Stranica 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 261

Tema: Euro 2016

  1. #121

    Re: Euro 2016

    brijem to kaj ljudi bacaju baklje po francuskoj umjesto granate po pantovčaku.
    kolko sam skuzio, gospodin mamic to radi sve zakonski. sta ne seru zakonodavcima koji mu to omogućavaju?

    99% ljudi bullshita kakvo je lik smeće, a zapravo bi radili identičnu stvar da su u prilici. sere mi se od ekskluzivno vokalnih ljudskih načela.
    nisam vidio niti jedan rent po fejsu kad je horvatincic opet dobio uvjetno nakon Xtog ubojstva niti rent o dvoličnosti onog predstavnika manjina (pupovac?) koji je rentao kak gosp. karamarka treba odma smijenit i onda 2 tjedna kasnije zaokrenuo stajalište i izjavio da je u karamarku jedini spas. što li je to promjenilo njegovo mišljenje?

    nisam vidio niti jedan rent kad je potpisan ugovor tjedan dana nakon oreskovica na vlasti za uvoz medicinske konoplje iz kanade, iste te konoplje koju bi mogli ladno solo proizvodit.

    mamic prisvaja novce iz proračuna za sport? bmk za taj novac, di ce i sta ce. nije moj djir. frajer ima bentlija u garaži. i ja bih htio bentlija u svojoj. da li bih si ga zakonski prisvojio od novaca za šport? apsolutno da. nije da kradem zdravstvu, školstvu ili poticaje za male-srednje poduzetnike ili necemu that ekšli ima produktivnu i kulturnu vrijednost.

    i sad je glavna vijest kak su englezi izjavili da zele da se makne hrvate da ih se zaštiti. kolko sam baš danas čuo od dva nogometna fana, ekstremni engleski navijači nisu ništa bolji od ove šačice kretena.
    još jedan jebeni primjer ljudskog licimjerstva.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  2. #122

    Re: Euro 2016

    financiranje top klubova di se vrte neznamkolko znamenkasti iznosi je ko financiranje crkve - jebeno nenormalno jer i sami po sebi imaju masu love.
    prije bih izgradio 50 indoor bazena/nogometnih igrališta/vježbališta nego financirao jebeni dinamo iz godine u godinu. ljudima je problem što on prisvaja novac, a uopce ih ne bedira što tolko novca odlazi u njegovu firmu koja bi jednako funkcionirala i s ko zna koliko puta manje.

    also, nemam problema s ciframa koje primaju igrači. znam da ne bih imao da sam jedan od njih, so..
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  3. #123
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Pa ok je kaj klub ko klub dobije više para, ali majstor si fino od tih para oveću svotu odvoji sa strane za svoje potrebe.
    Brijem sa ne. Isplati si plaću, bonuse i sve kurce prema ugovoru.
    Ono di diže dobru lovu je transfer igrača di si uzme fini postotak kao posrednik, plus pinka ispod stola kao u slučaju Modrić.

    Ja bi isto uzimao pinku da sam u njegovoj koži.

    Al ekipa ne kuži da njemu treba lova. Treba podmazat grad za razna zemljišta i javne natječaje i razno. Potroši se dosta, a kaj ostane, dost dobro se živi.

  4. #124
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Euro 2016

    Lik je lijeno smeće točka

  5. #125
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Euro 2016

    Frajer je kriminalac koji prolazi nekažnjeno u ovakvoj državi.

    http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...una-kn/277645/

    http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/p...-dinama-891708

    Mislim osobno me boli kurac za Dinamo i HNS, ali mogu shvatit frustracije zagriženijih navijača koji ovakva sranja gledaju zadnjih 8-10 kolko već godina. Također mogu shvatit i ove kaj su išli bacati baklje. Ne podržavam, ali mogu shvatiti. I naravno da se odma nađu dežurni socijalno pravedni ratnici koji mržnjom reagiraju na mržnju i briju si da su iz nekog razloga bolji od ovih.

  6. #126
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    brijem to kaj ljudi bacaju baklje po francuskoj umjesto granate po pantovčaku.
    kolko sam skuzio, gospodin mamic to radi sve zakonski. sta ne seru zakonodavcima koji mu to omogućavaju?

    99% ljudi bullshita kakvo je lik smeće, a zapravo bi radili identičnu stvar da su u prilici. sere mi se od ekskluzivno vokalnih ljudskih načela.
    nisam vidio niti jedan rent po fejsu kad je horvatincic opet dobio uvjetno nakon Xtog ubojstva niti rent o dvoličnosti onog predstavnika manjina (pupovac?) koji je rentao kak gosp. karamarka treba odma smijenit i onda 2 tjedna kasnije zaokrenuo stajalište i izjavio da je u karamarku jedini spas. što li je to promjenilo njegovo mišljenje?

    nisam vidio niti jedan rent kad je potpisan ugovor tjedan dana nakon oreskovica na vlasti za uvoz medicinske konoplje iz kanade, iste te konoplje koju bi mogli ladno solo proizvodit.

    mamic prisvaja novce iz proračuna za sport? bmk za taj novac, di ce i sta ce. nije moj djir. frajer ima bentlija u garaži. i ja bih htio bentlija u svojoj. da li bih si ga zakonski prisvojio od novaca za šport? apsolutno da. nije da kradem zdravstvu, školstvu ili poticaje za male-srednje poduzetnike ili necemu that ekšli ima produktivnu i kulturnu vrijednost.

    i sad je glavna vijest kak su englezi izjavili da zele da se makne hrvate da ih se zaštiti. kolko sam baš danas čuo od dva nogometna fana, ekstremni engleski navijači nisu ništa bolji od ove šačice kretena.
    još jedan jebeni primjer ljudskog licimjerstva.
    Sport i obrazovanje su pod istim ministarstvom. Mislim da se zove Ministarstvo obrazovanja i sporta, ne znam jel to istina, takve priče kruže po gradu. AKO JE TO NEDAJ BOŽE ISTINA onda je davanje za sport direktno uzimanje od obrazovanja. NE ZNAM, NISAM FAKULTETSKI OBRAZOVAN ODUSTO SAM NAKON 3 SEMESTRA.
    Također, KOLIKO MI JE POZNATO ALI MOŽDA SAM U KRIVU, svi resori dobivaju pare iz istog proračuna. Ako se smanji npr socijala, poveća sport i onda Mamić sebi uzme fini komad iz sporta onda bih se usudio reći, odnosno imao bih obraza i HRABROSTI reći da je to direktno uzimanje od siromašnih. Ali kaj ja znam.

    Kaj se ovih debila tiče - likovi su jebeni tardovi, ali ovi naši "mediji" koji sad otvoreno prikazuju njihove identitete su jebena govna. Zbog toga svega će najviše problema imati njihove obitelji i neki random nevini ljudi. Mislim da je čisto dovoljno što će im francuzi sudit jer realno francuzi su najgori, a i bit će i novčane kazne od naših.
    Jebeni internet i mob justice.

  7. #127

    Re: Euro 2016

    /*bad joke*/ultimate political corectness - ujedinjenje geekova i sportaša pod istim ministarstvom/*bad joke*/

    sto se tice drugog paragrafa - u tom slucaju nije mamic uzeo socijali, nego čovjek koji je radio proračun.

    šteta za obitelji, true.
    da, tuži ih se za terorizam. viva la france je kao pripremu za prvenstvo izmjenila zakone. izazivanje plamena/eksplozije/smh u masi ljudi se smatra terorizmom po njihovom (novom) zakonu. brijem da državno odvijetništvo potražuje 5-15 godina zatvora.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  8. #128

    Re: Euro 2016

    nznm cu glasat za zivi zid il za sdp. kad bi bili bliže vecini (zz) po anketama sigurno bih, ignore banaka zvuči viable.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  9. #129
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0 Pregledaj post
    Objavljeno: 7. siječanj 2011. u 21:53 RAB Rapska podružnica Hrvatske čiste stranke prava doživjela je ovih dana promjene na čelu, pa je tako na funkciji predsjednika Sanjina Debelića zamijenila Mirela Krstačić. Za nove potpredsjednike izabrani su Marko Pičuljan i Vedran Krstinić, a rizničar je Toni Španjol.



    http://www.novilist.hr/Vijesti/Regij...rapskog-HCSP-a

    Čudim se što nije u Saboru već.
    Znači još nije odrastao i skužio neke stvari. Već sam umoran od objašnjavanja ljudima koliko je besmisleno brijati na ustaštvo u 2016. godini, ali neki ne znaju povijest i ne kuže da bi Hrvatska danas bila dio Srbije da nas nije spasio drug Tito, najveći sin.

  10. #130
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    nznm cu glasat za zivi zid il za sdp. kad bi bili bliže vecini (zz) po anketama sigurno bih, ignore banaka zvuči viable.
    Glasaj za SDP, SDP ti je super.
    = Citat = Izvorno postao ProzoЯ Pregledaj post
    Mamic je biznismen i to vrlo dobar, po meni je napravio dosta za hrvatsku, samo ovi idioti ne zele pare nego oce ljubav, dusu, ponos, srce... kao sto sam vec rekao
    Oh boy, kako je prekasno da odgovaram na ovakve izjave.

    Zdravko Mamić je član HDZ-a i izdašni donator svoje stranke. Stadion Maksimir na kojemu Dinamo igra je u vlasništvu Grada Zagreba. Dinamo ne plaća nikakvu naknadu Gradu Zagrebu za korištenje, ali Grad Zagreb financira održavanje tog stadiona. GNK Dinamo je udruga građana, iako se sprda sa Zakonom o udrugama i Zakonom o sportu. Kad smo već kod ZS-a, Mamić je sa sutkinjom Ustavnog suda (praktički četvrtim organom vlasti u RH koji treba biti najneutralnije i razumnije tijelo) dogovarao rušenje tog Zakona. Zbog toga što je toliko povezan i praktično iznad zakona, može se izvlačiti sa stvarima kao što su kupnja sudaca u HNL-u (ne mogu naći sad link, preumoran sam) i lihvarski ugovori s igračima. Aha, da, i ne plaća porez, kao ni njegova "udruga". Uz to, izvlači novce iz udruge (koja se dijelom financira iz sredstava Grada Zagreba), vrijeđa i omalovažava novinare te prijeti ljudima smrću.

    Ali, eto, vjerujem da su neke stvari lakše u životu kad si prijatelj sa predsjednikom Županijskog suda u Zagrebu i kad Predsjednici organiziraš rođendan.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #131
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Euro 2016

    Kak velim, frajer zna pravim guskama namazati vrat i zbog toga ga beskrajno poštujem.

  12. #132
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Euro 2016

    Zato jer je tesko nac korumpirane ljude u RH? rofl

  13. #133

    Re: Euro 2016

    mislim, sta je je, sdp je zadnjih godinu dana napravio pos'o pa nam je BDP narastao. iako možda dio rasta bdpa ima razloga s povratkom dijela novca iz slučaja franak.
    kad je sdp bio na vlasti, djeca s downovim sindromom su imali invalidninu, a mladi robotičari bili sufinancirani. also, hirovi spinoff doktorice željke markić su se činili kao teži za ostvarit.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  14. #134

    Re: Euro 2016

    Ma koji poso? Nama samo pogoduje kriza u siriji i okolici te terorizam...sigurna smo zemlja pa imamo sve veći priljev turista. I to je to. Ostalo je sve stalo odavno ili pada. Što se SDP-a tiče on je spao samo na Milanovića i na njegove izvrsne govorničke sposobnosti...u rangu Sipe Mesića. Ostali politačari im ne mogu ni prismrditi.


  15. #135
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Euro 2016

    Je, BDP u siječnju, veljači i ožujku raste zbog krize u Siriji i većeg priljeva turista.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  16. #136

    Re: Euro 2016

    Taj rast nije dovoljan ni za pokrivanje kamata. Zašto se i dalje zadužujemo.


  17. #137

  18. #138
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Euro 2016

    A OK, onda bolje da pada nego imati mali rast, jel?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #139

    Re: Euro 2016

    Tko je to rekao? Ja i dalje tvrdim da nije napravljen nikakav posao. Taj minimalni rast je zbog ulaska u EU, porasta turista, iseljavanja i sl. I dalje se zadužujemo, posao oko povlačenja EU sredstva ne ide nikako, nova radna mjesta se ne otvaraju, zaposlenost pada samo zbog iseljavanja itd. O sveopćem mulju i nesposobnosti imam sreće što još nismo bankrotirali, makar to je blizu jer rast duga se više ne može kontrolirati. Kad zatvore pipu, gotovo je. Tko je je jamio, jamio je.


  20. #140

    Re: Euro 2016

    Kad pogledaš da im je najveća briga kakao uspjeti održati kreditni rejting, tj. bilo kako uspjeti ostvariti da daljnja posuđivanja novaca još više ne poskupe, sve ti je jasno. Ha, ha to im je zadnja linija odbrane prije potonuća. To je poput zatvaranja rupa dlanovima i tabanima na čamcu koji curi na sve strane...pitanje je vremena kada će se pojaviti nova rupa. LOL.


  21. #141

    Re: Euro 2016

    ak je netko za sve to kriv, onda je to vlada ive sanadera.
    most ce mi ostat u lijepom sjecanju - da nije bilo njih, onaj gnjusni hdz bi jos bio na vlasti i ništa se o ovome ne bi znalo ili bi se potrpalo pod tepih.

    mislim, cuo sam iz prve ruke da se i u mladezi hdza i mladezi SDPa ljudi podmecu kad netko nešto pokušava napravit, makar imali isti zajednički cilj. tak je i u ORaHu bilo - 80% okupljanja u grupice da se na ovaj ili onaj način omasti brk.
    sumnjam da je most drugačiji. sve je to isti kurac jer su svuda.. ljudi. SDP mi barem ne baca izjave "sudit će mi po božjoj pravdi" i podržava nametanje religijskih načela u zakonik. also, nije im u dva navrata dokazano da su kriminalna organizacija.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  22. #142
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Tko je to rekao? Ja i dalje tvrdim da nije napravljen nikakav posao. Taj minimalni rast je zbog ulaska u EU, porasta turista, iseljavanja i sl. I dalje se zadužujemo, posao oko povlačenja EU sredstva ne ide nikako, nova radna mjesta se ne otvaraju, zaposlenost pada samo zbog iseljavanja itd. O sveopćem mulju i nesposobnosti imam sreće što još nismo bankrotirali, makar to je blizu jer rast duga se više ne može kontrolirati. Kad zatvore pipu, gotovo je. Tko je je jamio, jamio je.
    Baš profesionalno laprdaš. Kako BDP raste iseljavanjem? Počeo je rasti (tj. smanjivati pad) još prije ulaska u EU, a i počelo se s oporavkom tržišta rada (tjedno se otvaralo 500 novih radnih mjesta). Hrvatska je redovito otplaćivala sva dugovanja, a ovi bilmezi se sad nisu uspjeli zadužiti. Kae z glavom.

    @Karlo - na žalost, HDZ-> sport sustav je takav od '90. Prije Mamića je bio Canjuga, a u to doba se jednako jebalo po HNL-u kao i danas.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #143

    Re: Euro 2016

    Je, je med i mlijeko. Nova švicarska


  24. #144
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Euro 2016

    Ne, to je Kolinda rekla. I daleko je to od meda i mlijeka, ali takve stvari ne dolaze preko noći.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  25. #145

    Re: Euro 2016

    mogo je reć i sveti petar. samo kupuje vrijeme da prođe mandat, ko i svi drugi. plaća i beneficije idu, a da se odradi posao treba vremena...u idućem mandatu. oni u idućem, treba vremena....bude bolje ako nas ponovno izaberete LOL. Politika je najbolji biznis ikada. demagogija a plaća kapne i ako treba nešto sa strane. nisi ti blesav, samo se praviš.


  26. #146
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Euro 2016

    Da, nakon ovog fakat ne treba vremena za oporavak. 'Tis but a flesh wound.


    Slike u privitku Slike u privitku
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  27. #147

    Re: Euro 2016

    Super. Po grafikonu smo ispod razine 2000. godine. Realno isti kurac 2000., 2007., i danas. Meni je OK ali brinu me neke stvari i vidim kuda to sve ide. A ide u pizdu materinu, LOL. Stanovništvo naglo stari, mladih je sve manje i pojačano odlaze. Oni koji ostaju će morati raditi do 77. Ne znam samo kaj i kod koga. Mirovinski sustav će se urušiti. Zdravstvo će se polako privatizirati. Iz dužničkog ropstva se nikada nećemo iščupati, taman da damo autoceste i svaki otok za koji je netko zainteresiran. Strane investicije će dolaziti pod uvjetom da se pojeftini cijena rada, i to valjda za ove sa 70+ godina koji mogu potegnuti, LOL.

    Sve u svemu tko je još mlad nek tri puta razmisli želi li ostati u ovoj zemlji prekrasne klime i prirode...samo od ljepote se ne živi. Još bi bilo najbolje skresati politiku za 90% jer i tak nema koristi od njih niti mogu više nešto napraviti...Još nam je super kako bu bilo za 15-20 godina.


  28. #148
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Euro 2016

    BDP jest dobra mjera, ali ponekad precjenjuje stvarno stanje. Dođe država i isplati 5 mlrd kuna za neki veliki infrastrukturni projekt i to odmah digne BDP, a narod to ne osjeti.

    E da, i turbo lol na ŽZ supportere. Nisam znao da ih i ovdje ima.

  29. #149
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Euro 2016

    Ne znam, ja svuda oko sebe vidim dosta dobro povećanje standarda. Sve više se zapošljava, ljudi opet kupuju aute, ne kuka se toliko. Razno.

  30. #150
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Euro 2016

    Ne znam di ti živiš, ali sigurno se ne zapošljava zamjetno više ljudi nego prije par godina. A i za aute ne vidim da se kupuje kao što se nekad kupovalo, eventualno neka jeftina smeća i polovnjake.

    Kuknjave stvarno kao da nema toliko kao prije, ne znam šta se desilo s time. Ali ono što se definitivno promijenilo je da sad masa ljudi putuje van, koliko god dramatični članci po indexima i drugim medijima preuveličavaju stvar, svejedno je mnogo i to će se osjetiti.

    Dapače, meni budućnost izgleda baš crna. Evidentno je da će mirovinski sustav prdnuti i da će neki ostajati bez penzija, a nitko na to nikada nije računao i spremao novac sa strane. Bit će sranja i u ostalim segmentima države, a pitanje je samo da li će se to odraziti na privatni sektor i koliko. Lovrinovića smo srećom izbjegli, ali prije ili kasnije će neki pametnjaković nadomjestiti sve manje dostupno zaduživanje devalvacijom odnosno printanjem kuna, a onda smo tek najebali.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •