Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 32

Tema: GAMEPLAY i PC

  1. #1

    GAMEPLAY i PC

    Evo ja tek sada skužio da se odsad GAMEPLAY bavi i PC igrama !
    Pa to nije lose mogu vam reci! Sto vi mislite!

  2. #2
    To je užasno! A isto tako loše se odražava na ocijene igara... Katastrofa!

    sama ideja da se iste igre na različitim platformama isto ocijenjuju je loša i najmanje objektivna i profesionalna


    ROCK ON!

  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686
    Premjesteno u ALT-f4
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    meni se isto to ne svidja,

    pa PC nije konzola... to ti je kutija s dusom koja ti popunjava prazan prostor na tvojem stolu... ;;DD


    p.s.
    zar ovo nije prije za alt f4??
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  5. #5
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    sama ideja da se iste igre na različitim platformama isto ocijenjuju je loša i najmanje objektivna i profesionalna
    O ćemu ti? Ocjene su navedene samo za jednu platformu. Ako pogledaš malo pozornije primjetiti ćeš da su ostale platforme samo 'obilježene' kako bi se pokazalo na kojim je sve platformama određena igra dostupna.
    Pa neće valjda istu igru opisivati na svim platformama na kojim je izišla? Opisuju samo onu inačicu koju su igrali i to je jasno k`o grom označeno, a ostale inačice samo spomenu i usporede.

    Ja im dajem podršku. Prvi su multiplatformski časopis koji ubuhvaća sve aktivne platfome, a PCPlay-u ne stvaraju konkurenciju uvođenjem PC rubrike, već samo podaruju bogatiji sadržaj svojim čitateljima.

  6. #6
    Senior Member Lock'n'Load Shark's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    deep sea
    Postova
    178
    To je dobar potez no trebali bi povecat broj stranica jer je sve nepregledno. Sad kad je Hacker propao GP ima veliki potencijal zauzimanja njegovog trzista
    think different

  7. #7
    Ma sve je to preraslo u veliki cirkus... Vrijeme je da izađe neki novi časopis. Malo konkurencije ne škodi zar ne?


    ROCK ON!

  8. #8
    MA NEMA NAM DO PC PLAY-a

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load Ludy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Đakovo
    Postova
    115
    Ja cu sam rec staru kinesku

    Besposleni pop i jariće krsti
    Gaming Since 1995


  10. #10
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ACT
    Postova
    70
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    Ma sve je to preraslo u veliki cirkus... Vrijeme je da izađe neki novi časopis. Malo konkurencije ne škodi zar ne?
    Da, tužno je da imamo sada imamo samo dva časopisa za PC igrice, s time da je Gameplay teško smeće.
    Odabrao Dželo Hadžiselimović.

  11. #11
    Senior Member It lives by night lcy's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    640
    pa kolko ja znam gameplay je bio namjenjen svim platformama osim PC-a tak da... ne kuzim kakva ti sad konkurencija on moze bit pcplayu... jer o pc-u mozda ima par stranica... il par recenzija.... a sve ostalo su konzole... a pcplay su SVE stranice o PC-u...tak da.... ja gameplay ne smatram ko konkurenciju pcplayu... mozda kad bi se ovi iz hakera spojili sa pcplay... tko zna ke bi se dogodilo...
    Icy...
    (\__/)
    (='.'=)This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")n(")your signature to help him gain world domination.

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    330
    imam taj gamplay i sve to zajedno suxxxa, nije alternativa hackeru propalom

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    To je sve sranje

    Prava stvar bi bila da Gameplay pokrene pravi PC odjeljak, PC magazin, zvale bi se recimo PC Gameplay
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zawgreb, Croejsha
    Postova
    490
    Gameplay je čista pushiona, sve je nepregledno, nekvalitetno itd...., ustvari trebali su se držat svojih konzolica, kaj oni sa PC-om imaju posla!

  15. #15
    Isuse koja ste vi djeca. Zaljepit se samo na jednu platformu k`o muha na govno, a glavni vam je fazon omalovažavati druge i pri tom se još nazivati gamerom...

  16. #16
    Senior Member Nuke me please Imothep's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    279
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Isuse koja ste vi djeca. Zaljepit se samo na jednu platformu k`o muha na govno, a glavni vam je fazon omalovažavati druge i pri tom se još nazivati gamerom...
    Upravo tako

    Mislim da je Gameplay napravio odličan potez sa PC rubrikom

    Od "viška" glava ne boli
    Suckin up all you can, suckin up all you can suck.
    Workin up under my patience like a little tick.
    Fat little parasite.

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Isuse koja ste vi djeca. Zaljepit se samo na jednu platformu k`o muha na govno, a glavni vam je fazon omalovažavati druge i pri tom se još nazivati gamerom...
    PC je najbolja platforma za gejmanje. Jebeš PS3 i XBox

  18. #18
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    Jebeš ti časopis koji se bavi svačim po malo! Oni recenziraju skoro sve platforme, a od sad i pc! To je kurac, jer na kraju ne bude ničeg!
    Šta ću kupovat časopis za dvi recenzije za PC, a isto tako i netko drugi za tri recenzije za PS2!
    Bolje bi bilo da se odluče samo npr. za PS2, tako će bit puno bolji!
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    dobar im je to potez, al časopis koji se 2 i više godina bavio konzolama ne može sad odjednom kvalitetno ocjenjivat pc gaming. mislim imaju jednu recenziju king konga na svim platformama i onda daju ocjenu jednu i kak da sad znaš jel pc verzija bolja ili lošija od konzolaške jer igre definitvno nisu iste što se grafike tiče i kontrola, ali eto, ja to vidim tako

    btw, što se tiče konkurencije dobro bi došao neki časopis koji bi bio isključivo pc gamerski okrenut s rubrikama poput novosti, recenzija hitova (samo hitova), s jednim prohodom, tj. strateškim vodičem, možda nekim retro rubrikama za igre koje smo zaboravili, onda tipovi igara po žanrovima svaki broj, smiješne screenshoti, igre koje ćemo pamtiti, neku solidnu kolumnu i sve ostalo po potrebi, možda za nekih 20 kn bez dvd-a. to je moje mišljenje. neki jednostavan časopis, nemora imat uvez i super kvalitetu stranica, nešt kao 24 sata, i nek izlazi recimo svaka 3 tjedna... ne mora nudit ništ posebno već jednostavne stvari za nas pc gamere

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    dobar im je to potez, al časopis koji se 2 i više godina bavio konzolama ne može sad odjednom kvalitetno ocjenjivat pc gaming. mislim imaju jednu recenziju king konga na svim platformama i onda daju ocjenu jednu i kak da sad znaš jel pc verzija bolja ili lošija od konzolaške jer igre definitvno nisu iste što se grafike tiče i kontrola, ali eto, ja to vidim tako

    btw, što se tiče konkurencije dobro bi došao neki časopis koji bi bio isključivo pc gamerski okrenut s rubrikama poput novosti, recenzija hitova (samo hitova), s jednim prohodom, tj. strateškim vodičem, možda nekim retro rubrikama za igre koje smo zaboravili, onda tipovi igara po žanrovima svaki broj, smiješne screenshoti, igre koje ćemo pamtiti, neku solidnu kolumnu i sve ostalo po potrebi, možda za nekih 20 kn bez dvd-a. to je moje mišljenje. neki jednostavan časopis, nemora imat uvez i super kvalitetu stranica, nešt kao 24 sata, i nek izlazi recimo svaka 3 tjedna... ne mora nudit ništ posebno već jednostavne stvari za nas pc gamere

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    dobar im je to potez, al časopis koji se 2 i više godina bavio konzolama ne može sad odjednom kvalitetno ocjenjivat pc gaming. mislim imaju jednu recenziju king konga na svim platformama i onda daju ocjenu jednu i kak da sad znaš jel pc verzija bolja ili lošija od konzolaške jer igre definitvno nisu iste što se grafike tiče i kontrola, ali eto, ja to vidim tako

    btw, što se tiče konkurencije dobro bi došao neki časopis koji bi bio isključivo pc gamerski okrenut s rubrikama poput novosti, recenzija hitova (samo hitova), s jednim prohodom, tj. strateškim vodičem, možda nekim retro rubrikama za igre koje smo zaboravili, onda tipovi igara po žanrovima svaki broj, smiješne screenshoti, igre koje ćemo pamtiti, neku solidnu kolumnu i sve ostalo po potrebi, možda za nekih 20 kn bez dvd-a. to je moje mišljenje. neki jednostavan časopis, nemora imat uvez i super kvalitetu stranica, nešt kao 24 sata, i nek izlazi recimo svaka 3 tjedna... ne mora nudit ništ posebno već jednostavne stvari za nas pc gamere

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    dobar im je to potez, al časopis koji se 2 i više godina bavio konzolama ne može sad odjednom kvalitetno ocjenjivat pc gaming. mislim imaju jednu recenziju king konga na svim platformama i onda daju ocjenu jednu i kak da sad znaš jel pc verzija bolja ili lošija od konzolaške jer igre definitvno nisu iste što se grafike tiče i kontrola, ali eto, ja to vidim tako

  23. #23
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Izgubljen u prostoru i vremenu
    Postova
    213
    Ljudi ja kupujem gameplay i taj casopis vam se bavi iskljucivo konzolama a vrlo malo o pc-u, inace sve recenzije se opisuju samo za jednu platformu a onda dodaju na kojim je još platformama igra izašla. Što se pc-a tice gotovo i nema recenzija osim ako igra nije samo za pc. Evo u zadnjem broju su napravili temu o avanturama i sve su skoro avanture bile za pc. Nadam se da ce u buducim brojeva vise stranica posvetit pc-u

  24. #24
    Junior Member Plants Vs Zombies Phillip010's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    14
    Mislim da je ok jer ipak Hacker je presto izlazit pa nemam kaj za citat(osim naravno PCplaya) pa imam kakvu-takvu nadomjestaljku.
    A sad planiram i PS2 kupit pa mi onda cijela ova situacija dobro dode.
    Hacker(1994.-2005.) R.I.P.

    Nemojte se uvrijedit zbog siga jer ste sada vi svakako najbolji i bez konkurencije.

  25. #25
    Member Plants Vs Zombies Gravestone blues's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Karantena
    Postova
    65
    (UZ PCPLAY) ja uzmem i bugy tu i tamo zato kaj imaju vise hardver testova a i igre dobro ocjenjuju al premalo humora , pogodili su zato sto su Bloodraynici 2 dali 68% zato što (prema njihovim rječima) Dobru igru nečini polugola vamp žena ISTINA


  26. #26
    Member Plants Vs Zombies Gravestone blues's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Karantena
    Postova
    65
    Probajte napisat bugy bez y i pisat će vam modra lasta


  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    bug vidi stvarno...zanimljivo
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    bugy bug kaj ne kužim??

    pregledano:gle fakat pa kaj je ovo kaj je zabrana za bugy?

    bug bug bug bug bug bug bug bug bug

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle raven5's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    750
    bug bug bug bug bug bug

  30. #30
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    143
    (bug) B(U)G
    Xlord - One name. One legend.

Slične teme

  1. GAMEPLAY i PC
    By goGAMERo in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •