Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 49 od 49

Tema: Nadogradnja kompa

  1. #31

    Re: Nadogradnja kompa

    KINGSTON SA400S37... 2,5", 240 gb,34,99€... Po reviewovima kod njih ljudi su zadovoljni...

  2. #32
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nadogradnja kompa

    = Citat = Izvorno postao stanky069 Pregledaj post
    KINGSTON SA400S37... 2,5", 240 gb,34,99€... Po reviewovima kod njih ljudi su zadovoljni...
    je,dobri su...od kingstona sam imal tj. još imam kingston v300 i uv500...

  3. #33
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Nadogradnja kompa

    Ok su.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  4. #34

    Re: Nadogradnja kompa

    Hvala...onda uzimam...

  5. #35
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nadogradnja kompa

    Bolji je Samsung.

  6. #36
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nadogradnja kompa

    Imam dva Šmasunga.

  7. #37
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nadogradnja kompa

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Imam dva Šmasunga.
    Ti si ko drug feget, samo Samsung, i non stop kaj promovira AMD cpu i normalno envidiju.... kao da radi piar za Samsung...

  8. #38
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nadogradnja kompa

    Uv500 120 gb imam na intelu xeonu 3430 sa gt1030, komp se digne za manje od 10sekundi,odličan ssd + kaj ima neku hardversku enkripciju...

  9. #39
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nadogradnja kompa

    Samsung, Sony i LG i više mi ne treba.

  10. #40

    Re: Nadogradnja kompa

    Samsung je ovdje od 250gb skoro duplo skuplji... Kontam za mene da ce biti dobar i ovaj kingston... Bio sam uzeo WD,polovan na Ebayu,ali dosao neispravan... Na dva kompa iz firme ga jednostano ne očitava...čudno...sreća moja pa ga nisam uzeo privatno,već od neke trgovine,lik mi se ispričao,vratio lovu...od njega sam uzeo i dva hitachi hdd,oba šljakaju...

  11. #41
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nadogradnja kompa

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Samsung, Sony i LG i više mi ne treba.
    a kaj furaš od lg-a?

  12. #42
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nadogradnja kompa

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    a kaj furaš od lg-a?
    49" full hd TV i 34" 1080p ultrawide monitor

  13. #43
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nadogradnja kompa

    = Citat = Izvorno postao stanky069 Pregledaj post
    Samsung je ovdje od 250gb skoro duplo skuplji... Kontam za mene da ce biti dobar i ovaj kingston... Bio sam uzeo WD,polovan na Ebayu,ali dosao neispravan... Na dva kompa iz firme ga jednostano ne očitava...čudno...sreća moja pa ga nisam uzeo privatno,već od neke trgovine,lik mi se ispričao,vratio lovu...od njega sam uzeo i dva hitachi hdd,oba šljakaju...
    Dobar ti je to ssd. Trolam ja samo. Pa ne možeš valjda danas fulat sa ssdom. Uzmeš bilo koji poznati brand novi sa garancijom i nemaš brige. Dobro si ulovio popust.

  14. #44

    Re: Nadogradnja kompa

    Kad već pričamo o ssd-ovima... Imam priliku za bagatelu nabaviti neki prastari komp,neku kramu koju bih naredio djeci za internet da mi ne diraju moj komp... E sad u njemu je hdd od 1tb i jedan ssd od 500gb,ali PCIe... Koja je razlika sad izmedu sata ssd-a i ovoga koji se ugrađuje u PCIe slot?? Ja bih taj i ovaj kingston stavio sebi...ali posto sam tudum za to,u cemu je razlika i jel ima to smisla ili da se držim sata diskova??

  15. #45
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Nadogradnja kompa

    PCI-E SSD u krama kompu? Ne, to ne vjerujem. PCI-E SSD-ovi imaju drastično veće brzine čitanja i pisanja, u pravilu su znatno brži nego SATA (sata je ograničena na otprilike 550 MBps).
    A komp, komp mora biti relativno nov i podržavati mogućnosti SSD-a na PCI-E, u najgorem slučaju možda par generacija star Intel ali definitivno ne krama.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #46

    Re: Nadogradnja kompa

    Intel Mainboard DQ67SW
    I5-2500 @3,3GhzGb Ram
    500Gb Plextor SSD
    1Tb Seagate Barracuda FP
    Uz komp idu dvije grafičke,NVIDIA Qudro,ne zna koji model,ventilator je gotov,jako se čuje i neku Gigabayte grafičku,ne zna model... Trenutno je u PCEi slotu Plextor ssd 500gb,jer ima samo jedan PCEi slot... i napajanje Chieftec 400W...kućište nepoznat model... Po slikama je tako,sad jel to šljaka kako treba...ali to mi nije ni bitno,isplati se uzeti samo radi ssd-a...

  17. #47

    Re: Nadogradnja kompa

    Vidim da fali 8gb rama i da sam krivo napisao PCIe slot...

  18. #48
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nadogradnja kompa

    = Citat = Izvorno postao stanky069 Pregledaj post
    Intel Mainboard DQ67SW
    I5-2500 @3,3GhzGb Ram
    500Gb Plextor SSD
    1Tb Seagate Barracuda FP
    Uz komp idu dvije grafičke,NVIDIA Qudro,ne zna koji model,ventilator je gotov,jako se čuje i neku Gigabayte grafičku,ne zna model... Trenutno je u PCEi slotu Plextor ssd 500gb,jer ima samo jedan PCEi slot... i napajanje Chieftec 400W...kućište nepoznat model... Po slikama je tako,sad jel to šljaka kako treba...ali to mi nije ni bitno,isplati se uzeti samo radi ssd-a...
    Jel ti to sereš... Dićeš stavit grafičku ako je samo jedan pcie slot, a kao drugo taj pcie ssd ti nije butabilan, i da imaš dva slota onda ti grafička nema punu propousnost... Pcie ssd može na stare kompove preko adaptera ali samo kao storage i računaj da ti neće radit punim kapacitetom tj. brzinama...

  19. #49

    Re: Nadogradnja kompa

    Čitati sa razumjevanjem... SSD bi isao u moj kompi,koji je u prvom postu naveden... Jebe mi se za graficku i u biti za ostatak kompa...tu kramu bih naredio klincima za internet... A sad jel to šljaka sad s ti ssd-om ili ne...ne znam... Komp nisam vidio uživo... Sto sam naveo,to stoji u oglasu,lik kaze da je trenutno taj ssd unutra,grafičke daje uz komp da ih se rijesi... Znaci cirati sa razumjevanje,mene zanima prakticki samo ssd za moj komp,onaj iz prvog posta...jer je stvarno bagatelaaaaa

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •