Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Laptop oko 4500kn

  1. #1

    Laptop oko 4500kn

    Zdravo svima,

    trebam savjet oko kupnje laptopa. Uzeo bi neki novi laptop za 4500kn, prvenstveno bi mi služio za gledanje filmova i surfanje, te Office i povremeno lagano igranje igara (manje bitno). Ne treba 17" monitor, može i 15", vjerojatno ću ga spojiti na monitor kad sam doma. Najviše dvojbe imam oko procesora, da li ići na AMD ili Intel i koji točno model. Svaki savjet i mišljenje su dobrodošli

  2. #2
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Laptop oko 4500kn

    Intel procesor i3 ili bolji, 8GB RAM, GeForce GT 950M i obavezno SSD. Acer ima lijepih za tu cijenu. Izbjegni hp (dy) jer nevaljaju.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Laptop oko 4500kn

    Nešto otprilike ovako:

    256 GB SSD

    Ili kombinirano SSD + HDD

    1

    2

    3


    Čak piše da je samo danas niža cijena za online narudžbu.

  4. #4
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Laptop oko 4500kn

    Ako uzme s 4GB RAM, što prije treba nadograditi na više.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  5. #5

    Re: Laptop oko 4500kn

    = Citat = Izvorno postao Mance55 Pregledaj post
    Zdravo svima,

    trebam savjet oko kupnje laptopa. Uzeo bi neki novi laptop za 4500kn, prvenstveno bi mi služio za gledanje filmova i surfanje, te Office i povremeno lagano igranje igara (manje bitno). Ne treba 17" monitor, može i 15", vjerojatno ću ga spojiti na monitor kad sam doma. Najviše dvojbe imam oko procesora, da li ići na AMD ili Intel i koji točno model. Svaki savjet i mišljenje su dobrodošli
    Evo ovdje možeš vidjeti otprilike što ti se nudi oko 4500kn i da ima po meni najbolje za te novce Intel i5 procesor: https://www.jeftinije.hr/L3/968/racu...0:58628&sort=4

    Ja bi osobno uzeo Lenovo NB-80Q700DRSC, kasnije možeš ugraditi SSD disk ako hoćeš. Bitno je da ima 8GB RAM-a i i5 procesor, free DOS, sasvim solidan comp.

  6. #6

    Re: Laptop oko 4500kn

    Uzeo sam Lenovo prijenosno računalo IdeaPad 110 i5-7200U/8GB/1TB/17,3''/HD+/AMDR5/DOS (80VK002JSC), i jako sam zadovoljan! Hvala svima na savjetima

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Laptop oko 4500kn

    Čestitam.

    I dalje imaj na umu ugradnju SSD-a, prvom prilikom. Pogotovo, ako nikad do sada nisi radio na računalu koje ga ima. Nećeš vjerovati koja je to razlika u radu u odnosu na laptopov spori disk.

  8. #8

    Re: Laptop oko 4500kn

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Čestitam.

    I dalje imaj na umu ugradnju SSD-a, prvom prilikom. Pogotovo, ako nikad do sada nisi radio na računalu koje ga ima. Nećeš vjerovati koja je to razlika u radu u odnosu na laptopov spori disk.
    Da, planiram, ali sad mi je trebalo što prije računalo, pa ga lako kasnije nadogradim...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •