Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: HDD Antivibration Rubber

  1. #1

    HDD Antivibration Rubber

    Zna netko gdje se mogu nabaviti HDD vijci tj podloske za Zalman Z9 U3 kućište??
    Naime doticno dolazi sa vijcima i nekim HDD antivibration rubber podloskama... Koje se vijcima montiraju na HDD i tako se jednostavno ugura u tray... E sad ja sam uzeo nova dva HDD-a,a nemam tih vijaka ni podloški,imam samo ove već namontirane na dva ugrađena HDD-a... E sad gdje to nabaviti,ubih se tražeći???

    Evo na linku se može vidjeti kako se disk ugraduje i izgled tih podloški...

    http://www.zalman.com/contents/produ...ew.html?no=320

  2. #2
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: HDD Antivibration Rubber

    = Citat = Izvorno postao stanky069 Pregledaj post
    Zna netko gdje se mogu nabaviti HDD vijci tj podloske za Zalman Z9 U3 kućište??
    Naime doticno dolazi sa vijcima i nekim HDD antivibration rubber podloskama... Koje se vijcima montiraju na HDD i tako se jednostavno ugura u tray... E sad ja sam uzeo nova dva HDD-a,a nemam tih vijaka ni podloški,imam samo ove već namontirane na dva ugrađena HDD-a... E sad gdje to nabaviti,ubih se tražeći???

    Evo na linku se može vidjeti kako se disk ugraduje i izgled tih podloški...

    http://www.zalman.com/contents/produ...ew.html?no=320

    to si sve trebal dobit sa kućištem,dakle trebal si dobit bolt D x20 komada i isto toliko ovih anti vibration rubbera...šta si to izgubil ili je kućište rabljeno kupljeno?
    nemam pojma di nabavit osim kod nekog tko ima isto kućište...

  3. #3

    Re: HDD Antivibration Rubber

    Dobio sam ja to sve kad sam kućiste kupio,ali negdje je zagubljeno prilikom druge selidbe...

    Dode mi da uzmem vražje knauf vijke i njima to pošarafam...

  4. #4
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: HDD Antivibration Rubber

    = Citat = Izvorno postao stanky069 Pregledaj post
    Dobio sam ja to sve kad sam kućiste kupio,ali negdje je zagubljeno prilikom druge selidbe...

    Dode mi da uzmem vražje knauf vijke i njima to pošarafam...
    a jebi se onda...nemoj sa tim...onda moli pedere po bug i pce forumu pa ti možda koji da...zalman kućišta su mislim dosta česta pa netko možda ima viška tih šerafića i odstojnika...

  5. #5
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: HDD Antivibration Rubber

    inače postoje još posebni šerafići sa kojima se hdd fiksiraju da ne ispadaju kad se kućište prenosi,vidil sam manual...

  6. #6

    Re: HDD Antivibration Rubber

    Kod mene se to nasarafi na hard, ubaci se u tray i onda ima neka opruga koja služi kao osigurač da drži hard na mjestu...

    Mislim da cu jednostano uzeti duže vijke...i onda kroz tray zašarafiti hardove i mirna bosna...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •