Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: nvidia i jakna

  1. #1
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    nvidia i jakna

    Kupujem RTX3080, ostat će mi novaca, pa ako netko ima prijedlog za dobru kožnu jaknu


  2. #2
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    u linksu opet rtx 3060 ti za 3899kn,ko kupi glavni baja....

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: nvidia i jakna

    Meni je nadogradnja minimum 3070 i 34inch 1440p ultrawide 144hz ips monitor.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

  5. #5
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    meni je maksimum nadogradnja rtx 3060ti i rx 6700xt ili rx 6700 kojih još nema,više naginjem amdu jer će imat veći klok i vjerojatno će nešto manje trošit i grijat se...ali ako bude i dalje 4k za sve tri onda neka lagano odjebu...

  6. #6
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    i nije puno,sad je snižen monitor,toliko sam i ja dao negdje,2700-2800 za 144hz ...imam 144Hz 1080p monitor već valjda preko 3 g. jer je i garancija mislim istekla,u 2d ni ne kužim razliku,pitanje jel bi skužil i u igrama ako bi na oba monitora bilo preko 100fps minimum,možda i bi onda ali neznam kad nisam testiral i kad nisam imo nikad dovoljno jak procesor i grafičku...

    144Hz ti je skup sport,treba imat jak hardver a za 240hz netreba ni pričat...cpu ti više nije nešto,ultra postavke zaboravi,ray tracing itd...moraš imat stalno preko 100fps da bi to bilo kako tako dobro...ako ne misliš igrat kompetetivno i mlatit lovu na natjecanjima potraži kakav 60Hz kvalitetetniji za istu lovu ako to uopće danas postoji...ja sam imo i hp zr24w pa se svejedno dalo lijepo igrat a monitor je 8ms...
    https://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_zr24w.htm
    vidi šta drug brko ima,on ti stalno igra razne igre osim mislim MP,ali igra i pucačine itd.....

  7. #7
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    u jebote,sisa kod druga brke bude na mukama...ogromna je grafička...

  8. #8
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    zapravo ipak je bolje 144hz ili 240hz,samo navali ali zaboravi na neke ultra duper dlss,rt postavke ako hoćeš šta veći fps...
    ovo kaže vikipedia:
    Ljudsko oko u teoriji može vidjeti do čak 1000 sličica po sekundi, no više od 150 sličica po sekundi, neuvježbano oko ne može primijetiti. Uvježbano oko može primijetiti razliku do 240 sličica po sekundi.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: nvidia i jakna

    Budem gledao neki 49inča 144hz. Ovaj Acer npr. https://www.amazon.co.uk/Acer-EI491C...s%2C151&sr=8-3

  10. #10
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    taj ti ima AMD Radeon FreeSync 2,to si gledaj,va paneli ti nisu nešto...mislim da je ona iljama bolja a nije previše skupa...
    ...koliko vidim kupuješ samo isključivo nvidia grafičke,gledaj si amd radeon 6800 a u prvom mjesecu bi trebale doć 6700xt i 6700,bolje su od nvidie,ray tracing i dlss itd. su envidijine gluparije i izmišljotine tople vode...

  11. #11
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: nvidia i jakna

    Uzet ću tu Iljamu i ovaj LG puknut iznad na arm da imam dva monitora odjednom, to će mi bit super. Ova 1070Ti je još dobra, Cyberpunk vrti bez problema.

  12. #12
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    rtx 3060ultra 12gb je fake...ali kožnati je poznat da voli zajebat svoje fanboje sa memorijom(gtx 970)....ako i bude 12gb tu bi moglo bit puno gigabajta lošijeg vrama,sve samo da se uštedi na proizvodnji...a šta je najbolje takve rtx 3060 12gb bi se rasprodale u roku keks
    https://www.youtube.com/watch?v=3ptJ...channel=iVadim

  13. #13
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    Sad je opet bil u 18:02, opet sam se usro...prilično jak...

  14. #14
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    ovdje si možete kupit zotakicu rtx 3070,to su odlične karte i prema slici bi trebali imat 5 godina gare,imam zotakicu gtx 1060 3gb amp sa tim extended waranty uz registraciju na zotaku,imaju trgovinu i u karlovcu na korzu...samo pitajte jel non oc verzija ili je obična jer znaju zbunjivat kupce i lagat...
    https://vacom.hr/proizvod/graficka-k...-twin-edge-oc/
    imali su prije i zotakicu twin edge(non oc) rtx 3060ti ali je ta otišla...

  15. #15
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    čudno mi je jer već dosta dugo stoji na zalihi,valjda se nezna za tu trgovinu...a sad 500kn manje ili više nije bitno ako vam je potrebna i kupujete sada...i 5 godina ste pokriveni garancijom.....
    samo mi nije jasno kaj će bit sa svim ovim karticama rtx2000 serije kaj su ostale neprodane,nitko nije toliko glup da ih sad kupuje po tim velikim cijenama,a i dosta nvidia fanboja kod nas je preskočilo rtx 2000 seriju jer su bile loše za raytracing(osim možda onih najskupljih rtx 2080 i 2080ti)...te valjda nisu dobre ni za rudarenje niti za gaming...

  16. #16
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    Rtx 2600 oko 4k kn i to najobičnija Asus sa 1vent...neka to sve prepolove i vjerojatno bi je i kupil...ovako će završit neznam gdje...

  17. #17
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    zadnji trzajevi cijena i posljednji komadi starih kartica,jučer je ova bila oko 2300(i to je puno previše)...sad je već 2700kn...https://www.futura-it.hr/palit-gf-gt...m_medium=click

  18. #18
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    ove 3060ti i 3070 su mi malo preblizu sa power limitom a i griju se jako,8pin daje 150w a pcie slot 75w a one su sve oko 200w potrošnje...a većina ih traži minimum 650w napajanje...slično nešto kao i rx 480 8gb referentna kad sam imal pa su mi se smijali i rugali na pce-u...

    trenutno je najpovoljnija kupnja i5 10400f i čekanje jeftinih rx 6000 grafičkih...intel je već ubacil na ploče smart akces memori a amd se sa zen 2 modelima može slikat...isto tako je još uvijek 14nm od intela bolje nego 7nm od tmsc,manje latencije...za ove najskuplje top modele ploča,procesora itd. niti ne pričam jer su tu sad nijanse u pitanju i tko je veći ili manji fanboj...i ne miješam profesionalce koji zarađuju na hardveru...čisto gaming performanse za midrange usera...

  19. #19
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    meni je pod mus grafička...a u biti uopće niti ne igram godinama osim bf1 svake prijestupne...
    3060 12gb dolazi tek na kraju 2.mjeseca a amd 6700xt tek na kraju 3.

  20. #20
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    Babu(AMD ceo) bi pojebal sa kondomom samo da se dočepam rx 6700xt i još bi joj platil overprajsanu cijenu koliko sam očajan...

  21. #21
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: nvidia i jakna

    Zašto Baba i Kožnati izgledaju isto? Jel to neka teorija zavjere?

  22. #22
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Zašto Baba i Kožnati izgledaju isto? Jel to neka teorija zavjere?
    Nije, tajvanci.... Samo kaj je baba ok a ovaj je napuhanac....

  23. #23
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    otišla i rtx 3070 iz vakoma,valjda će se svi uskoro u hr izredat(i gejmeri i majneri) pa da cijene dođu na normalno...oni kaj su ostali na gtx 1080ti ili rtx 2080ti su ionako već odavno kupili vani rtx 3080 i 3090...njima rtx 3060ti i 3070 nije nikakav skok

  24. #24
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: nvidia i jakna

    na njuškalu se neki počeli rješavat rtx serije po većim cijenama nego kaj su platili nove...app...dobro kaj sam se riješil 750w napajanja,ovako sam limitiran napajanjem na grafičke potrošnje do 3060ti...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •