Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 120

Tema: Komp za dobro igrat ARMA 3

  1. #61
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Di ćeš to držat? Kod crnaca?

  2. #62

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Zakaj si takav seronja? Čovjek ovdje nije imao egzistenciju, radio je za minimalac i to bi radio do smrti. Skupio je muda i otišao gdje dobija više za isti posao. Opet ne dobija dovoljno da si kupi kuću ili čak iznajmi istu samostalno. Tu priča o hardveu , pohvali se malo kad nešto kupi i tak a ti mu konstantno gledaš u tanjur i kenjaš.Možda griješi, možda bi trebao uštediti koju kintu i sl. ali koga bringa, njegovi novci.

    Dosadan si dječijim trolanjem, nije više zabavno.


  3. #63
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Tako je.
    Sa nijim čovjek nema kaj raspravljat.

  4. #64
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Playseat® F1 Red racing simulator

    Playseat® Formula 1 racing chairs are used by professional drivers like Sebastian Vettel, who acknowledge the unique quality of Playseat® racing seats and confirm that Playseat® F1 simulators faithfully reproduce the position and the feeling of driving a real race car!

    The seating is made of very comfortable, high quality leather-look black vinyl, suited for many hours of racing. The framework is very stable and thanks to its adjustability, this chair is a must have for sim racing fans that want to find the perfect position for the most intense racing games.

    Thrustmaster T300RS wheel and pedals

    The Thrustmaster T300RS has a brushless industrial Force Feedback motor for a super smooth and seamless Force Feedback effect, which is ultra-responsive and realistic! The 11” steering wheel of this T300 RS is removable, thanks to the Thrustmaster Quick Release system. This makes it possible to add the Thrustmaster Ferrari F1 Wheel add-on, for the Formula 1 Ferrari look and feel. The rotation angle is adjustable from 270° to 1080° and the two 13 cm sequential metal paddle shifters turn along with the wheel. PlayStation 4 buttons “PS”, “Share” and “Options” are placed in the middle of the wheel.

    Thrustmaster Ferrari F1 Wheel add-on

    This Ferrari F1 Wheel add-on is a replica of the Ferrari wheel used in Formula 1 cars. It is a precise, robust and realistic racing wheel, with reinforced scratched-brushed metal facing ensuring optimum solidity and inertia. The genuine F1-style scratched-brushed metal “Push & Pull” shifters and rubber-textured wheel offer a realistic and comfortable grip and gives this wheel the real Formula 1 Ferrari look and feel!

    This Ferrari add-on wheel features professional quality rotary knobs, switches and action buttons: 2 x encoder rotary knobs (to adjust car settings directly during the race), 8 x dual detent push-buttons, 3 x 3-position metal switches with wheel re-centering, 2 x high pressure 8-directional D-pads responding to realistic pressure and 2 x up/down speed shifters (F1 “Push & Pull” style).



  5. #65
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Baš igram malo F1 na PCju. Šteta što nema camera view koji bi bio samo malo naprijed, odnosno isprad volana da se isti ne vidi na ekranu i pogled bi bio idealan za igrat se na seatu.

  6. #66
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Zapravo camera view je kak treba biti, jedino se ne bi trebao vidjet volan na ekranu. Brijem da je taj seat idealan doma za pravu zabavu uz F1.

  7. #67
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Možda ovak nekaj


  8. #68
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3


  9. #69
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Ovaj volan, Oculus rift i Formula 1 na PCju. Volan i pedale idu i na Playseat.






  10. #70
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Naravno ima na Scanu njihov 3XS sistem. Valjda najbolji seat kaj se može kupit https://www.scan.co.uk/3xs/info/racing-simulator-pc


  11. #71
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Zakaj si takav seronja? Čovjek ovdje nije imao egzistenciju, radio je za minimalac i to bi radio do smrti. Skupio je muda i otišao gdje dobija više za isti posao. Opet ne dobija dovoljno da si kupi kuću ili čak iznajmi istu samostalno. Tu priča o hardveu , pohvali se malo kad nešto kupi i tak a ti mu konstantno gledaš u tanjur i kenjaš.Možda griješi, možda bi trebao uštediti koju kintu i sl. ali koga bringa, njegovi novci.

    Dosadan si dječijim trolanjem, nije više zabavno.
    Ma radi se o tome da sam došao u Irsku i nisam nikoga tražio pare, nego sam uzeo 25 tisuća kuna kredita od banke i taman se sve poklopilo. Sada sam samostalan i to mi je najbitnije kao i zdravlje i mogu lagodno i bezbrižno živjet ovdje. Što se tiče stana, dovoljno mi je uštedit 15k eura i dobijem 150k kredita od banke za kupnju stana. Ali otom potom, treba se prilagodit ovdje bez frendova i obitelji i svega kaj sam imao doma. Najidealnije bi bilo nać ženu, oženit se i zasnovat obitelj, onda čovjek nije sam i lakše je živjet bilo gdje. Hvala na supportu.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Evo, ovaj Varaždinac iz moje kuće za tjedan dana ide u Hrvatsku i ne vraća se. Jadnik neće oprat suđe i jede sendviće samo, a kamoli da si zna skuhat nešto. Nije veš mašinu znao upalit. Cijeli život je sjedio za kompom i igrao WoW samo i mislio je ak zna nešto engleskog da će izdržat više od pol godine i nać si dobar posao. LOL. Težak mu je posao u skladištu ,a niti nema drugog radnog iskustva da si nađe lakše i bolje.

  13. #73
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Evo, baš sam primio poziv iz dućana jer sam kliktao po košarici i čovjek me nagovorio da kupim ovaj TV, tak da je rezerviran po cijeni od 420 eura. Imam ovaj Saorview & Satelite, upiknem antenu unutra i imam preko 100 kanala u Irskoj. Ne moram kupovat Pro konzolu.

    https://www.powercity.ie/?par=10-14-49LH541

  14. #74
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Možeš gledat streamove ko Xero.

  15. #75
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Kupit ću playstation, kaj se bojiš. Brine me sad ovo postolje dolje dužina, jer izgleda da je ovaj ladičar kaj imam u sobi prekratak, tak da ću morat iz Ikee nešto uzet.

    Btw. evo baš došao iz dućana, provozo se na bajku, super vrijeme je trenutno i išo sam vidjet kak izgleda TV.

    Evo Wedarne pogledaj si malo tv, izgleda da je bio neki teroristički napad u Londonu.


  16. #76
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Daj rađe uzmi malo manji tv da ne moraš u Ikeo kupovat neko sranje.
    Nemoj previše para ulagat u nekaj kaj nije stabilno i trajno.
    Ne vjerujem da si na većoj udaljenosti od 2 metra od telke pa ti ni ne treba tak veliki TV.

  17. #77
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    A jeboga sad, baš hoću veći TV
    Pogle mi sobu, mislim da će mi bit ok i cijeli stol sa kompom ću pomaknut još ulijevo i stavit TV ispred kreveta što dalje prema zidu.

    http://imgur.com/a/Dmhel

  18. #78

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    TV ti je danas komp ili konzola, za 3-4 godine zastari. Rađe best buy modele pa kupiš novi za 3-4 godine. Onda bu OLED mass market a ove sadašnje IPS i quantum dotove nebu nitko htel ni videti. To ti gubi na vrijednosti brže od grafičke kartice.


  19. #79

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Inače tak nekak i ja gledam sa 3.5-4 metra, za to ti je 49" taman ili neki minimum, pogotovo ak je 4K u pitanju. Brijem da na toj metraži nebu nekaj ni kužio razliku 4K i full HD.


  20. #80
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Super, nisam fulao.
    Našao sam i konzolu sa igrom. Mogu uzet i taj slim 1TB i Bloodbourne za 350 eura. Al baš sam si mislio neki jRpg odmah probat, jer sam davno odigrao FF8 na PS1, tak da idealno.

    https://www.gamestop.ie/PlayStation%...nal-fantasy-xv

  21. #81
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Bloodborne nema veze sa JRPG-om kao žanrom.

  22. #82
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Bloodborne nema veze sa JRPG-om kao žanrom.
    Mislio sam na FFIV.

  23. #83
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    FFIV je mmo, pripazi

  24. #84
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Neće mi otvorit link al vidim da piše xv.
    To je ok, on je SP

  25. #85
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    XIV je MMO.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  26. #86
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Lol sjebo sam i napiso samo iv.
    Jebiga.

  27. #87

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    A jeboga sad, baš hoću veći TV
    Pogle mi sobu, mislim da će mi bit ok i cijeli stol sa kompom ću pomaknut još ulijevo i stavit TV ispred kreveta što dalje prema zidu.

    http://imgur.com/a/Dmhel
    Jednom kad se navikneš na veći tv, teško je vratiti se na manji ja sam sebi uzeo Philips 55PUH6101 od 55" i super sam zadovoljan: https://www.jeftinije.hr/Proizvod/7954472

    Doduše, imam veliki dnevni boravak i 4,5m od očiju do tv-a, ali mogao bi staviti i 65" bez problema.

  28. #88
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Ma XV (petnaest) sam mislio , ja sam se isto zajebo.
    @grmljavina hvala na info, mislim da će mi tv bit odličan.

  29. #89
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Smotan sam ko sajla. Mislio sam napisat četrnaest i napišem četiri rimski, a u biti je petnaestica.
    Jel valja taj FFXV išta?

  30. #90
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Komp za dobro igrat ARMA 3

    Ovo su svi bundleovi sa igrama u ponudi https://www.gamestop.ie/SearchResult...romotions=true
    Al nema veze, valjda uzmem tu FFXV konzolu zbog cijene i poslije nešto drugo, ne znam ni sam kaj bi igro.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •