Stranica 18 od 22 PrvaPrva ... 81617181920 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 511 do 540 od 655

Tema: Vrata pakla se otvaraju !!!!!!!!!!

  1. #511
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    [quote=g@mer4life]
    = Citat = Izvorno postao "King tiger":7hkxz3cr
    A zasto iz nekoga razloga ne bi prepisao od neke streberke?Tako mi uvijek radimo.Nisa msam napisao zadacu iz matke ne pamtim kolko.

    zato što ima-----0(riječima--nula) cura u mom razredu [/quote:7hkxz3cr]

    fuj!! pa kakvi su vam onda grupnjaci po HNOSS-u
    Metal Up Your Ass \m/

  2. #512
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    [quote=Fencing_LORD][quote="g@mer4life":3gtl9p0u]
    = Citat = Izvorno postao "King tiger":3gtl9p0u
    A zasto iz nekoga razloga ne bi prepisao od neke streberke?Tako mi uvijek radimo.Nisa msam napisao zadacu iz matke ne pamtim kolko.

    zato što ima-----0(riječima--nula) cura u mom razredu [/quote:3gtl9p0u]

    fuj!! pa kakvi su vam onda grupnjaci po HNOSS-u [/quote:3gtl9p0u]hahah nije smiješno ... inače i mi imamo 0 cura ali ne radimo po HNOSS-u.....

  3. #513
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    [quote=olio][quote=Fencing_LORD]
    = Citat = Izvorno postao "g@mer4life":150ffgyn
    = Citat = Izvorno postao "King tiger":150ffgyn
    A zasto iz nekoga razloga ne bi prepisao od neke streberke?Tako mi uvijek radimo.Nisa msam napisao zadacu iz matke ne pamtim kolko.

    zato što ima-----0(riječima--nula) cura u mom razredu
    fuj!! pa kakvi su vam onda grupnjaci po HNOSS-u [/quote:150ffgyn]hahah nije smiješno ... inače i mi imamo 0 cura ali ne radimo po HNOSS-u.....[/quote:150ffgyn]
    ONDA NEMATE GRUPNJAKA? HUH.. ODAHNUO SAM
    Metal Up Your Ass \m/

  4. #514
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332
    [quote=Fencing_LORD][quote=olio][quote="Fencing_LORD":8dh962fu]
    = Citat = Izvorno postao "g@mer4life":8dh962fu
    = Citat = Izvorno postao "King tiger":8dh962fu
    A zasto iz nekoga razloga ne bi prepisao od neke streberke?Tako mi uvijek radimo.Nisa msam napisao zadacu iz matke ne pamtim kolko.

    zato što ima-----0(riječima--nula) cura u mom razredu
    fuj!! pa kakvi su vam onda grupnjaci po HNOSS-u [/quote:8dh962fu]hahah nije smiješno ... inače i mi imamo 0 cura ali ne radimo po HNOSS-u.....[/quote:8dh962fu]
    ONDA NEMATE GRUPNJAKA? HUH.. ODAHNUO SAM[/quote:8dh962fu]


    nemamo ni mi....



    btw,,isključi caps lock..niko nije slijep
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  5. #515
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ajoj bez cura...

    To škodi djeci
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #516
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Pa imatel kakovog strebera?
    tarmi rićmi

  7. #517
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    A zasto iz nekoga razloga ne bi prepisao od neke streberke?Tako mi uvijek radimo.Nisa msam napisao zadacu iz matke ne pamtim kolko.


    ja ne znam što bi mi bez dvoje takvih u razredu
    dobra izreka,ja također ne pamtim kad sam zadnji put napisao iz matke zadaćuu,sam od jednog štrebera uzmem bilježnicu i prepišem

  8. #518
    Senior Member Respawned sorcerer g@mer4life's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    u lijevom pikselu desnog oka
    Postova
    1.332
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Pa imatel kakovog strebera?

    ima..al neda bilježnicu..a ostai su nepouzdani
    Mbo-GigabyteGA-K8NF-9
    Cpu-AMD Athlon 64 3000+
    Gpu-Gf 7600GT 256 Mb GDDR3
    Ram-kingmax 1GB
    HDD-segate barracuda 120GB
    Plextor 712A
    Logitech MX 518
    Logitech zvučnici
    _______________________________
    Thoroughbred B-najveća legenda koja nažalost više nije na forumu

    profile.php?mode=viewprofile&u=527

  9. #519
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    Bili mi sada na fizici i pišemo o izmjeničnoj struji a ja kažem:"Profesorice jel ta izmjenična struja iz štekera",profesorica šuti a ja kažem:"profesorice ako niste znali to je izmjenična struja pa sada znate"!!!i zapiše me da wrijeđam profesora!

  10. #520
    Jedan iz mog razreda danas dobio opomenu razrednika jer je rekao rezredniku da je živčan. Mi popadali od smijeha.

  11. #521
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    naša razrednica ce otic u penziju zbog nas,makar to još nije službeno potvrđeno(vec smo "izgubili" jednog razrednika)

  12. #522
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Jednom u razred usla zena od nastavnika fizike i sad zena je oko 1,40-1,50(ozbiljno) i ja kazem"nastavnice zena vam je metar i cevap" a on me zapise
    tarmi rićmi

  13. #523
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    lol

    Moj frend zajebava profesora, a ovaj samo njemu "šuti balavče mali!" Otvori imenik, upiše mu jedan i kaže: "Eto ti!"
    Metal Up Your Ass \m/

  14. #524
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    lol
    Danas ja pod zemljopisom,ispituje me nastavnik o ekvatoru,i tim sranjima i pita me koliko je to veliko ja ono;valjda 70 Km kvadratnih kaže on točno,i čita novine ,pa me pita nešta o zaštiti šuma,ja počeo pričat o hrastovima kakve plodove imaju on i dalje čita novine,i kaže;sjedi 5 si dobio

  15. #525
    moj frend zajebava profu iz geografije, a ovaj njemu "umukni idiote, udrit ću te nogom"

  16. #526
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Tako smo mi imali nastavnicu muzickog koja je govorila stvari tipa"suti, os da ti puknem sljagu?"
    tarmi rićmi

  17. #527
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    naš prof iz zemljopisa je legenda .

  18. #528
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    naš prof iz zemljopisa je legenda .
    A da malo objasniš žašto ?


    Meni je najluđe kad nam profesor iz biokemije (čini mi se) zada neku viježbu koju nitko ne uspije napraviti , onda ga mi pitamo da on napravi i neuspije pa nas sve pusti da radimo što oćemo ! Inače jedan od 2 profesora u cijeloj školi !

  19. #529
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ja se pitam: po čemu ste frajeri vi koji vrijeđate profesore naglas?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  20. #530
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    ja se pitam: po čemu ste frajeri vi koji vrijeđate profesore naglas?
    Ko kaze da smo frajeri?
    tarmi rićmi

  21. #531
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    lol
    Danas ja pod zemljopisom,ispituje me nastavnik o ekvatoru,i tim sranjima i pita me koliko je to veliko ja ono;valjda 70 Km kvadratnih kaže on točno,i čita novine ,pa me pita nešta o zaštiti šuma,ja počeo pričat o hrastovima kakve plodove imaju on i dalje čita novine,i kaže;sjedi 5 si dobio
    a isuseeee kako si gloop...
    The mind is a place of its own.

  22. #532
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    a najbolja mi je informatika(iako je PROFESORICA sranje )
    dodemo mi i sada ona rastavlja racunalo i kaže izlazne ulazne jedinice bla bla bla i ja se sjetim i pitam je nastavnice a sta je FOTOKOPIRKA ulazna ili izlazna?? hmmm ona razmislja 2 min i kaže:''To danas nije tema'',a u sebi govori:''Jebote neznam ja sta je fotokopirka ali sam se dobro izvukla'' i nakon toga na kraju sata dode ona rastavila cijeli komp za 40 min i kaže joo nemože se rastaviti ventilator sa procesora,a ja samo ovako dodem ja i pred cijelim razredom povucem dvije ruckice i izvadim ventilator i procesora a svi ono i ona kaže :''vidi stvarno može se nekako''

    to vam je gimnazija

    btw pisali mi iznenadni test iz informatike i tako ga je glupo sastavila da nisam skoro pola toga riješio npr ovako CPU je...i razne strelice gore dole i ja si razmisljam Hmm CPU je central procesor unit,a može biti i procesor odgovor,a također može biti i mozak računala odgovor i ja sada razmisljam i zakljucim da bi bilo Central procesor unit bi trebalo pisati CPU ili.Pa sam mislio da tako treba pisati i za procesor CPU odnosno...,i ja na pišem mozak računala.I na kraju sata je pitam i ona kaže :''Krivo ti je, točan odgovor je Central Procesor Unit'' a ja samo ovako

    za sve to 2 smajlica:



  23. #533
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    = Citat = Izvorno postao The_Archangel
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    lol
    Danas ja pod zemljopisom,ispituje me nastavnik o ekvatoru,i tim sranjima i pita me koliko je to veliko ja ono;valjda 70 Km kvadratnih kaže on točno,i čita novine ,pa me pita nešta o zaštiti šuma,ja počeo pričat o hrastovima kakve plodove imaju on i dalje čita novine,i kaže;sjedi 5 si dobio
    a isuseeee kako si gloop...
    To sam i ja htio reći. Koliko god da je profa weird, fakat jesi malo priglup. Ekvator ne može imati 70 km2...lolchine...a tek hrastovi....il si duboko zajebavao i namjeravaš pasti razred ili si jednostavno kao što je archangel reko....glup. ekvator ima 40 000 km2 i think so.

  24. #534
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    evo pogledao sam u knjigu imna oko 40 000 km2,al ne fakat nisam znao ni te šume nešta za zrak ma pitaj boga

  25. #535
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Jucer me nastavnica informatike zamoli da neki dokument otkucam.i ja zavrsio a ona meni kaze"hajd isprintaj to" ja "moze moze" ona"mozes li isprintat to, trebal ti ona specijalna disketa za printanje" !?!?!?
    tarmi rićmi

  26. #536
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Kaj je danas bilo u školi...profa iz eng. kao daje minuse za svaki k koji progovrimo onda 3 min. jedinica 3 jedinice ide u rubriku znate već...

    tako jedna ko "faca" priča, ustaje se, prešetava po razredu, dere se na sav glas....profa ništa...samo "smiri se ajde sjedni"

    a pola razreda koji sveukupno imaju 564 minusa....za svaki a koji zinu daje minus. Ovaj šapne...imaš minu? (onu za tehničku) ona: minus, minus, tak osvima minus minus

    a ovaj p(r)eder samo priča i podjebava...kad sam mu rekao da je maderfaking ulizica totalna i "ljubimac" (tj. veze, roditelji i sl.) i dignuo sam se i profi rekao (baš smo nekaj radili "whats the best teacher, form dreams whatsoever lol i napisali pod osobine:have pet students and unfair)..i reko profi: znate li kakav je najgori profesor? the one that is fucking unfair and gives minuses to others for x1000 times, and to this pet student...none. Njemu nećete dati kulju, minus, opomenu ništa, a drugima hoćete? pronađite se u osobinama unfair and fucking stupid!

    tada sam bio malo puknuo ne znam šta mi bi....onda je profa dala njemu minus a meni nije rekla ni riječi...owno sam ih tamo :

    još su me frendovi čudno gledali jer sam miješao eng i hr..._D sad sam kul

  27. #537
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    = Citat = Izvorno postao The_Archangel
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    lol
    Danas ja pod zemljopisom,ispituje me nastavnik o ekvatoru,i tim sranjima i pita me koliko je to veliko ja ono;valjda 70 Km kvadratnih kaže on točno,i čita novine ,pa me pita nešta o zaštiti šuma,ja počeo pričat o hrastovima kakve plodove imaju on i dalje čita novine,i kaže;sjedi 5 si dobio
    a isuseeee kako si gloop...
    To sam i ja htio reći. Koliko god da je profa weird, fakat jesi malo priglup. Ekvator ne može imati 70 km2...lolchine...a tek hrastovi....il si duboko zajebavao i namjeravaš pasti razred ili si jednostavno kao što je archangel reko....glup. ekvator ima 40 000 km2 i think so.
    stvarno mi je žao da ima ovakvih ljudi na svijetu, pa daj pusti čovjeka na miru i ti napiši neku provalu ili nekaj sl.

    jebote sad se tu kurčiš retardiranim smajlićima a čovjek se zajebava i uz to mu dobro ide lol

    edit..

    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Jucer me nastavnica informatike zamoli da neki dokument otkucam.i ja zavrsio a ona meni kaze"hajd isprintaj to" ja "moze moze" ona"mozes li isprintat to, trebal ti ona specijalna disketa za printanje" !?!?!?
    rofl

  28. #538
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao Kingtomy
    Kaj je danas bilo u školi...profa iz eng. kao daje minuse za svaki k koji progovrimo onda 3 min. jedinica 3 jedinice ide u rubriku znate već...

    tako jedna ko "faca" priča, ustaje se, prešetava po razredu, dere se na sav glas....profa ništa...samo "smiri se ajde sjedni"

    a pola razreda koji sveukupno imaju 564 minusa....za svaki a koji zinu daje minus. Ovaj šapne...imaš minu? (onu za tehničku) ona: minus, minus, tak osvima minus minus

    a ovaj p(r)eder samo priča i podjebava...kad sam mu rekao da je maderfaking ulizica totalna i "ljubimac" (tj. veze, roditelji i sl.) i dignuo sam se i profi rekao (baš smo nekaj radili "whats the best teacher, form dreams whatsoever lol i napisali pod osobine:have pet students and unfair)..i reko profi: znate li kakav je najgori profesor? the one that is fucking unfair and gives minuses to others for x1000 times, and to this pet student...none. Njemu nećete dati kulju, minus, opomenu ništa, a drugima hoćete? pronađite se u osobinama unfair and fucking stupid!

    tada sam bio malo puknuo ne znam šta mi bi....onda je profa dala njemu minus a meni nije rekla ni riječi...owno sam ih tamo :

    još su me frendovi čudno gledali jer sam miješao eng i hr..._D sad sam kul


    MI ćemo svoju staru kujetinu iz eng. izbacit iz škole
    Metal Up Your Ass \m/

  29. #539
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    ja se pitam: po čemu ste frajeri vi koji vrijeđate profesore naglas?
    Ko kaze da smo frajeri?
    način na koji to pričate i smajlići koji insinuiraju preseravanje
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #540
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Si ali recimo meni je to komicno bilo.Dobio 2 iz testa iz fizike a taman sam zemio neke pare od staraca
    tarmi rićmi

Slične teme

  1. Koji krug pakla?
    By Jopax in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 96
    Posljednji post: 29-12-2008, 18:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •