Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 78 od 78

Tema: Battlefield 1

  1. #61
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    upravo rekord na fort de vaux,conquest 64/64,najbolji od svih sa 23897 bodova i k/d 46-7

  2. #62
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    jebem ti mater i mrtvoj igri,počel sam igrat assignments da mi bude zanimljivije i sad moram kill 5 enemy with a medical syringe...dakle nema jebene šanse da ikog ubijem sa tom špricom,treba nekoliko uboda za kill(neznam točno koliko) ali te srede samo tako sa melee ili oružjem,jebali mater svoju retardiranu i oni koji su je takvom napravili...

  3. #63
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield 1

    Možda ih trebaš polako navuć na iglu. Ponudi im malo trave i kokaina za početak.

  4. #64
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Možda ih trebaš polako navuć na iglu. Ponudi im malo trave i kokaina za početak.
    ma idioti su valjda smanjili damage šprice...cigani...nisam uopće prije igral te zadatke i sad kad hoću ispada da ih je nemoguće ispunit...

  5. #65
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    skužil sam,tj. moraš tražit,treba špricu napunit do kraja tj. držat lijevu tipku miša i onda se idiotima prišuljat s leđa i onda pada od prve...

  6. #66
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield 1

    A dobro je da je to samo igrica, kaj da kažem...

  7. #67
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    kako kome...puno cigana sa pce i bug-a još uvijek igra igru,nije valjda još izašal bf5 i sad navalili svi cigani na bf1...jedva čekam da izađe taj bf5 da se maknu iz bf1...

  8. #68
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield 1

    Meni je bf5 bio jeben i jedva čekam igrat.

  9. #69
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    bil sam na ea čatu i žalil sam se na service assignment battlefield 1,reko sam onom liku da bi trebalo to izmjenit ili najbolje ukinut do kraja,do sada su od početka igre već sto puta mijenjali igru i drkali po njoj,neke stvari je gotovo više nemoguće napravit,nisu igrači toliko retardirani da bi samo tako pušili,pogotovo sada kad je već prošla cijela godina od izlaska...i onda mi lik kaže da je kao prvi put čuo da se netko na to žali i kako je i on sam gejmer i da me podržava i dao mi savjet da još stavim temu na ea forum da tamo kao devovi to čitaju...onda sam mu reko da to nije moj posal i da sam zato njega kontaktiral i da to prenese svojim retardiranim šefovima...ali nemožeš ti sa ciganima,možeš se trudit koliko hoćeš ali nejde...
    ...reko sam mu i da bf nije igra koju igraju klinci koji idu u škole,ja sam je platil preko 1000kn,to sigurno nije malo... i da se napokon počnu normalno ponašat i radit igre koje su normalne a ne sa 1000 vrsta svega i svačega,da ne spominjem da ti još naplaćuju razne pizdarije...koliko sam vidio ovaj bf 5 je tema ww2 a kurca od istine i onoga šta se događalo u ww2 u igri uopće nema...prodaju i rade ono kaj hoće,a to je sad stalno obično smeće svake godine a sa nekakvim povijesnim činjenicama nema apsolutno nikakve veze...ali glavno da su oni "napravili" bf5 i ww2...
    ...kad bi mogal doć do nekog glavnog šefa koji je odgovoran za bf1 to bi onda bila druga stvar,onda bi tog cigana pošteno izvrijeđal na čatu ali ovako nemožeš apsolutno ništa...

  10. #70
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    lik je napisal da će to kao prenijet nekom dalje ali nekako sumnjam da će bit išta od toga,nema tamo normalnih...case će zatvorit i nakraju neću dobit niti odgovor...cigani najobičniji...

  11. #71
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield 1

    Napiši blog.

  12. #72
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Napiši blog.
    je da kak da ne...da je ova zlatna mladež iz hrvatske sa pce i buga dovoljno dugo srala po forumima od ea a ne šta su srali po domaćim forumima danas bi ti isti cigani imali bad company 3,ovako im je ea reko:jebite si mater,napravit ćemo igru kakvu mi hoćemo a vi budete ionako kupili kakva god da bila....to su činjenice....
    ...kaj misliš kad 2020. izbace bad company 3,cigani neće moć disat od sreće...

  13. #73
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    zapravo bf3 i bf4 su imali ogromnu popularnost i da je iza njih došal bc3 nebi imal baš takvu prođu...ovako su izbacili 3 igre,bf hardline,bf1 i sada bf5 sa kojim će potrošit vrijeme do izlaska bc3 a svejedno dobro zaradit...ali zna se da će bc3 donjet ogromnu zaradu za ea i dice...da radim u ea stavil bi cijenu od 100eura za hrvatsko tržište za standard edition pa neka frajeri onda preordaju...
    ...pogledajte si samo na bug forumu,BF1 nema uopće stiki temu a BF5 već odavno ima stiki temu...misle valjda da igra bude ko i bf3...

  14. #74
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 1

    Izdali su i dva Battlefield: Star Warsa u međuvremenu.

  15. #75
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Izdali su i dva Battlefield: Star Warsa u međuvremenu.
    je da,ali to ne računam,to su neke svemirske...

  16. #76
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    ne 100 eura,to je ništa....1000eura bi trebal bit bad company 3 za hrvatsko tržište pa neka se onda odvoji kukavelj kako spada...pa neka onda pravi cigani iz zlatne mladeži hrvatske plaćaju i imaju ekskluzivu...

  17. #77
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    ...još ima gličeva i bugova u bf1,na suezu lik fino proviruje svako malo iz kuće kroz zid,valjda kako se primiče zidu tako i sve više viri van guzica...normalno iskorišten kill...budala...sigurno misli da ga čiter skinul...

  18. #78
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    ...ne ulažu više očito ništa u bf1,valjda odustali od igre...pederi se prebacili na bf5...zadnja nadogradnja/pač za bf1 je bila dosta davno...nisam primil ništa u zadnje vrijeme...

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •