Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 45 od 45

Tema: Auti

  1. #31
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Auti

    kakav kralj hahahaha


  2. #32
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Auti

    Prošli put kada sam gledao ovu garažu ovaj David je furao zlatni AP, brijem da je oko 50 soma dolara, a onaj lik sa pceksperta hoće kupit sat od 10 ili koliko... nejde računica nikako, al tak je to u hr. ne bi stavio sliku svoga sata od sramote na taj forum nikad.


  3. #33
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Auti

    Mislim ono mogo si je kupit onda zlatnog AP, cigan.

  4. #34
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Auti

    Evo ga na, draguljar.


  5. #35
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Auti


  6. #36
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Auti

    "ali pitanje gdje sam bio i gdje idem mi je bilo neprimjereno totalno i gotova prica

    znam ja šta je njih jebalo, dobar auto, dobra p kraj mene, i eto"

    ono kad neznaš kako bi se pohvalio na forumu da imaš dobar auto i dobru pičku pa onda usput okrivit policiju koja ovdje btw nije ništa krivo napravila...zlatna mladež sa pce-a i bug-a...kako bi se reklo: odabrao:drug brko - preveo:drug brko - tekst čitao: drug brko - tonski obradio: drug brko-

  7. #37
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Auti

    I na kraju ispadne auto od bogatog tateka.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #38
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Auti

    Daj nam više konteksta.

  9. #39
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Auti

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    I na kraju ispadne auto od bogatog tateka.
    nebitno čiji je...svi oni prikrivaju svoje bogatsvo tako da raspodjeljuju na rodbinu i druge frendove...svakome sa imalo pameti i malo više godina je jasno kakva je ovo država i kako funkcionira...kako je netko napisao SFRJ,sedam filozofira radi jedan,ovo sad je gore stanje nego kaj je bilo 90-ih ili prije...

  10. #40
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Auti


  11. #41
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Auti

    Vidi na 5:01 inženjer sjedi na Ikea Markusu kakav ja imam haha

  12. #42
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Auti

    Jutros su opet svi retardirani u vožnji, voze ko cigani, nevjerojatan bezobrazluk u prometu.... Jeba li si mater mrtvu cigani,odmah ti u startu razjebu dan...i onda se još netko čudi kako pogibaju... Nek si jebu mater mrtvu cigani i onom tko im je dal vozačku i učil ih vozit....

  13. #43
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Auti

    ...danas mi je netko fino nabil auto,to je bil jebački udarac kad mi je udubilo lim...mislim da je bilo kod peveca,inače uvijek stanem kad ima mjesta na nekoj praznini di nema auta i danas baš budala stanem pored jednog auta relativno blizu...makar sam izašal prilično lagano...
    ...kako su mjesta nasuprotna,na ovoj mojoj strani je bilo sve prazno ali otišal sam naprijed na drugo mjesto/red da mi je lakše izać,pored nekog karavana mislim,da ne vozim u rikverc nego ravno van...očito mi je namjerno nabil sa nekim tupim predmetom,to vrata nisu mogla napravit...ili to ili je bilo na parkiralištu na poslu...baš teški bezobrazluk...a prije toga isto štete,otkinuti strgani znak npr. koji me došal 300kn...ako je neka osveta za nešto onda mi reci kako kaže mamić fejs tu fejs o čemu se radi pa se budemo razračunali na neki način...a ne vozim sveto trojstvo i nešto ekstra,vozil sam i ja stare aute ali mi nije palo na pamet da se parkiram kod novih ili skupih auta i da ih nabijam sa vratima...
    ...npr. jelen mi se sa rogovima nabil u moju stranu,lijeva moja vrata,to je bil udarac da sam se usral,prepigalo retrovizor a bubnulo da sam pomislil da mi je đubre sa rogovima cijela vrata odvalil,ali nije bilo strašno makar šteta se vidi i dalje kad se bolje pogleda,udubljenja..ali to je tako kad si jadan i nikakav događaju ti se i takve stvari...
    ...katastrofa ponašanje,skroz nekulturno i to na svim mjestima...npr. plaćal sam na platomatu u t-comu račun i sad je bio jedan sa prilično dosta računa...ja iza tog a iza mene stara budaletina iživcirana sa ženom nije mogla izdržat i kaže ovom da šta on plaća za cijelu zgradu,dobro pa je ovaj bio normalan pa mu je reko da se samo smiri,nabil bi ga šakom u glavu...

    ...a pješaci isto,danas babetina i idiot stanu fino na sredinu ceste na crtu i melju...ja idem i gledam i jedan se ipak sjeti di je pa vuče ovog drugog...
    ...a biciklisti,to ima takvih idiota da je za nepovjerovat, i to najviše stare budaletine,taj kad uhvati jedan ritam više ne staje niti gleda oko sebe...
    ...jučer je ženska uletila na pola parkinga sa mobitelom na uhu i tako je stala i razgovarala...

  14. #44
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Auti

    Nije pevec,bil sam prije u konzumu pa onda pevec, to sam primjetil u konzumu....sto posto netko namjerno na parkingu od posla... bil sam u pevecu i pregledali smo kamere....ništa...
    ....jel ima tko preporuku za kameru u autu?

  15. #45
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Auti

    Jučer mi cigo blica i maše valjda zato kaj sam upalil kratka svijetla u 3 popodne.... Šta te boli kurac, imam razlog zakaj sam upalil...
    Prestigne me jučer jedan, reno senik ili tako nešto, za jedno 10km reko koji kurac, bočno "parkiran", razbijen prvi kraj.... Pa ti frajeru nabijaj gas....valjda ga negdje bacilo... Jedna pička isto neki dan na mostiću....ful razbijen prednji kraj... U gradu ležerno nonšalantno razgovaranje na mobitel itd.... Svaka čast kaj imaju love i kaj ih nije briga... Ja bi radije zapalil 500 ili 1000kn nego platil miliciji kaznu....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •