Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Program za snimanje audio zapisa

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Program za snimanje audio zapisa

    Znači, kako naslov govori, treba mi nekakav program za snimanje zvučnog zapisa, ali ne preko mikrofona, nego direktno s računala. Znači, zvukove koje proizvodi računalo, bilo da se radi o igri, winampu, powerdvdu, bilo čemu. Neki sound capture ustvari. Probao sam dosta programa, no niti jedan nije baš ono što tražim. Ne treba ništa profesionalno.

  2. #2
    Probaj Cool Edit Pro
    Games are mind killers!
    >MY MIND IS UNDEAD!<

  3. #3
    Cool Edit ili Sound Forge

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    Adobe Audition!!!
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  5. #5
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    Audacity, definitivno !!!!
    Umjesto mikrofona na vrhu stavi "Mono Out" (to ti je desno-dolje od dijela za play, stop i sl.)
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  6. #6

    Re: Program za snimanje audio zapisa

    Da, i ja audacity preporučujem...baš je cool, možeš mjenjat glazbu, dodavat efekte, najbolji mi je onaj u kojem promjeniš visinu glasa pa onda pjevač zvuči ko beba hahahahaha...nego, audacity koristim već par godina i super je, mnogo ljudi ga preporučuje... još se sjećam kad mi ga je nastavnik Zoran preporučio audacity...bilo je to davno. jos su bile starije verzije vani, al uvjek je bio odlican, napravio sam vlastitu techno pjesmu tamo, baš je bila OKE. Ja ti preporučujem audacity jer je zaista TOP...hahaha ne mislim top kao top koj puca nego top ono kao... najbolji, kuš? ko top pjesma, tak i ovaj audacity je top..
    Inače kad ga downloadiraš malo je teško snać se, al stric Đudžkam mi je zaista pomogao oko toga. Sada sam i ja profesionalac sa audacitijem i pokazujem svoje vještine svojim frendovima Zdravku, Muji, Hasi i prijateljici Fati...Zaista su zadivljeni mojim znanjem i sanjaju da će i oni jednoga dana imat takvog znanja o audcitiyu.. Nego.. Ako češ ikada trebat pomoć oko audacitiya bit ću vrlo sretan da ti mogu pomoć... Živim u Karlovcu.. No to je oke mogu ja tebi doć dat instrukcije a moš ti meni-- Tebi ću dat besplatno, vjeruj mi, isplati se učiti kod profesionalca poput mene...Iako sam 20- godišnjak heheehe..A daj mi reci ba, šta če tebi snimanje zvuka sa kompa...nesto mi je tu sumnjičavo i smrdljivo...da nije u pitanju ilegalna stvar, a brate? Prešutjet ću o ovoj istini i progledati ti kroz prste ovaj puta i praviti se kao da se ništa nije desilo, OK? Nadam se da si izabrao audacity jer ipak je on TOP snjimatelj zvuka...nemislim top za pucanje već top ko top ne?..btw, ima samo jedan minus... ne podržava OGG fajlove :S..Da,da to je i mene zajista razočaralo.. no nema veze...ugodan dan

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Program za snimanje audio zapisa

    Svaka čast, ova tema je starija od mog accounta. Profešnl nekro xD
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Program za snimanje audio zapisa

    I sad se neće više nikad pojavit...

Slične teme

  1. Program za snimanje videa (ili obradu)
    By Sphinx in forum Software
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-01-2009, 02:15
  2. Program za snimanje...
    By Darth_Gabe in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 03-01-2008, 21:10
  3. Program za snimanje
    By Armachus in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-09-2007, 19:49
  4. Program za snimanje rada na racunaru
    By Regret in forum Software
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 30-01-2007, 19:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •