Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies Bara 2.0's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2014
    Postova
    28

    Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    Najluđi događaji vezani za gaming, može, taman savršen forum za ovu temu xD.

    Polokao upravo Löwenbrau na prazan želudac pa me počela nostalgija pucat. Koji je bio vaš prvi broj? Ja se ovog sjećam ko da je bilo jebeno jučer. Taman sam imao oko 10 godina i počeo sam čitati ko veliki, i sudba me spojila sa PC Play časopisom. Mislim da na balkonu imam još oko pedesetak brojeva, tu i tamo, možda svake dvije godine uzmem neke starije brojeve (i 100., taj mi je posebno drag iz nekog razloga) i čituckam malo i prisjećam se boljih nevinijih dana. Recenzije Gothic 2, Pirates of Carribean, Elder Scrolls Bloodmoon, Midnight Club II, Runaway, Neighbours from hell, još pregršt super najava i zanimljivog materijala, ovo je zasigurno bilo negdje na vrhuncu PC Playa ha? Ugl ajmo se malo prisjetiti ovog legendarnog časopisa, podjelite koju priču.

    DSC_0413.jpg

    edit: tek sad skužio golu dlakavu nogu haha, jebiga sjedim u gaćicama ispred kompa

  2. #2
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    Prvi broj pcplaya koji sam kupio bio je, čini mi se, iz '98-e. Na njemu je bio naslikan Diablo i bila je unutra velika najava za Diablo2. Ne znam sada više pto je još bilo u tom broju. Imao sam dugo vremena i prvi pcplay cd koji sam posudio od frenda i nikada ga nisam vratio. Onda nisam dulje vrijeme kupovao pcplay jer sam više volio Hacker. Sljedeći broj mi je onaj narančasti, milenijski. Još se sjećam njegovog sivo narančastog cd-a sa ponajboljim izborom demoa. Sjećam se da sam kao sumanut igrao sacrifice i Dave Mirra's freesyle bmx. U časopisu je pak bilo mnogo super recenzija - no one lives forever, sacrifice, mechwarrior 4...

    Nakon zoga sam opet prestao kupovati dok 2003. hake nije prestao izlaziti. Prvi broj od tada mi je upravo ovaj tvoj. Nakon toga je bio i onaj sa Elite force 2. Tu je negdje bio i broj sa max payne 2. Sjećam se da sam tog išao kupovati sa bratom - bili smo na kiosku i buraz je tražio igarete i pcplay. Baba se zeznula pa nam je časopis i cigarete umjesto 41 računala 31 kunu xD. Od tada sam manje više redovito kupovao pcplay sve do tamo negdje 2007. Mislim da je zadnji broj koji imam sa gta 4.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    Od 87 broja pa do negdje 128 imam , tu i tamo fali koji broj. Imam i jos sve DVD-e. Dobro da si me sjetio mogo bi to sve fino spalit u dvoristu.

  4. #4
    Junior Member Plants Vs Zombies Bara 2.0's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2014
    Postova
    28

    Re: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    Haha taman si uletio kad je počelo bit govno . Inače ovaj moj je dvobroj 52/53.
    Outmind je sjećam se ko jučer par brojeva nakon na jednoj naslovnici je bio Gandalf a na drugoj Max Payne.

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    Počela sa stotim brojem. Prije toga sam ih čitala u lokalnoj PC igraonici pa mi se nije dalo kupovat, al tad nekad sam taman upisala srednju na drugom kraju otoka te posljedično prestala ić u igraonicu, pa je trebalo počet kupovat.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    Prvi mi je bio s Diablo 2 naslovnicom/recenzijom. Mislim da ga još imam negdje. Ne znam koji broj bi to bio.

  7. #7
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    Ja sam krenuo od prvog broja, sjećam se da je gore bila Lara Croft, ali ne sjećam se koji TR je tad bio aktualan Koliko se sjećam, taj prvi broj je bio tanašan nešto...

    Do cca 100-og broja sam čitao više manje redovito, možda propustio 20ak brojeva, a nakon stotog sve manje i manje pošto je i kvaliteta počela padati. Najdraži mi je bio mislim baš taj sa Diablo 2 od Hexa, znam da sam tu i recenziju od Baldur's Gate 2 pročitao n puta, to su mi i bile najbolje igre iz tog doba. Najbolji recenzent mi je bio Goran Zec, najviše sam uživao u njegovim zajebancijama.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    73. mi je najstariji, ali nisam baš nešto posebno kupovao. Svega 5-6 brojeva.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    Dvadeset i neki. Ne sjećam se točno. Mislim da je u njemu bila recenzija ili osvrt na Counter-Strike i prohod za prvih par chaptera Baldur's Gatea 2.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  10. #10
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Koji je PC PLAY broj bio vaš prvi?

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ja sam krenuo od prvog broja, sjećam se da je gore bila Lara Croft, ali ne sjećam se koji TR je tad bio aktualan Koliko se sjećam, taj prvi broj je bio tanašan nešto...

    Do cca 100-og broja sam čitao više manje redovito, možda propustio 20ak brojeva, a nakon stotog sve manje i manje pošto je i kvaliteta počela padati. Najdraži mi je bio mislim baš taj sa Diablo 2 od Hexa, znam da sam tu i recenziju od Baldur's Gate 2 pročitao n puta, to su mi i bile najbolje igre iz tog doba. Najbolji recenzent mi je bio Goran Zec, najviše sam uživao u njegovim zajebancijama.
    Korekcija, to je bio 0. broj. Cover jedinice je bio SIN

    Nisam bio tolko super early da od samog starta krenem, meni je jedinica bila prva. Tek sam dosta kasnije saznao da postoji i nula, iako mi je oduvijek bilo čudno kak su to izvukli neke dobitnike u broju 1 odma U ruke mi je došo čist slučajno, stari mi je radio u tiskari, a od njegovog kolege s posla je žena radila u drugoj tiskari gdje su štancali PCPove. Tak je ćopila par komada pa je jedan do mene došo. Dobih tako par komada na preskokce, kasnije sam išo do kioska jednostavo za svaki sljedeći jer je ovo bilo nepouzdano. Skipio sam kasnije i sve koji su mi nedostajali i sve ih držim doma i dalje Zlatni dani su bili jebeni, nikad prežaljeni autori i pišanja od recenzija, fun times.

    Živi bili pa umrli

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •