Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 32

Tema: Back to the Future

  1. #1
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Back to the Future

    Evo ovo je meni najbolji film ikad i jednostavno je zakon i sa svim odličnim efektima .....

    svi djelovi su zakon a sad vaše mišljenje...

    rRrSp6Pqlz4

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332

    Re: Back to the Future

    = Citat = Izvorno postao olio
    Evo ovo je meni najbolji film ikad i jednostavno je zakon i sa svim odličnim efektima .....

    svi djelovi su zakon a sad vaše mišljenje...

    rRrSp6Pqlz4



    sunjam d ću ga gledati..nevolim te nerealne sf filomove(mada su svi sf filmovi u biti nerealni)
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    što nisi gledao pa to je stari film

  4. #4
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Back To The Future trilogija mi je... ono... prefenomenalna. Fakat bebeni filmovi, they be. Prvi posebno.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332
    = Citat = Izvorno postao olio
    što nisi gledao pa to je stari film
    of korz da sm gledao prvi dio.....ali neka je za klince
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    dobro je ipak sam samo gledao prvi dio



  7. #7
    zakon trilogija.

  8. #8
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Prvi dio 10/10
    Drugi dio 9/10
    Treći dio 9.5/10


    Meni jedna od najboljih trilogija ikad !

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    sve sam pogledao, i mogu reć da je film zakon. gledao sam ja i više puta sve.
    najteži za pokopčat je II. dio jer ima fakat miješanja vremena da ti se zavrti.
    a najjaći dio je kraj dvice kad dođe kurir i kaže da je spušio okladu

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    Imama doma cijelu trilogiju na dvdu
    filmovi su odlični,nekak mi je najbolji treci dio,ali i ostali su odlični

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    kao klinac sam uživao u tim filmovima, a i sad ih volim pogledati
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  12. #12
    odlicna trilogija,najjaci mi je ipak 1. dio(Van Halen solažeee)

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Doc: Marty,c'mon! We've got to go!!!
    Marty: Where?
    Doc (taking steps towards the camera,looking distracted): ...BACK...to the future!!!!

    ...odlična trilogija,i odlična razbibriga...

    Odličan soundtrack by Alan Silvestri,ako se ne varam...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  14. #14
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Fenomenalno napisan film, koji nakon 20 godina nije nimalo izgubio na svježi ni. Čudi me kako oni najmlađi na forumu govore da je film za klince, a ovi stariji ga hvale. Možda zato jer je taj serijal bio dio našeg djetinjstva, možda radi nekih drugih stvari. Kako bilo, film je odlična parodija na time travel filmove iz šezdesetih i sedamdesetih, odlična referenca na pop kulturu određenog razdoblja. Neki elementi se savršeno isprepliću kroz cijelu trilogiju (njegova sposobnost pucanja na statične objekte i način na koji je to naučio, sat, neki likovi, događaji...). Kad zastrugamo ispod čiste, lepršave, mladenačke zabave koju film nudi, naići ćemo na duboku psihološku studiju obitelji i individualca, značaja određenih naizgled sitnih događaja na naš cjelokupni život i još mnogo toga šta film nudi. Pogledati pod obavezno.

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Kad zastrugamo ispod čiste, lepršave, mladenačke zabave koju film nudi, naići ćemo na duboku psihološku studiju obitelji i individualca, značaja određenih naizgled sitnih događaja na naš cjelokupni život i još mnogo toga šta film nudi.
    Stari moj...mora da studiras psihologiju,ili filozofiju...oni obicno izvlace dublju notu u svemu...

    Zar nisi jednostavno mogao kratko ispametovati,ko onaj babo iz matrixa 2,bez silnih odugovlačenja...

    ACTION = REACTION
    (svaka tvoja radnja u sadašnjosti,odražava se u budućnosti)...bljeeeee...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  16. #16
    W3DR4N:

    "Dok izdaleka štrumfovi izgledaju kao bezbrizna zabava za one najmlađe,oni su zapravo vrlo duboka priča o zapostavljenosti ratnih invalida.Pošto su plavi,postavlja se pitanje:Zašto nisu zeleni?Odgovor je jednostavanruštvo je svojim okrutnim postupcima prema manjinama uzrokovalo kod nekih patuljaka aka niskih ljudi lagano ostajanje bez zraka,tj. gušenje-zato su štrumfovi plavi,oni se guše u ovome rasistički nastrojenom društvu.Vrhunsko napisana animirana serija,koja vrlo vjerno oslikava drustvo NY Bronxa 80ih godina"

    nemoj se ljutiti

  17. #17
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Naučili me tako...

  18. #18
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Klasičan primjer filma koji pati od sindroma loših nastavaka. Nikako mi nije jasno zašto je 90? filmova koji imaju sufix 2 sranje, kao i u ovom slučaju. Trojka je ajde malo bolja, s time da je jedinica naravno najbolja.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Klasičan primjer filma koji pati od sindroma loših nastavaka. Nikako mi nije jasno zašto je 90? filmova koji imaju sufix 2 sranje, kao i u ovom slučaju. Trojka je ajde malo bolja, s time da je jedinica naravno najbolja.
    drugi nastavak je najlošija ali kad uspordimo dvicu s ostalim nastavcima iz drugih serijologija onda dvica is BTTF ispada odlična prema tim nastavcima

  20. #20
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Hm, baš i nije tako. Povratak je prvi film sniman back-to-back načinom. To bi značilo da su filmovi snimani i producirani istovremeno. Sindrom loših nastavaka u zadnjih par godina se najviše očituje na Matrix serijalu, koji je zamišljen kao cyber-punk filozofija, a u nastavcima ispao običan poligon za isprobavanje modernih CGI efekata.

  21. #21
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Hm, baš i nije tako. Povratak je prvi film sniman back-to-back načinom. To bi značilo da su filmovi snimani i producirani istovremeno. Sindrom loših nastavaka u zadnjih par godina se najviše očituje na Matrix serijalu, koji je zamišljen kao cyber-punk filozofija, a u nastavcima ispao običan poligon za isprobavanje modernih CGI efekata.
    Gluposti,Matrix serijal je potpuno identican serijalu Povratak u buducnost ,gdje su 2. i 3. dio snimani zajedno kao i 2. i 3. dio Matrixa.To sto si ti od Matrixa ocekvao zivotnu filozofiju a ne ˝samo˝dobru zabavu je tvoja naivnost.Sve u svemu Matrix serijal po meni ne pati od velikih oscilacija za razliku od serijala Povratak u buducnost gdje jedino prvi dio zasluzuje stvarno velike pohvale.Drugi i treci dio nikada nisu ni trebali biti snimljni.Razlog njihovog snimanja je samo zarada na slavi prvog dijela dok je Matrix od prvog trenutka bio zamisljen kao trilologija te je kao takav daleko smisljnije djelo.Najveca debilana je na kraju drugog dijela Povratka u buducnost kada kao u nekoj tv sapunici najavljuju video spotom zbivanja u trecem djelu.


  22. #22
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Gluposti,Matrix serijal je potpuno indentican serijalu Povratak u buducnost ,gdje su 2. i 3. dio snimani zajedno kao i 2. i 3. dio Matrixa.To sto si ti od Matrixa ocekvao zivotnu filozofiju a ne ˝samo˝dobru zabavu je tvoja naivnost.Sve u svemu Matrix serijal po meni ne pati od velikih oscilacija za razliku od serijala Povratak u buducnost gdje jedino prvi dio zasluzuje stvarno velike pohvale.Drugi i treci dio nikada nisu ni trebali biti snimljni.Razlog njihovog snimanja je samo zarada na slavi prvog dijela dok je Matrix od prvog trenutka bio zamisljen kao trilologija te je kao takav daleko smisljnije djelo.
    Do sada sam često čuo da se neko sjebe u čitanju i pročita "indenditet", ali da to netko napiše...
    A što se tiče Matrixa, LOL. Filozofija? Krelci čitali Baudrillairda, nabrijali se na njegove postmodernističke brije u doslovnom smislu, napravili film, i dodali 139 efekata. Onda su skužili da rulja film guta, pa su napravili druga dva nastavka. Tko god misli da je Matrix od početka trebo bit trilogija je gadno proguto udicu.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  23. #23
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Gluposti,Matrix serijal je potpuno indentican serijalu Povratak u buducnost ,gdje su 2. i 3. dio snimani zajedno kao i 2. i 3. dio Matrixa.To sto si ti od Matrixa ocekvao zivotnu filozofiju a ne ˝samo˝dobru zabavu je tvoja naivnost.Sve u svemu Matrix serijal po meni ne pati od velikih oscilacija za razliku od serijala Povratak u buducnost gdje jedino prvi dio zasluzuje stvarno velike pohvale.Drugi i treci dio nikada nisu ni trebali biti snimljni.Razlog njihovog snimanja je samo zarada na slavi prvog dijela dok je Matrix od prvog trenutka bio zamisljen kao trilologija te je kao takav daleko smisljnije djelo.
    Do sada sam često čuo da se neko sjebe u čitanju i pročita "indenditet", ali da to netko napiše...
    A što se tiče Matrixa, LOL. Filozofija? Krelci čitali Baudrillairda, nabrijali se na njegove postmodernističke brije u doslovnom smislu, napravili film, i dodali 139 efekata. Onda su skužili da rulja film guta, pa su napravili druga dva nastavka. Tko god misli da je Matrix od početka trebo bit trilogija je gadno proguto udicu.
    Evo ispravljno,a kada smo vec kod pravopisa ja nikada nisam ni tvrdio da sam potpuno pismen za razliku od tebe koji si proguto a ne progutao.


  24. #24
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    barem značenje riječi "proguto" nije drukčije od "progutao".
    The same can not be said for identity and indentity.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  25. #25
    Junior Member Plants Vs Zombies T60060's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postova
    10
    Meni je film bas liga..gledao sam ga kao mali a gledam ga i sad..

  26. #26
    Matrix je drek...evo vam ga na

  27. #27
    Senior Member Lock'n'Load Bastard's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Pogreb
    Postova
    176
    jel se ovdje govori o matrixu ili povratku u budućnost?
    Fight truth with ban

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    usput dolazi 4. dio

  29. #29
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    Jel to W3DR4N stavio smajlija?


    Najžešće mi je ono:


    -Uobičajno?
    -ne, danas mi treba nešto jače!
    i on mu da pivu.


    Valjda ide tako, rotfl

    Bux.to referrer

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    usput dolazi 4. dio
    Čega? Matrixa ili Povratka u budućnost?

    Kako se nadovezat na radnju iz BTTF, a da ne ispadne očit pokušaj zgrtanja para? (isto vrijedi i za Matrix)

    faking holivud...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

Slične teme

  1. PC Games:The Demo Strikes Back
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 19-01-2012, 14:18
  2. Back To The Future
    By Aral in forum Gaming općenito
    Odgovora: 70
    Posljednji post: 26-04-2011, 15:38
  3. Red Dwarf: Back to Earth
    By Arbiter of Change in forum Multimedia
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 23-04-2009, 14:25
  4. Never Back Down (2008)
    By sexy peace in forum Multimedia
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 21-08-2008, 15:26
  5. Server Back on-line
    By John Wayne in forum =]SABBAT[=
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-11-2006, 00:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •