Stranica 10 od 24 PrvaPrva ... 8910111220 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 271 do 300 od 694

Tema: Neverwinter Nights 2 + ekspanzije

  1. #271
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Svagdje Pomalo
    Postova
    31
    jooooooj pa ja si to jos nisam nabavio, poludit cu......igrao sam jos davno prvi dio i skoro ga presao dok mi hard nije crkao i nisam izgubio CD-e.....smrc.....a ovdi kod mene nitko to ne igra..........morat cu oba dijela uzet sebi i jedne godine preci.....LOL



  2. #272
    Senior Member Lock'n'Load skuki's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    zgb
    Postova
    144
    evo, kupio sam originalnu igru nakon duuuuugo vremena, zelio instalirati i patchati ko covjek. krene instalacija, dodje do nekih 90% i kaze da ne moze procitati neki fajl sa dvd-a, da je vjerojatno medij u banani pise u poruci. Nikada do sada to nisam dobio. Uglavnom krenem ispocetka, upisem cd-key i pise invalid i tako nekoliko puta. Restartam, opet krenem instalaciju, opet isti kujac samo na 30%. Treci put negdje opet na 30 % i svaki put drugi fajl nemre citat. Nakon svakog pokusaja instalacije moram restart jer mi ne prihvaca cd-key. Cetvrti put sam uspio normalno instalirati fala Bogu.

    meni je za sada igra mrak.
    grah sa bučinim uljem

  3. #273
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    E kako da pogledam one influence s drugim likovima ili ono koliko sam good, lawful, i te gluposti...

    i da vec sam na piso pod temu hamachi ali; imate neke hamachi servere za NWN2
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  4. #274
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    ?cek to se more igrat preko hamachija

  5. #275
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    da
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  6. #276
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    joj sry zbog spamma ali de imas gdje sajt gdje je to objasnjeno?

  7. #277
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    joj sry zbog spamma ali de imas gdje sajt gdje je to objasnjeno?
    Pa ko preko LAN-a. Možeš igrati single player sa više igrača ili neke druge module.

    Isto ko i NWN 1.

  8. #278
    Senior Member Lock'n'Load skuki's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    zgb
    Postova
    144
    meni je igra stvarno dobra, a bila bi puno bolja da nije tako linearna.

    Btw, imam ukljucene sjene, a ne prikazuje mi niti jednu sjenu. I sa i bez patcha. ima neko slican problem
    grah sa bučinim uljem

  9. #279
    Senior Member Lord of The Fleas Pippen47's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Imotski
    Postova
    362
    bas sam instalirao nwn2 (tek mdanas skupio novac za kupit ju) i sada?
    Napravio sam lika, sve štima... ali nekako mi se čini da se lik presporo kreće (ne šteka ako to mislite) jel to do nekih postavki ili je jednostavno tako? O igri sam čuo samo najbolje...

  10. #280
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    lik ti je vjerojatno spor zato kaj su konačno uveli prokleti movement iz 3.5 edicije.. tak da što će reći da je real-time kretanje nešto sporije da bi se poklapalo sa pravilima igre.. isto tako i sa udarcima.. na početku imaš udarac po rundi combata.. što će reći svakih 6 sekundi.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  11. #281
    Senior Member Lock'n'Load skuki's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    zgb
    Postova
    144
    wtf ???
    sjene ne vidim, ali niti jednu, ukljuceno mi je "all shadows". Kada ih iskljucim, igra dobije na performansam pun k, ali nista se ne apsolutno ne mijenja. Ko da ih komp cita kao da ih ima ali na samom ekranu ih nema. Jel to moguce, ne kuzim zasto bi onda performanse skocile kada iskljucim sjene, ali drasticno?
    grah sa bučinim uljem

  12. #282
    Junior Member Plants Vs Zombies Kitoglav's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Bagdad
    Postova
    22
    Definitivno odlicna igra ,dugo traje,presao sam je sa fighter-om,tu i tamo koji sitni bug ali zanemariv sad me zanima kakav je multiplayer?

  13. #283
    Senior Member Lock'n'Load skuki's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    zgb
    Postova
    144
    Mene jedino ozbiljno zivcira sta ne mogu narihtat da svaki lik ide kam ga posaljem a da ne idu ostali za njim, tj. nemrem iskljucit da slijede svi ko budale onoga koji mi je izabran, ili mogu al ne znam kak.
    grah sa bučinim uljem

  14. #284
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543
    Idi na Character-Behaviour - i tamo imaš opciju ''puppet mode''

  15. #285
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    koje sve klase koriste magiju kao svoje primarno oruzje ??
    Wizard, Socerer, Monk, ...???

    full me izivciralo sto kao Wizard mogu samo malo carolija zapamtiti, dok kao socerer sve sto znas mozes castati oko 4-6 puta, sada vjerovatno postoi neka razlika na vishim levelima, ali zasada mi se to cini prilicno nepravedno

  16. #286
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    koje sve klase koriste magiju kao svoje primarno oruzje ??
    Wizard, Socerer, Monk, ...???

    full me izivciralo sto kao Wizard mogu samo malo carolija zapamtiti, dok kao socerer sve sto znas mozes castati oko 4-6 puta, sada vjerovatno postoi neka razlika na vishim levelima, ali zasada mi se to cini prilicno nepravedno
    Wizard ti ima općenito više spellova.

  17. #287
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Pa, kolko ja znam, Sorcerer baca samo ofenzivne spellove, dok wizard ima defenzivne i enchant spellove.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #288
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Pa, kolko ja znam, Sorcerer baca samo ofenzivne spellove, dok wizard ima defenzivne i enchant spellove.
    Dunno kakve su promjene uveli sa 3.5 edicijom, ali ionako se priča o igrama a ne o tabletop inačici.

    Inače stvar je u tome da Sorceror može memorizirati manje spellova ali ih zato može baciti više puta, dok Wizard memorizira više ali može samo jedanput baciti (osim ako ne memorizira jedan spell više puta naravno).

  19. #289
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Pa, kolko ja znam, Sorcerer baca samo ofenzivne spellove, dok wizard ima defenzivne i enchant spellove.
    nope..sorcerer može imat sve wizard spellove. lista im je identična. samo što su po defaultu sorcereri malo prepotentni pa obično uzimaju ofanzivne spelove. ali ništa ne spriječava sorcerera da odabere samo defanzivne spellove
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  20. #290
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Pa onda ne vidim u čemu je prednost wizarda...

    Ja trenutno igram kao wizard u prvom nwnu... Sorcerere nisam probao, pa sam samo nagađao.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #291
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Pa onda ne vidim u čemu je prednost wizarda...

    Ja trenutno igram kao wizard u prvom nwnu... Sorcerere nisam probao, pa sam samo nagađao.
    Količinski gledano Wizard ti ima više spellova ali su svi jedan cast i onda se restaj.

  22. #292
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    Wizard zbog mogućnosti memoriziranja više spellova ima veću svestranost, dok sorcerer možda izgleda ofenzivnije jer se ne mora pripremati za borbu toliko koliko wizard...

    A monk je inače fighter klasa, a ne spellcaster...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  23. #293
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Da, monk je "martial artist", učen da se bori sa jednostavnim oružjima i lakim armorom.. Kao neki ninja.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  24. #294
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    Jep... Dobiva velike bonuse kad se bori unarmed ili s kamom... Na NWN1 mi je bila super unarmed borba, zna baciti i pokoji roundhouse kick... Kak to izgleda u dvojki?

    Btw, monk ne koristi uopće armor...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  25. #295
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    Znaci ovako (kolko kuzim iz igre)::>

    (dobio sam zensku u timu koja je socerer, a ja sam Wizard, tako da ovo oko socerer<->wizard konflikta sam skuzio!!!)
    SocererS-> zna manje spellova, ali ih ne mora memorizirati vec ih automatski moze ispaliti par puta [carisma]
    WizardS-> zna vishe spellova, ali broj ispaljivanja ovisi o tome koliko ih je memorizirao [intelligence]
    (ono sto ja s wizardom radim jest da one prve spelove naucim 5-6 puta(pricuvan municija); one na srednjem levelu koristim kao 'utily' npr. razni štitovi, nevidljivosti, despel magije; a one na najvishem stupnju, njih mogu samo oko 2-3 zapamtiti, tako da uzmem neku snaznu napadacku, i naucim ju 3 puta ----> imam jak napad; mogu se zastititi i izlijeciti od svega i svacega, i za slucaj da se ne mogu odmoriti (npr. u grobnici sam) e onda imam 5-6 slabijih, ali ipak napadackih spellova u pricuvi)

    Monk -> ne koristi armor, vec jednostavna oruzja i neznam kakvu inkantaciju jer ga nisam probao!!!

    i koje jos klase osim te 3 koriste magiju ???

    Ja sam zapoceo kao Warlock da dobijem kewl odijelo, ali nakon toga se razvijao kao wizard; tako da pitam u cemu je uopce fora s tim Warlockom, da nastavim samo kao wizard ili i taj Warlock imao neke kewl magije ???

  26. #296
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    Monk nije spellcaster klasa i ne koristi magije (nisam siguran, neka me netko ispravi ako sam u krivu), ali nisu ni ranger ni paladin, a ipak koriste neke low level magije...

    A pod spellcastere bi se još mogli svrstati cleric i druid koji koriste divine magic (kao i paladin i druid), a arcane magic uz sorcerera i wizarda koristi bard...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  27. #297
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    sada ce tata odigrat jedinicu sa monkom pa cu vas putem obavjestavat kakav je gameplay sa njim
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  28. #298
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    Ja sam odigrao jedinicu sa svim mogućim i nemogućim likovima... volim raznovrsne likove...
    Meni se svidjelo igrati s monkom, za ranged uzmeš sling, za melee unarmed (može i kama, ali nije baš fora). Umjesto armora dobiš onaj Robes of the Shining Hand... Ja sam složio ćelavog dwarfa. Super je za roleplaying ugođaj, tučeš se ko Steven Segal...
    Keep us posted, ja sam davno igrao pa se sad više niti ne sjećam...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  29. #299
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Pa, koliko ja znam, wizard može naučiti neki spell samo jednom, tako da ga samo jednom može baciti... Bar u jedinici.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #300
    Mogao bi ja opet igrati prvi da se malo podsjetim....

    Ma kažem vam; Sorceror može bacati pojedini spell više puta ali ih ima ukupno manje, dok Wizard može baciti svaki spell jedanput ali ih ima više (pogotovo one low levele, itd.)

Slične teme

  1. Neverwinter Nights 1
    By The Great Duck in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-01-2008, 00:09
  2. Neverwinter Nights 2 na HAMACHI-u
    By Doggy in forum Online gaming & living
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-11-2006, 17:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •