Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 49 od 49

Tema: StarForce ne radi na Visti...ima li nade za igre? :)

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    pa ako dobijes SF sa orig igrom jednostavno ga zakolj.... ; valjda ce igra nastaviti raditi, ako ne nastavi, potrazi malo vishe informacija o SF kodu, skini si prog reshack i promijeni kod SF-a, meni je upalilo 1 od 3 pokusaja; ona dva pokusaja kada nije upalilo moro sam reinstalirat Win, tako da mi se trenutacno ne isprobava ponovo !!!

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    neke igre su očišćenje od sf-a patchevima kao x-2 i cossacks 2, pa pogledaj da li ih ima još

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    UFF, cossacs 2 me izivcirao svojevremeno, onda se bas nisam toliko snalazio u heksadecimalnom kodu, TADA SF je bio (ma hebiga, jos je i danas) CISTO ZLO !!!

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    JA nisam znao da imam starforce igru i sjebo sam si pržičlicu ( jeben ti to govno

  5. #35
    Auuu, starforce na hardu...

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    JA nisam znao da imam starforce igru i sjebo sam si pržičlicu ( jeben ti to govno
    Koja igra ?

    Ja imam PoP: T2T - On također ima StarForce

    Svaki put kad idem igrat provjerava disk kojih 15 sekundi i onda tek pokrene igru.

    Pržilica mi još nije otišla.

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    ma lako je sjebat przilicu, a ti NEsjebi Win dok to cudo pokusavas cistit zauvijek !!!

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ja sam jedan od onih kojemu je sf sjebao dvd pržu, srećom pod garancijom

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao spidEY
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    JA nisam znao da imam starforce igru i sjebo sam si pržičlicu ( jeben ti to govno
    Koja igra ?

    Ja imam PoP: T2T - On također ima StarForce

    Svaki put kad idem igrat provjerava disk kojih 15 sekundi i onda tek pokrene igru.

    Pržilica mi još nije otišla.
    Pop T2t

  10. #40
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ne kuzim zasto je ovo dobra vjest zar tu ima ljudi koji kupuju orginale

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ne kuzim zasto je ovo dobra vjest zar tu ima ljudi koji kupuju orginale
    ma svi ti kao kupuju originale jer je to izravan nacin podrske proizvođača, itd.; po tome onda nitko nikada ne bi smio kupiti igru koju izda EA, kako god ja jednostavno nemam para, tako da sam se naucio nositi s SF-om, the hard way !!!
    Jedino sto kupujem oriđiđi su legendarne igre poput UT2k4 koju znam da cu igrati na netu !!!

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    ne kuzim zasto je ovo dobra vjest zar tu ima ljudi koji kupuju orginale
    Fazon je u tome što StarForce ne šteti samo piratima, već i onima koji uzmu original - malo je previše "liberalan" što se tiče svoje instalacije i izmijena na sistemu tako da na kraju može dovesti do njegove nestabilnosti ili čak i do fizičkog kvara (iako je ovo drugo još uvijek zvanično nepotvrđeno, afaik). Imaš više detalja na stranici postanoj nekad ranije u ovom topicu...

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Mislim da je Starforce više naštetio kupcima originala nego ilegalcima. Međutim, ja se više nego tim ruskim programerima čudim izdavačima koji to koriste.

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Kolko sam ja čuo, taj program su radili također ruski hakeri tj. crac.keri koji su pomagali. Otkrili su im sve tajne zanata c.rackanja i zato je to tako premoćna zaštita.

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    manja je šteta koju nanese korisnicima p*ratskih igara jer se crackiranjem ukloni SF (ako se crackira prije pokretanja same igre, ili se mijenjaju sami instalacijski fileovi.)

    @Burek, zar ti onaj moj post niš ne govori o šteti nanesenoj hardveru? čak i ako ljudima ne ošteti hardver, poguban je i za softver (meni je naštetio na oba načina, a problemi su nestali kada sam ga se riješio, samo što je čitać nažalost otišao zauvijek, i moram se zadovoljiti malom brzinom prženja.)
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao KingTomy
    Kolko sam ja čuo, taj program su radili također ruski hakeri tj. crac.keri koji su pomagali. Otkrili su im sve tajne zanata c.rackanja i zato je to tako premoćna zaštita.
    lol, dobro si cuo, te tipve su povatali i ..... daki im posao ,nema likovi su profesionalci, ;
    znaci kada su likove povatali dali su im ultimatum --> posao ili suđenje; oni koji su odabrali posao dobili su zadatak smisliti neunistivu zastitu; ono sto su oni napravili:::> uzeli su Soniyev XCP (Extended copy protection)
    {za one koji neznaju--> neznam tocno kada u 80-ima su poceli proizvoditi CD-e tako da im upisuju digitalni kod (naravno nije se mogao skinuti,ali ni izgrebati, jer bish sjebo ostatak cd-a), sada XCP je pratio svaki cd koji bi usao, a onaj koji nije imao kod, bio bi nasilno blokiran i izbacivalo bi vam neku vec stranicu od Sony-a, tako da je XCP zezo ljude sa starijim CD-ima, i onemogucavao przenje, tako da je dolazilo do ostecenja stvari, i Sony je morao povuci XCP sa trzista, svakakve tuzbe, i bog te pitaj sto ne}
    Prvi SF je funkcionirao slicno ko XCP, jer se oriđiđi CD-ima upisuje kod, osim tog koda tu postoji i jos neka fora s rasporedom podataka koju je nemoguce FIZICKI kopirati; tu je zastitu sredio prvi Alcohol 120%, jer ako nije islo fizicki onda ce DIGITALNO, svi smo se vec sreli sa image fileovima, e pa ti image fileovi su vam CD (ili DVD) kopirani u folder + ti fizicki podaci i kod; tada se samo simulira novi drive (ma upise se u registry da postoji drive npr Z: , i u njemu je cd sa tim podacima , kada pokrecete igru on ju cita kao cd, ...
    onda je SF izdao novu verziju u kojoj je mjerio detaljnije stvari poput nagiba pri snimanj, i pun qratz drugih stvari, koje je Alcohol opet bez beda pretvorio u digitalne podatke, jos se pojavio i Demon koji je besplatan, ali cijeli postupak obavlja malo direktnije, grublje, tj. otavlja tragove,......
    deja-vu, ja sam nekad davno sve ovo detaljno objasnio !!!
    I uglavnom sada ti neke tvrtke imaju politiku da ostave klasicnu zastitu (koja je zapravo XCP, ali bez toga da stalno skenira tj. ne gnjavi ostale cd-e, izbacuje web pg od SONy-A, itd.) jer ce ionako nastati novi nacin probijanja zastite, i ljudi ce ga koristiti iz principa sto ovi rade jaku zastitu !!!
    I BTW, crackom se skida onaj kod u exe fileu igre koji kaze da SF skenira drivove, SF vam i dalje radi u pozadini; ali vecinu SF verzija mozete skinuti tako da odete u <%Winroot%>/System32/{i sad si ovdje potrazite fileove ciji naziv pocnje sa SF, oni koji se ne mogu obrisati (tj stalno se vracaju) su ili dio naprednijeg SF-a, ili neki dio Windowza koji je potreban} !!!

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    za takve fileove je tu unlocker

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    pobrisati SF možete i iz Device Managera:
    1) Control Panel/System/Hardware/Device Manager/

    2) kliknete na View/Show hidden devices

    3) pogledate u kategoriji "Non plug and play drivers" da li ima StarForce (piše tako, ima više toga) i -> desni klik > uninstall


    ili skinete Starforce Drivers Removal ToolShttp://onlinesecurity-on.com/downloads/sfdrvrem.zip[/url]


    btw, meni se je opet nasrao u komp, moram ga maknut
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    true, true, ....
    trebalo bi nekako sredti database od antivira, da prepoznaje SF kao vir !!!

Slične teme

  1. Jesu li igre izgubile "dušu" radi grafičkog realizma?
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 21-10-2009, 22:23
  2. Warcraft 3 na Visti x64
    By Frky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-06-2009, 13:25
  3. Odgovora: 30
    Posljednji post: 17-08-2008, 01:37
  4. TV kartica mi ne radi na Visti
    By mronki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 24-06-2008, 20:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •