Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

  1. #1
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    Prodao bi ovu grafičku karticu,e sad neznam jel 100% ispravna,trebala bi bit,naime u BF1 u zadnje vrijeme me je non stop izbacivala iz igre,rušili su se drajveri a do malo prije je radilo sve u redu,i to OC ili default,kemijao sam 1000 puta sa biosima ali sad nije ništa pomagalo,neznam stvarno šta je,unigine superposition prolazila bez problema prije,sad nisam ni testirao,u 2d je ok sv,samo kažem u BF1 a drugo nisam ništa testirao...

    Najbolje bi bilo ako bi je tko htio,najprije je isproba i onda mi plati,neznam koliko bi tražio,nekih 500kn mislim da vrijedi,neznam po koliko idu,može i procjena.
    Ventilatore sam kupio nove sa ebaya i promijenio jer je jedan stari zujao kad bi prešao 50%,također kad sam mjenjao ventilatore stavljena je i opet nova pasta MX-4,bios sam vratio na stanje 1,prekidač je na 1,to bio trebao bit original bios
    Bios na 2 je flešan isto jedan original,točnije ovaj:
    https://www.techpowerup.com/vgabios/...50-3072-120221

    Tko bi kupio,ja mu pošaljem o svom trošku poštom i da je isproba,ako radi onda mi platite 500kn i to je to,ako ne radi vratite mi karticu natrag o svom trošku poštom,kažem mislim da je ispravna 99%,trebala bi bit ali nisam 100% siguran,testirao sam samo na tom BF1 a to je mušićava igra...,s tim da je prije kojih mjesec dana i u njemu radila sve pet...
    Riječ je o ovoj kartici
    http://www.legitreviews.com/sapphire...rd-review_1862

  2. #2
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    A unigine superposition bench prolazi,evo ga,opet sam je stavil u komp i prebacil na bios switch 1,ali i na bios switch 2 je isto prolazila benč
    evo:
    http://imgur.com/gIDSllL

    Neznam zašto se ruši u BF1,još nisam probao sad,možda nije do grafičke,jednostavno dođe do velikom opterećenja,ja sa svojim luđačkim potezima miša i onda se možda grafička zblesira,nemože podnijet toliko pokreta i izbace drajveri grešku,nešto je očito problem u igri,možda procesor,disk,napajanje...win 7 mi je na jednom ssdu,a igra na drugom ssdu,možda je i to,neznam stvarno ali po svemu ispada da je grafička 100% ispravna,da nije nebih mogao odvrtit benchmark,kaj nije tako?

  3. #3
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    a jebi joj mater,sad sam je postavio na 1200mV i taktovi 1080/1500 i furmark prolazi 30minuta,automatski ventilatori i temperatura gpu-a max 72 stupnja,jebe je ta igrica bf1 i ruši napon,jednostavno izgubi napon,padne na default i igra i drajveri se sruše,neznam kako bi to popravio,nema šta već nisam probao

  4. #4
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    postavio sam je na 1050/1500MHz sa 1200mV +20powera do jaja,u afterburnetu stavljeno da se diže sa windowsima na te taktove i starta minimized
    izdržalo mi je nekih 1h valjda u igri,jedno dvije runde cq i onda sam prekinuo,nije se ništa srušilo,i5 750 3.99GHz sa 1.40V,memorija na 1520MHz sa 1.78V 8-8-8-20,valjda je sada dobro...izgleda da su ovi zadnji drajveri dosta dobri,ali mislim da se ponekad ruši zbog temperatura...danas nije bilo tako vruće pa je sistem izdržal ali za veće vrućine jednostavne ne izdrži i počne se pregrijavat grafička,matična ili procesor a možda i napajanje...

  5. #5
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    radi sad tako da nije na prodaju onda....

    izdržala je 3 runde cq bf1 sa 64 igrača po najvećim vrućinama bez rušenja sistema,spustio sam samo napon memorije,vtt na 1.31V i PCH sa 1.120V na default 1.050V,memorija je i dalje ostala na 1520MHz 8-8-8-20 a procesor na 3.99GHz,gpu na 1050/1500
    Izgubio sam nešto na stabilnosti tj. na akces tajmu ali je izdržalo bez ikakvog rušenja...

  6. #6
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    zapravo mozda bi i prodao po recimo 700kn buduci je ispravna ali niko je nece ni po 500 tako da nista onda...stara je vec dosta,preko 5 godina valjda,odmah sam je kupio,nedugo nakon izlaska hd 7950 i 7970 serija...i dalje bilo koju igru vrti na low preko 60fps a neke i na medium...memorije ima dosta,3gb i najbolja je ocito za win 7 i dx11,tako je i koristim na win7...

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    Ja ti dam 300 samo ako prestaneš postati.

  8. #8
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Ja ti dam 300 samo ako prestaneš postati.
    premalo,minimum hiljadarka za the badest hd7950 i za prestanak postanja,a samo grafička,600kn i tvoja je...neznam po koliko idu...
    prošla je 30 minuta furmarka na 1080/1500 sa 1200mV,treba samo dobro provjetreno kućište i jako napajanje i to je to,maksimum koji kartica može izvuć za recimo benč je negdje 1150/1800 a stabilno mislim da ide 1100/1700 sa 1250mV,je da je maksimalno mučena,i rudarila je nekih par mjeseci ali nemože se reć da je neispravna,jučer po vrućinama izdržala sat i više bf1 na 1200mV 1050/1500 bez ikakvog rušenja
    http://www.legitreviews.com/sapphire...rd-review_1862
    a na pce ima puno trofaznih,sve je to kompanija povezana,ali kad se treba srat po zdravku mamiću i dinamu onda su prvi,mene je moguće zajebavat i nedat mi pristup tržnici,još da sam nekog sjebal onda bi i bilo ok,ali zato da na pce dođe milošević ili karadžić onda bi bili dobro došli i dobili bi dobrodošlicu ko ovdje u PS sektu,ovdje nemaju brisala i gumicu i žute i crvene da mogu dijelit kad im se hoće...pitaj hrvate kakva prava imaju u trofadiji,nikakva,ne mrzim trofazne ali bome nemogu lagat i reć da ih simpatišem,to baš i ne,a da im je ovdje loše nebi se ni vraćali i dolazili ovdje da ih netko maltretira ili slično...
    a još mi je najbolje kad netko kaže,ma nije trofazni,rođen je tu,mogu i ja bit rođen na marsu pa svejedno nisam marsovac makar tamo boravim...onda bi tako mogli reć i za onom malog islamistu prognanika,možda budućeg isilovca i džihadista kaj je tu rođen u hrvatskoj da je i on hrvat...

  9. #9
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    Pozdrav svima kojima sam na ignore...i tako fegeti prodao sam hd7950,danas je saljem pa cemo vidit,ode nakon dugo godina...

  10. #10
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: P: Sapphire HD7950 OC 3GB

    Moze lock teme i obris teme

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •