Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Brejkanje Black & White 2-neshvatljivo

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies MonK3's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Srednjaci
    Postova
    76

    Brejkanje Black & White 2-neshvatljivo

    Ljudi imam jedan problem i zanima me dali ga imate i vi. Naime imam kopmp amd sepron3000+, 1GB rama i ati radeon x1300 pro 256vrama. E sad, ne razumijem zašto mi se u black and white 2 igri pojavljuju brejkovi. Kad odzumiram od ljudi i svega brejkajna nema uopće(bilo kakva rezolucija ili detalji) ali kad zumiram blago tako da mi je cijeli ekran grad prepun ljudi brejka ko ludo. Probavo sam mjenjat rezolucije i detalje ali stalno isto i nema promjene. I samo da se zna to nije malo brejckanje nego baš mrga. Ne razumijem zato jer mi ostale igre nisu prikazivale taj problem jedino sudden strike 3 beta vezija demo, al za to me briga. Npr battlefield 2 radi glatko na najvećem AA, detaljima i 1024*768 rezoluciji, dok neke drujge igre kao oblivion moram smanjit apetit. Neka netko pomogne jer me izluđuje ovo! E da igra je ilegalna ali kod drugih radi. Neznam probat ću nabavit od drguog frenda.
    Recite vi svoje mišljenje.

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    neoptimiziran engine... do toga je onda.. osobno igrao sam b&w2 ali jako malo... a i imam šrot od kompa pa mora trzat ... skini neke patcheve trebali bi sredit stvar
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    e ja si mislim slozit slicnu konfu pa mi mozes rec kak tebi izgleda oblivion i kad ti steka
    sorry na OT

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    stavi patch 1.2 i najnovije drivere za grafu, zvučnu i matičnu

  5. #5
    Member Plants Vs Zombies MonK3's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Srednjaci
    Postova
    76
    Budem ti pomogao ako nas ne bannaju sa teme. Cekaj za ati asus x1300 256vrama trebam skinut onaj najnoviji catalyst sa pcplay dvd-a. To je driver jel tak?

  6. #6
    Senior Member It lives by night Rope's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Planeta Zemlja
    Postova
    542
    = Citat = Izvorno postao MonK3
    Budem ti pomogao ako nas ne bannaju sa teme. Cekaj za ati asus x1300 256vrama trebam skinut onaj najnoviji catalyst sa pcplay dvd-a. To je driver jel tak?
    Jest.
    "Lako je nac druga kad se pije i slavi, a gde su ti pravi jarani kad nastupe teski dani ?
    Bili su sa tobom dok si bio prva liga,
    sad si na dnu dna i njih boli briga"

    Frenkie
    And14eva

  7. #7
    Member Plants Vs Zombies MonK3's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Srednjaci
    Postova
    76
    = Citat = Izvorno postao kiklop
    e ja si mislim slozit slicnu konfu pa mi mozes rec kak tebi izgleda oblivion i kad ti steka
    sorry na OT
    Ovako. Po defaultu mi stavi 1024*768 i high details, no igra se polako brejka, dovoljno da te živcira i da je sve usporeno i trza. Staviš na800*600 i medium i to već sliči na igru. Mislim u readme-u piše šta piše al šta ćeš. Instaliro sam najnoviji driver za grafičku ali za ostalo nisam. Namjeravam (ka skupim pare kupit još gigu rama) a i bolje bi ti bilo kupit athlon nego sepron koji je skuplji 200kn. Konfu sam platio (zajedno sa još ubojitom matičnom, napajanjem, kučištem, integriranom zvučnom i mrežnom te sa maxtorovim hard diskom oko 3200 kn). No npr. battlefield 2 mogu igrat na najvećim detaljimana(a da je sve uključeno) rezoluciji 1024*768. Black and white me ovako živcira jer je ponašanje užasno nelogično s obzirom na druge igra. E i da npr. call of duty ali na manjoj rezoluciji isto prihvaća full detalje, e da i heroji 5 isto tako. Znam da sam prey nešto morao smanjivat (e sad se nesjećam dali je bila rezolucija, detalji ili oboje-ja mislim da sam igro na medium 800,ili1024).
    Ndam se da sam pomogao

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    zahvaljujem jesi pomogo si mi vidim da cu sa takvom konfom moc sve igrat a nije ni skupa jedino cu si ja stavit malo jacu graficku 1600xt

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  9. #9
    Member Plants Vs Zombies MonK3's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Srednjaci
    Postova
    76
    Da samo da znaš i da se ne iznenadiš da nečeš moć igrat onak kak piše u readme-u (za npr oblivion). I preporučam više rama (što ću ja napravit).

  10. #10
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao MonK3
    Da samo da znaš i da se ne iznenadiš da nečeš moć igrat onak kak piše u readme-u (za npr oblivion). I preporučam više rama (što ću ja napravit).
    Oblivion... To sigurno ni neočekuje da če moči igrati na nekim full detaljima
    #paperplatoongoonz

  11. #11
    Member Plants Vs Zombies MonK3's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Srednjaci
    Postova
    76
    E zanima me dali je moguće da grafička nije naštimana do kraja tj dali postoji neka fora u biosu ili di već da naštimam da radi na full usage a ne ovo. I dalje me iritira isti problem a raširio se na igre poput sudden strike 3 i joint task force koji igra na najmanjim detaljima. Nije mi jasno zašto se pojavljuje problem ako sam instaliro najnoviji driver. Neznam više kome da se obratim za pomoć. Brejka a nebi trebalo. Gledo sam u dxdiag u runu i sve je enable-ano, a u biosu nisam ništa našao.

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    = Citat = Izvorno postao MonK3
    E zanima me dali je moguće da grafička nije naštimana do kraja tj dali postoji neka fora u biosu ili di već da naštimam da radi na full usage a ne ovo. I dalje me iritira isti problem a raširio se na igre poput sudden strike 3 i joint task force koji igra na najmanjim detaljima. Nije mi jasno zašto se pojavljuje problem ako sam instaliro najnoviji driver. Neznam više kome da se obratim za pomoć. Brejka a nebi trebalo. Gledo sam u dxdiag u runu i sve je enable-ano, a u biosu nisam ništa našao.
    clocaj!!!al onda moraš si kupiti bolji vent!

  13. #13
    Member Plants Vs Zombies MonK3's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Srednjaci
    Postova
    76
    Pa da ali nije mi jasno da grafička nemre to podržat. Pogledaj prije moju konfu i skužit češ da nešto nije u redu, ali neznam šta. E zato sam i otvovrio temu da mi dobri ljudi puni informacija pomognu.

Slične teme

  1. The White Chamber
    By Kid A in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-12-2010, 13:25
  2. Black & White [REŠENO]
    By mamlaz in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-03-2009, 00:12
  3. Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-11-2007, 11:09
  4. The White Council
    By Durin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 07-01-2007, 10:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •