Stranica 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 219

Tema: Intel 9th generation

Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008

Re: Intel 9th generation

Krenuo sam pisat sranja pa sam se sjetio časopisa i kada sam se registrirao ovdje.

Datum registracije
    Feb 2008

E da, ajmo neizvještavat live zbivanja sa pce foruma. Hvala

Nije on, to je bila zajebancija.Sam sam rekao da mi daju odmor, bilo je flejma a riža ratnici nek si uzmu pobjedu, vrlo važno.

Također sad vidiš valjda da ja nisam nikome ništa javljao, nemam tamo nikakvu protekciju, niti ju želim niti ju tražim. Ovak se jednostavno makneš ak ti ekipa ne paše,
    iako želim tamo ostati član makar zbog tržnice, po iskustvu 99% je poštenih trgovaca i ljudi od riječi. Tak da bez ikavog straha nešto možeš kupiti/prodati. Nepošteni se odstrane
    po kratkom postupku, i po meni to je najbolje mjesto za trgovinu polovim hardverom u HR, zbog ozbiljnosti.

A ti Tenk udahni tri puta prije postanja, nekome hebati mater i sl. sigurno ne radiš licem u lice. Ak nemereš prihvatiti zajebanciju i vratiti zajebancijom nemoj ni direktno vrijeđati.

Junior Member Plants Vs Zombies Drug Brko's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2019

Rekao sam da se neću javljati, ali budući me se opet zaziva, ajde ...

BTW, nešto multiquote ne radi kak se spada, pa moram malo improvizirati, ali shvatiti ćete

@Dugi:

Ha ha Brko me banao
    LOL

================================================== =============

@tenk:

Eto ti, sad vidite tko je pravi bolesnik...
    I dalje si to ti. Bolesnik, patološki hejter.

Pretpostavljam da si ih jebo sa intelom i5 9400f pa im se to nije svidjelo....
    Kao i dosada, pretpostavke su ti retardirane. Što i ne čudi obzirom na dijagnozu koju imaš.

@Dugi:

Ne, sam tražio da više ne moram nekim ljudima piti krv na slamku
    Ne vidi on ovo, to što si sam rekao "dajte mi ban".

Imam dva mjeseca godišnjeg bez regresa, ma dobar je Brko, samo radi svoj posao.
    Ček malo, kako sam dobar a bannao sam te? Obično svi koji su bannani pikaju moje voodoo lutke. A ne, ček, to samo jedan bolesnik radi.

@tenk:

Tj. njemu... Neki se tamo jako prave pametni i štedljivi i onda kad im pokažeš brojke i5 9400f,e onda si više nismo dobri i onda to više ne vrijedi...
    Kakav posao...
    Gle, znamo da teže razmišljaš i da teže čitaš i još teže shvaćaš, ali ipak odbijam vjerovati da ne znaš pročitati i razumijeti rečenicu, citiram Dugog: "Ne, sam tražio da više ne moram nekim ljudima piti krv na slamku"
    Ili ti je i to teško? Ali opet, o kakvom retardu je riječ, vrlo vjerojatno da jest.

Zajebavat ljude i ljepit im banove iz čiste objesti, jala, zavisti....
    Neki konkretan primjer, tko je to dobio ban iz ovih razloga? Ajde sad opet reci MikaHR
    Misliš da si ti isto zato dobio ban ili možda jer si jebao ljudima mater četničku, pozivao na klanje tih ljudi i slično, bolesniče?

On je trenutno na amdu pa se svim silama brane i opravdavaju amd procesori....
    Kordunašu mićanski iz Brođana koji uznemirava žene, jedini koji se po internetovima bori za brandove si ti. Toliko si sline prolio protiv nVidia korisnika, a na kraju imaš nVidia karticu, istu onu protiv koje si se borio i popušio toliko banova u karijeri.
    I nemoj mi slati PM-ove jer ne mislim s tobom debatirati na lijep način niti ti pojašnjavati svoje riječi ili ti pomoći u bilo čemu. Znaš kak se veli, da goriš ne bih se popišao po tebi da te ugasim.

Lažeš, umišljaš si stvari koje se nisu dogodile. Umjesto da jedini slobodan dan u tjednu koji imaš da te netko ne šora na poslu i ne sjebava ti auto, ti provedeš opet na internetu, konstruirajući samo tebi jasne umotvorine.
    Stvarno zaslužuješ SVE što ti se u životu događa. To se zove KARMA. Guglaj ako ti nije jasno.

================================================== ==============

@Vedro:

E da, ajmo neizvještavat live zbivanja sa pce foruma. Hvala
    Osobno bih vam bio jako jako zahvalan da to prestane. I ti mi kažeš da onda ovdje nešto pišem vezano za HW i igre. Hvala ko da jesam, uz svo dužno poštovanje tebi koji mi se činiš kao sasvim OK i dobar lik.

================================================== ===============

@Dugi:

Nije on, to je bila zajebancija.Sam sam rekao da mi daju odmor, bilo je flejma a riža ratnici nek si uzmu pobjedu, vrlo važno.

Također sad vidiš valjda da ja nisam nikome ništa javljao, nemam tamo nikakvu protekciju, niti ju želim niti ju tražim. Ovak se jednostavno makneš ak ti ekipa ne paše,
    iako želim tamo ostati član makar zbog tržnice, po iskustvu 99% je poštenih trgovaca i ljudi od riječi. Tak da bez ikavog straha nešto možeš kupiti/prodati. Nepošteni se odstrane
    po kratkom postupku, i po meni to je najbolje mjesto za trgovinu polovim hardverom u HR, zbog ozbiljnosti.
    Kladim se u svoj R5 3600 Ryzen da ću ga stući sa čekićem te sutra kupiti 9900K i ploču te snimiti video ako je on shvatio što si sada napisao.

A ti Tenk udahni tri puta prije postanja, nekome hebati mater i sl. sigurno ne radiš licem u lice. Ak nemereš prihvatiti zajebanciju i vratiti zajebancijom nemoj ni direktno vrijeđati.
    Što misliš zašto ga kolege s posla maltertiraju i zašto mu romi sjebavaju auto? Zato što je fino odgojen i civiliziran? Ili zato što je to što je? Ali bitno da mu je ova država kriva i kako je rekao da ga ljudi mrze bez razloga jer nikome ništa nije napravio. Osim jebao majku mrtvu četničku i pričao o klanju.
    RPG-7

Ha ha brijem da Tenk ima tvoju voodoo lutku u prirodnoj veličini i da ju pika vilama

Senior Member Respawned sorcerer tenk's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ha ha brijem da Tenk ima tvoju voodoo lutku u prirodnoj veličini i da ju pika vilama
    ma kaki,nemam,za nikog pa ni za brku...moramo se zajebavat...ali da mi je ok kad drugu brki krepa grafička je,iako znam da će dobit drugu,ili kad je dobio segfaultani rajzen,pa onda kad ga je jensen nasanjko sa gtx 970,ne samo njega nego i ostale fegete...to mi odmah popravi dan...neznam jel mu isto i napajanje crklo...
    dugi je reko da mu je drug brko sljepil ban a tek onda kasnije da je kao sam tražil...to mi je bilo smiješno...

Datum registracije
    Aug 2007

pa sad nikog nisam vrijeđal...neznam zašto si bezveze tražil onda...

Sad nisi kad si dobio porciju, ali prije nego te Vidi nagradio meni i drugima si spominjao mamu, nemoj da ti moram tražiti postove.

Datum registracije
    Jul 2019

@Dugi:

Vrlo vjerojatno...

================================================== ==========================

@Tenk:

ma kaki,nemam,za nikog pa ni za brku...
    Vidjeli smo.

moramo se zajebavat...
    Tvoj način zejebancije i naš nisu isti. Tvoj je sasvim out of line i žalosno je da to ne razumiješ.

ali da mi je ok kad drugu brki krepa grafička je,iako znam da će dobit drugu,ili kad je dobio segfaultani rajzen,pa onda kad ga je jensen nasanjko sa gtx 970,ne samo njega nego i ostale fegete...to mi odmah popravi dan...neznam jel mu isto i napajanje crklo...
    I onda sam ja opsjednut s tobom? A da nije obrnuto, budući da pratiš i znaš sve što mi je crklo i što nije?
    Znači veseliš se tuđoj "nesreći", a čudiš se kako ti je život u kurcu i zašto te svi mrze?

Znam, puno pitanja sam postavio, ali su retorička, nemoj na njih odgovarati jer znamo svi odgovore.

dugi je reko da mu je drug brko sljepil ban a tek onda kasnije da je kao sam tražil...to mi je bilo smiješno...
    Smiješno? Ja bih rekao da si se zbog svoje patološke mržnje upecao kao som Jura iz Jaruna.

pa sad nikog nisam vrijeđal...neznam zašto si bezveze tražil onda...
    Samo je isplivalo kakvo si jalno i kivno govno i kakav si patološki hejter.
    I bolje ti je da nikoga ne vrijeđaš. Probaj i na poslu, možda te prestaju šamarati.
    RPG-7

Datum registracije
    Aug 2007

...al počeli su te već optuživat da si trol i kako braniš intel itd...nekom drugom bi skeljili odmah a ne da sam traži i to po izboru koliko godišnjeg želi...

Datum registracije
    Aug 2007

...pa kad ti jensen uvali gtx 970 sa 3.5gb to nije nikakva nesreća,šta bi se trebal plakat....većina frajera na pce su jedva dočekali i prodali gtx 970 pa brže bolje kupili gtx 980,a jensen se samo nasmijal...i kakva je to nesreća,nakraju su svi dobili još bolje...

Datum registracije
    Jul 2019

= Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    ...al počeli su te već optuživat da si trol i kako braniš intel itd...nekom drugom bi skeljili odmah a ne da sam traži i to po izboru koliko godišnjeg želi...
    Opet ti pretpostavljaš, a opet nemaš pojima o čemu se radi. Umobolniče, koliko puta ti treba nacrtati, čoek zatražio ban. Ljudi ne dobivaju banove kad argumentirano raspravljaju. Ljudi dobivaju banove kad su nekulturni i kad vrijeđaju. U biti sve ono zašto si ti dobio banove svuda i posvuda osim ovdje.

...pa kad ti jensen uvali gtx 970 sa 3.5gb to nije nikakva nesreća,šta bi se trebal plakat....većina frajera na pce su jedva dočekali i prodali gtx 970 pa brže bolje kupili gtx 980,a jensen se samo nasmijal...i kakva je to nesreća,nakraju su svi dobili još bolje...
    Jel ti uopće znaš kako i gdje se manifestirao taj "manjak" 512 MB RAM-a? Naravno da ne znaš. Jer nemaš pojima o tome, kao ni o tome da je nVidia vraćala novac kupcima te kartice.
    I to kažeš ti koji si cvilio da ti vrate 800 kn jer si preplatio onaj odron od kartice zvane HD7950.
    RPG-7

Datum registracije
    Aug 2007

Sad nisi kad si dobio porciju, ali prije nego te Vidi nagradio meni i drugima si spominjao mamu, nemoj da ti moram tražiti postove.
    da,jesam,tek si sad sjetil...mogli su me onda banirat i gotovo...

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao Drug Brko Pregledaj post
    Opet ti pretpostavljaš, a opet nemaš pojima o čemu se radi. Umobolniče, koliko puta ti treba nacrtati, čoek zatražio ban. Ljudi ne dobivaju banove kad argumentirano raspravljaju. Ljudi dobivaju banove kad su nekulturni i kad vrijeđaju. U biti sve ono zašto si ti dobio banove svuda i posvuda osim ovdje.
    ne pretpostavljam nego sam vidio postove kako ga napadaju da je trol i envidia/intel fanboj i neznam kaj još...i to ne od jednog lika sa pce nego od više...i onaj trpi je isto baniran...

Da, oni su mene imenovali a ne ja njih, niti jednom. Tak da ne vidim zakaj bi ja dobio ban prije njih...dvojica smo se javili da nas banaju, vidio sam da nekima idem na jetra i nije mi se više dalo prepucavati.
    S obzirom da administracija tamo radi svoj posao i banali su me, na žalost tih postova gdje tražimo godišnji odmor više nema. Znao sam da će me sigurno banati ako tak nekaj napišem, jer sam plesao po rubu...

Da je 100% pravedno banali bi nas desetak, sve koji su sudjelovali u tome i prije nego smo nas dvojica to tržili. Ovak smo olakšali posao adminima.

da,jesam,tek si sad sjetil...mogli su me onda banirat i gotovo...
    Ne, nisam nikada ni zaboravio, niti budem. Takvu "slobodu" si nikada nisam dopustio prema nikome. A nisu te banali jer ih boli kita, i jer im je sve to zabavno kad netko nekome hebe mater. Vidiš da su te i nagradili.
    Forum po tvojoj mjeri. Ne bi dobio ni ban na pišljivih sedam dana da nisam linkao adminu.

Datum registracije
    Aug 2007

...ajde ajde...nisam te tuko...sad si baniran na pceu pa možeš ovdje konstruktivno izvještavat o hardveru...nevjerujem da im je zabavno...nagradu nisam ni uzel,već sam prije dobil dvije nagrade od pcpa kad je bil mislim 100.broj časopisa....

Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005

Tenk jel možeš pisat postove bez matera i idiota? Ako netko kaže nešto što ti ne paše ne moraš ga odmah rešetati psovkama i uvredama. Često sudjeluješ u raspravama konstruktivno i onda te odjednom nešto pukne ko da imaš podvojenu ličnost
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao W1k1n6 Pregledaj post
    Tenk jel možeš pisat postove bez matera i idiota? Ako netko kaže nešto što ti ne paše ne moraš ga odmah rešetati psovkama i uvredama. Često sudjeluješ u raspravama konstruktivno i onda te odjednom nešto pukne ko da imaš podvojenu ličnost
    Neznam, valjda mogu... Napadi bijesa svako malo pa zato, a ovdje onda dobro dođe.... Jel ti možeš banat druga brku na mjesec ili tjedan, stisni mu ban jer zaslužuje, stalno se hvali da nije nikad dobil...pa mu onda treba dat...

Datum registracije
    Jul 2019

Neznam, valjda mogu...
    Ne možeš. To je jače od tebe.

Napadi bijesa svako malo pa zato, a ovdje onda dobro dođe...
    Srećom pa nemaš ženu jer da imaš, vjerojatno bi nju mlatio. Srećom pa postoji forum gdje možeš osobne frustracije i svoj životni neuspjeh liječiti.

Jel ti možeš banat druga brku na mjesec ili tjedan, stisni mu ban jer zaslužuje
    Razlog je koji? To što sam ekipi otvorio oči s kakvim pacijentom su se susreli.

stalno se hvali da nije nikad dobil...pa mu onda treba dat...
    Krajnje ti je vrijeme da prodaš taj odron od hardvera šta imaš i počneš kurit kašiku upaljačem.
    RPG-7

Datum registracije
    Aug 2007

...kupil sam na ibeju cr2032 baterije pa ću turit novu u matičnu kad dođe...neznam koliko utjecaja na rad računala ima ta baterija...

Napaja internu memoriju u biosu, točno vrijeme, postavke koje si mijenjao i to bi bilo to. Kad se baterija potroši kod svakog paljenja kompa imaš netočno vrijeme i defoltne postavke biosa.

Datum registracije
    Aug 2007

Negdje sam pročital da nije samo to, da utječe i na bsodove,kad je pri kraju.... Trebal sam tu bateriju još odavna zamijenit...
    Imam matičnu koja je možda krepala ili je u pitanju samo stari bios... Nisam je uspjel dobit sa i5 760 i 875k i različitim memorijama...onda sam od ibeja naručil bios čip i reko da mi nasnime najnoviji bios... I sad je još nisam probal... Svaka matična bi trebala imat te bios čipove... To samo uštekaš i ištekaš, ima dva pina...
    ....ovako ti treba stari procesor ili memorija da bi nadogradil na najnoviji bios...

Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011

Daj si tenk kupi konzolu i prestani pisati pizdarije.

Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...

...kupil sam na ibeju cr2032 baterije pa ću turit novu u matičnu kad dođe...neznam koliko utjecaja na rad računala ima ta baterija...
    Ti si kupovao bateriju na eBayu, istu onu koju imaš na svakoj blagajni Kauflanda, Konzuma, Plodina, kioska i pekare.

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ti si kupovao bateriju na eBayu, istu onu koju imaš na svakoj blagajni Kauflanda, Konzuma, Plodina, kioska i pekare.
    nema nema mada nisam ni tražil,ima ih po webšopovima a drugdje nisam ni tražil...

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Daj si tenk kupi konzolu i prestani pisati pizdarije.
    ma nema šanse...mada sam skoro kupil ps klasik ali mi nije htjelo prihvatit kupon za popust pa odustal...sad je dobil mogućnost dodavanja igara...

Datum registracije
    Feb 2008

= Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Meni neka sonijeva ili tak nešto držala dvije godine u satu na kojem piše 10 year battery, pa sam kupio online Enrgizer istu kakva je bila u satu kada sam ga kupio koja je držala fakat deset i evo drži već valjda pet godina, a trebalo bi držat opet deset valjda jer je identična. Poslije sam skužio da jedino Konzum drži te baterije od 10 godina.

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao Drug Brko Pregledaj post
    Pozdrav svima.

Tenk je poznat i kao osoba koja terorizira žene koje ne žele sa njime imati posla i zovu policiju jer ih maltretira pitanjima zašto ne žele biti sa njime i da su sve kurve.
    Normalno da su sve kurve,nažalost bil sam budala i nebi je više ni štapom diral jer je mrzim iz dna duše,i to ne samo da je kurva nego je još i obična srpkinja...sad za drugi put znam a isto znam i da nisam imal nikakve šanse niti ću imat kod bilo koje druge....vidim da si se jako potrudil da sve saznaš o meni,valjda si se raspitival po policijskim postajama i sa svojim korumpiranim frendovima iz policije,ipak ti je tračanje na prvom mjestu,samo da me ovdje možeš blatit i naudit...ja neznam ni kako se zoveš niti me zanima,niti gdje stanuješ niti gdje radiš....a to hoću se ja objesit i kada nije uopće tvoja briga niti ničija,ako bude bit će sigurno u vjestima,na radio mrežnici,portalima,društvenim mrežama itd. pa budeš ujutro mogal komentirat i tračat sa svojim frendovima uz jutarnju kavu,ne samo ti nego i sva ostala gamad,nadam se da budete onda sretni....gamad pokvarena ciganjska...jebali si mater mrtvu pokvarenu...jel sad mogu dobit ban i izgon sa foruma? neznam koliko puta moram tražit...

Datum registracije
    Jul 2019

I eto dragi moji, 15 dana prođe bez da me se spomene, a onda opet u nedostatku ili ne konzumiranju propisanih lijekova, dotični Milko Debilko je odjednom dobio poriv da se opet malo ispuše tamo gdje jedino može - na internetu. Ne bih ja ni reagirao da nisam dobio mail da mi netko replyja. Ali ajde, pošto me dozvao, ja se na druženje uvijek odazovem. Pa krenimo:

Normalno da su sve kurve,nažalost bil sam budala i nebi je više ni štapom diral jer je mrzim iz dna duše,i to ne samo da je kurva nego je još i obična srpkinja...
    Kako si si to ti, kao ultranacionalist, Vastaš, mogao dozvoliti da se uopće interesiraš za ženu koja je pripadnica omražene ti narodnosti? Taj dio mi nikako nije jasan.

sad za drugi put znam a isto znam i da nisam imal nikakve šanse niti ću imat kod bilo koje druge....
    Da, žene su vrag. Jeba im pas mater kad ne žele da slušaju o nekom tamo Drugu Brki, PCE forumu, nVidiotime, i7 875K kao superiornoj Intelovoj tehnologiji, RX 480 kao prvo u Rvackoj i tako. A opet s druge strane, nemaš o čemu drugom ni pričati tako da jebiga. Samo se nadam da te ne zapadne neka sirotica kojoj bi život s tobom bio kao kruzanje jer kako se ponašaš na internetu, vjerojatno bi je mlatio, tako da nadam se i ja da nemaš šanse za nikakve druge, za njihovo dobro i zdravlje.

vidim da si se jako potrudil da sve saznaš o meni
    Ovo za teroriziranje žena si mi sam ispričao na mail, mogu ti ga screenshotat ovdje.
    Također, u jednom od mailova si mi napisao i gdje živiš.

Nisam se potrudio, samo sam pročitao neke mailove koji si mi slao.

valjda si se raspitival po policijskim postajama i sa svojim korumpiranim frendovima iz policije
    "ooooo, teške drogeeee"... kaže Goran Bare. Kad bi se ti barem drogirao, bilo bi lakše sve. A ti mrtav-trezan pa tako. Kao što rekoh, to su sve tvoje informacije.

ipak ti je tračanje na prvom mjestu
    Znaš li razliku između trača i klevete? Ne znaš. Ono što ti radiš je kleveta iliti kažnjivo djelo. Ono što ja radim je odgovor/suzbijanje te klevete sa dodatnim objašnjenjem tko si i što si.

samo da me ovdje možeš blatit i naudit...
    Opaaaaa Miki. Ja tebe blatim da ti naudim? A tko je prvi počeo ovdje o kome srati, ja o tebi ili ti o meni? Izvadio si mali kurčić i htio prcat. Umjesto pice, naletio si na kurčinu od pola metra, pa te sad boli guza. E šta ću ti ja, mogao si šutiti a ne srati po meni godinu i pol dana. A sad ti jadničak mali, tebe sad to peče i boli i povrijeđen si jer sam ti naudio.

ja neznam ni kako se zoveš niti me zanima,niti gdje stanuješ niti gdje radiš
    Što je naravno notorna laž jer da te nije briga, nebi ti mene spomenuo niti bi se po gradu i internetu raspitivao. A još manje bi ovdje ljude tlačio sa izvještajima svakog mog koraka na PCE forumu, svake akvizicije i slično. Stoga nemoj srat. Dobio si što si tražio i dobivati ćeš i dalje gdje god čujem/vidim da kenjaš po meni. 2 tjedna si šutio i nadao sam se da me nećeš više spomenuti, ali patološki hejter poput tebe jednostavno ne može izdržati. Pa sad "ćuti i gutaj".

a to hoću se ja objesit i kada nije uopće tvoja briga niti ničija
    Znači bude? OK...

ako bude bit će sigurno u vjestima,na radio mrežnici,portalima,društvenim mrežama itd
    Ne čitam te seoske portale pa ću vjerojatno neću biti pravovremeno informiran o tome.

pa budeš ujutro mogal komentirat i tračat sa svojim frendovima uz jutarnju kavu,ne samo ti nego i sva ostala gamad,nadam se da budete onda sretni
    Obzirom da si meni i ljudima oko mene bitan kao i semafor u GTA V igri, sumnjam da će te itko spomenuti, a još manje pričati o tebi. Kao što rekoh, ja imam popriličan dio života van foruma, nVidie, hardvera i tako dalje pa ne trošim takvu silnu energiju na nebitne stvari poput tebe. Ovdje samo samo jer si me ti zvao tj tražio.

gamad pokvarena ciganjska
    Zašto tako po svojoj rasi? Što su ti krivi Romi?

jebali si mater mrtvu pokvarenu
    Već sam ti napisao, ne pale nas incestuozne zabave. Jasno mi je da ih prakticirate kod sebe, ali daj malo ohladi sa time, nismo svi za to.

jel sad mogu dobit ban i izgon sa foruma?
    Ne, samo to ne.

neznam koliko puta moram tražit...
    Ne daj bože da sad ode, kad smo došli do slobode...
    RPG-7

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •