Stranica 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 219

Tema: Intel 9th generation

Senior Member Respawned sorcerer tenk's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007

Re: Intel 9th generation

= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    BF1 je mala beba za BF5. BF1 mi je dobro radio na duplo slabijem hardveru. Je, grafa je dobro neiskorištena i na low, do kraja.
    jesi ti početnik u tom bf-u ili si već prije igral mp?
    onda bi u bf1 mogal izvlačit oko 100fps avg...
    ...ništa te ne kužim,jel gpu iskorišten 100% i na low ili je ovako više ko moj gpu,više vozi na 60-70% avg...
    ...ako to prevedemo to bi onda značilo da i5 9400f može primit i jaču grafičku od gtx 1060 6gb?....

Početnik, ja sam ti WOT senior

A već sam ti rekao i ne želim se više ponavljati, po svim testovima na netu taj procesor nije BN za GTX 1660 ti ili RTX 2060 ali da li bi te grafe na min bile na 100% uvijek nemam pojma, to nitko ne testira.

Ako želiš biti siguran treba ti CPU na 5.0 ghza, sve drugo ti je kompromis. Znači novi i7 pa ga klokneš na 5.0 ili pričekaj nove ryzene. Ovaj i5 9400f je super ali to je procesor za 1200 kn i nemoj očekivati čuda.

Koliko para toliko muzike.

evo ti gpu load na min, skoro stalno je na 99%

Screenshot_18.jpg

Datum registracije
    Aug 2007

evo ti gpu load na min, skoro stalno je na 99%

Screenshot_18.jpg
    mogo si još sitnije...
    ...namaži si guzu sa vazelinom da ti lakše ulazi...mislim ako hoćeš dobro letit sa mišem i tpkovnicom u bf treba jako puno vježbe,obično na praznim serverima,za tenkove manje...prije u bf3 i bf4 je letenje bilo još i teže...u bf1 valjda najlakše a za bf5 zapravo nemam pojma,uopće nisam pratil tu igru...znam samo da su najavljivali kako je baš timski orijentirana i da solo igrači nemaju kaj tražit...
    ...ali možeš igrat na ts sa frendovima pa onda nećeš pušit tako jako...

Najviše volim čekićom graditi i popravljati utvrde...kad se tog zasitim probam strolati ekipu s leđa dok čuče u bazama...grunem ih zoljom i granatama

Nikakvi timovi i dogovori i slična sranja, igram kad mi se igra bez obaveza. Dobra je igra, ima hrpu modova ali na neke se čeka predugo da upadneš...to mi je jedina mana. Lijepo izgleda, onak divlja igra po pitanju napucavnja, granatiranja i općenito kaosa.
    Statistika me najmanje brine.

Definitivno vrijedi 24 eura, tko ovo voli može samo to igrati par godina.

Datum registracije
    Aug 2007

...dugi,tebe ovi tvoji amd fanboj frendovi fino jebu na pceu...intel fanboji protiv amd fanboja....stim da sad odjednom ima više amd fanboja...brane svoje cpuove...

danas su me razguzili u B V, krenuo neki drugi mod sa Rotterdam mapom, valjda upao među iskusniju ekipu, vrijeme preživljavanja mi je bilo dvadesetak sekundi LOL. Jedan me skinuo iz snajpera čim sam se pojavio

Sad sam se navukao kao na WOT...mazohizam.

Datum registracije
    Aug 2007

gledam ovaj i3 9100f,multi mu je slabiji od mog jedino je single nešto veći...prevedeno u gamingu su vjerojatno isti...premali napredak u 10 godina,gotovo nikakav,amd se tek sad izjednačil sa intelom,isto ništa revolucionarno nije donjel bez obzira kaj ovi fegeti svršavaju po pceu...možda bude 3. generacija rajzena nečemu za gaming,a krivi su i ovi kaj rade softwer...puno je veći rast gpu-a,ssd diskova,monitora...

Datum registracije
    Aug 2007

https://www.techpowerup.com/256700/i...-to-ryzen-3000

trebal bi onda i i5 9400f pojeftinit a možda do rajzena dođe i 9500f....

Datum registracije
    Aug 2007

o čemu ovaj drug feget priča,on i njegov frend su ga izrabljivali do samih granica...kako se meni ne zagrijava na preko 80 pri 4130MHz pri temperaturi sobe od 28stupnjeva...kako nemože na 4ghz kad može,nešto je on gadno pobrkal i zaboravil...
    2012: socket 1156 - i8 875K ne može na 4,0GHz i grije se ko svinja preko 3,86GHz => promjena platforme na s1155 i i7 2600K

Datum registracije
    Aug 2007

...ja ću ga sad pržit non stop na 4130mhz na 1.35V...sve dok ne dolazi do 90stupnjeva nije kritično...a to imam fore 10stupnjeva...

Datum registracije
    Aug 2007

Je zato sad mole Samsung da im proizvede koji procesor.
    i hoće im na kraju samsung radit ove kofi lake 9000 ili neće?
    ...intel je jadan u tako lošoj situaciji da mu je najveći problem zadovoljit ogromnu potražnju i nemože naštancat dovoljno procesora...baš ga je jako trta amd-a...intel je namjerno dopustili amdu par godina da se kao firma malo dobije i da ne propadne,ne odgovara ni njima da propadne,ionako mjenjaju između sebe zaposlenike kad su u istoj državi i gradu,nisu oni nikakva konkurencija...da je intel američki a amd kineski e da vidiš onda kaj bi bilo podmetanja,svađa i ratova...isto kao i ajfon prema huaweiu...

Pa možda si i u pravu, + po USA zakonima zabranjen je monopol, pa Intelu sigurno ne odgovara da AMD propadne, pa da ih vlada rascijepa na više firmi kako bi sami sebi konkurirali.

Datum registracije
    Aug 2007

pa sve dok je to indahaus kako kaže bartuc za satne mehanizme nema tu nikakvih ratova i konkurencije...da se pojavi kineski cpu ili gpu koji je jednako dobar/bolji ko amd,intel ili envidia e onda bi bila panika za usa....

Datum registracije
    Aug 2007

...sad ću još valjda nekako pričekat do rajzena pa onda nešto nabavit,vjerojatno intela 9400f....kombinaciju cpu+mbo+ram...
    ...jel znaš kakav je postupak kod nadogradnje tj. jel mogu ovaj ssd na kojem je win10 samo prištekat na novi hardver ili treba nešto pripremit,obrisat i slično...to bi bila velika nadogradnja,sa linfilda na kofi lejk....

Ma ja uvijek obavezno instalaciju na novo.

Datum registracije
    Aug 2007

Ma ja uvijek obavezno instalaciju na novo.
    ...to mi se neda radit jer imam spor internet...neznam...i onda opet moram skidat preko 50gb i više bf1...to će mi sve trajat 5 dana dok sve poskida...
    ...misliš da na staroj konfi napravim format windowsa 10,tj pobrišem sve sa ssdea i onda na novom cpuu tj. starom ssdeu napravit novu instalaciju windowsa?

Datum registracije
    Aug 2007

...ovo mi valjda treba da iskoristim venomous x na lga soketu 1151v2?
    https://www.amazon.com/Thermalright-...s%2C245&sr=8-1
    http://thermalright.com/product/true-universal-btk/

Datum registracije
    Aug 2007

...ili samo ovo:
    http://thermalright.com/product/1151...upport-spacer/

...idioti su sve zakomplicirali...neznam di ću nabavit taj spejser...a uopće se ne javljaju...

Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005

Samo podvali istu instalaciju na novi hardveraj, windowsi su se u stanju snać sami već dugo vremena sa takvim egzibicijama.

Živi bili pa umrli

Datum registracije
    Aug 2007

ovi iz thermalrighta uopće ne odgovaraju na mejlove,neznam na koji način bi ih kontaktiral,poslal sam mail na ove dve adrese ali ništa....
    sales@thermalright.com
    support@thermalright.com

na technical support bi trebali odgovarat...

Datum registracije
    Aug 2007

Ta firma je sigurno ostala na par zaposlenika, vlasnika, osnivača i to je to...
    Rajzeni 3 budu sigurno skuplji u početku a možda i kasnije.... + x570 jako skupe ploče + jeftinije neće ni bit u početku i još će bit loše....

Datum registracije
    Aug 2007

moja matična ima 12faznu vrm regulaciju...nova je mislim bila oko 1000kn...koja to danas ima...nijedna...ili koja ima cijena joj počinje na 3000kn + ....
    https://www.gigabyte.com/Motherboard...UD3R-rev-10#ovž
    Industry leading 12 phase power VRM design for optimum power efficiency and thermal solution

Datum registracije
    Aug 2007

...dobro te onaj fanboj manuel sa pcea provocira....niti jedan amd nema kaj tražit pored intela kad se stavi igra na low na 1080p...uvijek intel ima bolji fps...to samo pokazuje kad se igra stavi na minimum detalje i na 720p ili 1080p koji cpu daje više sa istom grafičkom....
    ....u biti to je najjači test za cpu,da se pokaže jel botlneka grafičku ili ne...i poželjno je normalno da je grafička top haj end...
    ...i isto tako niti jedna amd kartica još uvijek ne daje veći fps od envidie....
    ...sad kad dođe rajzen 3 vidićemo jesu li napokon uhvatili i prestigli intele u gejmingu ili nisu...a trebali bi,to su cpuovi na 7nm....ako sad ne uhvate intel onda nek si jebu mater...

Datum registracije
    Aug 2007

....kupil u adeemu noctua redux 1700rpm za cpu kuler da malo pojačam hlađenje proca...

https://www.adm.hr/product.asp?produ...00%2E600%2E114

Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008

Šta fali oneme što si dobio od pcplaya?

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Šta fali oneme što si dobio od pcplaya?
    Ne seri, nisam uzel od pcpa.....dobil je maloki valjda.... Imal sam onaj drekasti prošli model koji ide do 1300rpm....ovaj nema drekastu boju, bolji je i ide do 1700rpm...

Datum registracije
    Aug 2007

Neznam jel Bartuc svoju noktuu ugradil....

Datum registracije
    Aug 2007

Na pceu je izgleda komedija, drug brko koji mijenja proceve ko cigo konje tj. aute izgleda odustaje od 3600 proca jer budu valjda nešto skuplji.... A hvalil se kako sigurno kupuje, kako će testirati ko i ove prije... Ne stignem sve popratit... Sad ga oni fanboji jebu i zajebavaju...

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •