Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 96

Tema: Do 10-11 tisuća kuna

  1. #61

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    LOL, ne zidu


  2. #62
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Ja velim tebi da si dobar dečko.

  3. #63
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Nema na čemu.

  4. #64

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    To je sasvim OK

    shvatiti ću to kao ispriku za bahaćenje duplo starijem kolegi


  5. #65
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Ne bi rekao da si duplo stariji od mene.

  6. #66

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    45.


  7. #67
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Koji je vama kurac.


    Tenk hvala na prijedlozima, prosljedit ću dalje.

  8. #68
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    45.
    Ohladi malo sa podjebavanjem. Imam 35.
    OK

  9. #69
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Htio sam kupit i7 zbog arme al sam skužio da bi vjerojatno bilo neigrivo, pa sam kupio ps4 i tv, a komp ću još možda kasnije zamjenit ryzenom. Šta ja znam šta čovjek razmišlja.

  10. #70
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Post Re: Do 10-11 tisuća kuna

    lol,na pce se svađaju radi automobila,mobitela,ajfona,hamiltona,nvidie i amd itd. itd.,na bugu se svađaju radi bf1 a ovdje između sektaša ps4 i pc,bravo,ajde neka...
    a pce je prava privatna prćija

  11. #71
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    i7 i GTX 1060 6GB je sasvim ok za ARMU. A konzole, W3DR4N, i to je to.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Ak ima ekipu sa kojom će igrat online super. Solo igrat nema smisla baš. Imam jednog frenda na steamu koji igra nonstop i htio sam se uključit, ali kada sam ušao u King of the hill spustio apsolutno sve na low i vidio kak se igra vuče kad bi došao do towera, reko nema šanse da ovo ide dobro na bilo kakvom stroju. Star je engine i traži single thread performance gdje Intel zadovoljava, ali ak traži još overclock... pa dokle? znači nešto tu ne valja.

  13. #73
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    I da, komplet igru imam, čak sam i one cartove kupio.

  14. #74
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Koji je vama kurac.


    Tenk hvala na prijedlozima, prosljedit ću dalje.
    Nema na cemu,samo da se zna da ti ja nisam nikakav strucnjak za konfe,najbolje bi bilo da pitas na bug forum ili pce,tamo su ti strucnjaci koji znaju ako ti hoce odgovorit,i puno su vise forumi gledaniji i posjeceniji,pogotovo bug forum,ovaj ti forum nitko ne gleda osim valjda par ljudi koji su tu od samih pocetaka
    Pretpostavljam da ti cad programi nisu toliko jako zahtjevni sta se tice procesora ali neznam,nagadam...nisam ni probao ni m2 ssd diskove i koliko je to u biti bolje i brze,isto tako mozda bi bio bolji cim veci monitor,ugodnije je radit sa vecim prostorom u bilo kojem programu

  15. #75
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Koji je vama kurac.


    Tenk hvala na prijedlozima, prosljedit ću dalje.
    Nema na cemu,samo da se zna da ti ja nisam nikakav strucnjak,najbolje bi bilo da pitas na bug forum ili pce,tamo su ti strucnjaci koji znaju ako ti hoce odgovorit,i puno su vise forumi gledaniji i posjeceniji,pogotovo bug forum,ovaj ti forum nitko ne gleda osim valjda par ljudi koji su tu od samih pocetaka
    Pretpostavljam da ti cad programi nisu toliko jako zahtjevni sta se tice procesora ali neznam,nagadam...nisam ni probao ni m2 ssd diskove i koliko je to u biti bolje i brze,isto tako mozda bi bio bolji cim veci monitor,ugodnije je radit sa vecim prostorom u bilo kojem programu

  16. #76
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    I jos nesto,zasto uopce pitas ovdje za frenda,nije frend valjda retardiran da nezna sam pitat i napravit obican post,neka si otvori profil na pcekspert forumu pa neka tamo sam pita,sigurno ce mu tamo fegeti strucnjaci puno bolje slozit,nije on jedini koji koristi cad

  17. #77
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Svi ti programi su gladni procesora.
    Pitam tu jer imam account na pcp forumu, a in nema.
    Ni jednom ni drugom se ne da registrirat na pce, a i sam veliš da su tam uglavnom retardi.
    Neki lik mu je negdje brijao da uzme komponente od nekog starog servera i overclocka ih pa će mu to bit najbolje wtf.

  18. #78
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Svi ti programi su gladni procesora.
    Pitam tu jer imam account na pcp forumu, a in nema.
    Ni jednom ni drugom se ne da registrirat na pce, a i sam veliš da su tam uglavnom retardi.
    Neki lik mu je negdje brijao da uzme komponente od nekog starog servera i overclocka ih pa će mu to bit najbolje wtf.
    A cuj,neda ti se,to ti je 5 minuta posla
    Nemoze se rec da su tamo samo retardi,ima ih koji bas znaju jako dobro odredena podrucja

  19. #79
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    PCEkspert je dobar stari forum sa ljudima koji su o kompovima više zaboravili nego što mi svi skupa znamo. Ima nekih pametnjakovića koji bezveze skupljaju postove, ali toga imaš na svakom forumu.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  20. #80
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Baš malo gledam monitore danas.

    Za 4300 kuna:
    34-inčni
    Curved
    Ultrawide
    AH-IPS
    144 Hz
    FreeSync


    https://www.adm.hr/product.asp?produ...&code=89024ADM

    Bruuutalno. Al fakat bruuutalno.

  21. #81

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Je to je brutala, jedino kaj moraš kupovati AMD grafu kako bi iskoristio freesync koji je isto fenomenalna stvar. To mi je najteže palo kad sam mjenjao RX 470 za GTX 1060 jer imam freeync monitor ali znao sam već onda da ću se većinom igrati na TV-u. Srećom fastsync kod nvidije radi jako dobro a ne troši nikakve resurse.

    Ipak treba uzeti u obzir da za ovakav fenomenalni monetor treba uzeti novu nadolazeću Vegu kako bi se ispunio puni potencijal...a po najavama bit će jako gladna struje, grijat će se i nebu nešto previše povoljna.


  22. #82

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Također možda je malo na knap 1080p rezolucija za tako veliki monitor, ali nije problem ako ga malo odmakneš od glave, uglavnom treba biti stol sa solidnom dubinom za njega.


  23. #83

  24. #84
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Je to je brutala, jedino kaj moraš kupovati AMD grafu kako bi iskoristio freesync koji je isto fenomenalna stvar. To mi je najteže palo kad sam mjenjao RX 470 za GTX 1060 jer imam freeync monitor ali znao sam već onda da ću se većinom igrati na TV-u. Srećom fastsync kod nvidije radi jako dobro a ne troši nikakve resurse.

    Ipak treba uzeti u obzir da za ovakav fenomenalni monetor treba uzeti novu nadolazeću Vegu kako bi se ispunio puni potencijal...a po najavama bit će jako gladna struje, grijat će se i nebu nešto previše povoljna.
    Izdali su dvije verzije. Jednu s FreeSyncom, drugu s G-Syncom. Fora kak su mislili na sve to.

  25. #85
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Baš malo gledam monitore danas.

    Za 4300 kuna:
    34-inčni
    Curved
    Ultrawide
    AH-IPS
    144 Hz
    FreeSync


    https://www.adm.hr/product.asp?produ...&code=89024ADM

    Bruuutalno. Al fakat bruuutalno.
    Nije ti to nista,pogledaj malo asusove,jos puno bolji a normalno i skuplji,imaju preko 144hz,200hz ili tako nesto...

  26. #86
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Za Asus istih karakteristika treba dat 3 soma više. Za ova sranja koja pišeš, treba dat 10+k.
    Tak da ono, ispao si glup lol.

  27. #87

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Izdali su dvije verzije. Jednu s FreeSyncom, drugu s G-Syncom. Fora kak su mislili na sve to.
    Samo kaj G-Sync nije besplatan, tj. košta bezobrazno.

    U principu sa nvidijom uključiš fastsync i također anuliraš tering i ne platiš ništ. Nje dobar ko besplatni freesync ili skupi gsync koji sinkroniziraju herce na monitoru sa bojem dobivenih fpsova i time najglađi mogući gameplaj bez teringa, ali je dosta slična stvar.

    Inače freesync se prihvaća kao masovniji oblik i dolazi na buduće televizore. Sad bi mogli i konzolaši guštati u varijabilnom fpsu i što glađem igranju. Nije viša ključan lock na 30 ili 60.


  28. #88
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Za Asus istih karakteristika treba dat 3 soma više. Za ova sranja koja pišeš, treba dat 10+k.
    Tak da ono, ispao si glup lol.
    Ne kuzim te,samo kazem da ima puno boljih,to neznam za asus da ima iste karakteristike kao lg a da kosta 3k kuna vise,nebih rekao,sigurno su asusi u svemu bolji...vidio sam prije par modela na internetu i to je valjda vrh za gamere...
    A ovaj lg ti nije nista posebno,obicna 1080p rezulucija,pixel pitch od 0.312,to ti je debel pixel i taj monitor mora bit prilicno daleko udaljen od tebe...

  29. #89
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    PCEkspert je dobar stari forum sa ljudima koji su o kompovima više zaboravili nego što mi svi skupa znamo. Ima nekih pametnjakovića koji bezveze skupljaju postove, ali toga imaš na svakom forumu.
    E da,odakle ti ovo stari forum,na pce sam od 2007 a na bug forumu od 2008 godine,a na pcplay forumu sam koliko se sjećam član još dosta prije ovih dva,par godina prije,mislim da je pcplay forum najstariji gamerski forum,tada je bio najbolji,sad su svi fegeti na bug-u(najviše) i onda na pce koji je privatna prćija nekolicine gdje se međusobno svađaju koji ima većeg...

  30. #90
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Gamer.hr brijem postoji od devedesetih. Tamo smo kovali gamerski zanat.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •