Stranica 5 od 144 PrvaPrva ... 345671555105 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 4315

Tema: DotA Allstars

  1. #121
    Senior Member Lock'n'Load S1nn3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    150
    [quote=reiki_]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Myrkul":22pavpqq
    samo mi nije jasno zašto eye of scadi terroru???
    zato što slowa enemya , a ti lijepo stvoris iluzijice pa deri .[/quote:22pavpqq]
    illusions + ranged form + [ulta+slow=kill]S+ imba agi growth= nikad se neces odslowati.

  2. #122
    [quote=S1nn3R]
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    = Citat = Izvorno postao "Lord Myrkul":31p9e75a
    samo mi nije jasno zašto eye of scadi terroru???
    zato što slowa enemya , a ti lijepo stvoris iluzijice pa deri .
    illusions + ranged form + [ulta+slow=kill]S+ imba agi growth= nikad se neces odslowati.[/quote:31p9e75a]

    ima smisla

  3. #123
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    [quote=S1nn3R]
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    = Citat = Izvorno postao "Lord Myrkul":1655409g
    samo mi nije jasno zašto eye of scadi terroru???
    zato što slowa enemya , a ti lijepo stvoris iluzijice pa deri .
    illusions + ranged form + [ulta+slow=kill]S+ imba agi growth= nikad se neces odslowati.[/quote:1655409g]ž

    Da da. Tako to ide
    #paperplatoongoonz

  4. #124
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    i još lijepo nabaciš neki dmg item i ko bog.

  5. #125
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Sve to štima samo to treba sve kupiti ! Dobro , znam da su više manje ovde svi skilled igrači , ali svejedno !

  6. #126
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Sve to štima samo to treba sve kupiti ! Dobro , znam da su više manje ovde svi skilled igrači , ali svejedno !
    Kad spojiš skadi wise ti gold nije problem
    #paperplatoongoonz

  7. #127
    Senior Member Lock'n'Load S1nn3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    150
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Sve to štima samo to treba sve kupiti ! Dobro , znam da su više manje ovde svi skilled igrači , ali svejedno !
    Terrorblade 5v5 public, lvl 12 scadi. 4/0 i mass neutral camps cleared :S
    dizes iluzije do yaya, jedan lvl foze, i lvl-2 draina da ti ne trebaju potovi.
    iluzije samo spam kod neutralaca. lvl 7 kripas anciente ^.^ nakon scadi u roku 10 minuta beyond... nije te briga dmg, ni nista, naletis na lika kod towera/BILO gdje i tuces ga... ako nema stun/blink/ww mrtav je... a ionako iduci itemi su mass basheri... terror ima najjaci agi growth, te je, ko i naix, natural basher.

  8. #128
    = Citat = Izvorno postao S1nn3R
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Sve to štima samo to treba sve kupiti ! Dobro , znam da su više manje ovde svi skilled igrači , ali svejedno !
    Terrorblade 5v5 public, lvl 12 scadi. 4/0 i mass neutral camps cleared :S
    dizes iluzije do yaya, jedan lvl foze, i lvl-2 draina da ti ne trebaju potovi.
    iluzije samo spam kod neutralaca. lvl 7 kripas anciente ^.^ nakon scadi u roku 10 minuta beyond... nije te briga dmg, ni nista, naletis na lika kod towera/BILO gdje i tuces ga... ako nema stun/blink/ww mrtav je... a ionako iduci itemi su mass basheri... terror ima najjaci agi growth, te je, ko i naix, natural basher.
    sjedi 5

  9. #129
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    A sta mislite o Keeperu of the ligha?? Neki dan sam pickao u AI.
    Chakra magic je po meni jedan od boljih skillova. Zadnja mu je bas nesto ali kada kupis scepter onda je OK.
    Htio sam samo pitati dali bi se isplatilo ici nakon sceptera na refresher orb ili je to samo gubljenje vremena.

  10. #130
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    A sta mislite o Keeperu of the ligha?? Neki dan sam pickao u AI.
    Chakra magic je po meni jedan od boljih skillova. Zadnja mu je bas nesto ali kada kupis scepter onda je OK.
    Htio sam samo pitati dali bi se isplatilo ici nakon sceptera na refresher orb ili je to samo gubljenje vremena.
    Hmh. Ja mislim da je refresher weliko gubljenje wremena Ma nisam sad ustawri siguran Jel mu ulti onaj wisp? On i Magnataur su jedini heroji s kojima nikad nisam igrao. Idem sad igrat sa njim da widim ulti pa cu ti reci sta mislim
    #paperplatoongoonz

  11. #131
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    A sta mislite o Keeperu of the ligha?? Neki dan sam pickao u AI.
    Chakra magic je po meni jedan od boljih skillova. Zadnja mu je bas nesto ali kada kupis scepter onda je OK.
    Htio sam samo pitati dali bi se isplatilo ici nakon sceptera na refresher orb ili je to samo gubljenje vremena.
    Ako kupiš refreshera onda ćeš dobiti ona četri vispa (sa septerom) što znači da ćeš ubijene creepove oživljavati vrlo brzo ! Ovo je dobro kad pushate samo što treba čuvati vispove da ne umru !

  12. #132
    Senior Member Lock'n'Load S1nn3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    150
    Wispovi su ti gubitak vremena...
    Sa ezalorom dignes illuminate i chakru, mozda mana leak u clanwarovima, i nakon sto svi dobiju lvl 11 odes u sumu i poolas ekipu... jedini item mu je boots of travel. Ezalor je cannon fodder, koji nakon lvl 2 ulte postaje samo hrana likovima poput urse, dooma, drowice, svena, bountya, rikia etc. Ako je public, repickajte, ako je AI, izivljavajte se, ako je clan war, igrajte sa skillom. Ako ste dobri, mozete brat masu killova sa illuminateom, koji cisti cijeli val. Wisp je uber krep, i jedina stvar kojoj sluzi je Will'of'the wisp u bazu protivnika i hide da vidite sto tko ima i radi... postoje 2 takva mjesta na kojima toweri nemaju niti range niti vision u svakoj bazi. dizanje priestova je pure hrana za svakog heroja sa AoE dmgom, a neka mortred ce vas shadow strikeat, ubit vam wispa, i dok vi brzinom retardiranog reumaticnog svisca bjezite, samo ce se elegantno blinkati na vas i ubit vas sa jednim, dva crita.

  13. #133
    to sve stoji samo ni mortred ni luca ni urza ne mogu istom brzinom satrat tower ka šta može ezalor. I snjim ka i sa svakim herojem triba znat igrat, npr da igran protiv mortreda ja bi mu skupia lothar's, za to triba ezaloru 2 minute i onda nema blinkanja

  14. #134
    Senior Member Lock'n'Load S1nn3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    150
    Mortred kupi gem.... ionako ju neces nikad ubit :S

  15. #135
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    LOL! Nema teorije da Elazor dobije Mortred 1v1. Može ju "pikat" u early gameu. Ali mid i late game nemože ništa. Kamoli pobjeć. Mortredici je malo teže pobjeć
    #paperplatoongoonz

  16. #136
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.

  17. #137
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.
    Eh da. Ali on je rekao koliko sam skužio da bi uzeo Elazoru Wind Walk da igra 1v1 sa Mortredom i da nebi bilo problema. E pa nebi rekao,,,
    #paperplatoongoonz

  18. #138
    Senior Member Lock'n'Load S1nn3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    150
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.
    kako da ne.
    5v5 public game ti je zapravo mass 1v1 sa lower start cashom.
    teamwork odredzuje sve, ovako je to 2v2,2v2,1v1 ovisno po linijama + gankovi.

  19. #139
    [quote=Systematic Rewerse]
    = Citat = Izvorno postao "reiki_":1bxmdc8y
    ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.
    Eh da. Ali on je rekao koliko sam skužio da bi uzeo Elazoru Wind Walk da igra 1v1 sa Mortredom i da nebi bilo problema. E pa nebi rekao,,,[/quote:1bxmdc8y]

    omfg nisam reka 1v1!!!!
    ali 5 na 5 ezalor ih prca sa prvom i rusi towere sa ultijem

  20. #140
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    [quote=Lord Myrkul][quote="Systematic Rewerse":28o27d6x]
    = Citat = Izvorno postao "reiki_":28o27d6x
    ne mozes racunati 1v1 u doti . to nema veze osim ako se 1v1 igra sa istim herojom ili barem istim tipom heroja . ezalor poola i pusha a mortred je hero killer.
    Eh da. Ali on je rekao koliko sam skužio da bi uzeo Elazoru Wind Walk da igra 1v1 sa Mortredom i da nebi bilo problema. E pa nebi rekao,,,[/quote:28o27d6x]

    omfg nisam reka 1v1!!!!
    ali 5 na 5 ezalor ih prca sa prvom i rusi towere sa ultijem[/quote:28o27d6x]

    Onda sam te kriwo razumio. Sry. Ezalor je zaprawo meni jedan od najjadnijih heroja
    #paperplatoongoonz

  21. #141
    meni baš i nije najjadniji jer takvog heroja nema ali dosadno mi je s njin igrat

  22. #142
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Lord Myrkul
    meni baš i nije najjadniji jer takvog heroja nema ali dosadno mi je s njin igrat
    E pa na to sam i mislio Općenito mi je zanimljiwije igrat sa melee herojima
    #paperplatoongoonz

  23. #143
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Koje iteme radite Atroposu?
    #paperplatoongoonz

  24. #144
    Senior Member Lock'n'Load S1nn3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    150
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    Koje iteme radite Atroposu?
    skadi ili linkens... nakon toga sto dodze, radiance je ok.

  25. #145
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    e sada jedna o mom damn fucking najdrazem heroju! igram ja s naixom protiv lucifera. ono, ja njega tabam on mene i tako se tabamo...sve dok nismo dosloi na 6 lvl. ja uzmem zadnju jer znam da sam gotov ako mi baci doom. stisnem avatar krenem na njega, a kad on meni baci doom!! ja gledam , ono koju urac!!! bi bili u igraonici a on se meni smije!! naravno crko sam.

    Zasto Naix nije imun na doom kada sam u avataru????

  26. #146
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    e sada jedna o mom damn fucking najdrazem heroju! igram ja s naixom protiv lucifera. ono, ja njega tabam on mene i tako se tabamo...sve dok nismo dosloi na 6 lvl. ja uzmem zadnju jer znam da sam gotov ako mi baci doom. stisnem avatar krenem na njega, a kad on meni baci doom!! ja gledam , ono koju urac!!! bi bili u igraonici a on se meni smije!! naravno crko sam.

    Zasto Naix nije imun na doom kada sam u avataru????


    Pa koliko znam dobije immune na swe spellove,,,
    #paperplatoongoonz

  27. #147
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Pa to sam i ja mislio ali mi frendovi nekaj govore da nije imun na ultime ali i to je spell!!

  28. #148
    Senior Member Lock'n'Load S1nn3R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postova
    150
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    Pa to sam i ja mislio ali mi frendovi nekaj govore da nije imun na ultime ali i to je spell!!
    imun je, ali postoje neki spellovi koji su exceptionsi.
    Npr, ensnare, koji nije spell ga odere u avataru. Vecina AoE spellova isto prolazi kroz avatar. A ovo je 50% jer je on bacio doom dok si ti aktivirao avatar, pa je bio sjebani timing.

  29. #149
    moguce, bacio doom u respons na tvoj ulti, ali znam i da gorgonkin ulti i omnijeva prva isto roknu po naixu u avataru

  30. #150
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    onda nije vise moj najdrazi eroj.
    ja mislio da je imun na sve spellove
    onda shit
    pozz naix!

Slične teme

  1. DotA Allstars 6.60
    By Systematic Reverse in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 26-06-2009, 15:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •