Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Igrate li koju battle royale igru?

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Igrate li koju battle royale igru?

    Sve je više novih battle royale naslova i modova, a ni oni malo stariji se još uvijek ne daju. Kakva je situacija kod vas? Igrate li što od toga? Ja osobno u zadnjih godinu dana skoro svaku večer provedem sat-dva s ekipom na PUBG Mobile (emulirana Tencentova verzija za PC - https://tgb.qq.com/en/games/pubg.html).
    Kog zanima da nam se pridruži može mi se javiti na PP pa ću mu poslat pozivnicu za Discord kanal, a ako me hoćete pozvati za frenda u igri me možete naći pod nickom W1k1n6CRO
    Inače, u žanru su mi osim ove igre jako fora Ring of Elysium i Apex Legends, no nemam dovoljno vremena u životu da i njih redovno prašim.

    PG.jpg
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Nista vise online ne igram, kako sam 95% na PS4, a tamo nemam nit pretplatu na online, cak sam zaboravio ciljati sa misem... Zadnje sam na pc igrao skyrim pred par mjeseci, archer build, nema sanse pucati headshootove kao nekoc

    A kad tak zakrzljas, onda nit nemas volje uci u mp vode s obzirom da su tamo svi pro i samo cekaju nubove poput mene

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Nisam pipnuo niti jednu jer su mi brutalno odbojne.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  4. #4

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Probao Apex par sati ali nije me primilo, bilo mi jako dosadno tražiti neprijatelje i igrati se skrivača.


  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Probao Apex par sati ali nije me primilo, bilo mi jako dosadno tražiti neprijatelje i igrati se skrivača.
    Nemaš što tražiti, uvijek će oni tebe naći ako te zona ne poklopi
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Ma iskreno želio bi da mi se svidi,ali nekako ne razumijem globalnu zaluđenost tim modom. Krivim taj mod za srozavanje PC gaminga, developeri nanjušili novac pa ide inflacija takvih igara dok se single player igre sa dobrom pričom sele na konzolu.
    PC gaming je danas e sport i battle royale. Ostalo su samo portovi od kojih mnogi nikada ni ne vide PC platformu.

    Kao što rekoh volio bi da mi se sviđa taj mod, imam dobar stroj ali na žalost nije moj cup of tea.


  7. #7
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Probao Fortnite i Apex.
    Dosadan mi je tip igre, trčim 20 minuta i onda dobijem metak u čelo pa ajmo ponovno.
    Čeka se Titanfall 3 pošto je dvojka imala najbolji multi u zadnjih 10 godina.

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Da, nije lako ući u to bez iskustva. Najbolje je započeti u društvu s nekim tko zna što i kako radit pa ti preko Discorda daje instrukcije uživo. A gađanje je isto kao i u "normalnim" MP FPS i TPS igrama, dobar aim i movement skill treba razvijati. Dakako, ako vas u igrama ne zanima multiplayer onda bolje nemojte. I naravno najbolje je igrati timske modove od početka, solo 1 protiv 99 je samo za trening (mada je neopisivi osjećaj kad prvi puta pobijedite).
    42264996_10215688584880817_7978174521398001664_o.jpg
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Drago mi je da ti je super igra, ali moram priznati da je malo low igrati mobilnu verziju na kompu sa mišem i tipkovnicom. Trebalo bi vas razdvojiti od poštenih jadnika koji to stvarno praše na mobu.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  10. #10
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    Drago mi je da ti je super igra, ali moram priznati da je malo low igrati mobilnu verziju na kompu sa mišem i tipkovnicom. Trebalo bi vas razdvojiti od poštenih jadnika koji to stvarno praše na mobu.
    To je specijalna verzija za one koji igraju na PC-ima, mada je moguć i cross-play. Igrao sam običan PUBG za PC koji dakako izgleda puno ljepše i ima neke stvari koje gameplay čine realnijim i težim, ali i nažalost usporavaju igru poput kretanja i "ručnog" lootanja koje je u mobilnoj verziji automatizirano. Pored toga obični PUBG nema mali zaslon u ćošku koji pokazuje korake i nema mogućnost zajedničkog koordiniranog skakanja tima iz aviona te još nekoliko stvari koje olakšavaju igru u mobilnoj verziji. Drugim riječima PUBG Mobile je više arkada dok je obični hard-core, ali u običnom novi igrači nemaju gotovo nikakve šanse u sljedeća 3 mjeseca, dok se u mobilnu verziju svatko može prilično brzo akomodirati. Pored svega toga PUBG Mobile se aktivno stalno nadograđuje novim FPS i TPS modovima i faeturesima pa su na primjer već neko vrijeme veliki hit dva moda sa zombijima, što znači da se moraš boriti i protiv zombija i protiv ljudi za pobjedu, pa nećeš doći u situaciju da u 10 mečeva ništa ne ubiješ što je vrlo lako moguće u običnom PUBG-u
    Uskoro izlazi i mod za klasično timsko napucavanje koje neće biti battle royale tip igre, pa se može reći da igra živi jako aktivno. Eh da, za razliku od običnog PUBG-a, mobile je potpuno besplatan, a in-game shopping nema nikakav utjecaj na gameplay, već se radi samo o kozmetici.
    Inače, ako imate Battlefield V, u njega su također nedavno dodali battle royale mod koji je prilično fora, pa čak i u Counter-Strike GO (mada je taj najlošiji). I da zaključim, uopće nije važan sadržaj bočice mrežnog otrova koji trošite već ekipa s kojom ga dijelite, a mi imamo klan u kojem se odlično zabavljamo, pa je to glavni razlog zašto igram. Manje je važno je li to team deatmatch, stopwatch, objective, domination, capture the flag, battle royale...

    Macho boys.jpg
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #11
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    A ok ako ste odvojeni, hvala na pojašnjenju. Probao sam Danger Zone u CSGO, ali mi se nije svidjelo. Radije sa ekipom nabacim competitive CSGO ili WoW.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  12. #12
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    A i da nismo odvojeni, najbolji igrači na svijetu PUBG Mobile tipa Panda i Levinho igraju na mobitelima i tabletima, ništa ti ne pomažu miš i tipkovnica protiv takvih. Baci oko na njihove youtube kanale i mečeve
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  13. #13
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Vjera mi ne dopušta gledati kako drugi igraju. Jednostavno me vrijeme pregazilo za hrpu današnjih novosti. Ne podnosim strimere ni u najmanjoj mjeri, ne gledam e-sport, ne paše mi battle-royale. Gaming djedica sam.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  14. #14
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6 Pregledaj post
    Da, nije lako ući u to bez iskustva. Najbolje je započeti u društvu s nekim tko zna što i kako radit pa ti preko Discorda daje instrukcije uživo. A gađanje je isto kao i u "normalnim" MP FPS i TPS igrama, dobar aim i movement skill treba razvijati. Dakako, ako vas u igrama ne zanima multiplayer onda bolje nemojte. I naravno najbolje je igrati timske modove od početka, solo 1 protiv 99 je samo za trening (mada je neopisivi osjećaj kad prvi puta pobijedite).
    42264996_10215688584880817_7978174521398001664_o.jpg
    Ma nije ni toliko do samog iskustva, da me nervira skill cap ili nešto, nego je jednostavno jako dosadnjikav stil igre. Uđeš u game i onda moraš okolo lutat i brstat, čekat u zasjedama i slične stvari, čekati da se nešto počne događati. Battle royale kao žanr mi je 90% downtimea u kojem se pripremaš za potencijalne okršaje i 10% prave igre.

  15. #15
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Osobno sam ostavio dosta sati u PUBGu još dok je i u eary accessu bio. Izigrali smo ga dosta, bilo je zanimljivih trenutaka i tad mi je baš jako pasao sporiji gameplay i važnost svake odluke. Tu i tamo sam na testiranju ulovio bio CoD nešto sitno prije nego je izašo. S vremenom me je malo prošlo i bacio sam se na drugačije stvari i nakon toga nisam ni pipnuo battle royale. Tad sam prestao imati ikakav apetit za takve stvari i nisu me ovi novi više privlačili opće. Kolko sam čuo, bilo je dobrih novih entrya poput apexa, al vjerujem da slijedi štancanje jer se lova našnjofala tak da nemam neke nade za žanr.

    Živi bili pa umrli

  16. #16
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Ja oduvijek imam stav da nema loših žanrova, već samo dobrih i loših igara (uh kako originalno)
    Meni je u početku battle royale išao na živce zbog toga što su mnogi najbolji MP FPS igrači otišli na PUBG i slične igre pa si sve manje ekipe imao u klasičnim multiplayer shooterima, ali kad sam i sam malo ušao u to skužio sam da tu ima puno štofa, pogotovo u timskim modovima. I dalje su aim, movement i poznavanje ponašanja oružja glavni elementi gameplaya, tako da tu nema nekih prevelikih mudrosti. Mape također imaju veliki utjecaj na igru. Erangel i Miramar su fakat velike mape i može se lako dogoditi da se dugo nahodate/navozite dok stignete u akciju koja obično loše završi za početnike, ali od kada su stigli Sanhok i Vikendi puno se toga promijenilo. Za argument zbog čega mi je battle royale nekako ok u posljednje vrijeme mogu napraviti malu usporedbu s Battlefieldom V koji sam neko vrijeme igrao. Igra je super, divna, krasna, ali nemate osjećaj koliko ste doista doprinijeli pobjedi/porazu svoje ekipe, pa jedino možete pratiti K/D omjer i gledati statistiku uspješnosti na plotu. Naravno, kod BFV i drugih igara s respawnom u meču ste od početka do kraja, što mnogi vole, dok ste u "jednoživotnim" battle royale naslovima prisiljeni čekati dok vaš tim pobijedi ili svi zginu da bi mogli ići u sljedeću partiju, ali takav je i recimo Counter-Strike (i hrpe drugih igara) pa ni to nije ništa novo. I na kraju se opet vraćam na početak. Najvažnije je kada u slušalicama imam Cr00ka, Munjenog, Mikija..., pa razvijamo taktiku koja često fejla, rushamo osamljenog jadnika koji leži u travi poput zmije i ne diše, stradamo od vlastite bombe, ili kad netko napravi takvu glupost da ne možeš igrat pola sata od smijeha. Zbog toga se igra a ne zbog žanra.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  17. #17
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Zbog toga igramo i dan danas, samo ne battle-royale jer smo se svi zasitili toga. Al ak smo u stanju skupa pizdarije izvodit u recimo Barbie Wonderlandu 3 jer nam je veća fora nego PUBG, tamo bu nas se dalo nać

    Živi bili pa umrli

  18. #18
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    Čux, tebi bi se od battle royalea sviđao Ring of Elysium. Sve je jako slično PUBG-u (isti developer), a osim što ima fenomenalnu grafiku ima i simpa feature da možeš imati sa sobom BMX na sklapanje pa kad te zona počne tjerati sjedneš na njega i otpeljaš se na sigurno. Igra je free i rado bi je igrao ali fakat nemam vremena, osim ako prestanemo igrat PUBG Mobile.
    RoE BMX.jpg
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  19. #19
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Igrate li koju battle royale igru?

    hahahahaa, sjetim se odma Heroes and Generalsa sa švabima koji se deployaju u fight na biciklima xD

    Živi bili pa umrli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •