Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 94 od 94

Tema: Call Of Juarez

  1. #91
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772

    Re: Call Of Juarez

    odigrao sam ju, u redu je skroz igra, samo zna živcirat na djelovima kad sa Billyjem moraš, ne znam, skočit i u zraku bacit bič pa maznut granu pa ovo pa ono. da planinu ne spominjem, morao sam skinut savegame da preskočim tu epizodu jer me ubijala. i da, igrajte MP, zna bit zabavno, a i dobrih načina igre ima.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  2. #92
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    53

    Re: Call Of Juarez

    samo igram multiplayer... hehe... ali nemam ništa protiv igre..!! jakoo zanimljiva priča..za one koji znaju engleski jezik! grafika..je dobra...itd...itd

  3. #93
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Call Of Juarez

    Igro sam MP neko vrjeme, ali se ipak nemože mjeriti sa nekim drugim igrama poput CoD-a i Battelfielda, ali je ipak zabavan za tjedan dana.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  4. #94
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Call Of Juarez

    = Citat = Izvorno postao cropir
    odigrao sam ju, u redu je skroz igra, samo zna živcirat na djelovima kad sa Billyjem moraš, ne znam, skočit i u zraku bacit bič pa maznut granu pa ovo pa ono. da planinu ne spominjem, morao sam skinut savegame da preskočim tu epizodu jer me ubijala. i da, igrajte MP, zna bit zabavno, a i dobrih načina igre ima.
    ti si mi nivoi bili najdraži, jer imaš osjećaj kao dastvarno visiš iznad provalije

Slične teme

  1. Call of Juarez: Gunslinger
    By GDra in forum Gaming općenito
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 22-05-2013, 12:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •