Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Screen izrezan nakon alt+tab

  1. #1

    Screen izrezan nakon alt+tab

    Ej ekipa, ak moze pomoc nekog tko je imao slican problem. Igrao igru na steamu i alt+tab otisao van iz igre sam da vidim da mi je cijeli ekran bio cudan. Flickerao ekran, pa onda cudne boje, pa bi se prepolovio na pola ali stalno bi se tresla slima. Neupotrebljivo.

    Nakon sto sam zgasio komp i upalio ostalo je tako. Onda sam ga opet restartao i bilo je sve ok. Par dana kasnije opet igrao i opet alt+tab i opet ista prica. Samo sto ga sad ne mogu vratiti u normalu. Probao sam izvaditi rame i graficku karticu da ih malo pocistim u slucaju da je crkla graficka ali nista. Da li ima netko sa slicnim iskustvom? Mozda je graficka crkls iako sam je prije 2 godine nabavio pa mi se vas i ne kešira za novu.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Screen izrezan nakon alt+tab

    Prije da je neki problem s windowsima ili driverima. Prvo reinstall drivera pa ak ne pomogne reinstall windowsa.

    Bajdevej, postoji ti program Borderless gaming koji ti forsira igru da radi u borderless windowed modu, tj tebi izgleda ko full screen, a ustvari se igra vrti u windowed modu pa su problemi kod alt tabanja puno rjeđi.

  3. #3

    Re: Screen izrezan nakon alt+tab

    Za drajvere reinstallati sve prek device managera? Jedva vidim na ekran posto je sve titravo i blurry. Graficka je Radeon r7 200 serija.

  4. #4

    Re: Screen izrezan nakon alt+tab

    Btw, provjerio sam komp na telki i tamo sve se cini normalno... tak da mi je nevjerojatno ali valjda moguce da je monitor otisao kvragu.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Screen izrezan nakon alt+tab

    U teoriji je moguće da je monitor, ali čudno je da se dogodilo oba puta zbog alt tabanja. Bolje skini s AMDove stranice nove drivere pa pregazi trenutne.

  6. #6

    Re: Screen izrezan nakon alt+tab

    Skinuti cu ali si sve vise mislim da je monitor otisao. Naime, i kad skroz zgasim komp i sam ostavim monitor upaljen on i dalje se trese i flickera.

  7. #7
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Screen izrezan nakon alt+tab

    Probaj i kabel promjenit, možda je samo do njega.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •