Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Laptop 5000kn

  1. #1
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Laptop 5000kn

    Ekipica ste živi??????? MOSA BAVLJU

    Ako ima nekog tko još udara ovdje - može savjet za mene nooba.
    Tražim laptop za photoshop, illustrator, excel i takve pizdarije i naravno da čim duže drži. Budžet mi je cca 5000kn. Dućan bilo koji, instar, arhiteh, itd.
    Želje su intel cpu (gađam na ovu i5 8. gen), 8 gb rama, 256 ssd i sad neam pojma za grafulju... Koliko vidim nije mi neš potrebna za ove moje... potrebe. Ili sam u krivu?

    2 koja mi se dopadaju su lenovo i acer:
    1) https://www.instar-informatika.hr/no...X.019/product/
    Notebook Acer Aspire 5, NX.GT1EX.019, 15.6" FHD, Intel Core i5-8250U up to 3.40GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, Nvidia Geforce MX150 2GB, no ODD, Linux, 2 god - AKCIJA

    2)https://www.instar-informatika.hr/no...-4332/product/
    Notebook Lenovo V330, 81AX00DWSC, 15.6" FHD, Intel Core i5-8250U up to 3.40GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon 530 2GB, DVD, DOS, 2 god

    Znači ova grafulja u lenovu koliko vidim je smeće i samo popunjava prostor i potrošnju. ALI! Svi, doslovno svi, mi kažu uzmi Lenovo, manje se kvari. I ne mogu kad gledam kolko je ova MX150 bolja!

    Uglavnom, tražim savjet - koji od ova dva, ili mi ne treba neš takvo za moje potrebe i imate neki drugi prijedlog.

    Stay beautiful!!! Hvala

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Laptop 5000kn

    Lenovo je sigurno jače ime, ali s laptopima nikad ne znaš. Još su mi najdraži DELLovi i Toshibe sa po 3 godine garancije.

    Šta je da je, ova ponuda za Acera je sasvim ok. Eventualno se može uzeti nešto ovakvo (Lenovo sa istim speckama, backlight tipkovnica i torba gratis) i odvojeno si kupiti SSD pa ga staviti umjesto harda ili DVD čitača. To jest, najbolje kupiti SSD u istom dućanu da ti ga oni sami ugrade.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •