god želiš, popljuj i mene i knjige i koga ili šta god želiš, ali nemoj, pazi, nemoj mene nazivati nabrijanom tinejdžericom. Jer to je baš ono što ja nisam, i po čemu se razlikujem od svojih vršnjaka.

Slične teme

  1. Harry Potter IGRE
    By THUNDER_DINIX in forum Gaming općenito
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 07-08-2009, 16:01
  2. Harry Potter filmovi
    By loo in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 19-03-2009, 19:44
  3. Harry Potter??
    By Sgt. Bull in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 192
    Posljednji post: 27-10-2008, 22:08
  4. Harry Potter
    By Voldemort in forum Gaming općenito
    Odgovora: 109
    Posljednji post: 04-03-2006, 10:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •