Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 67 od 67

Tema: Nabavka novog kompa

  1. #61

    Re: Nabavka novog kompa

    je sa super memorijom i zlatni primjerak ryzena na 4.2sa i5 uzmeš jeftinu ploču i memoriju i imaš super performanse bez klokanja, namještanja memoriskih tajminga i sl. uglavnom nemaš rizika oko tih stvari.


  2. #62
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nabavka novog kompa

    Taj Ryzen je čisti gejmerski procesor, ko se voli jebat sa tim sranjima, strimat i igrat u isto vrijeme. Ak hoćeš jednostavno uzmeš Intel.

  3. #63
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nabavka novog kompa

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Taj Ryzen je čisti gejmerski procesor, ko se voli jebat sa tim sranjima, strimat i igrat u isto vrijeme. Ak hoćeš jednostavno uzmeš Intel.
    Nije ti čisti gejmerski jer je dobar i bolji u sintetici i računanjima nego intel a to ionako nitko ne koristi,svi većinom gledaju brojke u igrama kako za cpu tako i gpu. .. U igrama je slabiji, da se nešto oc-at ali isto povlači bolje ploče, memorije itd....

  4. #64
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nabavka novog kompa

    Što? RYZEN? THREADRIPPER? EPIC?

  5. #65
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Nabavka novog kompa

    Prosjek u igrama: i5 9400f s ddr4 3400 > Ryzen 5 2600X OC >= i5 9400f s ddr4 2400 > Ryzen 5 2600X stock. __ __ Prosjek u renderingu: Ryzen 5 2600X OC > Ryzen 5 2600X default >> i5 9400f s ddr4 3400 > i5 9400 s ddr4 2400. __ __ Ako hoćeš da ti i5 9400f šije Ryzen 5 2600X moraš ga upariti s z370 ili z390 pločom i memorijom koja košta.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  6. #66

    Re: Nabavka novog kompa

    Moj komp http://www.secondoption.si/racunalni...7nf-l880-197nf

    + 24 GB RAM više i 1 TB SSD

    HP Omen zauvijek


    Konačna cijena : 12.000 kn

  7. #67
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Nabavka novog kompa

    Imo sam set takvih na jednom od eventova pa sam malo imo i prilike prčkat po njima. Case mi je jako simpa u nekim segmentima, dosta toga fino osmišljeno u jako kompaktnom pakiranju. Ladice za hardove gore su nice touch i sve skupa zgleda solidno i cool. Problem je rastavljat išta. Moro sam SSD na jedom od njih zamijenit i muka isusova sa vađenjem nekakvih bracketa za iskopat grafu da bi tek onda mogo M2 opće vidjet i njega izvadit. Poprilično nepraktično za išta prčkat

    Živi bili pa umrli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •