Stranica 21 od 24 PrvaPrva ... 111920212223 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 601 do 630 od 694

Tema: Neverwinter Nights 2 + ekspanzije

  1. #601
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Neverwinter Nights 2

    cleric u nwn owna redom sve osim wizarda sa time-stopom. pogotovo što je u nwn1 "harm" skinuo sav health osim 1d4

    nwn2 radi po revised pravilima pa je cleric malo oslabljen, npr. harm/heal je limitiran na 150hpa, ali je cleric kao klasa i dalje dovoljno brutalan da ja s ničim drugim ne igram

    pogotovo kad su uveli božanstva i različite specijalizacije.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  2. #602

    Re: Neverwinter Nights 2

    Krasno, sad patchiranje do sudnjeg dana.

  3. #603
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: Neverwinter Nights 2

    Nadam se da si kopirao negdje sa strane vo_x1, to će ti smanjit cca.300 Mb patchiranja

  4. #604
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Neverwinter Nights 2

    = Citat = Izvorno postao Domy
    Nadam se da si kopirao negdje sa strane vo_x1, to će ti smanjit cca.300 Mb patchiranja

    Pojasni, molim te? Iako mi nije stalo do tih 300mb zbog flata zanima me u čemu je poenta?
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  5. #605
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: Neverwinter Nights 2

    Ne znam jel popravljeno,ali zadnji put kad sam reinstalirao da si stavim Mysteries of Westgate (patch 1.22) još uvijek nije bilo.

    VO_X1.zip je audio MotB ekspanzije koji se iz nekog neobjašnjenog razloga izbrisao tijekom instalacije SoZ. Izbacili su patch koji je praktički kopirao natrag tih cca. 300 Mb.
    Cijelu glupost se može izbjeći kopiranjem filea negdje sa strane nakon instalacije MotB i onda vraćanja nazad u Data folder nakon instalacije SoZ jer je u većini slučajeva probrisan.

    Još nešto,redoslijed ekspanzija je i redoslijed za instalirati ih,nakon toga tek patchirati. Promijeniti red može unijeti probleme u igru.

  6. #606
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Neverwinter Nights 2

    znaci prvo trebam instalirati sve Sve ekspanzije koje mislim instalirati pa tek onda patchirati igru. Jer sam ja sad instalirao NwN2 i patchirao sam ju, a sutra ce mi frend donjet ekspanzije....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  7. #607
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Neverwinter Nights 2

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    cleric u nwn owna redom sve osim wizarda sa time-stopom. pogotovo što je u nwn1 "harm" skinuo sav health osim 1d4

    nwn2 radi po revised pravilima pa je cleric malo oslabljen, npr. harm/heal je limitiran na 150hpa, ali je cleric kao klasa i dalje dovoljno brutalan da ja s ničim drugim ne igram

    pogotovo kad su uveli božanstva i različite specijalizacije.


    U Cleric klasu sam se prvi put zaljubio u BG2, naturlich, odmah sam i u NWN probao te je također zakon. Samo Turn Undead zlata vrijedi, a kamoli svi ostali genijalni spellovi i male restrikcije. Samo što NWN nisam završio skroz sa Clericom pošto sam ga već par puta prešao i nisam imao volje ponovno.


    A NWN 2 još nikada nisam igrao. Samo sam izašao iz prve kuće, vidio da radi i formatirao komp, a nakon toga suša


    Tako da mi se full sviđa Cleric klasa i igre koje nude dobar gameplay sa tom klasom. Bolji tenk od fightera sa brutalnim spellovima i savršenim support magijama, PRE jebeno Samo bad što nema dovoljno takvih igara Tako da ću NWN 2 kad tad zaigrati i to vrlo vjerojatno baš sa Cleric klasom




    PS: I Paladin klasa mi je zanimljiva ali ne u D&D žanru. Više u TES svijetu. Pošto ga tamo "zarolam" tako da se orijentiram na mač i štit te samo support magije te eventualno Lightning magiju pa glumim da je to neki Call Lightning spell (znam da nije u Paladin domeni, ali jebiga)

  8. #608

    Re: Neverwinter Nights 2

    = Citat = Izvorno postao Domy
    Nadam se da si kopirao negdje sa strane vo_x1, to će ti smanjit cca.300 Mb patchiranja
    Ma nisam ništa tako da sam i to čekao.
    Inače, nije moj problem s tim koliko treba skinuti već da, iz nekog razloga, imam nikakve brzine preko updatera. Ali ajde, sredio sve.

  9. #609
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: Neverwinter Nights 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    znaci prvo trebam instalirati sve Sve ekspanzije koje mislim instalirati pa tek onda patchirati igru. Jer sam ja sad instalirao NwN2 i patchirao sam ju, a sutra ce mi frend donjet ekspanzije....
    Ekspanzije sadrže pojedine patcheve,prištediš si vrijeme updatea i manje su šanse za greške.
    Najveći problemi (nepotrebni) se dese ako instaliraš MotB nakon SoZ,to nikako nije dobro napravit.
    Najbolje je čisto sve instalirat. Saveovi će ti radit,eksportani characteri isto tak da ti je najbolje pobrisat nwn2 i nanovo sve

  10. #610
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Neverwinter Nights 2

    Zavidim ljudima koji još nisu odigrali nwn 2 i ekspanzije mu. Kvalitetom se istice mask of the betrayer koji je za nijansu bolji od originalne radnje, dok je storm of zehir nekako najlošiji ali svejedno predobra ekspanzija u kojoj do izražaja dolazi skill sistem više od bilo koje d&d igre ranije. Fakin sretnici!!

  11. #611
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Neverwinter Nights 2

    storm of zehir ima dva ogromna nedostatka koji ga čine najlošijom ekspanzijom. pri tome uključujem i nwn1 i njene ekspanzije. toliko je loš da ga je trebalo izostavit iz serijala, a umjesto njega stavit bilo koji "hall of fame" modul sa nwvaulta.

    1. start level = 3, WTF?? nema teorije da dođem do epic levela do kraja igre
    2. overland map na kojem ne postoji "quick combat" opcija. mislim stvarno.. šest likova usred džungle, prosječni level 23, a napada nas 4, slovima ČETIRI kobolda. čak ni koboldi nisu toliko glupi. i tako svakih 20 sekundi moram mlatit neke glupe monstere.. na tom levelu više mi treba da loada eksterijer zone nego što traje fajt. užas..
    3. karavane? errm.. ne igra mi se tycoon.. nego rpg..

    onak.. careena:krakona rising modul za nwn1 je bolji od bilo kooje ekspanzije i bio bi daleko bolji odabir umjesto ovog smeća
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  12. #612
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Neverwinter Nights 2

    Nebih se složio. Dalekosežno gledajuci ti na glavnoj mapi možeš sa survival i hide skillom izbjeci svaki encounter bez obzira bija on lagan ili težak. Karavane su tu jer ti gle cuda radiš za trgovca koji želi postat glavna riba na tom tržištu i zanimljiv su dodatak igri jer te tjera da skupljaš materijale i napraviš šta veci profit. Uz veliku profitabilnu industriju koju sam stvorija bija sam u stanju kupit najbolja oružja i armore te docekati glavnog štefa bez straha i pobjedit ga iz druge, dakle i sam epic nije potreban kad je igra predviđena za low level družinu.

  13. #613
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Neverwinter Nights 2

    1. pa u tome je i problem. jedini način za izbjeć encountere je hide/survival...

    ali, daj mi molim te objasni kakvu korist od survival i hide skillova imaju

    cleric-warpriest, wizard, warlock, warrior-gladiator i paladin?? a ja upravo sa takvim partyem hodam po džungli kad ispred mene iskaču ČETIRI KOBOLDA. onak.. WTF? nitko od mojih nije ispod L22. paladin i cleric svjetle u mraku, warlock hoda okružen oblakom munja, gladiator dualwielda dva twohandera, a wizard priča sa svojim staffom. vizualni bling nam je na razini 50centa i dr.drea, ali 4 kobolda misle da smo lak plijen pa skaču na nas usred džungle. kao da nisu čuli krikove onih 15 gnollova koji su umrli u prošlom encounteru

    i TU, u OVAKVOJ stuaciji treba "quick combat" opcija kao u HoMM serijalu.

    2. fuj.. kako rekoh.. ne igra mi se caravan tycoon nego rpg. besides, ima dovoljno drugih načina za doć do para i opreme. ovo je užasno NEzanimljivo. nisam pokupio jedan zlatnik sa tih karavana,odignorirao sam taj dio igre koliko sam mogao.

    3. i da.. završio igru u prvom pokušaju. činjenica da je ekspanzija rađena za low level i JE problem. onak.. čemu levelcap na 30, ako igrači nikad neće doć do toga? puni potencijal likovi ostvaruju tek izna 15-og levela, ja ŽELIM baciti jedan "hellball", "destruction" i ostale high-level spellove, a ne raznorazne gluposti. ionako su dovoljno toga upropastili na nižim levelima
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  14. #614
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Neverwinter Nights 2

    Koliko likova možeš imati u partyu?

  15. #615
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Neverwinter Nights 2

    U NwN-u 2 bez ekspanzija tvoj lik + 3 u partyu, sad neznam dal se to mijenja tokom ekspanzija. U boss borbi mozes imat sve likove ali postoji mogucnost da par likova iz tvog partya(oni na koje nisi obraco previse paznju odu na dark side)
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  16. #616
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Neverwinter Nights 2

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    1. pa u tome je i problem. jedini način za izbjeć encountere je hide/survival...

    ali, daj mi molim te objasni kakvu korist od survival i hide skillova imaju

    cleric-warpriest, wizard, warlock, warrior-gladiator i paladin?? a ja upravo sa takvim partyem hodam po džungli kad ispred mene iskaču ČETIRI KOBOLDA. onak.. WTF? nitko od mojih nije ispod L22. paladin i cleric svjetle u mraku, warlock hoda okružen oblakom munja, gladiator dualwielda dva twohandera, a wizard priča sa svojim staffom. vizualni bling nam je na razini 50centa i dr.drea, ali 4 kobolda misle da smo lak plijen pa skaču na nas usred džungle. kao da nisu čuli krikove onih 15 gnollova koji su umrli u prošlom encounteru

    i TU, u OVAKVOJ stuaciji treba "quick combat" opcija kao u HoMM serijalu.

    2. fuj.. kako rekoh.. ne igra mi se caravan tycoon nego rpg. besides, ima dovoljno drugih načina za doć do para i opreme. ovo je užasno NEzanimljivo. nisam pokupio jedan zlatnik sa tih karavana,odignorirao sam taj dio igre koliko sam mogao.

    3. i da.. završio igru u prvom pokušaju. činjenica da je ekspanzija rađena za low level i JE problem. onak.. čemu levelcap na 30, ako igrači nikad neće doć do toga? puni potencijal likovi ostvaruju tek izna 15-og levela, ja ŽELIM baciti jedan "hellball", "destruction" i ostale high-level spellove, a ne raznorazne gluposti. ionako su dovoljno toga upropastili na nižim levelima
    Ta tvoja cangrizanja su banalna. Triba se prilagodit igri i sve ide svojim tokom. Ako ne, uninstal i frustracijama je kraj.

  17. #617
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Neverwinter Nights 2

    @Feanor...SAVRŠENO. U BG-u mi je šest likova bilo zanimljivo, ali malo previše. Dok mi je 4 lika taman savršeno za jedan party. Taman Cleric, Mage, Fighter i Thief kombinacija, tako da mi se to strašno sviđa.


    Jedino što mi se nimalo nije svidjelo (u onih 10 minuta što sam isprobavao igru) je to što likovi nemaju unikatnu sliku Na ekranu su 3d modeli faca likova koji izgledaju odvratno naspram onih lijepo nacrtanih portreta kakvi su u NWN1 i BG-u Znam da je to samo sitnica, ali to me toliko dotuklo za nepovjerovati. Meni je ta sitnica zapravo ogromna stvar pošto su ti portreti bili najbolji detalj u gore navedenim igrama

  18. #618
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Neverwinter Nights 2

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    @Feanor...SAVRŠENO. U BG-u mi je šest likova bilo zanimljivo, ali malo previše. Dok mi je 4 lika taman savršeno za jedan party. Taman Cleric, Mage, Fighter i Thief kombinacija, tako da mi se to strašno sviđa.


    Jedino što mi se nimalo nije svidjelo (u onih 10 minuta što sam isprobavao igru) je to što likovi nemaju unikatnu sliku Na ekranu su 3d modeli faca likova koji izgledaju odvratno naspram onih lijepo nacrtanih portreta kakvi su u NWN1 i BG-u Znam da je to samo sitnica, ali to me toliko dotuklo za nepovjerovati. Meni je ta sitnica zapravo ogromna stvar pošto su ti portreti bili najbolji detalj u gore navedenim igrama
    Vidi jel se mogu di skidat portreti kao što su se mogli za BG i IWD. Recimo Nwnvault...

    EDIT: meni je thiefica bila prilično beskorisna u partyu, ja sam imao, Paladina(ja), Warrior(Kheglar), Wizard i Druid, a kasnije Cleric umjesto Druida.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  19. #619
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Neverwinter Nights 2

    Briješ da bi se to moglo ako su na ekranu 3d animirane face od članova party-a!?


    Evo neke slike slike, mislim na face sa desne strane ekrana - http://uncompressed.org/wp-content/uplo ... medium.jpg

  20. #620

    Re: Neverwinter Nights 2

    Nisam vec dugo igrao NWN2 ali u jednom patchu ili expanziji (neznam sad tocno ;P) je nadodano da se moze umjesto ovih ruznih 3d modela faca staviti neku svoju custom slicicu
    Adam's first words to Eve: "Stand back, I don`t know how big this thing gets!"

  21. #621
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Neverwinter Nights 2

    Jaaaaaj


    Upravo nabavljam expanziju, Gothic 3 je pakao, ne treba mi takva sekiracija u životu Jedva čekam da je zaigram. Drugu expanziju, Storm of Zehir ću preskočiti.

  22. #622
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: Neverwinter Nights 2

    Storm of Zehir nikad nije bio predviđen da se dođe do epic levela bez ekstremnog truda, ideja igre je bila party adventuring kakav dosad u NWN nikad nije predstavljen.
    Uostalom,"reach epic levels" i "reach level cap" su 2 različite stvari, igra je predviđena za levele 3-15. Minimum za recimo nekakvu postojeću grupu, da ipak nekaj znaju, a 15 je dovoljno jako za grupu običnih smrtnika. Knight Captain, nositelj Sword of Gith je ipak puno više epic.
    Ipak je tema ekspanzije uspostavljanje svijeta nakon rata iz NWN 2.

    Storm of Zehir has the same level cap as Mask of the Betrayer – 30. With its open-ended exploration gameplay, you can certainly reachSepic levels in SoZ, but it’s also possible to “win” the game earlier than that. We felt that players would prefer our concentrating on improving other aspects of the NWN2 experience rather than extending the level cap beyond 30. Level 30 is already extreme for D&D (in fact, 4th Edition currently ends at 30).

  23. #623
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Neverwinter Nights 2

    Mene nebi smetao LevelCap, ali čitam da se po kvaliteti nemre mjeriti sa prethodnicima te da je igra pogreška. Tak da si nebi htio njome pokvariti dojam dvojke...

  24. #624
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: Neverwinter Nights 2

    Jako je različita,pogotovo u odnosu na MotB. NWN 2 je epic, MotB još više, Soz nije.

    SoZ je istraživanje, oživljavanje ekonomije, npr upgradeovi za opremu Greycloaka u Crossroad Keepu sada imaju itekako utjecaj na vidljivu sigurnost cesta i okoliša, leveli su osjetno niži u odnosu na prethodna 2 dijela, uvode se party featuresi za naučit, u svakom tavernu se može stvoriti novi lik i zamijeniti nekog neželjenog za novog, baš ono, adventuring.
    Još ako je inflacija trade barova zaustavljena nekim patchom,tim bolje. Možeš takve pare zgrnut da je smiješno.

    Radije onda prvo odigraj SoZ,ako ti se ne da mučit importaj lika iz MotB i nećeš se nimalo trudit, moći ćeš isprobat nove klase i rase, pa onda odigraj original i MotB,oni su puno više gonjeni pričom.

  25. #625
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Neverwinter Nights 2

    soz nije nwn.. soz nema ni dušu ni gameplay nwn-a

    ekspanzija toliko odskače od svega dosad izašlog za nwn i nwn2 da boli glava..

    nakon 2600+ sati odigranog u nwn i nwn2 (igram persistant worlds online) pao mi je pod ruke soz kojeg sam prošao jednom i obrisao s kompa. ima daleko kvalitetnijih modula na nwvaultu koji su zabavniji za igrat.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  26. #626
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Neverwinter Nights 2

    2600 sati Brijem da nema igre koje mi nebi dosadila da je toliko igram Otkuda ti toliko volje?

  27. #627
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Neverwinter Nights 2

    volim ownat ljude sa svojim dual-wield clericom

    kad ekipa vidi tipa u armoru sa dva longsworda nitko ne očekuje ostat na 1-4hpa kad popiju "harm"
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  28. #628

    Re: Neverwinter Nights 2

    Počeo sa Sun Elf Wizardom... uf, je da CON dobija poprilični udarac, ali preživjeti ću. Valjda.

  29. #629
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Neverwinter Nights 2

    Instalirah igru sa MotB expanzijom, updateah na v1.23.1765 (vjerojatno najnovija verzija) i igra radi bez medija!? Kaj ima implementiran NoDVD u sebi? Nema nikakve zaštite igra?


    Nemam volje se boriti sa Gothicom, idem na pravi RPG

  30. #630
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Neverwinter Nights 2

    AJmo pitanje za poznavatelje D&D-a, na što bi ličio Cleric/Druid???

    EDIT:@ Bartuc, yup igra ima implementirani noDVD patch u jednom od zadnjih patcheva, bilo je naporno kad si morao original ubacivat.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

Slične teme

  1. Neverwinter Nights 1
    By The Great Duck in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-01-2008, 00:09
  2. Neverwinter Nights 2 na HAMACHI-u
    By Doggy in forum Online gaming & living
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-11-2006, 17:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •