Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 56

Tema: Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?

    Dakle za ovaj post sam našao inspiraciju na Atomčevomblogu kad je napisao post nešt u vezi Nirvane i tak da krenem priču;
    Kad sam došao na net odnosno na forume (imao sam 11 godina) tad sam slušao grupe,pjevače tipa M. Jackson,Green Day, i dakle slušao i postao na forumu šta slušam u odrećenim temama i uvijek neko navali e ti slušaš to glup si i te stvari i onda ja nisam htjeo da mi se to govori i počeo sam slušat metal iako me nije privlačio taj tip glazbe (dakle slušao sam metal zbog "prisile" okoline) iako mi se nije sviđalo to ja sam i dalje slušao mama i tata su mi govorili "otkad ti slušaš te manijake","obrisati ćemo ti to" a ja sam odbijao te komentare i dalje slušao i tako prelazio polako na gothic metal i tu sam stao i rekao sebi; "vjerujem u boga i ne želim se ovim zamarat sotonjarama i odustao sam slušat "taj"gothic"
    I nakon toga gledao sam po forumima šta je od metala popuilarno pa skinem koji album nirvane i ono "kao" sviđa mi se no opet slušam nasilu tu glazbu, pa onda skinem nešt od Maidena i ok,dobri su ,skinem nešt od Sabbatha i vidim da sluša večina tu grupu a ne sviđaju mi se ja ih slušam,opet pod "prisilom" okoline.E sad da ne pričam šta sam sve skinio došla mi je "napokon" pamet da si kažem "zašto" ?koga briga šta ja slušam?i da slušam narodnjake koga briga?Ja kao i ostali ljudi imamo pravo slušat ono što mi hoćemo i što nam se sviđa,i ja u tom periodu dok sam slušao metal svim slušateljima "narodnjaka"
    sam govorio da je to sranje no sad ne?Pitate se zašto? e jer sam se opametio!
    No ti ljudi koji slušaju narodnu glazbu imaju svoje pravo da slušaju što hoće,i ne bih smo trebali zbog ovog "glazbenog" problema izbacit iz društva te ljude,opet kažem metalci imaju svoje društvo,rockeri svoje,narodnjaci svoje !
    Evo ja više ne slušam metal,zapravo poslušam nekad Maidene,Metallicu,malo SOAD ,no trenutno moj izbor (vjerujem da će i ostat) je rock,grupe Red Hot Chili Peppers,Guns N Roses,i malo poslušam AC/DC.
    Zaključili smo da svi mogu slušat ono što oni žele,neka narodnjaci slušaju narodnjake,metalci metal,rockeri rock,reagge-ci reagge,pop-eri pop
    No nikad neću zaboravit onu što mi je jedan član PCPlay forum rekao a to je
    Citat rećenice:
    Pošto si ti mali tebe se ne pita.
    Znači ni "klinci" nemaju prava mislit ono što žele npr, neki mislie da je 50 Lipa cool?
    Nek misle no meni npr nije!
    Tolko ood mene

    btw,ja ne slušam narodnjake

  2. #2
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Jerry the peace maker !


    Slažem se !

    Najviše mrzim kad netko nabija svoj stil glazbe nekom dugom na uši !

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Preporuka:Ne slusaj ono sto okolina nalaze, slusaj ono sto ti se svidja.
    tarmi rićmi

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    moja preporuka koja je mnogima pomogla:

    budi svoj

    ja sam odjebao drustvo koje mi je htjelo uvaliti cecu, uzvratio im necime puuuno gorim... fashion bomb-om ^^
    mislim da su pukli kad su vidjeli tko je to, a ja se samo smijao i krenuo na te "sotonjarske goticare" (koji uopce nisu sotonjare, lol) i svakodnevno se svadjam sa starcima u svezi s tim...al nije me briga...jos malo pa 19...jos samo malo... MOLIM TE ZA 2008 !!!!
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    moja preporuka koja je mnogima pomogla:

    budi svoj

    ja sam odjebao drustvo koje mi je htjelo uvaliti cecu, uzvratio im necime puuuno gorim... fashion bomb-om ^^
    mislim da su pukli kad su vidjeli tko je to, a ja se samo smijao i krenuo na te "sotonjarske goticare" (koji uopce nisu sotonjare, lol) i svakodnevno se svadjam sa starcima u svezi s tim...al nije me briga...jos malo pa 19...jos samo malo... MOLIM TE ZA 2008 !!!!
    lol slažem se!!!Koji k tebe briga kaj drugi misle...

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    no comment ......Jerry je sve rekao...

  7. #7
    jerry reci im sve...samo ti je malo pocetak
    otsry al )
    ...Kad sam došao na net odnosno na forume (imao sam 11 godina) tad sam slušao grupe...
    kao da si na netu 10+ godina najmanje

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    moja preporuka koja je mnogima pomogla:

    budi svoj

    ja sam odjebao drustvo koje mi je htjelo uvaliti cecu, uzvratio im necime puuuno gorim... fashion bomb-om ^^
    mislim da su pukli kad su vidjeli tko je to, a ja se samo smijao i krenuo na te "sotonjarske goticare" (koji uopce nisu sotonjare, lol) i svakodnevno se svadjam sa starcima u svezi s tim...al nije me briga...jos malo pa 19...jos samo malo... MOLIM TE ZA 2008 !!!!
    lol

    moj ujak je prije slušao deep purple, a sad samo Cecu (ima sve njene albume), Joleta i ove ostale p***** (eto, to je moje mišljenje). Odvratno pa smo se mi jednom na moru zajebavali - svi susjedi na nekom slavlju slušali narodnjake pa i moj ujak s njima. I kažem im je dajte utišajte malo, pokušavam čitat, a oni ništa. Pa sam im ja lijepo odvrnuo AC/DC najjače što sam mogao i njihova glazba je utihnula...

    A moja teta sluša ista s***** (kažem, sve psovke su odrazi MOJEG mišljenja prema toj glazbi) pa joj pustim malo Pepperse, a ona ode povraćat. Ne zajebavam se, vjerujte mi. Otišla je povraćat jer nikad nije čula nikakav rock, metal n' stuff.

    JA SE ISKRENO STIDIM ŠTO SU MI ONI OBITELJ - da ih vidite shvatili biste zašto

    P.S: Narodnjacima ovo
    Metal Up Your Ass \m/

  9. #9
    slusaj kaj oces i ne obaziri se na ostatak,ali istovremeno postuj to kaj drugi slusaju

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    slusaj kaj oces i ne obaziri se na ostatak,ali istovremeno postuj to kaj drugi slusaju


    Al je narodnjake jako teško poštovat
    Metal Up Your Ass \m/

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    pa ono, ja sma bio povodljiviji prije, no vidio sma da je to idiotski i sad odjebem sve kaj mi ne paše, neću dupe lizat za uklapanjem, zato i jesam dosta asocijalan, ne visim previše vani i nemam više prijatelja kao nekad. debilno mi je cuganje, pušenje, drogiranje, odlasci po birtijama i diskotekama, i tako...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    pa ja slušam šta mi se sviđa, ima tu svega, metala, rocka, techna, hopa i boli me qurac šta drugi o tom misle, tak si trebo i ti a ne se podređivat svima...ali hanzo (legenda) je opet sve to lijepo reko, poštuj šta drugi slušaju...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    pa ono, ja sma bio povodljiviji prije, no vidio sma da je to idiotski i sad odjebem sve kaj mi ne paše, neću dupe lizat za uklapanjem, zato i jesam dosta asocijalan, ne visim previše vani i nemam više prijatelja kao nekad. debilno mi je cuganje, pušenje, drogiranje, odlasci po birtijama i diskotekama, i tako...


    Jerry lol, al moj dida sluša Metallicu, ozbiljno!!!

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ja se ne stidim što mi stara dere po narodnjacima,no stari je legenda kad idem neđe snjim stavi prodigy,pepperse,gunse u autu jebeno on voli slušat prodigy i techno lol

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    ja sva seraća nemam tih problema u užoj obitelji. Mama mi je teška metalka, a tata rocker. Sere im se od narodnjaka.

    Uf, al sam veseo.
    Metal Up Your Ass \m/

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    jerry,

    i ja imam situaciju ko fencing : moja stara je isto "rokerica" .. voli poslušat Parni Valjak, Prljavce, Gibonnia obožava... al dobro, sluša i ove neke "hrvatskije" izvođače ko Dragojevića, Lvkya (čovječe, stara mi zakon LOL)

    stari je isto roker al više voli blues i jazz... a nekad zna lupit (na gitari) i neke starogradske i one iz njegove mladosti (što ja ne slušam, al ok, njemu je to mladost)

    sestra mi sluša malko drukčiju glazbu od mene.. isto sluša Pepperse, al uz njih voli i Gunse, Jamesa Blunta, Smash Mouth, one... joj kak se zovu...što imaju album XY... ne mogu se sjetit... al dobro...

    a ja...hm.. ja sam sve to skupa za razliku od moje sestre, ja volim punk i funk (pogotovo funk od Peppersa)... volim i rock ,al druge grupe, malo žešće... a i metal (metallica, lnkin park, iron maiden).. a ona baš ne fura metal... i tak..

    uglavnom, nitko u mojoj porodici (al nitko) ne sluša narodnjake.. dobro, možda samo ovi neki iz drugog koljena, al sa majčine i očeve strane... nitko.. i to je baš zakoooooN!!

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ja imam frendicu koja okolo govori da sluša metal i to, a zapravo najžešće kaj sluša su RHCP, a k tome i avril lavigne sluša
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355


    ko moj frend doneo ja hard disk kod nejga da mi prebaci igre i to i on vidi sad folder rock &metal i kaže ajd idi da vidim ja ok i prebacim mu lordije,megadeth,metallicu,maidene i ok dođem ja sljedeči dan kaže on;
    e ja sam postao metalac ovi lordi su zakon a ova sranja megadeth,metallicu i meidene moš obrisat ja sam ostao šokiran

  19. #19
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    ha,a tek moja sestra

    sluša narodnjake ,ali jednog dana dođe meni i kaže 'pliiiiiiiiiiiiiz nacrtaj mi kornov grafit na torbu',mislim si koji ti je glupačo...i ona je sad kao lagano počela....Korn,SOAD,Hladno Pivo....itd
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao mrs.croft
    ha,a tek moja sestra

    sluša narodnjake ,ali jednog dana dođe meni i kaže 'pliiiiiiiiiiiiiz nacrtaj mi kornov grafit na torbu',mislim si koji ti je glupačo...i ona je sad kao lagano počela....Korn,SOAD,Hladno Pivo....itd
    pa nema u tome ništa loše ak joj se najednom nešto drugo više sviđa
    druga stvar ako je tako svaki tjedan kao s jednim tipom kojeg poznam
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    moj frend se fura na rock i metal, a u biti ne sluša ništa i onda je strašno naporan kad s*** o nekim svojin "no name" bendovima koje sluša
    Metal Up Your Ass \m/

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    meni govore da sma sramota za bijelu rasu jer slušam rep
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    meni govore da sma sramota za bijelu rasu jer slušam rep
    ko ti to govori!??!

    neki posrani rasist?!?!

    EDIT: Evo, da se nebi uvrijedili!!! Ali ono šta sam prije napisao je moje mišljenje o rasistima. To je najgora vrsta "izma" i nikakva jebena pravila foruma me neće spriječiti da se borim protiv toga!!!!!
    Metal Up Your Ass \m/

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    meni govore da sma sramota za bijelu rasu jer slušam rep
    lol koja glupost

    = Citat = Izvorno postao Fencing_LORD
    ko ti to govori!??!

    neki posrani rasist?!?!
    brzo editaj post !

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    Fencing, ti me sve više iznenađuješ... prvo: imaš već dvije opomene za spamm... maloprije sam opet našao jedan post gdje piše samo "fora"

    gle. ja ti ne mogu ništa, al moja je dužnost kao moda da upozoravam i siječem spamm/vrijeđanje/psovke već u korjenu! zato ne možete govoriti "umišljeni" moderatori. ja ti ne mogu dati bann, niti bih ti dao da mogu.. neću ti ni "pribilježiti" opomenu... imaš već treće upozorenje. to se neće više moći tolerirati!

    Evo ti nekoliko savjeta i neću ti ništa govoriti:

    1. nemoj ostavljati postove gdje je samo jedna riječ il jedan smajlić - to je spamm

    2. nemoj psovati u originalu.. stavljaj zvjezdice * ili ne upotrbljavaj takve izraze

    3. ne ulazi u škakljive rasprave jer bi lako moglo doći do vrijeđanja i kaosa

    naravno, ova pravila se ne odnose samo na tebe, nego na sve.. ali ih moram prvenstveno teb uputiti jer se trebaš malo "smiriti"

    bez uvrede


    p.s. nastavite s temom kao da ništa nije bilo

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    ok, ok. al sam eksplozivan. šta mogu?
    Metal Up Your Ass \m/

  27. #27
    Joj, kad se sjetim sebe. Do prije nekih 6 mjeseci slušala sam samo Linkin Park, Evanescence i Nightwish, Eminema. U zadnje vrijeme sve slušam, al baš sve, osim narodnjaka. Mrzim narodnjake. Al ko voli, nek izvoli. Shvatila sam da nije dobro kad se ograničiš samo na određenu vrstu glazbe. Bolje je biti otvoren prema svemu. Tako da, ja slušam ono što e meni sviđa, čak sam počela francuske šansone slušat Druge ostavljam na miru nek slušaju ono što hoće, a što je to, mene se ne tiče.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Fencing_LORD
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    meni govore da sma sramota za bijelu rasu jer slušam rep
    ko ti to govori!??!

    neki posrani rasist?!?!

    EDIT: Evo, da se nebi uvrijedili!!! Ali ono šta sam prije napisao je moje mišljenje o rasistima. To je najgora vrsta "izma" i nikakva jebena pravila foruma me neće spriječiti da se borim protiv toga!!!!!
    to je bila više zajebancija, no da, seru mi često u mojoj vukojebini jer slušam rep. idioti nisu čuli za onu izreku. jebga, oni bi da ja slušam metal il nešt

    @helena
    nisam ni ja skroz ograničen na jednu vrstu
    meni je rock, ali dobar stari rock za 5

    = Citat = Izvorno postao majndrider
    2. nemoj psovati u originalu.. stavljaj zvjezdice * ili ne upotrbljavaj takve izraze
    iskreno, isti je kurac ima li cenzure ili ne
    edit: tko je stavio cenzuru na k.u.r.a.c.?
    nemamo 7 godina da nam je ne znam kak štetn
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #29
    Hmmm... u moje drustvo moze svako, i nije me briga sta ko slusa. Jedino sto mi je bitno je da se zna sta je kvalitetnije a sta nije. Ukusi su razliciti, ali kvaliteta je kvaliteta. Tako ce MOzart uvijek biti bog muzike, pa ti slusao metal, rap, pop iliti ne znam sta. No, rap nije kvalitetan, vec sam NAVEO argumente zasto, i to je cinjenica, voljeli vi tu muziku ili ne, METAL zavisi kako koji. DEATH I BLACK NISU, SYMPHONIC ITEKAKO JESTE, jedan od najkvalitetnijih... itd. itd. Kvalitetu ne odredujemo mi, niti nasu ukusi, vec trud koji se ulozi, a koji prepoznaju strucnjaci koji zivot posvete muzici. Eh sad, u moje drustvo ipak ne moze neko ko slusa folk! A zasto? Jednostavno, taj neko misli da je Wagner snicla njemacka i Hajdn otok u pacifiku... Taj neko ne zna da postoje knjige bez slikovnica... Taj neko vidi svoj zivot na dnu flase u cosku kafica... etc. etc. Znate, tolerancija mora biti velika. Ja sam pljuvao po rapu, imam pravo, jer je to moje misljenje, no ipak postujem svakog, te moje postovanje nije niti vece niti manje ako slusate rap ili ne... Jer sam siguran da ste svjesni da je mjesec okrugao, siguran sam da znate da Brazil nije sredina Afrike, i siguran sam da ne mislite da je Platon novo auto a Hegel kolac od keksa

    Ali tolerancije mora biti, i zato ja nista nemam protiv nikog... but, I see da cak i osobe koje slusaju rap know only how to psovati razocaran sam

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Joj, kad se sjetim sebe. Do prije nekih 6 mjeseci slušala sam samo Linkin Park, Evanescence i Nightwish, Eminema. U zadnje vrijeme sve slušam, al baš sve, osim narodnjaka. Mrzim narodnjake. Al ko voli, nek izvoli. Shvatila sam da nije dobro kad se ograničiš samo na određenu vrstu glazbe. Bolje je biti otvoren prema svemu. Tako da, ja slušam ono što e meni sviđa, čak sam počela francuske šansone slušat Druge ostavljam na miru nek slušaju ono što hoće, a što je to, mene se ne tiče.
    ah da, prelijepe sansone...

Slične teme

  1. glam-rock
    By numb in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 05-08-2010, 16:11
  2. War rock
    By RG in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-04-2007, 10:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •