Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 78

Tema: Battlefield 1

  1. #31
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    kako god bilo ako nedaju ljudima m16 sa acog itd.,moderne tenkove,avione,heliće itd. mogu se jebat,bit će isto kao i bf1,dead game,kupit će se on na osnovi hajpa i onda će stajat na disku a igrat će se druge igre...a i previše puta izlazi bf,postao je kao cod...rekli su kako su posvećeni bf1 a već 2018. evo novog...da nema ovih dlca izllazio bi svake godine...

  2. #32
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    ww2 će bit isti kao bf1,samo će uz minimalne napore promijenit malo kod,izgled,mape i oružja i to ti je to...imaju materijala od bf3 pa na dalje...

  3. #33
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    igram,stalno igra trza,izbacuje me van,primjetim da i u windowsima nešto sporo to ide...i na kraju skužim da se malwarebytes premium i avast međusobno kolju,deinstaliram malwarebyts...sve nakon toga pet...

  4. #34
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    jučer sam bio dvaput prvi,jednom po bodovima najbolji od svih a drugi puta kad sam bio u pušing timu gdje su naj rejpali bio prvi luzer predvodnik...sad više nemam blu skrin death ali svaki puta mi se igra nakon nekih 15-20 minuta sama od sebe minimizira,onda kliknem dva puta ponovno i dalje nastavljam...još neznam zbog čega...i nemogu nikako nariktat i shvatit koji napon da dam procesoru i matičnoj a da bude najbolje moguće stabilno...a i pri malom naponu igra se ne ruši

  5. #35
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    evo maloprije na TSARITSYN,CQ 64 igrača....41-0 KDR sa landšipom(kao vozač),prva čista partija,najbolji skoro po svemu,bodovi,tanker score,kdr ratio itd....jel ti toliko možeš marijanovic hahahaa

  6. #36
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Battlefield 1

    Ja mogu takvima s landshipima pokvariti dan kao Assault, par puta poginem al tenkist bajbaj.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #37
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Ja mogu takvima s landshipima pokvariti dan kao Assault, par puta poginem al tenkist bajbaj.
    ti si njubara i normalno da nemožeš...neznam jesam igral baš protiv pravih njubara ali padali su ko kruške,s tim da su u landšipu još dva mjesta za one velike topove,i većinom je tokom meča bio uz mene još jedan ili obadvojica na velikim topovima,nas tri...s tim da sam dva puta uništio njihov landšip...i meč je cijelo vrijeme bio dosta izjednačen da bi negdje oko sredine mi preuzeli vodstvo i tako nastavili do pobjede,mislim da je bilo nekih 700/800-1000,tako nešto...kasnije su im moji uzeli nakratko i treću zastavu...a najjače mi je isto kad sentrija naguzim,on je isto dobio...čat nemam uključen ali vjerojatno su mi jebali mater i govorili čiter i te stvari...bilo je par pokušaja uništenja ali dosta mlako i uvijek smo se izvukli...

  8. #38
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    opet me gamad banala a nisu obrisali postove,jebali mater svoju pokvarenu,gamad obična,vratit će se njima isto šta su mene vrijeđali i provocirali...gamad žive ko kraljevi u ovoj državi nauštrb sirotinje...jedino šta me veseli ako novi battlefield bude bad company 3 je to da će se gamad međusobno vrijeđat i optuživat za čiteve,i jedan drugome će jebat mater preko timspika...

  9. #39
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Battlefield 1

    Neče biti BC3 nego će biti Battlefield V i smješten u drugi svjetski rat.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  10. #40
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    to ti još nije sto posto

  11. #41
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    jebali mater svoju,gamad me banala i sad seru po meni

  12. #42
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    Jebali mater svoju mrtvu,jedno te isti idioti vec godinama seru po tom bug i pce forumu i nikom nista,glavno da se kreci,odmah mi dode slabo kad vidis kakvi idioti vladaju,onaj pedercina cyber sa
    buga je idiot samo takav ali frajer se pravi pametan....a onaj drug feget prica samo o svojoj evga grafi...idioti i pedercine koji non stop vise po forumima i truju druge ljude sa svojim pizdarijama,jebe se njima dat 10k za grafu,onaj jedan hercegovac sa buga moze kupit pola hrvatske,jebe se njima za druge,ali bitno da se non stop pise,po drugima se moze srat a kad netko krene po njima e onda ide ban...gamad...

  13. #43
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    Ko o cemu,drug peder o postenju i krađi....

  14. #44
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    Fila vodi konstruktivnu raspravu o bf serijalu i postavlja anketu isto jako konstruktivnu....jebo ti pas mater mrtvu retardiranu i konstruktivnu,koji idioti

  15. #45
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    Sva sreca pa se to vas idiota sa buga i pce ne tice kako ce izgledat novi bf,da se vas pita svaki bi imao m16...gamad retardirana bezobrazna....

  16. #46
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    koje guženje,32-15 kdr na amiensu,4 vozila uništena sa minama uključujući uništenje behemot vlaka+3 ili 4 kila onih koji su bili u vlaku...preko 20k bodova,samo jedan lik imao više bodova i to za nekih 100-tinjak...best assault itd.
    prije toga igranje stalno sa luzer ekipom i tu su nas non stop rejpali jedno 3-4 partije(ali bio stalno u top 5) da bi me napokon igra prebacila u bolju ekipu(amiens)
    odmah se vidi da li si u luzer ekipi ili pobjedničkoj,prije početka runde ona ekipa koja se prva sakupi(spawna) i bude prva spremna je u 99.99% uvijek i pobjednička...

  17. #47
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    opet novi update od 4,2gb,jebite si mater i dice i t.com,sad tri sata čekanja dok se skine....

  18. #48
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Battlefield 1

    Nije ti Dice kriv što nemaš brži net. Pređi na VDSL ili Vip Homebox (4G).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  19. #49
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Nije ti Dice kriv što nemaš brži net. Pređi na VDSL ili Vip Homebox (4G).
    nemogu ništa od tog imat,još ću provjerit na mobitelu jel imam 3g za tele2,ako je brzina barem 10mbita onda možda pređem na to...

  20. #50
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    a pitanje jel uopće imam 3g,4g nemam sigurno,to sam provjeril na karti....

  21. #51
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Battlefield 1

    3G ti je užas za gaming, ping i kašnjenje katastrofa. Jesi siguran da ne možeš Vip Homebox 4G?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  22. #52
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    3G ti je užas za gaming, ping i kašnjenje katastrofa. Jesi siguran da ne možeš Vip Homebox 4G?
    Onda službeno ništa od svega....t-com i bakar i nema druge....

  23. #53
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    Frames Time (ms) Min Max Avg
    6021 68719 67 110 87.618

    na zeebrugge mapi otprilike šta dobivam,64 igrača CQ mode...auto postavke na MEDIUM,minimalni FPS je premali...da mi barem ne pada ispod 100

  24. #54
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    Frames- Time (ms)- Min -Max -Avg
    6021- 68719 -67- 110 -87.618

  25. #55
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    došal je iznenadni update od 1.2,mislio sam da mi se internet ponovno srušil tokom igranja ali očito je do njih ovaj put...i drugima se dogodilo....


    https://forums.battlefield.com/en-us...update-for-bf1

  26. #56
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    marijanović,možda znaš,da li su popravili DX12 u BF1 ili je još uvijek bolje igrat u DX11 BF1 za nvidia gtx 10X0 seriju? Koji mod daje više fpsova?

  27. #57
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Battlefield 1

    U BF1 DX11 i dalje daje bolji framerate.

    U BFV alfi pak DX12 radi, ali toliki stutter i framedropovi da to nisu istine, gore nego Mantle u BF4 kada je tek izašao. Ne kužim kako ti devovi ne mogu složiti engine da s DX12 nema tih πzdarija.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  28. #58
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    U BF1 DX11 i dalje daje bolji framerate.

    U BFV alfi pak DX12 radi, ali toliki stutter i framedropovi da to nisu istine, gore nego Mantle u BF4 kada je tek izašao. Ne kužim kako ti devovi ne mogu složiti engine da s DX12 nema tih πzdarija.
    jedva čekam da izađe taj bf5,idu mi na kurac ovi idioti koji igraju bf1 samo da otključavaju razne pizdarije za bf5...jebo ih dajs,pederi i jedni i drugi...idioti ubace nekakve pizdarije u bf1 koje otključavaju nekakva sranja u bf5,jebi si mater ti i tvoja reklama,neznam kako to uopće smiju radit...preko jedne igre non stop reklamiraju drugu...a idioti sa buga i pce sad igraju ko ludi bf1 samo da si otljučaju...

  29. #59
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Battlefield 1

    Meni više odgovara cod nego bf. Taj bf je odlična igretina i fajtovi znaju izgledat epski, ali više volim glumit specijalca di je nonstop akcija.

  30. #60
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Battlefield 1

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Meni više odgovara cod nego bf. Taj bf je odlična igretina i fajtovi znaju izgledat epski, ali više volim glumit specijalca di je nonstop akcija.
    i u bf1 ti je akcija non stop,igra je brza...pa svi pederi sa pce i buga su prigovarali da im je igra prebrza za bf...

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •