Stranica 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 208

Tema: Intel 9th generation

Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011

Re: Intel 9th generation

Ko bi reko da će Intel tema biti tako zabavna.

Ne sjećam se dal sam ikad sudjelovao na PCE forumu, prije da ne... pa mi je najzabavnija stvar u svemu ovom što taj famozni drug brko kojeg lik non stop spominje stvarno i "postoji".

Sve u svemu, svima ovdje je jasno da tenk nije sav svoj, ali forum je ionako mrtav, pa ak čovjeka veseli nek piše šta hoće. Barem neka korist od foruma...

ha ha a ti mislio da ga ovaj izmislio

Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007

...temp. sa novim ventilatorom mi je praktički ista,možda 1-2niža,max po 4. jezgri je i dalje 78, isti..to je taj kapacitet hladnjaka i očito veći rpm ne donosi ništa... Jedino kaj za sad zavrti vent. od prve, sa starim kod startanja pc.a ponekad uopće ne zavrti i upali se spiker baz... Za sada možda još kasnije promijenit baterijicu na ploči...

Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008

Koju Noctuu si ti trebao uzet? Brijem da bi imao puno niže temp. Koliko sam ja spustio temp.? 10 stupnjeva brijem. Isto sam imao Thermalright.

Datum registracije
    Aug 2007

Da samo koji, venomus x je top kuler koji hladi u rangu najboljih zračnih....

Datum registracije
    Feb 2008

Ma kupi novi komp i ne budeš morao ništa klokat.

Datum registracije
    Feb 2008

Ovaj što ja imam ti je najbolji https://www.scan.co.uk/products/inte...200mhz-gpu-65w
    Pričekaš još sutra ovu grafu da naprave basket da možeš kliknut i vozi https://www.scan.co.uk/products/evga...-1770mhz-boost

Datum registracije
    Feb 2008

Baš me zanima koliko sekundi će bit ta grafa gore dostupna. Kupio bi je ja odma da isprobam. Valjda je jača od 1080 i taj raytracing bi volio vidjet, jer na 1070Ti Metro Exodus mi je bio neigriv sa tim sranjem, a onaj Quake 2 RTX još lošije.

Datum registracije
    Feb 2008

Bit će cjena 500 eura, možda 550 brijem. Jebi ga, treba sad uvaljat ovu EVGA 1070Ti kaj sam platio 500. Kud prije nisam znao da će Nvidia napravit Super grafičku...

Datum registracije
    Feb 2008

To je to, aj ćao, sretno.

Datum registracije
    Aug 2007

...to je to da,čekam vikinga da stisne gumb...

Datum registracije
    Feb 2008

Neće grom u koprive... Nastavi o hardveru kao da ništa nije bilo.

Datum registracije
    Feb 2008

Vidi ovo https://www.scan.co.uk/products/evga...-1770mhz-boost
    Bio sam na poslu i nisam stigao vidjet jel se uopće mogla kupit. Brijem da je ošla brže od brzine svjetlosne zrake što se odbije i iscrta okolo gdje stigne refleksiju.

Datum registracije
    Feb 2008

Junior Member Plants Vs Zombies Drug Brko's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2019

@Hexfire
    Ko bi reko da će Intel tema biti tako zabavna.
    Ne sjećam se dal sam ikad sudjelovao na PCE forumu, prije da ne... pa mi je najzabavnija stvar u svemu ovom što taj famozni drug brko kojeg lik non stop spominje stvarno i "postoji".
    Postoji, postoji. Živ, zdrav, bogat, visok, plav, zgodan (ala Đuka Čaić).

Sve u svemu, svima ovdje je jasno da tenk nije sav svoj
    Vidim da ste primjetili, ali čisto rekoh da dodatno pojasnim za svaki slučaj. Bilo ružno vrijeme u nedjelju pa sam se raspisao malo, no neka stoji. Isto ću objaviti na bilo kojem drugom forumu gdje me ovaj krene spominjati i blatiti, pa mu je bolje da bude kuš. sere tu godinu i pol dana, priča ne znam što, i onda se još ljuti i grči što sam ga došao poklopiti.

ali forum je ionako mrtav, pa ak čovjeka veseli nek piše šta hoće. Barem neka korist od foruma...
    Šteta što je mrtav forum. Ali mi je i logično. Na iole živom forumu, ovaj ne može opstati neko duže vrijeme. Mržnja i zavist ga izjeda i kad se to doda u jednadžbu sa svim dijagnozama inače koje su propisane, rezultat je ovo. Ali nadam se da vam je barem malo bilo zabavno, ali šteta što nema više ljudi, objavio bi ja i mailove njegove koje mi je pisao, ali nema smisla kad bi ih čitalo 2-3 ljudi...

@dugi
    ha ha a ti mislio da ga ovaj izmislio
    Čoek možda mislio da nema šanse da postoji takva bena koja je tenka uspjela dovesti do ludila.

Uglavnom, dok me god ovaj ne spominje, dobro je, ne budete vidjeli ni mene. Spomene li me opet, well, vidimo se opet.

Do tada vas lijepo pozdravljam sve i želim vam sve najbolje. Živili.
    RPG-7

Datum registracije
    Feb 2008

Brko, budi i ovdje na forumu, piši nešto, ignoriraj uvrede. Ima tu nekoliko ljudi sa kojima možeš raspravljat o hardveru, a pogotovo o igrama, iako ja i nisam baš nešto što se toga tiče, al brijem da bi bilo dobro za forum... mislim bilo tko bi dobrodošao pošto nas ima pet ovdje. Pokušaj nešto, dobra je zajebancija nekada ovdje, barem meni, makar nas ima samo nekoliko Ja sam postao slike svog kompa nedavno na pce sa Noctuom što sam dobio od uredništva pcplaya. Kazali su meni i Bartucu dok smo bili u uredništvu da će vjerojatno još nagrađivat ljude koji budu aktivni u smislu pisanja mini recenzija igara i sl. Tako da ako imaš volje navali, forum ti je otvoren.

Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007

Iss, sto sam sve propustio

Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011

Nema te dva dana i odmah raspašoj

Datum registracije
    Feb 2008

= Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Iss, sto sam sve propustio
    Propustio si dvije stranice maloumnih gluposti koje nikoga ne zanimaju, ali i to je dosta, ako nije Satovi tema.

Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006

Caramba y carambita koja komedija.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 2600 # beQuiet Dark Rock 3 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI GTX1070 GamingX # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # LG 29UM68

Datum registracije
    Aug 2007

Znam ja da je u tvojoj pripizdini Alabama style veza i karinđanja pod normalno, da si karate sestre, bake, majke... mislim, vidi se to po tebi. Mi civilizirani ljudi ipak ispod 5. koljena ne prilazimo, a neki i dalje. No, samo ti daj, uskoro bude ovako i onako opet rampa na ulazu u grad i buvara gdje ćete polagati testove prije nego uđete u isti.
    Koliko vidim, onaj tko se ovdje boji si ti. Tako si isto pričap za onaj gabor iz Sjeničaka da ćeš je karat ovo ono, nabrijavao se "kako ću je karat". Dao si joj 1500 kn i kad je sirotica na kraju i raširila noge, pobjegao si glavom bez obzira. Kita se ustuknula kao i njezin vlasnik. A 1500 kn ostalo. Ajde, barem si je popravila traktor

ovo sve ne razumijem,poslal sam mu pp ali ga nema više...

Datum registracije
    Aug 2007

I rx480 nisam napravil preorder, to je bila normalna kupnja, jako brzo mi je došla poštom,gls mislim, valjda odmah idući dan,imali su ih na lageru.... Mislim iz instara... Imal sam je prvi u rh valjda... Pce nije ni izbacio recenziju niti nitko drugi.... I da, nikoga na pceu nije zanimala, uglavnom su me vrijeđali kako sam glup šta sam je toliko platili i kako je bučna jer je referentna itd...tad je valjda in bila falična gtx 970...a rx 480 8gb xxx model sam kasnije prodal za 100kn manje nego kaj sam platil jer je vladala majning sezona a nije kupil majner nego gejmer...

Datum registracije
    Aug 2007

I tak sam došo do gtx 1060 3gb...

Datum registracije
    Aug 2007

ovu sam imo:
    http://xfxforce.com/en-us/products/a...x-rx-480m8bfa6
    to uopće nije loša kartica kako je pričo drug brko i kompanija,niti se prejako grije niti jako buči,ima backplate,lagana je i mislim da je gore bio samsung ddr5,sve top komponente,i ima samo 1X6pin za struju,super grafička,i 8gb vrama....i vjerujem da dan danas bez problema vrti na 1080p high do ultra detalje na 60fps bez problema + kaj amd kartice daju bolju,oštriju i kvalitetniju sliku u igrama od envidie....envidia vara samo da bi imala čim više fps-a pa zamućuje sliku...
    ...a safir hd 7950 je isto bila super,nju sam tvikal na sve strane,od tvikanja biosa pa do zamjene ventilatora...za takve kartice obično postoje na ibeju ili ventilatori ili već gotovi hladnjaci i to promijeniš bez problema ako počne bučit ili vent krepa...

Ha ha Brko me banao

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ha ha Brko me banao
    Eto ti, sad vidite tko je pravi bolesnik... Pretpostavljam da si ih jebo sa intelom i5 9400f pa im se to nije svidjelo....

Ne, sam tražio da više ne moram nekim ljudima piti krv na slamku

Imam dva mjeseca godišnjeg bez regresa, ma dobar je Brko, samo radi svoj posao.

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ne, sam tražio da više ne moram nekim ljudima piti krv na slamku

Imam dva mjeseca godišnjeg bez regresa, ma dobar je Brko, samo radi svoj posao.
    Tj. njemu... Neki se tamo jako prave pametni i štedljivi i onda kad im pokažeš brojke i5 9400f,e onda si više nismo dobri i onda to više ne vrijedi...
    Kakav posao... Zajebavat ljude i ljepit im banove iz čiste objesti, jala, zavisti....

Datum registracije
    Aug 2007

On je trenutno na amdu pa se svim silama brane i opravdavaju amd procesori....

Datum registracije
    Feb 2008

A ono... " magazine for the next level generation". i to je to.

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •