Stranica 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 261

Tema: Euro 2016

  1. #91
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao hacker Pregledaj post
    Kolko vidim ove godine je puno manja euforija oko repke i prvenstva. Mislim da ljude boli briga više. Evo danas sam prvi put vidio auto sa zastavicama i onim kapicama za retrovizore, prije dvije godine je svaki drugi to imao.
    Ja imam potpuno drugačiji dojam. Kao da je entuzijazam još i jači sa ovim heštegovima i preseravanjem, a reklame i trgovine su over the top. Sve navijačko, od krigle do metle. Jedino u dalmaciji neki pošten bojkot.

  2. #92
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Euro 2016

    najsmješnija utakmica koju sam ikad gledo. šteta što česi nisu imali 3 prilike u utakmici.

  3. #93
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Euro 2016

    #CRO
    Bez Modrica smo kurac fkt

  4. #94
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Euro 2016

    eh kad bi se hrvati tako angažirali za prosvjed protiv vlade...

  5. #95

    Re: Euro 2016

    Modrića nebu ni protiv španjolaca. Što se huligana tiče uspjeli su, na žalost. Valjda je vatrogasac OK. Mislim da je vrijeme da nas kompletno odstrane iz svjetskog nogometa.


  6. #96
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Euro 2016

    Bilo je dobro sve do trenutka kad više nije bilo dobro.

  7. #97
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Euro 2016

    bilo bi i bolje kad bi imali poštenog napadača. u igri, ne na klupi

  8. #98

    Re: Euro 2016

    Koji debilizam na utakmici. Mislim da nisu bile one baklje, dobili bi utakmicu.

  9. #99
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Euro 2016

    Cacic totalni fail, cuva 2 zamjene (valjda za extra time zadrzavanje vremena) onda izjednace i lik zamjeni obranu umjesto napadace. d fuck
    Btw vise stete hrvatskoj su napravili ti "navijaci" nego Mamic. Mamic je biznismen i to vrlo dobar, po meni je napravio dosta za hrvatsku, samo ovi idioti ne zele pare nego oce ljubav, dusu, ponos, srce... kao sto sam vec rekao

  10. #100
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Euro 2016

    zašto se svi napaljuju na navijače kad ostaje činjenica da jedan tim koji ima tako lošeg napadača ne bi trebo pobjeđivat utakmice.

  11. #101
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao ProzoЯ Pregledaj post
    Cacic totalni fail, cuva 2 zamjene (valjda za extra time zadrzavanje vremena) onda izjednace i lik zamjeni obranu umjesto napadace. d fuck
    Btw vise stete hrvatskoj su napravili ti "navijaci" nego Mamic. Mamic je biznismen i to vrlo dobar, po meni je napravio dosta za hrvatsku, samo ovi idioti ne zele pare nego oce ljubav, dusu, ponos, srce... kao sto sam vec rekao
    Po tebi megalopovi ne bi trebali ići u zatvor i treba im pustit da nama kradu pare. Ko je idiot ovdje? Ti ili ja?

  12. #102

    Re: Euro 2016

    a kome je on to tocno nesto ukrao?
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  13. #103
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    a kome je on to tocno nesto ukrao?
    Mojoj mami je ukrao nevinost. Mrzim ga radi toga iako mi je tata.

    ORJUNAŠI SU KRIVI

  14. #104

    Re: Euro 2016

    Koliko idiot i koliko ispran mozak moraš imati da se uvališ u troškove do Francuske, da sjediš mirno 85 minuta i trpiš dobru igru Hrvatske, samo kako bi poput teroriste išao raditi sranje i to još protiv vlastitog naroda. Ono, ako ti ne paše pokupi prnje i idi kuda želiš...samo kaj takve idiote nitko ne treba.


  15. #105

    Re: Euro 2016

    you dont choose život "navijača", život "navijača" chooses you.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  16. #106
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Euro 2016

    ORJUNAŠI SU KRIVI

    Jebaču im mater u usta bez kondoma!

  17. #107
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Euro 2016


  18. #108
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao rejndjer Pregledaj post
    zašto se svi napaljuju na navijače kad ostaje činjenica da jedan tim koji ima tako lošeg napadača ne bi trebo pobjeđivat utakmice.
    Drito. Ne sjećam se da sam u zadnjih par godina gledao repku na velikim natjecanjima a da je Mandžukić bio imalo koristan.

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    a kome je on to tocno nesto ukrao?
    Pa ne znam, svima? Državni klub i savez vodi kao privatni biznis i iz toga izvlači masnu paru, paru poreznih obveznika.

    Al fakat mi nije jasna logika ovih debila lol.
    "Ajmo napravit sranje i onda će svi okrivit HNS i Mamića". Rofl.

  19. #109

    Re: Euro 2016

    Aj ne kenjajte...i Česi priznaju da su izjednačili samo zbog huligana i terorista a ne zbog Mandžukića koji se isfulavao ali isto tako odvukao dio odbrane i oslobodio prostor za druge igrače.

    Inače kola popis sa imenima ovih terorista po netu pa ak ni to nije dovoljno policiji i sudstvu onda bolje da se igrači pokupe sa prvenstva i odu doma na bazen.


  20. #110
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Euro 2016

    A nitko ne gleda događaje i situacije koje su predvodili ovome. Pa ako takvi huligani, koji vjerojatno mrze sve što nije hrvatsko, idu ovo raditi na utakmici reprezentacije, očito je da nešto smrdi u hrvatskom nogometu.

  21. #111

    Re: Euro 2016

    Nitko ih nije izabrao da nas spašavaju od problema na ovakav način. 99% ostalih su uredno platili ulaznice i guštali u nogometu, nisu ni pomišljali na politiku u tom trenutku. Politiku neka rješavaju na drugačiji način...dobili su odgovor na svoja sranja, ide i onima koji ih u tišini podržavaju.
    "Gdje su ti baklje kad ti majka ima penziju 800 kuna i nema ni za režije nakon 30 godina rada?
    Gdje su ti baklje dok imaš plaću 2800 u skladištu?
    Gdje su ti baklje dok ti se grad i država pretvaraju u ruglo i gaze te ko zadnju pi*ku?

    Gdje su ti, majmune primitivni, baklje dok se treba borit za nekaj borbe vrijedno?
    Nigdje. Jer si gov*o primitivno. Jer si pi*kica. Jer si kukavički slabić. Jer si eunuh. Jer si glup.
    Jer nemaš muda.
    I onda ideš zapalit stadion na kojem igra repka.
    Jer tu ćeš bit bitan pred ekipom.
    Tu ćeš se BORIT za nešto BITNO.
    Borit ćeš se za izbor reprezentacije.
    Jer nisi zadovoljan sa sastavom i s ljudima koji su ju radili.

    Onda ćeš se vratit u kvartovsku birtiju i godinama pričat samo o tome.
    Dok ti mama umire od gladi nakon što je 30 godina radila ko stoka da bi othranila glupog majmuna.
    Dok ti djeca nemaju budućnost.
    Dok ti žena, ako već nije otišla, trpi tvoja glupa herojska sranja u vezi nogometa.

    Sa ponosom ćeš zapalit stadion.
    Sa ponosom ćeš se BORIT.
    Sa ponosom ćeš bit heroj političkih igara nogometa.

    A nula herojstva u pravom životu.
    Ti mali, bezmudi, jadni, primitivni, glupi čovječe.
    Hrvatu.
    Bijedni."


  22. #112
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Euro 2016

    uf, baš su im pokazali sa pjesmicom koja jedino prolazi u osnovnoj školi lol

  23. #113

    Re: Euro 2016

    Mislim da bu ju ovaj puta ipak napunili zatvore malo više. Nisu samo te budale za zatvore da se razumijemo, treba loviti i velike ribe. Kao i uvijek problem je u neefikasnom sudstvu, ili korumpiranom. Tako da i dalje nema pravde niti će je biti, ni na jednoj razini. U ovakvim slučajevima ljudima jedino ostaje da se međusobno obračunavaju na tribinama. Nadam se da konačno ima razuma te da če nas izbaciti sa svih natjecanja u odučih pet godina. Barem će biti mir a ovi idioti možda potraže neku drugu zanimaciju...npr. Sirija ili nekaj drugo.


  24. #114
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Euro 2016

    kakvo izbacivanje lol pa ako nas nisu za svastiku izbacili zašto bi za ovo ? FIFA je korumpirana i dokle god Mamić to može podmazat ovome neće bit kraj.

    Simpa su mi sad komentari ljudi koji traže imena tih huligana, kao nešto će poduzet, također mi je i naša Kolinda simpa, koja se prvi put oglasila nakon izbora, do sad dok je Kalamarko imao svoj igrokaz, ni riječi, ali hey, valda je sport jedino pozitivno ostalo u Hrvatskoj, pa reko ajd da to probam spasit =)

  25. #115
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post


    Pa ne znam, svima? Državni klub i savez vodi kao privatni biznis i iz toga izvlači masnu paru, paru poreznih obveznika.
    Hvala.

    Ne kužim kako netko pokušava riješiti ovakvu raspravu, a ne zna osnovne funkcije, niti o čemu se radi.

  26. #116

    Re: Euro 2016

    kolko ja znam, frajer kupuje i prodaje igrače i za to dobiva masnu lovu. jel mi može netko pojasnit na koji način to ima veze s novcem koji ja dajem državi (PDVom)?
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  27. #117
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Euro 2016

    pa kolko se ja kužim, svaki transfer koji on obavi ne palti porez, a da ne govorimo kolko para zgrne svake godine za ligu, pa nije ni čudo kaj 99% klubova u hrvatskoj nemože se razvit kad Dinamo dobije večinu proračuna za sport

  28. #118
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Euro 2016

    A ono, svaki uspješaj sportaš ili klub dobiva pare od države i grada. Igrom slučaja, Dinamo je najuspješniji nogometni klub i dobije najviše para. Igrom slučaja je Dinamo zagrebački klub, koji je grad s najvećim proračunom. Meni je to ok.

    Paralela se može povući s poljoprivredom. Seljaci se bune da Todorić dobiva najviše državnih poticaja za poljoprivredu. Ko im je kriv kad je frajer najveći proizvođač u Hrvatskoj.

  29. #119

    Re: Euro 2016

    ne bih ga ni ja plačao da imam izbora. zdravstvo, sudstvo, policija, školstvo - sve je u kurcu.
    tak da mu ne bih osobno sudio zbog toga.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  30. #120
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Euro 2016

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    A ono, svaki uspješaj sportaš ili klub dobiva pare od države i grada. Igrom slučaja, Dinamo je najuspješniji nogometni klub i dobije najviše para. Igrom slučaja je Dinamo zagrebački klub, koji je grad s najvećim proračunom. Meni je to ok.

    Paralela se može povući s poljoprivredom. Seljaci se bune da Todorić dobiva najviše državnih poticaja za poljoprivredu. Ko im je kriv kad je frajer najveći proizvođač u Hrvatskoj.
    Pa ok je kaj klub ko klub dobije više para, ali majstor si fino od tih para oveću svotu odvoji sa strane za svoje potrebe.

    Karlo ne razumijem kaj ti briješ.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •