Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 96 od 96

Tema: Do 10-11 tisuća kuna

  1. #91

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    pcekspert je tu od 2000. godine i koliko pamtim prvi je poznati informatičko/hardveraški/gamerski forum. Ima tamo 4-5 baš stručnih što praktičara što načitanih. Dio sa recenzijama hardvera gubi polako aktualnost zbog poplave youtubera. Inače znali su poznati proizvođači matičnih ploča i grafičkih kartica stavljati njihov logo sa linkom pod kategorijom recenzija, nakon što bi ista izašla na pcekspertu.
    PC play je oduvijek bio trećerazredni forum dobar jedino za prepucavanje oko igara. Časopis je bio srednja žalost a porpao je kad su forumaši počeli raditi recenzije, LOL.


  2. #92
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    pcekspert je tu od 2000. godine i koliko pamtim prvi je poznati informatičko/hardveraški/gamerski forum. Ima tamo 4-5 baš stručnih što praktičara što načitanih. Dio sa recenzijama hardvera gubi polako aktualnost zbog poplave youtubera. Inače znali su poznati proizvođači matičnih ploča i grafičkih kartica stavljati njihov logo sa linkom pod kategorijom recenzija, nakon što bi ista izašla na pcekspertu.
    PC play je oduvijek bio trećerazredni forum dobar jedino za prepucavanje oko igara. Časopis je bio srednja žalost a porpao je kad su forumaši počeli raditi recenzije, LOL.
    Jel pcplay casopis i dalje izlazi? Kad je prestal izlazit?

  3. #93

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    Odi pitati tetu na kiosk. Teta, da li imate pcplay časopis? Javi odgovor svakako.


  4. #94
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Odi pitati tetu na kiosk. Teta, da li imate pcplay časopis? Javi odgovor svakako.
    Aaaa,teta bi me izjebala,iovako se zajebavamo a da je pitam za pcplay izjebala bi me samo tako

  5. #95
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    Aaaa,teta bi me izjebala,iovako se zajebavamo a da je pitam za pcplay izjebala bi me samo tako
    Tocnije ona mene zajebava,ne je nju...i sta sad ima?bug,vidi i pcchip i mreza da

  6. #96
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Do 10-11 tisuća kuna

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Baš malo gledam monitore danas.

    Za 4300 kuna:
    34-inčni
    Curved
    Ultrawide
    AH-IPS
    144 Hz
    FreeSync


    https://www.adm.hr/product.asp?produ...&code=89024ADM

    Bruuutalno. Al fakat bruuutalno.
    Baš... i onda marijanovic po svom obicaju preporuci jebeni AOC s TN panelom za 4k kn... ROFL...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •