Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Just Cause

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566

    Just Cause

    Eto izašao je, na game spotu je ocjena 7.2
    jel tko igrao, baš me zanima dal je onako dobro koliko ja mislim da jest
    osobito one kaskaderske stvari tipa: skakanje iz helića u helić
    mislim, jel se osjeti adrenalin ili samo dobijete plinove
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  2. #2
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    igrao sam demo...

    I stvarno nije loša. U demu je bio dostupan samo mali dio mape, ali i taj mali dio je bio dosta velik Mapa je sve u svemu doslovno ogromna.

    Vozila ima 80-ak, a misija sveukupno 200-tinjak, s time da su samo njih 30-ak vezane uz glavnu priču. Ostale su side-misions.

    Fizika vozila nije loša kad se navikneš, ali engine igre je loš pa kad misliš da igra ima preloš gameplay, da kontrole ne odgovaraju odmah, skužiš da je to igrin unikatni način da ti kaže da moraš smanjit detalje (iako nije standardno ništa trzalo).

    Smanjiš detalje i igra je puno igrivija.

    Fizika helikoptera i glisera je sasvim u redu, zabavno je natjerivati se po nebu i moru te ispaljivat rakete, s time da je iz zraka i na moru i lijepša grafika, pa je i doživljaj potpuniji.

    Te kaskaderske stvari su odrađene malo tromo, ali ništa preloše. Sve je to skupa nerealno, ali zabavno. Možete skakati s auta na auto, otvoriti padobran 10 metara prije nego udarite u zemlju i sl.

    Po onome što sma vidio zaslužuje tu ocjenu gamespota. Ništa posebno, ali sasvim dobro. I kako čujem puno je bolja za Xbox 360 nego za PC.

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    demo sam igrao,prearkadna je, neprijatelja ima bezbroj,treba ima pun kuqac da te ubiju,a ti njih u u 20sekundi pobiješ 30.

    fizika vozila je bolesna totalno,ko da voziš onaj shit iz star warsa,ono za utrke,zaboravio sam kako se zove.majke mi kad se zaletiš s autom imaš osjećaj ko da to voziš.


    igra ima najljepše eksplozije koje sam vidio dosad.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  4. #4
    Nisam probao, koliko citam od drugih nista specijalno... ali eto volio bih bar probati demo?? Oce li biti na ovom novom DVD-u?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •