Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 45 od 45

Tema: AMD Vega

  1. #31
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Vega

    Dosla vega u neku trgovinu prosat netbuk shop u zagrebu,5928kn,điđibajtica rx vega 64,pozurite dok jos ima...

  2. #32
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: AMD Vega

    Činijenica je da FreeSync i G-Sync monitori više nisu toliko potrebni otkako postoji nVidia Fast Sync odnsono AMD Enhanced Sync.
    Ono, pustiš engine da odradi frejmova koliko god treba/može, a na monitoru ti se svaki fiksni interval povuće zadnji frejm koji je završen. V-sync bez značajnog input laga.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #33
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Vega

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Činijenica je da FreeSync i G-Sync monitori više nisu toliko potrebni otkako postoji nVidia Fast Sync odnsono AMD Enhanced Sync.
    Ono, pustiš engine da odradi frejmova koliko god treba/može, a na monitoru ti se svaki fiksni interval povuće zadnji frejm koji je završen. V-sync bez značajnog input laga.
    Ne kuzim,i đe se to moze ukljucit onda? U drajverima od grafickih ili u igrici? Po pricanju uopce nije bitno da li imas gejsink ili frisink,bitno je da imas 144fps ili 200fps ukoliko imas 144hz ili 200hz monitore,to je bitno da ti ne pada fps ispod tih brojki....a imalo iskusniji gejmer itekako osjeti 60 fps,80fps ili 144fps na 144hz npr.i isto tako kuzi i na 60hz,za bilo kakvo kompetitivno igranje je neophodno 144hz i 100fps minimum,da ne pada ispod tog...

  4. #34
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Vega

    Sad su neki dosli usporedivat vegu 64 sa hd 2900xt,kak da ne,ati tj. amd od hd 7000 a i prije ima ljepsu i kvalitetniju sliku od envidije,to je vec dosta puta dokazano i na internetu kroz igre itd.,dum najnoviji npr.,envidia je ta koja sa svojim filtrima zamucuje sliku samo da bi imala vise slicica od amd,i to se jos igre optimiziraju za njih...u proslosti nije bilo rudarenja a normalno je da ce amd vegu 64 primarno prodavat rudarima i da ce to maksimalno pokusat iskoristit sa velikim cijenama...jel envidija ima hbm2 memoriju? Nema

  5. #35
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Vega

    I envidiju sigurno puno manje kosta proizvodnja gtx 1000 serije,graficke im malo trose,mali cipovi,mogu jako puno ustedit na materijalima za proizvodnju...a amd bas i nemoze,njima su sigurno puno veci troskovi proizvodnje pogotovo kaj im taj 14nm finfet proces bas i ne pase...

  6. #36
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Vega

    Dosla vega u ekupi,didibajtica sa 3 god garancije za 6399kn,pozurite majneri ili gejmeri dok jos ima,to ce brzo otic...

  7. #37
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Vega

    Neznam sta onaj sis sere po vegi,kad je on zaradivao na rudarenju to je bilo ok a drugi nesme...koliko znam na tom rudarenju se prije moglo jako puno zaradit tko zna,a ocito se i dalje moze,kao i preprodajom,nesto slicno ko i dionice...a onaj brko snima dane piva sa svojim s7 superiornim,sigurno su mu smetali seljacine i krkani sa okolnih brda...

  8. #38
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: AMD Vega

    Ne zanima nas što misliš o random tipovima sa drugih foruma, sjaši više.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  9. #39
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Vega

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    Ne zanima nas što misliš o random tipovima sa drugih foruma, sjaši više.
    A ti si njihov pa ih branis ili?

  10. #40
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: AMD Vega

    Član sam odavno, ali nisam "njihov". Samo te molim da nas prestaneš daviti sa njima. Slobodno napravi drugi account tamo, pa im pametuj i zlostavljaj ih.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  11. #41

    Re: AMD Vega

    Vega 56 samo 430 eura https://www.overclockers.co.uk/pc-co...eon-rx-vega-56
    Cijena gotovo identicna kao za 1070
    Razmisljam da si uzmem posto sam prodo rx 480 za 300 eura ovo je samo 130 eura vise

  12. #42

    Re: AMD Vega

    Ovu referentnu? daj si mira i pričekaj neku sa poštenijim hlađenjem.


  13. #43
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: AMD Vega

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ovu referentnu? daj si mira i pričekaj neku sa poštenijim hlađenjem.
    imal sam više referentnih kartica,zadnja rx 480,referentna je meni spustila do 5 stupnjeva temperaturu procesora(ako ne i više),sve ti ode van...vega 56 koliko vidim nema onaj paver išju da vuče kao rx 480 preko 150w a ima samo 1-6pin konektor,drugo vrlo vjerojatno se još i daju undervoltat ko skoro sve amd kartice,i meni je rx 480 radila na manjem naponu stabilno...tako da ako nije zahtjevan user,neće overklokat,ne smeta mu možda malo veća buka,bit će i više nego zadovoljan,procesor i sve ostalo će mu bit najviše zahvalno...

  14. #44

    Re: AMD Vega

    Kak to čistiš od prašine kad ti zatrpa one žljebove ispod plastike. Ja sam imao jednom referentnu i morao sam dugačkom tvrdom žicom izbacivati komade prašine. Ovu referentnu moraš komplet raskopati da bi ju očistio, brijem da time gubiš jamstvo. Zašto se sa time zajebavati ako malo pričekaš i uzmeš sa boljim hlađenjem, ujedno i većim klokom koju kasnije tri puta lakše preprodaš...nema smisla.

    http://i.imgur.com/VPR0oYl.jpg


  15. #45

    Re: AMD Vega

    Da ne pričam koliko su nereferentne tiše od ovih blower coolera


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •