Stranica 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 208

Tema: Intel 9th generation

Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007

Re: Intel 9th generation

...dugi imaš gadne okršaje sa amd fanbojima na pceu...sad im je valjda krivo kaj imaš jaču i jeftiniju konfu od njihove za gaming...onaj manuel je isto teška budaletina,frajer se pravi ko neki stručnjak za amd a nema pojma...
    ...drug brko se više ništa ne preserava da kupuje rajzena 3600,frajer bi se usral da nije na pceu....imal bi više fpsa sa gtx 1080 da je ostavil i7 2600k na 5GHz nego ovo sranje od amd-a kaj sad ima i isto se grije...prije se je znal preseravat kako svaku igru vrti na ultra sa 60fps a odkad je nvidia izbacila rtx sad je odjednom super i high bez raytracinga i dlssa...

Datum registracije
    Aug 2007

...aha update,ipak je na bubnju,prodaje ga na forumu(di drugde normalno),interesira ga samo ryzen 3600 a financije nisu nikakav problem,8jezgri mu kao netreba a jedino kaj pokreće na pcu su stalkeri i metroi...koja su to preseravanja...ali to ti je tako kad su ti srbi,četnici i ostala gamad na svim vodećim funkcijama u "državi",isto je bilo i 90-ih i sad se opet ponavlja...

Datum registracije
    Aug 2007

sad je napravil fotošop kao da ima rajzen 3600....

Datum registracije
    Aug 2007

...fakat preseravanja...a oni drugi idioti neznam kako nisu dosadni sami sebi...

Junior Member Plants Vs Zombies Drug Brko's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2019

Pozdrav svima.

Da se predstavim, ja sam Drug Brko, čovjek o kojem ste čuli mnogo, ali niste čuli nikad ništa od njega (osim ako niste na ili bili na PCE forumu). Saznali ste da sam moderator na PCE forumu, serator, Hitler sa PCE foruma, nVidia fanboj, AMD fanboj, shill, elita, precjednički sloj, karač pola ex-YU estrade, fotošopator Ryzen 5 kutije... sve je to istina. Ali ono što ne znate, ne znate tko je @tenk. A sad dragi moji, reći ću vam tko i što je @tenk.

Pa da počnemo:

Tenk je dvorska luda iz Karlovca... u biti iz Skakavca, selendre 10 km od Karlovca. Priroda se grdno poigrala u slučaju našeg prijatelja pa mu je uz bipolarni poremećaj nadodala i vrlo nizak IQ. Da situacija bude još gora, ne uzima propisane medikamente, kao što ni ne konzumira alkohol ili droge, što bi u ovom slučaju trebao. Tenk je poznat i kao osoba koja terorizira žene koje ne žele sa njime imati posla i zovu policiju jer ih maltretira pitanjima zašto ne žele biti sa njime i da su sve kurve.

Naša povijest sa njime seže od davne 2012. Ranije je on laprdao sve i svašta, ali pravi spotlight je dosegao tada kao M4X rantom protiv AMD-a i slanjem privatnih tužbi jer je kupio HD7950 karticu za cca 3500 kn, 3 dana prije onog price cuta kad je kartica pala na 2700. Slao je mailove AMD-u i dućanu u kojoj je kupio te tražio povrat razlike novca. Neki od nas su tada imali GTX 660Ti i čoek je ozbiljno ratovao s nama, toliko da mu je pukla kapilara u oku.

Nakon toga, iz nekog razloga popio je ban (ne od mene) ali se reinkarnirao na forumu kao Sapunko_HR. Tu je slavu stekao što je od mog frenda kupio "moj" i7 875K procesor, pritom ga preplatio ohoho love, ali to mu nije bilo bitno jer javljanje meni na mail "imam tvoj procesor" više vrijedi od par stotina kuna. Iz nekog razloga je opet dobio ban (kasnije je mene optužio da je to bila moja zasluga).

Ali pravu renesansu i vrhunac slave doživljava kao esc. Jedna od najjačih stvari je bila kad je ismijavao potrebu imanja i7 2600K procesora (pogađate, imao sam ga) jer je i7 875K ISTI ako ne i BOLJI procesor od 2600K. Sa 45nm na 32nm su ga pobrusili finim šmirglom i injekcijom popikali neke nebitne instrukcije koje nikako nisu bitne. Ali CPU je isti. Naravno, ovoga puta bili smo pametni, pustili smo ga da piše jer jednog dana kada se pogleda unatrag, treba se čovjek nećemu i nasmijati. No, kao i uvijek, prešao je granice dobrog ukusa, nazivao ljude četnicima i morao je otići. Ali znali smo da će se opet vratiti, koliko god pljuvao po forumu da više nikad ga neće otvoriti.

Jedna od također kvalitetnih epizoda bila je kao Asus30, gdje je napravio preorder referentne Polaris XFX RX480 kartice, koju je platio abnormalnih 2700 kn te ismijavao GTX 970 kartice (pogađate tko ju je imao). Kad je kupio karticu, crosspostao je fotke i zapažanja po cijelom forumu i često pričao sam sa sobom jer nije dobio toliko željenu pažnju, iako je bio prvi koji je imao RX480 karticu. Ne moram ponoviti da je opet dobio ban, iz opet nekog apsurdnog razloga iako smo znali da je to on.

Naravno, nakom tolikih uspjeha, morali su se zaredati i manje uspješni stintovi kao Jos.Šta, Logi-Tech i što ja znam koji još.

No, sve ovo vrijeme, razmjenili smo nekoliko stotina emailova gdje je jedan dan govorio da nas treba zaklati jer smo četnici, a drugi dan molio da se vrati na forum jer mu treba, pa opet da smo četnici i da neće više u životu kliknuti na PCE forum... što kao što vidite, drži do te riječi maksimalno.

Mailove, naravno, čuvam i dalje, sve do jednog te su dostupni na zahtjev, kako administraciji ovog foruma, tako i Ministarstvu Unutrašnjih Poslova Republike Hrvatske.

To je ukratko to o dotičnom gospodinu. I dalje ne znam kako da mu se zahvalim na promociji, prvo na Bugu a onda i na ovom forumu, ali lijepo je vidjeti da imaš obožavatelje.

Ako imate bilo kakvih pitanja za dodatna pojašnjenja, stojim na raspolaganju.

Pozdrav,
    Borko Brkota a.k.a. Brko

Smorio nas ovdje sa svojim izvještavanjem sa drugog foruma, ubija nas u pojam sa tobom non stop. Inače nisi jedini, i nama (meni) ovdje hebe mater ali administracija ovog mrtvog foruma ga čak pohvalila, i priredila mu nagradu jer im podigao statistiku svojim umotvorinama.

Čudo jedno

Tko ti je javio da si ovdje glavni objekt razgovora zadnjih godinu dana?

Inače baš pratim ovaj UFC, da ne bi netko pomislio da sam skrenuo i pratim ovaj forum u ovo doba

Datum registracije
    Aug 2007

A znal sam da će doć i ovdje... Samo sam čekal.... Barem za razliku od tebe ne moram bit na pceu niti bilo kojem drugom forumu, ti bi se usral da nisi na pceu... A nisam ni jedini koji te mrzi, ima ih i na pceu koji te mrze još i više.... A gamad četnička moderatorska i administratorska samo čekaju da ti opale ban... Ovdje barem ne moram šutit, nisam ni tamo ali sam svaki put izbačen....

Datum registracije
    Aug 2007

Ajde dugi ne seri.... Užival si kad sam sral po brki.... Nisam ga spomenul jako dugo i onda me ti sam podsjetiš na druga brku i onda odem na pce... Namjerno si provociral....a nisam dugo bil na pceu....

Datum registracije
    Aug 2007

tko mu je javio...pa ti valjda...ima on doušnika sa svih strana,ko ozna i udba...kad su banali mikuhr onda je odmah znal na kojem je drugom forumu....očito je opsjednut samnom i ostalima koje su maknuli...da dugi ovdje nije non stop pričal za brku i provociral nebi nikad ni otišal na pce i čital njihove fantazije...sa buga sam tražil nakraju sam da me se bana i odmah je poslije tamo isto uskočil...ovdje sam isto računal da ću dobit trajni ban i da će se onda poslije pojavit i ismijavat...sad je došal ipak ranije...dugo mu je i trebalo...

Datum registracije
    Jul 2019

= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Smorio nas ovdje sa svojim izvještavanjem sa drugog foruma, ubija nas u pojam sa tobom non stop. Inače nisi jedini, i nama (meni) ovdje hebe mater ali administracija ovog mrtvog foruma ga čak pohvalila, i priredila mu nagradu jer im podigao statistiku svojim umotvorinama.
    Vidim ja da ste shvatili sa kakvim maestralnim kretenom i bolesnikom imate posla. Sve vam je jasno kad mu svako malo netko ošteti auto. Na poslu gdje radi ga šoraju. I što je najgore, ta ekipa nije prva počela.
    Jedino gdje ovaj bolesnik može biti "uspješan", to je internet. Na internetu možeš biti što god poželiš, granica nemaš. I onda lik poželi biti budala. Apsurd samo takav. Blago ocu, blago majci.

Sa administracijom ovog foruma se slažem. Treba čuvati ovakvog dragulja i nikad mu ne dati ban. Ovakav se ne rađa svakih 100 godina. Netko do ovakvog stanja dođe nakon uzimanja raznih supstanci (ljepilo, lak za parket, pušenje tepisona) i teških droga, ali tenk je prirodni talent. Tako da podrška ovom forumu i administraciji istog. Mrtav sam ozbiljan.

Tko ti je javio da si ovdje glavni objekt razgovora zadnjih godinu dana?
    Jedan prijatelj iz UDBA-e.

Inače baš pratim ovaj UFC, da ne bi netko pomislio da sam skrenuo i pratim ovaj forum u ovo doba
    Ma sve 5, ja nisam mogao spavati, fotošopirao sam kutiju od RTX 2080 Super kartice za koju ću napisati uskoro da je imam, kako bi opet bio faca što me Jensen nasanjkao.

= Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    A znal sam da će doć i ovdje... Samo sam čekal.... Barem za razliku od tebe ne moram bit na pceu niti bilo kojem drugom forumu, ti bi se usral da nisi na pceu... A nisam ni jedini koji te mrzi, ima ih i na pceu koji te mrze još i više.... A gamad četnička moderatorska i administratorska samo čekaju da ti opale ban... Ovdje barem ne moram šutit, nisam ni tamo ali sam svaki put izbačen....
    Mmmmmda, zato si mi i napisao 40 mailova gdje si molio da te se vrati natrag tj molio da molim admina da te se vrati. Eto, ne treba meni PCE forum da ljudima kažem što si i tko si, mogu ja to reći na bilo kojem forumu. Na bugu i PCE nema smisla kad si potjeran kao zadnje govno. Ovo ti je zadnji kutak interneta gdje se možeš ispuhati očito.

Ajde dugi ne seri.... Užival si kad sam sral po brki.... Nisam ga spomenul jako dugo i onda me ti sam podsjetiš na druga brku i onda odem na pce... Namjerno si provociral....a nisam dugo bil na pceu....
    Iskreno, i ja sam uživao kad si srao po meni. Reklama je reklama. Ljudi mi prilaze i čestitaju, žele se družiti i fotkati samnom i sa mojim nVidia hardverom i mojim Samsung mobitelima.

tko mu je javio...pa ti valjda...ima on doušnika sa svih strana,ko ozna i udba...kad su banali mikuhr onda je odmah znal na kojem je drugom forumu....očito je opsjednut samnom i ostalima koje su maknuli...da dugi ovdje nije non stop pričal za brku i provociral nebi nikad ni otišal na pce i čital njihove fantazije...sa buga sam tražil nakraju sam da me se bana i odmah je poslije tamo isto uskočil...ovdje sam isto računal da ću dobit trajni ban i da će se onda poslije pojavit i ismijavat...sad je došal ipak ranije...dugo mu je i trebalo...
    Kad već pomno istražuješ, MikaHR uopće nije "baniran" nego je samovoljno napustio forum. imao je 7 dana hlađenja zbog osobnih uvreda koje se sankcioniraju. To što ti u svojoj kaši koju neki nazivaju mozgom, konstruiraš da je dobio ban jer je zastupao AMD, samo govori o tome da bi stvarno trebao piti lijekove. Ili si kupiti štrik u Lin trgovini. Ili UTP kabel kod lopova u Comelu.

E da, Comel... ekipa pazite spiku. Maestro brani Comel, a ta firma mu ga je stavila do grla, a da nisu ni pljunuli na žezlo. Imao je monitor koji je riknuo unutar garancijskog roka. I ekipa mu uvalja isti takav, rabljeni, natučeni i izgrebani sa 6 mjeseci gare. Liku smo objasnili kako kod nas vrijedi zakon ako se roba ne popravi, daje se novi artikl na koji ide puno jamstvo od početka. On je naravno to ismijao. Kasnije kad je valjda popustio pretisak u glavi, to je shvatio pa mi je plakao na mail kako su ga izradili. A na forumu je pisao kako je Comel u pravu. Sad ne znam točno dijagnozu, je li bipolarac ili šizofreničar, ali stanje je svakako alarmantno.

Ali baš mi je drago da si možemo pospikat kad mi više mailove ne šalješ, a i nema te na PCE forumu. Čak sam pomislio i prestrašio se da si se možda okačio na kakvo stablo, tako da kad sam vidio da pišeš ovdje o meni, laknulo mi je. Ova država bi bila osiromašena da izgubi nekog poput tebe. Iako ljudi s kojima radiš bi napravili feštu veću od one u Splitu kad je Ivanišević osvojio Wimbledon.

Datum registracije
    Aug 2007

...ajde si fino jebi mater,meni nije drago da si možemo pospikat ali znal sam ćeš doć i ovdje i prodavat svoj proljev...zatražil sam već danas od vikinga trajni ban,nemoraš se bojat...vidi se da si opsjednut sa bivšim članovima foruma koje ste maknuli,i dan danas se sprdate na forumu kako je mikahr glupi amd fanboj,neznam šta je onda onaj manuel...mikahr je dobil ban isključivo zbog amd-a...sa buga sam zatražil da me se trajno banira...onda si se ti kasnije slavodobitno pojavil...odi si na svoj pce i uživaj sa svojim frendovima četnicima i lopovima...

Datum registracije
    Aug 2007

...puno jamstvo od početka nejde nikad...reklamiraš sve dok je u jamstvu od prvog artikla kojeg si kupil ako se stalno kvari...od datuma prve kupnje vrijedi jamstvo...comel je u pravu i normalna trgovina...

Datum registracije
    Jul 2019

...ajde si fino jebi mater
    Znam ja da je u tvojoj pripizdini Alabama style veza i karinđanja pod normalno, da si karate sestre, bake, majke... mislim, vidi se to po tebi. Mi civilizirani ljudi ipak ispod 5. koljena ne prilazimo, a neki i dalje. No, samo ti daj, uskoro bude ovako i onako opet rampa na ulazu u grad i buvara gdje ćete polagati testove prije nego uđete u isti.

meni nije drago da si možemo pospikat ali znal sam ćeš doć i ovdje i prodavat svoj proljev...
    Pa jasno, kad ti intelektualni nivo kojeg imaš (tj nemaš) ograničava sposobnost komunikacije i razumijevanja riječi i slova. Samo za pročitati moj tekst ti treba sat vremena, a pitanje je li ga možeš razumjeti. Lako je srat kad nema odgovora, a sad kad ga ima, e sad ti se više nebi pospikavao. Micek, nejde to tako. Trebal si ić u školu dulje od 4. osnovne.

zatražil sam već danas od vikinga trajni ban,nemoraš se bojat...
    Koliko vidim, onaj tko se ovdje boji si ti. Tako si isto pričap za onaj gabor iz Sjeničaka da ćeš je karat ovo ono, nabrijavao se "kako ću je karat". Dao si joj 1500 kn i kad je sirotica na kraju i raširila noge, pobjegao si glavom bez obzira. Kita se ustuknula kao i njezin vlasnik. A 1500 kn ostalo. Ajde, barem si je popravila traktor.

vidi se da si opsjednut sa bivšim članovima foruma koje ste maknuli
    Ma da, vidi se tko je opsjednut bivšim forumom, a to sam sigurno ja Velim ti, počni se drogirati, ne sa maricom ili slično, go hard, Goran Bare style.

i dan danas se sprdate na forumu kako je mikahr glupi amd fanboj
    Miku rijetko tko i da spomene. Ali ponavljam, upiši neki tečaj hrvatskog jezika. Vidiš da ti fali kad imaš samo 4 razreda osnovne u svom selu gdje si prolazio tako što ti je tata nosio meso i jaja učiteljici da te ne ruši.

neznam šta je onda onaj manuel...
    Vrlo korisna osoba na forumu.

mikahr je dobil ban isključivo zbog amd-a...
    Nije. MikaHR je i tebe nataknuo, ali ti voliš ljude koji ti ga meću. Mene, Miku, Comel...

sa buga sam zatražil da me se trajno banira...
    I kasnije molio da te vrate. Kao što si molio i nas.

onda si se ti kasnije slavodobitno pojavil...
    imam 3 posta u 2016 godini, isto kao i ovdje, javili su mi da neka kretenčina piše o meni i smara ljude koje boli briga.

odi si na svoj pce i uživaj sa svojim frendovima četnicima i lopovima...
    Pa šta te briga di sam ako i odavdje odlaziš? Sinko, ti sam sebe kajlaš i to u istom postu.

...puno jamstvo od početka nejde nikad...reklamiraš sve dok je u jamstvu od prvog artikla kojeg si kupil ako se stalno kvari...od datuma prve kupnje vrijedi jamstvo...comel je u pravu i normalna trgovina...
    Kad si moron, to je tako. RH ima svoje zakone, pa se opet vraćam na to da moraš biti pismen da ih razumiješ, što nije tvoj slučaj. Pa eto, ali neka si ti meni rekao. Oćemo pokazat ljudima tvoj mail kako plačeš kako te Come zajebo ili da se još malo smijemo i čudimo tvojim proljevima? Ja bi se još malo smijao ako može. Tenksara.

Datum registracije
    Aug 2007

...daleko si ti od civilizirane osobe....ali priznam da sam previše forsiral sa vrijeđanjima kad sam već jednom izvrijeđal...ali taman zaboraviš i onda te ovaj dugi ovdje svako malo provocira,drug brko ovo,drug brko ono...frajer valjda užival...mikahr je i dalje glavna atrakcija i glupi amd fanboj na pce forumu...comel mi ga nije nikad metnul,i dalje normalno dolazim u tu trgovinu...a vidi se da si i dalje opsjednut sa bivšim članovima foruma...

Datum registracije
    Jul 2019

...daleko si ti od civilizirane osobe....

Oh, molim te onda, nauči me civiliziranom ponašanju. Ali bez da mi grebu auto svako malo i buše gume, kao tebi.

ali priznam da sam previše forsiral sa vrijeđanjima kad sam već jednom izvrijeđal...
    Ma hajde. Ti nemreš nikoga izvređati ni da oćeš. U biti, možeš, zato ti auto pati a lakireri i vulkanizeri trljaju ruke.

ali taman zaboraviš i onda te ovaj dugi ovdje svako malo provocira,drug brko ovo,drug brko ono...
    koliko vidim, mene nitko ovdje ne spominje osim tebe koji si opsjednut.

mikahr je i dalje glavna atrakcija i glupi amd fanboj na pce forumu
    Uz sve navedeno, imaš i sa vidom problema?

comel mi ga nije nikad metnul,i dalje normalno dolazim u tu trgovinu
    Jok nije, samo su ti uvalili polovni monitor, a novi koji su dobili u zamjenu za tvoj uzeli si ili doma ili frknuli na njuški

a vidi se da si i dalje opsjednut sa bivšim članovima foruma
    Učim od najboljeg.

Datum registracije
    Aug 2007

...kako god ali idem i sa ovog foruma...već sam dobil ban od 7 dana za dugog,dugi te spominje najviše...kao da mu nije dovoljno na pceu pa mu fališ i ovdje...

Datum registracije
    Jul 2019

Pa sretan ti put. Samo ne znam, kamo ali sretan put.

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao Drug Brko Pregledaj post
    Pa sretan ti put. Samo ne znam, kamo ali sretan put.
    netreba hvala....neznam,možda nigdje ili na neki novi forum...bug i pce mi više ne fale...i neznam šta te to briga,vidi se da si opsjednut sa bivšim članovima foruma...

Datum registracije
    Jul 2019

Pa daj se malo potrudi. Toliko teksta sam ti napisao, a ti copy pasteaš jedno te isto da sam opsjednut. Pa daj malo, pitaj nekog pismenog u selu da ti pomogne napisati suvisli post.
    I još si tu? Objavio si odlazak pred 3 posta.

Datum registracije
    Aug 2007

...nemam više kaj...čekat da dođe viking...

Datum registracije
    Aug 2007

odi si na svoj pce...ili se sad seliš i ovdje...

Datum registracije
    Jul 2019

...nemam više kaj...čekat da dođe viking...
    Pa sam odeš. Ne treba te netko šutnut u dupe da shvatiš da možeš otići. Ali ti to ne možeš, jer ipak si imao 6+ accountova na PCE forumu.

odi si na svoj pce...ili se sad seliš i ovdje...
    Što bi se selio. Ja mogu multitaskat na 2 foruma. Tamo radit i tebe ovdje karat.

Je je ja sam ga spominjao a nisam ni znao da si imao na pce članstvo dok sam nisi ovdje počeo javno smarati i terorizirati. Nakon kaj si ljudima tu hebao mater, spominjao nacionalne manjine i sl. najprizemnije stvari provocirao sam te sa Brkom tu i tamo.

Ja mu nisam javio ništa, nisam baba da javljam takve stvari niti bi želio čovjeka opterećivati sa glupostima. Također kućni odgoj mi ne dozvoljava da se se spustim na tvoju Tenk razinu a nije to palo na pamet ni ostanku malobrojnih ovdje, pa si to debelo koristio i
    vrijeđao...i bez kontrole pisao o glupostima.
    Eto sad ti se Brko javio i dobio si porciju.

Datum registracije
    Aug 2007

normalno kad sam sve istinu pisal...normalno da si znal sve...tako to obično bude nakraju,nisam ja...kad je opsjednut sa bivšim članovima foruma...sad mikahr odjednom nije više amd fanboj a sprdali su ga cijelo vrijeme na pceu kako je glupi amd fanboj,isto kao i kad su podijelili banove onima kaj su uvrijedili samsung firmu tj. s7...ili gtx 970 itd....ima svoje doušnike na svakom forumu i onda mu odmah javljaju tko šta radi...a ovdje su aktivni samo bartuc,vedro,dugi,hexfire,čux,kostolomac,maloki,m arijanović i možda još poneki,neki malo više,neki manje...bartuc nije sigurno a ovi ostali mogu svi bit...

Datum registracije
    Aug 2007

https://www.ebay.com/itm/Intel-Core-...cAAOSwyvlc-hbX
    to treba čekat da napokon dođe...samo nemogu naštancat ili imaju još i zabranu za hrvatsko tržište...prije i jedno i drugo...

Datum registracije
    Jul 2019

normalno kad sam sve istinu pisal...
    Pisao ju je i Sloba Milošević pa smo svi vidjeli kako je to završilo. Tako da se samo ti drži svoje istine. Vidi se koliko te ljudi cijene i poštuju, kako na internetu, tako je vidljivo i po tvom autu.

normalno da si znal sve...
    Da sam znao ranije, ranije bi i došao. I nije me Dugi pozvao, FYI. Nije da me samo on pozna. Sam si rekao da imam puno poznanstava i vezica pa čemu sad čuđenje i napadanje kolege? Bolestan si čovjek i potraži pomoć.

kad je opsjednut sa bivšim članovima foruma...
    Blokada ti radi stvarno na niskim okretajima, a? u 5 postova si napisao isto.

sad mikahr odjednom nije više amd fanboj a sprdali su ga cijelo vrijeme na pceu kako je glupi amd fanboj
    Opet MikaHR. Velim, blokada stvarno brzo udara, nema šta.

isto kao i kad su podijelili banove onima kaj su uvrijedili samsung firmu tj. s7
    Kome to je dodijeljen ban? Ne da lažeš, već ti se i pričinjavaju stvari od mržnje i zavisti.

ima svoje doušnike na svakom forumu i onda mu odmah javljaju tko šta radi
    Odmah su mi javili nakon godinu i pol što udaraš ovdje nemilice. Jadno, jadno.

Datum registracije
    Aug 2007

haha.....meni nemožete prodavat svoje parole i laži,može se do nekog vremena ali nemože vječno...odi si na svoj pce pa prodavaj pamet svojim komšijama i poslušnicima...

Datum registracije
    Jul 2019

haha.....meni nemožete prodavat svoje parole i laži,može se do nekog vremena ali nemože vječno...odi si na svoj pce pa prodavaj pamet svojim komšijama i poslušnicima...
    Znači ipak ti se mogu prodavati parole kakva si ti komedija od čovjeka
    Ne, evo tu sam i ownam te. Što ti ne odeš? Najavio si odlazak, je li tako?

Datum registracije
    Aug 2007

...pa dok dođe viking pa mi zaljepi ban,dok imam pravo se prijavljivat onda se prijavljujem,kad nemam,gotovo...zato najbolje ban pa se više nemogu prijavljivat...tražil sam i prije,normalno da sam očekival da će me banirat još puno prije ali nisu...tek u zadnje vrijeme prvi put kad sam dobil zbog dugog 7 dana...a ti bi trebal počet izbjegavat do kraja karlovačko jer očito nisi za nikakav alkohol...

Datum registracije
    Jul 2019

Zanimljivo. Odustat ćeš od stalkanja žena po gradu sve dok te policija ne pobere. Dok te ne pobere, ti ćeš stalkat i dalje jer eto, na slobodi si.

Pljuješ po ovoj državi koja ti daje da si na slobodi. U normalnoj državi bio bi u sobi sa gumenim zidovima i pričao da se zoveš Aleksandar Makedonski.

A sad opet ponovi kako sam opsjednut starim članovima i sa MikomHR

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •