Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 38 od 38

Tema: Konfiguracija - best buy - gaming

  1. #31
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Konfiguracija - best buy - gaming

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Pa, GTX 1060 i je za high i max na 1080p, đaba je na njoj furati niže detalje u večini igara kada je čip dovoljno jak. Pa moja R9 380X s 4GB što je rang GTX 1050 Ti 4GB jpš uvijek sve gura sasvim solidno na srednjim i višljim detaljima, 1060 je osjetno jača.
    Nije fora uzeti grafdu koja može gurati visoke detalje pa onda smanjivati jer eto nedostaje rama.
    pa to je i cijela poanta,moraš smanjit detalje na gtx 1060 3gb jer jednostavno to je premalo vrama za ulta,maks detalje...jer kad uzima više od 3gb vrama dolazi do kidanja i trzanja slike,usporavanja,kad smanjiš malo detalje onda je ok...zato i je jeftinija,na taj se kompromis treba priviknut sa gtx 1060 3gb...tko pati na ultra detalje ionako će kupit gtx 1080/ti ili gtx 1070/ti
    zna nvidia točno šta radi,njima su najvažniji kupci šta kupuju high end i da nema rudarenja onda bi amd sigurno bio jeftiniji,ovako su i oni skupi...

  2. #32
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Konfiguracija - best buy - gaming

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ne smanjuješ sve, samo ono što troši vram preko 3 gb, u stvari sve prepustiš geforce experienceu, postaviš tamo da ti automtaski podesi sve detelja za svaku igru i ne radiš baš ništa.

    Opet dalekooooo bolje nego GTX 1050 ti, neusporedivo.

    Kaj se i3 8100 tiče i BF1 tu nema nikakvih problema

    u videu ti je gtx 1060 6gb a ne gtx 1060 3gb

  3. #33

    Re: Konfiguracija - best buy - gaming

    Panata videa je I3 i mapa sa 64 igrača, vidi se da iskorištava grafu sasvim OK i da drži igru i na najzahtjevnijim situacijama na 60+ fpsa. Stavio sam to kao odgovor na tvoje da je bolje i5 8400. Naravno da je bolje ali je i dosta skuplje. I3 8100 i GTX 1060 3g su dobar kombo i za BF1. Ali koliko znam tamo zbilja treba 16 gb rama bez obzira na grafu jer ta igra ima memory bug i iz partije u partiju množi potrebni ram, barem kako pišu ljudi, ne igram to govno.


  4. #34
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Konfiguracija - best buy - gaming

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Panata videa je I3 i mapa sa 64 igrača, vidi se da iskorištava grafu sasvim OK i da drži igru i na najzahtjevnijim situacijama na 60+ fpsa. Stavio sam to kao odgovor na tvoje da je bolje i5 8400. Naravno da je bolje ali je i dosta skuplje. I3 8100 i GTX 1060 3g su dobar kombo i za BF1. Ali koliko znam tamo zbilja treba 16 gb rama bez obzira na grafu jer ta igra ima memory bug i iz partije u partiju množi potrebni ram, barem kako pišu ljudi, ne igram to govno.
    nisam mjeril koliko točno imam fps-a ali ide mi sasvim ok sa gtx 1060 3gb i i7 875k,na medium detaljima...mislim da je fps sigurno preko 60,čak i dosta više...kad znam bit najbolji na mapi i to sa 4mbita internetom onda mislim da se dobro vrti...imam da 16gb memorije ddr3 cl8 latencije 8-8-8-18 ako se ne varam,1600MHz...
    to nisam znao da se množi potrebni ram,nemam pojma ali igra mi se vrti solidno s obzirom da mi je internet smeće...inače za virtualnu memoriju imam 512 mb,to mi je ostalo još od konfiguriranja starog intela 320 120gb ssd-a i windowsa 7...
    a danas za 16gb ddr4 rama ti treba pun kurac novaca ako hoćeš neki imalo bolji ram...njemu je cijena isto visoka...

  5. #35

    Re: Konfiguracija - best buy - gaming

    Ram je jako skup. Ja sam plaćao prije nekih 14 mjeseci 2X8 gb corsair 2400 mhza 800 kn sve zajedno, i bilo mi je to skupo jer je baš poskupila memorija, prije toga je išao stik od 8 gb za manje od 300 kn ili tak nešt. Ali sad je takav isti ram 1400 kn za 16 gb a ovi bolji koštaju bolesno puno.


  6. #36
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Konfiguracija - best buy - gaming

    Treba intel izbacit novi socket,maticnu i proceve koji ce podrzavat i ddr3,prodali bi i to a ionako svake godine izbacuju novi socket koji je aktualan 1 godinu ako i toliko...

  7. #37
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Konfiguracija - best buy - gaming

    Ja bi prvi kupio proc i maticnu a ddr3 ostavil,ionako nije velika razlika izmedu ddr3 i ddr4,a jos uvijek ram ima brze latencije nego bilo koja graficka,jel tako?

  8. #38
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Konfiguracija - best buy - gaming

    Poslao sam prijedlog, konfa na bazi Marijanoviceve, sa slabijim procem, najjeftinijom mbo, stock coolerom i 1050Ti 4GB. Hvala svima.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •