Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 49

Tema: StarForce ne radi na Visti...ima li nade za igre? :)

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199

    StarForce ne radi na Visti...ima li nade za igre? :)

    Yuuhuu!! StarForce ne radi na Visti, nekompatibilan je sa njom od samog početka...
    http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=74438

    znači, izdavači će morat ili napustit Starforce, i stavit na download patcheve za brisanje tog smeća iz igara, ili će sHitforce-ovci napravit neku verziju za Vistu, što se toplo nadam da neće...

    šta vi mislite o ovome? ja sam se podosta napatio sa tim govnom...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Vec se neko vrijeme toplo nadam da ce StarForce krepat kad doleti Vista. Živjela revolucija!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    samo se ti nadaj, izaće ti nova verzija SF-a

  4. #4
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    A eto onda barem vrijeme izmedju izlaskaviste i novog SF ce biti dobro, ili ce izacji novi windovsi
    Well, as long as it's interesting.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    nisam baš siguran što će biti kad izađe novi sf,jer nije vise onako popularan kao što e bio jedno vrijeme, a ionako im je uzalud, jer "sumnjivi tipovi" uvijek nadju neke načine za crackat

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    hasta la vistaSstarforce

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332
    nema veze taj starforce i crackeri če uvijek naći način
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    = Citat = Izvorno postao g@mer4life
    nema veze taj starforce i crackeri če uvijek naći način
    da ali kolko imtreba da naprave crack? taman dok prođe prvi(Najveći) val prodaje originala. Zato se ja bolje malo strpim
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    mostar
    Postova
    1
    eo izislo je neki dan rjesenje za SF zastitu na visti. kome treba kontaktiraj te me da vam posaljem link.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ccc, kud je stara tema, kud mi smrdi na piratiju, ccc
    zašto bi smrdilo na piratiju? Sf je neprijatelj svima, ne samo p.i.r.atima
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    lik daje linkove na pp, da su legalni bili bi tu postani
    možda je čovjek htio pomoći ljudima koji bi igrali na Visti, a ne mogu zbog SF-a... a to mi se ne čini ilegalnim...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao mariofil
    eo izislo je neki dan rjesenje za SF zastitu na visti. kome treba kontaktiraj te me da vam posaljem link.
    ako je to univerzalno riješenje onda mislim da nije ilegalno, daj postaj link ovdje u topicu

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Zar tih nekoliko izdavača ne shvaća koliko negativnog publiciteta sebi stvaraju korištenjem Starforcea? Siguran sam da nije zanemariv broj potencijalnih kupaca koji su odustali od neke igre kad su čuli da ima Starforce.

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Može li neko sažeto pojasniti šta je toliki problem sa Starforceom? Nisam imao susreta s njim, a ne da mi se guglati uokolo...

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ukratko to je vrsta zaštite medija od kopiranja koja ti može pokvariti sve u jako kratkom roku - izbjegavaj
    Pa... samo takva objašnjenja sam i vidio. Znam ja da je to zaštita od kopiranja i čujem da je jedna od najtežih za zaobići. Takođe, pričalo se kako zna pokvariti optičke driveove na kojima je primijenjena, ali je onda kompanija raspisala nagradu za onog ko im ukaže na konkretan slučaj, ali se niko (koliko ja znam) nije javio. Dakle, zna li neko nešto što ja ne znam a da je voljan to podijeliti?

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    osim toga, SF su ti razvili na bazi Soniyevog XCP-a; samo su dodali finese poput mjerenja fizičkog kuta lasera pri snimanju, i slicnih stvari; takodjer (to je dio koji sam ja proucavao) SF ti odlazi duboko u registry, sto te natjera da si sjebes WinXP ako probas nesto konkretnije pokusas sam, zasto mislis da ja stalno imam pokvaren comp--> zato sto volim citati heksadecimalni kod !!!

    Uostalom, Alcohol I Deamon ce nas izbaviti iz bilo kakve tastite, cenzure, ogranicenja, A u slucaju da to ne ide, onda,........manualno; odvojis dva dana i citas, i pises, i onda , ..., ne proradi, ali onda popizdis, i onda proradi !!!

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ukratko to je vrsta zaštite medija od kopiranja koja ti može pokvariti sve u jako kratkom roku - izbjegavaj
    Pa... samo takva objašnjenja sam i vidio. Znam ja da je to zaštita od kopiranja i čujem da je jedna od najtežih za zaobići. Takođe, pričalo se kako zna pokvariti optičke driveove na kojima je primijenjena, ali je onda kompanija raspisala nagradu za onog ko im ukaže na konkretan slučaj, ali se niko (koliko ja znam) nije javio. Dakle, zna li neko nešto što ja ne znam a da je voljan to podijeliti?
    Ako nade recimo nero na kompu moze formatirati komp, jer ima administratorske ovlasti koje se nemogu mjenjati, i ima izravan pristup kernelu
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    nero nemoze imati pristup kernelu, on funkcijonira u 4 procesorskom krugu i nema nikakve programerske osnove da ide ispod toga !!!

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    nero nemoze imati pristup kernelu, on funkcijonira u 4 procesorskom krugu i nema nikakve programerske osnove da ide ispod toga !!!
    StarForce mu može omogućiti ili bar tako piše na onoj (malo pretjeranoj, čini mi se) stranici.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    cc, Star Force, je u pocetku blokirao Nero-ta, kasnije kada su im ovi zaprijetili sudskom tuzbom SF se povukao i izdao patch koji dopusta nero-ta; nema bas previse smisla da SF ikako pomaze Nero-tu, ali moguce je da je doslo do nuspojave, ili zloporabe SD-ovog koda !!!

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283
    Ja za 1:1 kopiju koristim Game-Cloner (kopije su mu 1:1 samo za igre, osim Xbox igara). Kakav Nero, Alcohol 52%/120% i sl.
    Koliko sam skužio, za insalaciju, treba imati Vista podrušku. Ja bum ostao još sljedeću godinu na Windows Longhorn-u, pa ću tek onda vjerovatno prijeći na Vistu. Tad će sigurno izaći dosta toga za Vistu...pa neće biti sigurno nikakvih problema. (Optimističan sam)
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    ma nero je sasvim dovoljan !!!

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283
    psssss...!! Ne želiš valjda da se tema loocka!
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    ali je onda kompanija raspisala nagradu za onog ko im ukaže na konkretan slučaj, ali se niko (koliko ja znam) nije javio. Dakle, zna li neko nešto što ja ne znam a da je voljan to podijeliti?
    oćeš pravu žrtvu SF-a? meni je SF sjebao DVD-čitač, i oštetio pržu, koja je uvijek uredno pržila na 16x, sada ni u kojem slučaju (na bilo koji medij i sa bilo koji programom) ne može više od 4x, a da ne govorim da nekad prži brzinama 0.1x
    prije susreta sa SF-om je sve bilo ok.

    osim čitača i prže, SF mi je nekoliko puta uzrokovao pad windowsa, u smislu da nakon instalacije igre uopće nisam mogao ući u Win (isprobano sa više instalacija, SF se jednostavno kolje sa mojim strojem). bilo je slućaja kada bi nakon nekoliko pokušaja ušao u Win, no tada je bilo prblema sa modemom koji se je stalno gasio i blokirao komp kad bi se spojio na net.

    onog trena kada sam izbrisao SF sa Starforce cleanerom, 99% problema je nestalo.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    ali je onda kompanija raspisala nagradu za onog ko im ukaže na konkretan slučaj, ali se niko (koliko ja znam) nije javio. Dakle, zna li neko nešto što ja ne znam a da je voljan to podijeliti?
    oćeš pravu žrtvu SF-a? meni je SF sjebao DVD-čitač, i oštetio pržu, koja je uvijek uredno pržila na 16x, sada ni u kojem slučaju (na bilo koji medij i sa bilo koji programom) ne može više od 4x, a da ne govorim da nekad prži brzinama 0.1x
    prije susreta sa SF-om je sve bilo ok.

    osim čitača i prže, SF mi je nekoliko puta uzrokovao pad windowsa, u smislu da nakon instalacije igre uopće nisam mogao ući u Win (isprobano sa više instalacija, SF se jednostavno kolje sa mojim strojem). bilo je slućaja kada bi nakon nekoliko pokušaja ušao u Win, no tada je bilo prblema sa modemom koji se je stalno gasio i blokirao komp kad bi se spojio na net.

    onog trena kada sam izbrisao SF sa Starforce cleanerom, 99% problema je nestalo. od tada sve SF igre kao prvo NE KUPUJEM, kao drugo, CR.ACKIRAM ih. to je jedini lijek protiv SF-a, da se igra crac.kira prije 1. pokretanja, što sam ja nažalost prekasno saznao.

    EDIT: double post, zaštekalo mi je neš
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Da nisi pritisnuo "Pošalji", pa "Back", pa opet "Pošalji"...kao ja kad sam otvarao temu (ispalo teme).
    >Ako se ne varam, kaj` ne možeš njih tužiti za kvar? Pa to nije Beta verzija koja se koristi na vlastitu odgovornost. Al` nemoj o prženju.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao C

    Da nisi pritisnuo "Pošalji", pa "Back", pa opet "Pošalji"...kao ja kad sam otvarao temu (ispalo teme).
    >Ako se ne varam, kaj` ne možeš njih tužiti za kvar? Pa to nije Beta verzija koja se koristi na vlastitu odgovornost. Al` nemoj o prženju.
    kliknuo sam pošalji pa nije htio 5 minuta, pa sam back, pa malo editirao, pa pošalji.

    a kaj ću dobit ak ih tužim? teško da ću nešto izvuć, a i ne želi se kačit sad sa nekom stranom frimom.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao C
    psssss...!! Ne želiš valjda da se tema loocka!
    ma sta nece nam lockat temu jer sam rekao da je Nero sasvim dovoljan, pritom mogu misliti na npr. przenje brda Excel fileova na CD, ili nekakvih besplatnih pjesama !!!

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Malo sam čačkao na netu i našao popis igara koje imaju Starforce. Međutim za potounu informaciju nedostaju još dva podatka:

    1) Koliko mi je poznato postoje goleme razlike između pojedinih verzija Starforcea, tako da se neke ranije inačice drastično ralikuju od ovih aktualnih. Dakle, zanimalo bi me što koja verzija radi i koliko je opasna.

    2) Nije dovoljno samo zznati koja je igra zaštićena Starforceom, već je potrebno znati i kojojm verzijom Starforcea je ta igra zaštićena da možeš odlučiti hoćeš li to instalirati ili ne, budući da u biti samo voe novije rade pokolj koliko sam ja skužio.

    Sad bi mene interesiralo je li netko negdje na netu našao tako sveobuhvatne i kompetne informacije.

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    a čuj, pogledaj na http://www.nforce.nl, ljudi tamo se kuže u to, a na forumu ima topic o zaštitama, pa i SF-u.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

Slične teme

  1. Jesu li igre izgubile "dušu" radi grafičkog realizma?
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 95
    Posljednji post: 21-10-2009, 22:23
  2. Warcraft 3 na Visti x64
    By Frky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-06-2009, 13:25
  3. Odgovora: 30
    Posljednji post: 17-08-2008, 01:37
  4. TV kartica mi ne radi na Visti
    By mronki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 24-06-2008, 20:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •