Stranica 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 470

Tema: XBOX 360

  1. #31
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Ma vi svi nemate pojma XBOX360 Rula i svi ste ustvari ljubomorni sto ga nemate i sto ga necet nikad imati...sve to sto vi pisete je copy-paste sa nekih stranica, a niko od vas ga jos nije ni vidio u zivo da moze tako nesto tvrditi, a ovo da PC ima bolju grafiku...hmmm nebi reko kupi si HDTV pa mi onda reci ko ima bolju grafiku...

    P.S. Nemam nista protiv PCjasa ali konzole su za igranje, a ne PC i vi svi ste ustvari zrtve nVide i Ati i trosite gomilu novaca na nove kompove dok sa konzolom imate miran i ugodan zivot do izdavanja nove generacije....(citaj 5 godina), dok da bi na PC igro nove igre moras svakih 2-3godine dati 1500kn za graficku+500-1000kn za rame, a tu su ujedno i glupi bagoviti Windowsi XP koji svako malo nesto seru(kako kome)....u Xbox ubacite DVD i igrate....nemre biti jednostavnije....

    P.S.S. Evo vam primjer pravih X-Box360 protivnika

    Code:
    http://www.smashmyxbox.com/

  2. #32
    Mi smo PC GAMERI, JEBO KONZOLE, misija nam je spasiti PC GAMING!

  3. #33
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    meni je glupo davati pare za konzole....
    vise se isplati ulagati u komp...
    barem ja tako mislim
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  4. #34
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Mi smo PC GAMERI, JEBO KONZOLE, misija nam je spasiti PC GAMING!
    Pa PC Gaming nikad ni nece propasti..bar dok se igre rade na kompu, a dok se budu radile na konzoli..nezem, neznam

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    a dok se budu radile na konzoli..nezem, neznam
    sve se igre rade na racunalima i uvijek ce se raditi, covjece i za pc i za konzole.
    no, buducnost bi mogla biti solidna. Microsoftov XNA ocito jako dobro radi, a ocekujemo i Windows Vistu koji bi mogli mnogo toga promijeniti u PC gamingu. Nabolje, naravno

  6. #36
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    a dok se budu radile na konzoli..nezem, neznam
    sve se igre rade na racunalima i uvijek ce se raditi, covjece i za pc i za konzole.
    no, buducnost bi mogla biti solidna. Microsoftov XNA ocito jako dobro radi, a ocekujemo i Windows Vistu koji bi mogli mnogo toga promijeniti u PC gamingu. Nabolje, naravno
    Ma nemoj otkud ti znas na cemu ce se raditi igre za 1000 godina...ja sam reko dok se budu radile...nikad neznas moza de budu radile, a ako se dobro sjecam moglo se je raditi na PS onom nekom black koji se prodavo van europe....nisam sad siguran bash, ali ti bi trebo znat na sta mislim.

  7. #37
    Ja sam uvijek tvrdio i uvijek hoću: jebo gamere koji se ograđuju od svih platformi sem jedne. PC gamer, PS2 gamer, Xbox gamer i ostali "self proclaimed" gameri su fucking pussyz. A zašto? Pa recimo iz jednostavnog razloga jer mislim da je pravi gamer onaj koji voli i igra IGRE bez obzira na platformu. Ja na PC-u igram otkako znam za sebe, a uz to posjedujem barem po jednu current gen. konzolu i uvijek će tako biti. Playstation mi je prirastao srcu i zbog toga ću se odlučiti ostaviti novac za "the trojku" nego za Revolution ili x360. No, bio bi i više nego zadovoljan imati bilo koju od 3 navedene.

    Nije u redu ponižavati druge gamere na taj način, jer ipak- svi činimo jednu, od strane "normalnih" ljudi, ugroženu vrstu našeg doba

  8. #38
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Ja sam uvijek tvrdio i uvijek hoću: jebo gamere koji se ograđuju od svih platformi sem jedne. PC gamer, PS2 gamer, Xbox gamer i ostali "self proclaimed" gameri su fucking pussyz. A zašto? Pa recimo iz jednostavnog razloga jer mislim da je pravi gamer onaj koji voli i igra IGRE bez obzira na platformu. Ja na PC-u igram otkako znam za sebe, a uz to posjedujem barem po jednu current gen. konzolu i uvijek će tako biti. Playstation mi je prirastao srcu i zbog toga ću se odlučiti ostaviti novac za "the trojku" nego za Revolution ili x360. No, bio bi i više nego zadovoljan imati bilo koju od 3 navedene.

    Nije u redu ponižavati druge gamere na taj način, jer ipak- svi činimo jednu, od strane "normalnih" ljudi, ugroženu vrstu našeg doba
    POTPISUJEM, pravi gameri moraju odigrati igre kao sto su Ninja Gaiden na Xbox-u ili GT4 na PS2, i jos ako bi se bilo para obavezno proci RE4 na GameCube....ja sam ga imo priliku vidjeti samo i igra me odusevila....stoga ja sebe mogu nazvati gamerom jer igram igre za PC,XBOX,PS2(ja ga nemam ali ima ga moj susjed pa se cesto trampamo..ja njemu xbox on meni PS2).

  9. #39
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Ja sam uvijek tvrdio i uvijek hoću: jebo gamere koji se ograđuju od svih platformi sem jedne. PC gamer, PS2 gamer, Xbox gamer i ostali "self proclaimed" gameri su fucking pussyz. A zašto? Pa recimo iz jednostavnog razloga jer mislim da je pravi gamer onaj koji voli i igra IGRE bez obzira na platformu. Ja na PC-u igram otkako znam za sebe, a uz to posjedujem barem po jednu current gen. konzolu i uvijek će tako biti. Playstation mi je prirastao srcu i zbog toga ću se odlučiti ostaviti novac za "the trojku" nego za Revolution ili x360. No, bio bi i više nego zadovoljan imati bilo koju od 3 navedene.

    Nije u redu ponižavati druge gamere na taj način, jer ipak- svi činimo jednu, od strane "normalnih" ljudi, ugroženu vrstu našeg doba
    POTPISUJEM, pravi gameri moraju odigrati igre kao sto su Ninja Gaiden na Xbox-u ili GT4 na PS2, i jos ako bi se bilo para obavezno proci RE4 na GameCube....ja sam ga imo priliku vidjeti samo i igra me odusevila....stoga ja sebe mogu nazvati gamerom jer igram igre za PC,XBOX,PS2(ja ga nemam ali ima ga moj susjed pa se cesto trampamo..ja njemu xbox on meni PS2).
    That`s the spirit.
    Nemojte me krivo shvatiti. Ja osobno znam kako je kada se nema love, tako da oni gameri koji igraju samo na jednoj platformi iz navedenog razloga, ne spadaju u moj "shit list" . Najvažnije od svega je da se druge platforme ne omalovažavaju i da se gameri koji ne igraju na PC-u iz nekih drugih razloga ne ponižavaju.

    Ako imate prijatelja koji je okorjeli konzolaš dajte mu da odigra jedan level F.E.A.R.-a recimo ili u mreži zaigrajte q3, BF ili CoD 2... S druge strane, ako imate prijatelja koji je okorjeni 'pisijaš' dajte mu joypad u ruke i zaigrajte jedan od Metal Gear Solid-a ili bacite turinir u PES-u.

  10. #40
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    [quote=Osiru$]
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao "Osiru$":2puc95jz
    Ja sam uvijek tvrdio i uvijek hoću: jebo gamere koji se ograđuju od svih platformi sem jedne. PC gamer, PS2 gamer, Xbox gamer i ostali "self proclaimed" gameri su fucking pussyz. A zašto? Pa recimo iz jednostavnog razloga jer mislim da je pravi gamer onaj koji voli i igra IGRE bez obzira na platformu. Ja na PC-u igram otkako znam za sebe, a uz to posjedujem barem po jednu current gen. konzolu i uvijek će tako biti. Playstation mi je prirastao srcu i zbog toga ću se odlučiti ostaviti novac za "the trojku" nego za Revolution ili x360. No, bio bi i više nego zadovoljan imati bilo koju od 3 navedene.

    Nije u redu ponižavati druge gamere na taj način, jer ipak- svi činimo jednu, od strane "normalnih" ljudi, ugroženu vrstu našeg doba
    POTPISUJEM, pravi gameri moraju odigrati igre kao sto su Ninja Gaiden na Xbox-u ili GT4 na PS2, i jos ako bi se bilo para obavezno proci RE4 na GameCube....ja sam ga imo priliku vidjeti samo i igra me odusevila....stoga ja sebe mogu nazvati gamerom jer igram igre za PC,XBOX,PS2(ja ga nemam ali ima ga moj susjed pa se cesto trampamo..ja njemu xbox on meni PS2).
    That`s the spirit.
    Nemojte me krivo shvatiti. Ja osobno znam kako je kada se nema love, tako da oni gameri koji igraju samo na jednoj platformi iz navedenog razloga, ne spadaju u moj "shit list" . Najvažnije od svega je da se druge platforme ne omalovažavaju i da se gameri koji ne igraju na PC-u iz nekih drugih razloga ne ponižavaju.

    Ako imate prijatelja koji je okorjeli konzolaš dajte mu da odigra jedan level F.E.A.R.-a recimo ili u mreži zaigrajte q3, BF ili CoD 2... S druge strane, ako imate prijatelja koji je okorjeni 'pisijaš' dajte mu joypad u ruke i zaigrajte jedan od Metal Gear Solid-a ili bacite turinir u PES-u. [/quote:2puc95jz]

    JOS JEDNOM POTPISUJEM...hvala bogu da se naso netko ko ima misljenje koja...Pozdrav!!!

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    a dok se budu radile na konzoli..nezem, neznam
    sve se igre rade na racunalima i uvijek ce se raditi, covjece i za pc i za konzole.
    no, buducnost bi mogla biti solidna. Microsoftov XNA ocito jako dobro radi, a ocekujemo i Windows Vistu koji bi mogli mnogo toga promijeniti u PC gamingu. Nabolje, naravno
    Ma nemoj otkud ti znas na cemu ce se raditi igre za 1000 godina...ja sam reko dok se budu radile...nikad neznas moza de budu radile, a ako se dobro sjecam moglo se je raditi na PS onom nekom black koji se prodavo van europe....nisam sad siguran bash, ali ti bi trebo znat na sta mislim.
    znam na sto mislis nekoc je postojao PS kojim si navodno mogao proizvodit igre, no kako se pojavio, tako je i nestao.

    ma nemam ja nista protiv konzola. super su to igracke. ima par zgodnih naslovcica koje se isplati zaigrat

  12. #42
    Ovakve rasprave nemaju smisla sve je lijepo i pravilno objasnio Osiru$.
    Tako treba!

  13. #43
    Ne preostaje ništa drugo komentirati nego "o ukusima se ne raspravlja"!

    Ja sam se rodio za PC gaming i tako ću ostati!

  14. #44
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    a dok se budu radile na konzoli..nezem, neznam
    sve se igre rade na racunalima i uvijek ce se raditi, covjece i za pc i za konzole.
    no, buducnost bi mogla biti solidna. Microsoftov XNA ocito jako dobro radi, a ocekujemo i Windows Vistu koji bi mogli mnogo toga promijeniti u PC gamingu. Nabolje, naravno
    Ma nemoj otkud ti znas na cemu ce se raditi igre za 1000 godina...ja sam reko dok se budu radile...nikad neznas moza de budu radile, a ako se dobro sjecam moglo se je raditi na PS onom nekom black koji se prodavo van europe....nisam sad siguran bash, ali ti bi trebo znat na sta mislim.
    Onda ce se te konzole zvati kompjuteri

  15. #45
    Ajd kad već pričate o konzolama,jel ima tko kakav emulator za PS 2,ja gledo na net-u,ali to sve ništa!!

  16. #46
    A jel postoji kakv emulator za XBOX,nisam nikada čuo,ali..

  17. #47
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Ajd kad već pričate o konzolama,jel ima tko kakav emulator za PS 2,ja gledo na net-u,ali to sve ništa!!

    Postoje ti razni emulatori! Ja sam GTA SA bio igrao sa PS2 na PC-u samo je grafika bila loša i bio je u 4 osnovne boje, lool!

  18. #48
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    A jel postoji kakv emulator za XBOX,nisam nikada čuo,ali..
    Postoji, ali na njemu radi samo Halo i MK 5....bilo je mnogo dusa udruzeno u taj projekt, ali je na kraju propo...steta(ma mene boli kita ja imam xbox i PC )

  19. #49

    XBOX 360

    Šteta što nije, barem za sada, dovoljno stabilan te što disipira pozamašne količine topline. Mislim da je to naznaka za još jedan veliki plus Sony-ju.

  20. #50
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: XBOX 360

    = Citat = Izvorno postao mk4004gah
    Šteta što nije, barem za sada, dovoljno stabilan te što disipira pozamašne količine topline. Mislim da je to naznaka za još jedan veliki plus Sony-ju.
    Ali zato das bill dodatnih 50 dolara i imas 3 godine garancije

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    xbox je sranje pogledajte samo na internetu svaki dan neko sranje
    puno troši struje, ruše se igre itd

  22. #52
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    xbox je sranje pogledajte samo na internetu svaki dan neko sranje
    puno troši struje, ruše se igre itd
    NEMAS POJMA

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Ma vi svi nemate pojma XBOX360 Rula i svi ste ustvari ljubomorni sto ga nemate i sto ga necet nikad imati...sve to sto vi pisete je copy-paste sa nekih stranica, a niko od vas ga jos nije ni vidio u zivo da moze tako nesto tvrditi, a ovo da PC ima bolju grafiku...hmmm nebi reko kupi si HDTV pa mi onda reci ko ima bolju grafiku...

    P.S. Nemam nista protiv PCjasa ali konzole su za igranje, a ne PC i vi svi ste ustvari zrtve nVide i Ati i trosite gomilu novaca na nove kompove dok sa konzolom imate miran i ugodan zivot do izdavanja nove generacije....(citaj 5 godina), dok da bi na PC igro nove igre moras svakih 2-3godine dati 1500kn za graficku+500-1000kn za rame, a tu su ujedno i glupi bagoviti Windowsi XP koji svako malo nesto seru(kako kome)....u Xbox ubacite DVD i igrate....nemre biti jednostavnije....

    P.S.S. Evo vam primjer pravih X-Box360 protivnika

    Code:
    http://www.smashmyxbox.com/
    Nebi se sad svađao, ali nekima nikako u glavu neke stvari. Ne, ni ja nemam osobno ništa protiv konzola, ali eto kad vidim kako se xboxaši i ps2ijaši prepiru oko toga... PC je izmislio gaming, barem imajte poštovanja. Konzole su za djecu - a ove nove koriste sve fore i sve se više pretvaraju u kompjutere (da ne spominjem media centar za xbox, tvrde diskove i povezivanje na internet, gledanje dvd filmova i slušanje mp3 glazbe - jel vam to dovoljno? - TO JE KRAĐA a ne iskorištavanje tehnologije.) Doduše, kriv je i B. Gates, ali otom potom. Još samo čekam kad će xbox 3 i podrška za pregledavanje excel i powerpoint dokumenata, a ps4 bi kao alternativu sigurno ponudio i photoshop mogućnosti. E to su vam konzole.

  24. #54
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Nebi se sad svađao, ali nekima nikako u glavu neke stvari. Ne, ni ja nemam osobno ništa protiv konzola, ali eto kad vidim kako se xboxaši i ps2ijaši prepiru oko toga... PC je izmislio gaming, barem imajte poštovanja. Konzole su za djecu - a ove nove koriste sve fore i sve se više pretvaraju u kompjutere (da ne spominjem media centar za xbox, tvrde diskove i povezivanje na internet, gledanje dvd filmova i slušanje mp3 glazbe - jel vam to dovoljno? - TO JE KRAĐA a ne iskorištavanje tehnologije.) Doduše, kriv je i B. Gates, ali otom potom. Još samo čekam kad će xbox 3 i podrška za pregledavanje excel i powerpoint dokumenata, a ps4 bi kao alternativu sigurno ponudio i photoshop mogućnosti. E to su vam konzole.
    Ajd sad nemoj i ti izmisljati pa naravno da imamo postovanje prema pc...pa sta mislis sa cega gledam sad ovaj forum . Konzole su za djecu....pa sta ti pricas mora da se salis jebeno....konzola za djecu je navodno bio GC, ali nakon izdavanja RE4 sumljam da je za djecu...btw si mozda igro Ninja Gaiden na Xbox? Nisi, pa nemas pojma...ova igra je za prave gamere, a ne ovo igre tipa Ucilica i takve neke koje izlaze za PC(aha a sad sta je za dijecu)...tebi je pojam konzole...ocito nepoznata stvar jel nisi nikad nisi igro ni na jednoj....ustvari sta se ja trudim tu nekom balavcu objasnjavati neke stvari, a jos nisi vjerovatno ni picku vidio....

    P.S. Ako je krada sto na xbox-u mozes gledati DVD filmove onda je i DVD-player krada....mislim strasno al ga ti bubas bez razmisljanja.

    Sickmanno1 Out!!!![/code]

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Nebi se sad svađao, ali nekima nikako u glavu neke stvari. Ne, ni ja nemam osobno ništa protiv konzola, ali eto kad vidim kako se xboxaši i ps2ijaši prepiru oko toga... PC je izmislio gaming, barem imajte poštovanja. Konzole su za djecu - a ove nove koriste sve fore i sve se više pretvaraju u kompjutere (da ne spominjem media centar za xbox, tvrde diskove i povezivanje na internet, gledanje dvd filmova i slušanje mp3 glazbe - jel vam to dovoljno? - TO JE KRAĐA a ne iskorištavanje tehnologije.) Doduše, kriv je i B. Gates, ali otom potom. Još samo čekam kad će xbox 3 i podrška za pregledavanje excel i powerpoint dokumenata, a ps4 bi kao alternativu sigurno ponudio i photoshop mogućnosti. E to su vam konzole.
    Ajd sad nemoj i ti izmisljati pa naravno da imamo postovanje prema pc...pa sta mislis sa cega gledam sad ovaj forum . Konzole su za djecu....pa sta ti pricas mora da se salis jebeno....konzola za djecu je navodno bio GC, ali nakon izdavanja RE4 sumljam da je za djecu...btw si mozda igro Ninja Gaiden na Xbox? Nisi, pa nemas pojma...ova igra je za prave gamere, a ne ovo igre tipa Ucilica i takve neke koje izlaze za PC(aha a sad sta je za dijecu)...tebi je pojam konzole...ocito nepoznata stvar jel nisi nikad nisi igro ni na jednoj....ustvari sta se ja trudim tu nekom balavcu objasnjavati neke stvari, a jos nisi vjerovatno ni picku vidio....

    P.S. Ako je krada sto na xbox-u mozes gledati DVD filmove onda je i DVD-player krada....mislim strasno al ga ti bubas bez razmisljanja.

    Sickmanno1 Out!!!![/code]
    EJ, ak češ se svađat... Ljepo sam reko. Od čega je sve krenulo? Od kompa. I dvd i mp3 playeri, sve su ti to produkti kompjuterske tehnologije, a ne neke *ine.
    Da, nemoj srat, posjedujem konzolu, doduše ps one, ali igram igre sa ps na emulatoru - toliko.
    I da. Frend mi ima xbox, gledao sam ninju gaidena. Pitanje je jesi ti ikad gledao nekakav okršaj na lanovima ili nekakvu pravu igru na pc-ju, koja nije učilica.
    Pc je središte interaktivnosti, neće zato Učilica izlazit za konzole. A trebala bi.
    Kako objašnjavaš činjenicu da se konzole kupuju maloj djeci kao igračke, (to sam čuo vrlo često od mama koje se žale da im konzole kvare tv-ove)? Zar ti nije čudno da najviše publike koja se bavi konzolaškim igranjem spada u dob od 5-18 godina.
    Za mene su 18-godišnjaci još uvijek djeca. Ne znam kako za tebe.
    KAŽEM POŠTUJEM KONZOLE KAO I TI PC, i ima dobrih igara, ali ti se izgleda ne slažeš s tim na pc-ju.
    Kako se neću svađat, povuci ono za balavca, jer prvo razmisli šta govoriš. Kako znaš da ja nisam odrastao na konzolama? ODRASTAO znači da sam pc-jaš sad ali ne prezirem konzole!

    Ne govorim ja o krađi ostalih tehnoloških čuda, ja se orjentiram na konzole. Ako je neka stvar za igranje, nek to bude. Šta moraju podržavat sve ono za što imamo komp? Konzole su za igranje, zar ne?

    Ajd priznaj, da ti je podrška za miša i tipkovnicu, i ekran od 72 cm, pa da se spojiš sa xkutijom na ovaj forum, ne bi sad bio ni blizu nekakvom kućištu, kanti koja je uostalom brat bratu ista kao i xbox. Samo da na pc priključiš gamepad, to ti je to. Šta onda pališ? Jel ja tebe nazivam balavcem ako ti kažem da se na konzolama igraju djeca!? Jel ja tebe nazivam balavcem što imaš žicu za konzole a ne ozbiljno igranje na pc-ju.

    Šta kažeš na on-line gaming? Jel to krađa ili samo uzimanje ideja?
    Ja nikog ne osuđujem, samo kažem. A ti se onda nauči pravilima, i malo se kontroliraj. Nisam ti ja ispušni ventil. Po tvom ponašanju ti zaslužuješ titulu balavca, zato pazi šta govoriš. Ko je prvi počeo? Znači li "ne želim se sad svađat" - na početku posta isto što i izbjegavanje vrijeđanja? Ajd odgovori obavezno. Za sve imam argumente.

  26. #56
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    ok ovo pocinje bit zanimljivo

  27. #57
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Kako se neću svađat, povuci ono za balavca, jer prvo razmisli šta govoriš.
    Evo povlacim ono za balavca ali digli su mi tlak ovi kreteni sto tu napadaju konzole, a nemaju pojma, a za sve je bio kriv tvoj quote" PC je izmislio gaming, barem imajte poštovanja." ja nisam nigdje govorio da nemam postovanja prema PC zato sto sam ja GAMER, a ne konzolas ili PC-jas...znaci priznajem i volim sve na cemu se moze igrati...evo sorry jos jednom!!!

    Code:
    I da. Frend mi ima xbox, gledao sam ninju gaidena. Pitanje je jesi ti ikad gledao nekakav okršaj na lanovima ili nekakvu pravu igru na pc-ju, koja nije učilica.
    Ne da sam gledo vec i redovito znam sa skvadrom iz kvarta organizirati jedan, a i redovito igram StarCraft(meni najbolja igra) i Counter-Strike 1.6 preko NET-a.

    Kako objašnjavaš činjenicu da se konzole kupuju maloj djeci kao igračke, (to sam čuo vrlo često od mama koje se žale da im konzole kvare tv-ove)? Zar ti nije čudno da najviše publike koja se bavi konzolaškim igranjem spada u dob od 5-18 godina.
    A jel tebi nije cudno sto je RE 4 na GameCubu ekskluziva i sto je GTA: SA prvo izasao na PS2 a obadvije igre imaju +18 na kutiji...
    A evo ti odgovor: Konzole se kupuju maloj djeci kao igracke zato sto su jeftinije i lakse je djetetu staviti igru u konzole(nema jebade oko instalacija ili nedaj boze oko crackova, tj. u zadnje vrijeme i nekih StarForce zastita koje zajebavaju i iskusnije PC igrace). Pa i na PC najvise se igraju ljudi od 5-18...jebiga to je vrijeme kad svako igra...samo sto neki nastave i dalje a neki se toliko okupiraju faksom/poslom da jednostavno nemaju vremena igrati i ako imaju vremena bolje im je posuditi neki film.

    KAŽEM POŠTUJEM KONZOLE KAO I TI PC, i ima dobrih igara, ali ti se izgleda ne slažeš s tim na pc-ju.
    Kao sto sam gore reko ja sam GAMER i meni je tak svejedno gdje igram samo da igram i ako te bas zanima meni je PC No.1 ali ujedno volim i konzole!!!

    Kako se neću svađat, povuci ono za balavca, jer prvo razmisli šta govoriš. Kako znaš da ja nisam odrastao na konzolama? ODRASTAO znači da sam pc-jaš sad ali ne prezirem konzole!
    Evo opet povlacim ono za balavca i stvarno mi je full sorry sto sam to reko

    Ne govorim ja o krađi ostalih tehnoloških čuda, ja se orjentiram na konzole. Ako je neka stvar za igranje, nek to bude. Šta moraju podržavat sve ono za što imamo komp? Konzole su za igranje, zar ne?
    Pa konzole su namjenjene za igranje prvenstveno i tu se slazem sa tobom, ali ako mogu imati i dodatnih tonu dodataka zasto ne ja nevidim nista lose u tome!!! Onda bi se i konzolasi trebali buniti na emulatore, a nebunese jel im je tak svejedno kad si i sam reko da su to sve klinci...btw jel onda i moj stari klinac kad se igro na Atari (popularno nazvanom Rambo)?

    Ajd priznaj, da ti je podrška za miša i tipkovnicu, i ekran od 72 cm, pa da se spojiš sa xkutijom na ovaj forum, ne bi sad bio ni blizu nekakvom kućištu, kanti koja je uostalom brat bratu ista kao i xbox. Samo da na pc priključiš gamepad, to ti je to. Šta onda pališ? Jel ja tebe nazivam balavcem ako ti kažem da se na konzolama igraju djeca!? Jel ja tebe nazivam balavcem što imaš žicu za konzole a ne ozbiljno igranje na pc-ju.
    Ocito si zabrijo da sam ja konzolas isto koliko sam ja zabrijo da si ti balavac stoga....btw na xbox se moze spojiti i mis i tipkovnica i imam ga spojenog na 55"(ravni ekran) samo sto smo mi balkan pa nema Xbox Live! kod nas i da ima svejedno bi koristio komp za internet jer komp RULEZ.

    Ajd odgovori obavezno. Za sve imam argumente.
    Evo odgovorio sam ti, sad ja ocekujem odgovor od tebe!!!

    Evo po treci put: SORRY

  28. #58
    Evo i mene da se malo javim. Nije me bilo 4-5 dana zato jer sam rokao Project Gotham Racing 3 i Perfect Dark Zero na novoj Xici.

    DA! Imam XBox 360 s dva bežićna kontrolera, Hard Diskom, Headsetom, dotičnim igrama i bonus dodatkom: XB 360 daljinski upravljač koji sam dobio zasto jer sam zgrabio limited edition paket. I sad sam najsretniji čovjek na ovom nesretnom svijetu Nakon godina i godina nesreće napokon je i meni krenulo kak treba!

    Eh, da! Samo još da svima razbijem tvrdnje o neispravnim i pregrijavajućim XBoxovima! Ovaj radi savršeno, bez ikakvih znakova trzanja (a kamoli rušenja), a forsirao sam ga po cijele dane i sve je zakon!

    XBox hejters - kill yourselves


    ROCK ON!

  29. #59
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    Evo i mene da se malo javim. Nije me bilo 4-5 dana zato jer sam rokao Project Gotham Racing 3 i Perfect Dark Zero na novoj Xici.

    DA! Imam XBox 360 s dva bežićna kontrolera, Hard Diskom, Headsetom, dotičnim igrama i bonus dodatkom: XB 360 daljinski upravljač koji sam dobio zasto jer sam zgrabio limited edition paket. I sad sam najsretniji čovjek na ovom nesretnom svijetu Nakon godina i godina nesreće napokon je i meni krenulo kak treba!

    Eh, da! Samo još da svima razbijem tvrdnje o neispravnim i pregrijavajućim XBoxovima! Ovaj radi savršeno, bez ikakvih znakova trzanja (a kamoli rušenja), a forsirao sam ga po cijele dane i sve je zakon!

    XBox hejters - kill yourselves
    A sad ozbiljno jel mogu doc kod tebe??? Dodem s gajbom!!!

    Btw gdje si ga kupio i kolko para?

  30. #60
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    Evo i mene da se malo javim. Nije me bilo 4-5 dana zato jer sam rokao Project Gotham Racing 3 i Perfect Dark Zero na novoj Xici.

    DA! Imam XBox 360 s dva bežićna kontrolera, Hard Diskom, Headsetom, dotičnim igrama i bonus dodatkom: XB 360 daljinski upravljač koji sam dobio zasto jer sam zgrabio limited edition paket. I sad sam najsretniji čovjek na ovom nesretnom svijetu Nakon godina i godina nesreće napokon je i meni krenulo kak treba!

    Eh, da! Samo još da svima razbijem tvrdnje o neispravnim i pregrijavajućim XBoxovima! Ovaj radi savršeno, bez ikakvih znakova trzanja (a kamoli rušenja), a forsirao sam ga po cijele dane i sve je zakon!

    XBox hejters - kill yourselves
    A sad ozbiljno jel mogu doc kod tebe??? Dodem s gajbom!!!

    Btw gdje si ga kupio i kolko para?
    U Italiji u nekom dučanu. Dao sam im kaparu (50€) i kad sam podigao XB360 nadodao ostalih 349,99

    Gajba bi dobro došla, samo da je Žuja


    ROCK ON!

Slične teme

  1. XBOX 360
    By MarkaN in forum Gaming općenito
    Odgovora: 306
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •