Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 94

Tema: Call Of Juarez

  1. #31
    Evo, baš sam sada igrao demo, onako kul mi izgleda, privlačno, kul je setting... Solidna pucačina, zabavni likovi... to je prvi dojam, što se tiče performasna sa 3 ghz, x1300 pro i 1 gb ram-a, igra ie u nekih 40 FPS-ova na rez od 1024 x 768 i medium detaljima!

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    super, nadam se da ću je i ja nabavit za koji dan. ostala mi je praznina poslije guna
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo, BiH
    Postova
    668
    evo ja danas uzeo igru... super je, iako ide na low detaljima... sve je dobro uradjeno a najvise mi se svidja kao onaj bullet time, ono kao usporeno

  4. #34
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    Evo ja sad probao demo. Ide sve na high samo shadows low .. u proseku nekih 25 FPS (grafa je 7600GS) ... Onako kul je, fino izgleda, al nisam skontao kako se ukljucuje onaj bullet time ... I gde da nadjem onaj kljuc za sherifovu gajbu ? Inace i vise nego dobra igra.. dosta stvari se u igri se moze unistiti i bacakati ...
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  5. #35
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    tu
    Postova
    45
    Bas sam zavrsio full verziju i moram priznati da me je poprilicno razocarala. Imam dojam kao da sam stalno ocekivao da ce sljedeci level biti bolji, pa sljedeci, pa sljedeci... Dosao kraj i zakljucak da se radi o igri koja je imala potencijala, ali je na kraju ispala samo jos jedan shooter. U par navrata, najcesce leveli s konjima, je bila ok, ali ostatak je poprilicno neinspirativan. Steta dobre grafike i western teme. Kraj, necu reci sto se dogadja zbog ljudi koji ce je mozda zaigrati, je takodjer poprilicno blesav i nelogican, gdje se i pozitivci i negativci ponasaju poprilicno debilno (ne mislim na AI, vec na tijek radnje). Kao da sam igru radio ja i par mojih frendova, a ne profesionalci. Steta, ponajvise zato sto su igre western tematike rijetke.

  6. #36
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo, BiH
    Postova
    668
    = Citat = Izvorno postao Rope
    Evo ja sad probao demo. Ide sve na high samo shadows low .. u proseku nekih 25 FPS (grafa je 7600GS) ... Onako kul je, fino izgleda, al nisam skontao kako se ukljucuje onaj bullet time ... I gde da nadjem onaj kljuc za sherifovu gajbu ? Inace i vise nego dobra igra.. dosta stvari se u igri se moze unistiti i bacakati ...
    ne znam za taj kljuc, al bullet time ti je kad stavis pistolje u holster, znaci sklonis ih sa 1 i 2, i kada ti mala slika pistolja u donjem desnom uglu bude svijetlila ili bila u boji, pritisni ili desni ili lijevi klik, on ce izvaditi pistolje i mozes poceti pucati...... nadam se da sam ti pomogao

  7. #37
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    = Citat = Izvorno postao Stormcrow
    = Citat = Izvorno postao Rope
    Evo ja sad probao demo. Ide sve na high samo shadows low .. u proseku nekih 25 FPS (grafa je 7600GS) ... Onako kul je, fino izgleda, al nisam skontao kako se ukljucuje onaj bullet time ... I gde da nadjem onaj kljuc za sherifovu gajbu ? Inace i vise nego dobra igra.. dosta stvari se u igri se moze unistiti i bacakati ...
    ne znam za taj kljuc, al bullet time ti je kad stavis pistolje u holster, znaci sklonis ih sa 1 i 2, i kada ti mala slika pistolja u donjem desnom uglu bude svijetlila ili bila u boji, pritisni ili desni ili lijevi klik, on ce izvaditi pistolje i mozes poceti pucati...... nadam se da sam ti pomogao
    Jesi, skontao sam i btw presao demo.. Tnx
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    sve na low i dalje šteka šteta čini mi se dobra igra

  9. #39
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    nisam cak ni pokrenuo demo s pcp dvda nemam hrabrosti nakon DMoMM slideshowa

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  10. #40
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    Kako da prodem 1. misiiju.Ne mogu naci ispravan put kako da pobjegnem bez da be vide.plz helppp
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    Jako dobra igra!

  12. #42
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    Molim vas recite mi kojim putem moram ici da pobjegnem iz grada!!!
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  13. #43
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gotham City
    Postova
    580
    Igra je precarska...preso sam je prije 2 tjedna i još se sjećam onog legendarnog "priesta" koji u jednoj ruci drži bibliju, a u drugoj gun koji razara glave dok on nesto brblja iz knjige

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    probao igru u igraonici i čini mi se malo glupavo, npr bacao sam stolicu u prozor i razbio stolicu, praznom kutijom sam ubio čovjeka

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao Deno
    Igra je precarska...preso sam je prije 2 tjedna i još se sjećam onog legendarnog "priesta" koji u jednoj ruci drži bibliju, a u drugoj gun koji razara glave dok on nesto brblja iz knjige
    da to je baš zakon

  16. #46
    Ma jedan od razloga zašto mi se i ne sviđa igra je sam engine, jednostavno nemogu igrati igru na 25 FPS-ova, sa medium detaljima

    Gun mi onako na prvi pogled izgleda zabavnije

    MIR

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ma jedan od razloga zašto mi se i ne sviđa igra je sam engine, jednostavno nemogu igrati igru na 25 FPS-ova, sa medium detaljima

    Gun mi onako na prvi pogled izgleda zabavnije

    MIR
    gun je smeće od igre a ni ovo nije puno bolje

  18. #48
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    igra je zakon. modeli texture sve perverzno dobro izvedeno. ali taj engine je ono smece zivo i neoptimizirano je do bola... btw upravo sam nasao kikiriki u 3 dijela

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    evo i ja sam probao, dosta je neoptimizirana ali je i dosta bolja od guna

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ma jedan od razloga zašto mi se i ne sviđa igra je sam engine, jednostavno nemogu igrati igru na 25 FPS-ova, sa medium detaljima

    Gun mi onako na prvi pogled izgleda zabavnije

    MIR
    ma gun je teški shit!danas sam prešao call of juarez luda IGra!KO voli western mora odigrat!

  21. #51
    Dobro za odigrat.Niti jedna misija ne sliči drugoj.Ima plivanja,šuljanja,jahanja.Igra je više kao da gledaš neki dobar western.

  22. #52
    Junior Member Plants Vs Zombies john_constantine's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zagorje
    Postova
    13
    mah, ja baš obožavam western igre, tako da sam jedva čekao da izađe. Ali jebi ga, komp mi je šokantno preslab!!! Company the heroes pokrećem bez problema, i nema problema za grafikom, ali u demou je bila jako loša slika. Skoro tamna, bez boje, a igra je bila trzava do boli.... A loading previše dugačak.... Ipak ću se morati zadovoljiti Gunom koju sam igrao već 15 puta.

  23. #53
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    za vrijeme svakog loading sam imao vreman složit si sendvič ili skuhat juhu
    pregled u igri je katastrofalan, pola protivnika se uopće ne primjeti dok ne zapucaju po tebi, trava je najčešće previsoka i pregusta pa ne vidiš da li još uvijek imaš tlo pod nogama
    lik se skotrlja sa pet metarske litice i umjesto da si slomi nogu on pogine?
    prokleto je linearna igra. postoji samo jedno rješenje za većinu situacija..
    rezime.. ni do koljena deus exu
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  24. #54
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    ja sam za vrijeme jednog loadinga si napravio sok popio ga otišao u pekaru napravio si sendwich, pojeo ga i onda skužio da mi se komp zaledio!!!!
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao zoki
    ja sam za vrijeme jednog loadinga si napravio sok popio ga otišao u pekaru napravio si sendwich, pojeo ga i onda skužio da mi se komp zaledio!!!!
    loading traje puno i igra nije savršena ali meni je jako dobra

  26. #56
    zavisi kakve sendviče radite,neke nabrzak da,ali ako hočete špeka rezati,za to nema dosta vremena :naughty:

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    = Citat = Izvorno postao zoki
    ja sam za vrijeme jednog loadinga si napravio sok popio ga otišao u pekaru napravio si sendwich, pojeo ga i onda skužio da mi se komp zaledio!!!!
    loading traje puno i igra nije savršena ali meni je jako dobra
    loadanje me ubija u pojam

  28. #58
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao john_constantine
    mah, ja baš obožavam western igre, tako da sam jedva čekao da izađe. Ali jebi ga, komp mi je šokantno preslab!!! Company the heroes pokrećem bez problema, i nema problema za grafikom, ali u demou je bila jako loša slika. Skoro tamna, bez boje, a igra je bila trzava do boli.... A loading previše dugačak.... Ipak ću se morati zadovoljiti Gunom koju sam igrao već 15 puta.
    Igraj Lucasove Outlawse.

  29. #59
    Junior Member Plants Vs Zombies john_constantine's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zagorje
    Postova
    13
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao john_constantine
    mah, ja baš obožavam western igre, tako da sam jedva čekao da izađe. Ali jebi ga, komp mi je šokantno preslab!!! Company the heroes pokrećem bez problema, i nema problema za grafikom, ali u demou je bila jako loša slika. Skoro tamna, bez boje, a igra je bila trzava do boli.... A loading previše dugačak.... Ipak ću se morati zadovoljiti Gunom koju sam igrao već 15 puta.
    Igraj Lucasove Outlawse.
    To sam i htio, ali nigdje ga ne mogu naći.

  30. #60
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    odlicna igra, dosta bolja od guna, mozda su moja ocekivalja bila veca, pogotovo poslje demoa, ali isto odlicna igra koja zasluzuje pozornost
    Well, as long as it's interesting.

Slične teme

  1. Call of Juarez: Gunslinger
    By GDra in forum Gaming općenito
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 22-05-2013, 12:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •