Vidi rezultate ankete: Koristite li besplatne program ?

Glasači
25. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da, i samo njih

    4 16,00%
  • Da ali i "obične"

    21 84,00%
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Free & Opensource

  1. #1
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Free & Opensource

    Napišite nadraže besplatne i oo programe (svih vrsta osim naravno ilegalnih ). Evo mojih : OpenOffice (alt MS-ovom Office), Firefox (browser), Thunderbird (mail kljent), Sunbird (mali Mozzilin organizator), Google Talk (najbolji i naravno besplatan IM), avast! Antivirus (ime govori što je to), Spybot S&D (briše sve ono što avast! ne briše), MS AntiSpyware (opis Spybota), XnView (preglednik slika i sl.), Opera (IE, Firefox i ... Opera !), CD Burner XP PRO (prži), Everest (info o Hardwareu), JetAudio (glazba), WellGet (download menager), Audacity (editor glazbe), Ad-Aware (spy-removal), PrevX Home (firewall), Fraps (mjeri FPS-e), AutoPatcher (patchira i apgrejda Windowse XP nakon reinstalacije ili instalacije), TweakNow RegCleaner (ne baš najbolji čistač Regija ali zato besplatan), Coda Codec Pack (codeci na jednom mjestu), Win. MP 10 (WMP u novijoj verziji), MP classic (u GUI-u starog WMP-a, mal ali glomazan u memoriji, podržava mnoge formate), Picasa (alt. XnView-u, visok broj jer je malo ipak prespora), ZipGenius (velik broj podržanih formata, besplatan arhiver), Spyware Doctor (u free verziji možete raditi samo osnovni scan), Quintessential player (još jedan player, mogao bi biti mnogo bolji), DHE editor (jedini bolji besplatni web-editor), IrfanView (preglednik slika komu je jedini adut jednostavnost no to će nekima biti odlučujuče)
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  2. #2
    ja sve programe smatram besplatnima i trebali bi biti. a za sva ms sranja bi se trebalo dobit pare ako ga koristis
    Have no fear because I is here!

  3. #3
    = Citat = Izvorno postao Sh1fty
    ja sve programe smatram besplatnima
    Također, meni je to sve već na hardu upakirano
    Games are mind killers!
    >MY MIND IS UNDEAD!<

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Pa ako ima neki besplatni program, radu ce njega koristiti nego trositi pare na cd kay tj na registriranje...a necu da nabrajam koje koristim, kad koristim 80% programa koje je Luka nabrojo....

    P.S. Svaka cast majstore, mozda sad netko od i potrazi alternativu u tim porgramima sto si napiso

  5. #5
    Ne da mis e pisati koje programe sve koristim jer bi zauzeli dosta mjesta,većina ih je shareware,ali nabvim cdkey i to je to!
    A i ima dosta free programa,koji mogu konkurirati komercijalnim,a i nerijetko su i bolji!!!

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    Dobri su mi ti open source! Najbolji mi je GIMP, kojeg dosta koristin uz kralja Photoshop!
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    Robertus, ja sam stavio GIMP i još neke programe u početku no onda sam pomislio da je bolje ne stavit ih jer bi ih bilo previše, inače, slažem se, doista odlično a besplatno !

    Sickmano, thx
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452
    Meni najbolji su:Zkone Alarm,Adaware Se Personal,EVEREST Home Edition,Spywareblaster,YPOPs - to je za skidanje maila sa Yahoo-a,Google Earth,Yahoo! Toolbar with AntiSpy,Spybot S&D,Mozila Firefox,Mozila Thunderbird...

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    hehe.... ja koristim sve i svashta... e da... evo jedna shala na ime ove teme.... (mislim da je bilo u nekim pc play-evim shalama)
    kao hackerski curse: dao bog da ti zena bila OPENSOURCE

  10. #10
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    = Citat = Izvorno postao spidEY
    Meni najbolji su:Zkone Alarm,Adaware Se Personal,EVEREST Home Edition,Spywareblaster,YPOPs - to je za skidanje maila sa Yahoo-a,Google Earth,Yahoo! Toolbar with AntiSpy,Spybot S&D,Mozila Firefox,Mozila Thunderbird...
    nije loše ali Everest više nije free kao ni Zone kao ni Ad-aware (free samo osnovna)
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    jooooj..........suzdržat ću se.....

    imam ja šta god zatreba, sve po 10 kuna
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    naravno da ćeš se suzdržati, ne bi valjda htio da pomislim kako govoriš o piratima ?
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Slične teme

  1. Free Realms
    By otac in forum MMOG
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 21-12-2009, 22:07
  2. Free Online RPG
    By Kid A in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-04-2009, 21:07
  3. Free migration!
    By Sliperr in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •