Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 88 od 88

Tema: Budget laptop

  1. #61
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Budget laptop

    Pa zakaj ideš uspoređivat jeftinije Android uređaje sa iOSom? Nema smisla.
    Također, svi Android hig-end uređaji se mogu nabavit po par soma nižim cijenama.
    Plus svi daju garanciju od 24 mjeseci. Apple židovi sa 12 mjeseci.

  2. #62

    Re: Budget laptop

    pa i apple uređaji se nabave po par soma nizim cijenama. i onda ti cijena highend androida i iphonea dođe na isto.
    usporedio sam ih zato što je hexfire bacio klasičnu "preplatio si uređaj, al da si te pare potrošio na android, sve bi bilo ok" foru.

    za garu se nema šta reci, ogavni su po tom pitanju.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Budget laptop

    Imao sam iPhone 3GS i bio je ok za osnovne stvari. Za bilo šta više od toga mi je 173 puta bio bolji prvi Samsung Galaxy Note koji sam tada uz 3GS paralelno koristio. Apple nepotrebno komplicira neke stvari, daje duplo kraće jamstvo i jednostavno je glup k'o kurac od žabe.

    E da, nisam napisao najbolju stvar. Kad je napunio 13 mjeseci (dakle mjesec dana nakon isteka jamstva) crknula mu je GSM antena i preko noći se pretvorio u iPod touch. Bio sam toliko ljut da sam ga nabio na kurac i razbio mu ekran.

  4. #64
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Budget laptop

    Karlo, jel jailbrejkaš te svoje iPhone?

  5. #65
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    pa i apple uređaji se nabave po par soma nizim cijenama. i onda ti cijena highend androida i iphonea dođe na isto.
    usporedio sam ih zato što je hexfire bacio klasičnu "preplatio si uređaj, al da si te pare potrošio na android, sve bi bilo ok" foru.

    za garu se nema šta reci, ogavni su po tom pitanju.
    Android flagshipi mjesec dana po izlasku dođu 3 do 3 i pol soma.
    iPhone 6s nakon pola godine košta 4300kn, iPhone 6 je nakon 18 mjeseci 3800kn, a iPhone 5s je nakon 30 mjeseci na 2600kn. I to su cijene za osnovne modele.

    Al inače sam jebeno zadovoljan iPhoneom, ne vidim se u skorije vrijeme na Androidu.

    Kak uopće uspije Apple isfurat samo 12 mjeseci garancije kad EU zahtjeva da sva osobna elektronika ima 24 mjeseci garancije?

  6. #66
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Budget laptop

    http://blog.moneysavingexpert.com/20...ule-is-a-myth/

    Clanak je malo stariji. Ak te podrobnije zanima mos direktno pogledat zakon http://eur-lex.europa.eu/legal-conte...X%3A31999L0044 Članak 6. su jamstva.

  7. #67

    Re: Budget laptop

    @wedran: jailbreakao sam u vrijeme prije iOSa 5. sad nema previše smisla, eventualno da si makneš voicemail gumb. tak i tak mob koristim za net, pozive, poruke, 3-4 aplikacije i fotić, ne trebaju mi fensi teme i pitaj krista šta sve ne.
    @maloki: vid fakat, S6 edge se da nać za 3.5k. i stand corrected. ali iz mog gledišta, jedino što ide u prilog androidu je cijena. doduše, 800kn razlike, na recimo 24 mjeseca koliko ćeš taj uređaj imat 24/7 uz sebe, je 33kn. za rijesit se random rebootova kakve si dozivljavao na androidu se čini kao mala cijena. ali da, razlika nije zanemariva.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  8. #68

    Re: Budget laptop

    @niko: i ja bih vjerojatno poludio, sumnjam da bih ga razbio tho. si ga zalio prije toga koji put?
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  9. #69

    Re: Budget laptop

    nakon par tjedana neke teme za jailbreakani iphone, kad ukljucis defaultnu shvatiš kolko je prokleto bjutiful.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  10. #70

    Re: Budget laptop

    naravno, cijela ova rasprava je mercedes vs bmw. radi se o osobnim preferencama.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  11. #71
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Budget laptop

    Više kao Dacia vs Lada

  12. #72
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Budget laptop

    više kao srbija vs hrvatska
    #paperplatoongoonz

  13. #73

    Re: Budget laptop

    green day vs blink oneejtitu #internaSpivePredCuku
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  14. #74
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Budget laptop

    suicid vješanjem vs suicid otrovom

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Budget laptop

    Suicid dobrom glazbom dok ti oči ne prokrvare od užitka.

    #hejhou #lecgou

    https://www.youtube.com/watch?v=Tr8uesBowS4

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao 3.14colovac Pregledaj post
    Suicid dobrom glazbom dok ti oči ne prokrvare od užitka.

    #hejhou #lecgou

    https://www.youtube.com/watch?v=Tr8uesBowS4
    https://www.youtube.com/watch?v=mMWBh0B9F0M

  17. #77
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Budget laptop

    Ne znam kakve jebene random rebootove na androidu spominjete? Tri hard gumba su mana u odnosu na apple? koji kurac?! Trenutačno imam Galaxy S6, prije toga sam imao HTC Desire 816, prije toga HTC One x, još prije Xperia-u Neo... ni na jednom nisam imao nikakve random rebootove niti išta slično... nikakvi bugovi, štucanja, ništa... istina bog da se HOX usporio nakon update-a androida, ali sam ga fino vratio na tvorničku verziju i ko bog... Desire 816 sam razbio jer mi je s 60ak km/h pao iz stražnjeg džepa kad sam vozio bajk.

    Od apple-a sam imao samo iphone 4... punih pola godine sam izdržao prije nego sam ga prodao na njušci... kap koja je prelila čašu je bio trenutak kad sam na putovanju htio par fotki napraviti ali nije bilo mjesta zbog mp3-ca koje sam imao gore... dok sam skuzio da ne mogu jebene mp3-ce izbrisati bez da telefon spojim na komp i mutavi itunes, izuzetno malo je falilo da telefon ne zavitlam u zid...

    a kaj se tiče kvalitete izrade, danas su svi flagshipovi, bez obzira na proizvođača, vrhunski napravljeni... razlike su u nijansama...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  18. #78
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Budget laptop

    Nikad nisam ni htio probat ajfon zbog ucestalog zaljenja na iTunese.
    Jel to danas ista bolje?

    Ja zelim sa usbom spojit mob sa kompom sve pjesme sto zelim ubacit u folder /music (il bilosta) na mobu. Jel takav proces?

  19. #79

    Re: Budget laptop

    @igor: meni osobno su mana, kao što sam naznačio u svakom postu.
    bilo kako bilo i koliko god bio u manjini na ovom forumu, iphone ne biljezi rast prodaje svake godine samo zato što je precijenjeno smeće.

    @paranoa: trebaju ti itunesi, koji uopće nisu smorni kao što ih ljudi predstavljaju. instaliraš, dodaš folder s muzikom u library, staviš kvačicu na manage music manually i drag and dropaš kolko god hoćeš. postoji i WiFi syncanje.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  20. #80
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803 Pregledaj post
    Ne znam kakve jebene random rebootove na androidu spominjete? Tri hard gumba su mana u odnosu na apple? koji kurac?! Trenutačno imam Galaxy S6, prije toga sam imao HTC Desire 816, prije toga HTC One x, još prije Xperia-u Neo... ni na jednom nisam imao nikakve random rebootove niti išta slično... nikakvi bugovi, štucanja, ništa... istina bog da se HOX usporio nakon update-a androida, ali sam ga fino vratio na tvorničku verziju i ko bog... Desire 816 sam razbio jer mi je s 60ak km/h pao iz stražnjeg džepa kad sam vozio bajk.

    Od apple-a sam imao samo iphone 4... punih pola godine sam izdržao prije nego sam ga prodao na njušci... kap koja je prelila čašu je bio trenutak kad sam na putovanju htio par fotki napraviti ali nije bilo mjesta zbog mp3-ca koje sam imao gore... dok sam skuzio da ne mogu jebene mp3-ce izbrisati bez da telefon spojim na komp i mutavi itunes, izuzetno malo je falilo da telefon ne zavitlam u zid...

    a kaj se tiče kvalitete izrade, danas su svi flagshipovi, bez obzira na proizvođača, vrhunski napravljeni... razlike su u nijansama...
    Blago tebi.
    HTC Desire, HTC One X, Galaxy Note, Nexus 5, HTC One m7, Galaxy Note 3.
    Sve mobiteli koje sam koristio od 2010. do 2015. i svaki se rebootao i crashao u prosjeku jednom tjedno.


    iTunesi su nepotreban smor, to je jedno 5-6 koraka više nego što bi trebalo biti normalno.
    No ne zamaram se previše s njima jer muzika ide preko Deezera. Ali su nepotreban smor.

  21. #81
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    @igor: meni osobno su mana, kao što sam naznačio u svakom postu.
    bilo kako bilo i koliko god bio u manjini na ovom forumu, iphone ne biljezi rast prodaje svake godine samo zato što je precijenjeno smeće.

    @paranoa: trebaju ti itunesi, koji uopće nisu smorni kao što ih ljudi predstavljaju. instaliraš, dodaš folder s muzikom u library, staviš kvačicu na manage music manually i drag and dropaš kolko god hoćeš. postoji i WiFi syncanje.
    Evo Karlo da ubijem taj smrdljivi iPhone u pojam. Ja na svoj Z3 Compact spojim ovo čudo...

    http://www.amazon.com/LEEF-Access-Mi.../dp/B00J2D7R20

    ...i imam 2 puta po 64 gige za storiđ fotki i mjuze (i svega ostalog) bilo gdje u svijetu + 128 gigi microSDXC u mobu, a microSDXC karticu imaš on every corner of the earth za kupiti i ne treba mi smrdljivi komp/lap ni kabeli. Stvar je manja od kutije šibica, prima dvije microSDXC kartice i ima LED indikator koji blica dok traje kopiranje Full HD (cca giga i pol za 10 minuta) 4K videa (koji pun kurac zauzima) na backup microSDXC karticu. Ubijte se vi papučari koji brijete na govnjavi ajfon.

    E da, zaboravio sam najjaču stvar... Koliko ono košta iPhone compatible power bank od cca 10000+ mAh? Jebale vas jabuke trule. To je teško smeće koje te tjera da mu se prilagođavaš. Imam Z3 Compact već 6 mjeseci i telefon leti kao avion sa (samo) dvije gige memorije, a baterija dura dan full gaženja ili dva dana normalnog korištenja. Koliko ono dura govnjavi jabukaner? Gimme a brike, iPhone is a piece of drekec.

  22. #82

    Re: Budget laptop

    http://img1.lesnumeriques.com/test/9...3c-capteur.jpg
    ovaj mi prokleto najs zgleda! najs mi je boja i sony logo no izgleda too much ko samsungov. (Y)

    btw., shvatih ironiju svoju rečenice "iphone ne biljezi rast prodaje svake godine zato sto je precijenjeno smece" jer ce butthurt androidovci rec da se upravo zato to desava.
    @maloki: ako staviš jednotjedne crashove i itunes sa strane, da li ti je user experiance, tj sama ugoda koristenja uredaja bolja na 6S-u ili na nekom od tih svih koje si imao? tj koji OS ti je draži za korištenje?
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  23. #83

    Re: Budget laptop

    i niko, da li si imao u rukama G3? ako jesi, si primjetio microstuttering? bi li rekao da ga na Z3 ima manje ili više?
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  24. #84

    Re: Budget laptop

    isss, nisu releasali Z5 u najlepšoj boji Z3ce
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  25. #85
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    http://img1.lesnumeriques.com/test/9...3c-capteur.jpg
    ovaj mi prokleto najs zgleda! najs mi je boja i sony logo no izgleda too much ko samsungov. (Y)

    btw., shvatih ironiju svoju rečenice "iphone ne biljezi rast prodaje svake godine zato sto je precijenjeno smece" jer ce butthurt androidovci rec da se upravo zato to desava.
    @maloki: ako staviš jednotjedne crashove i itunes sa strane, da li ti je user experiance, tj sama ugoda koristenja uredaja bolja na 6S-u ili na nekom od tih svih koje si imao? tj koji OS ti je draži za korištenje?
    Stock Android na Nexusu 5 i iOS su mi najugodniji za gledat i koristit, s time da blagu prednost dajem iOSu. Čisto zbog jednostavnosti navigiranja uz pomoć gesti.

    E da, imao sam i Xperiu Z3, dao ju staroj.

    I brijem da svi powerbankovi mogu normalno na iPhone?

  26. #86

    Re: Budget laptop

    btw ugradena navigacija na 5Su rastura shugavu na htc one miniu, a i na A5 i G3. bar za pješake.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  27. #87
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Budget laptop

    Apple mape su govno u odnosu na Google mape.

  28. #88
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    i niko, da li si imao u rukama G3? ako jesi, si primjetio microstuttering? bi li rekao da ga na Z3 ima manje ili više?
    Nisam picajzlinho pa ne kužim takve stvari, a i LG ne koristim iz principa. Stvar je u tome da je L (loše), a G (govno) i to ne želim furati u svom džepu jer smrdi koliko je loš. Zanemarimo sad na trenutak tacna style mobitele i skužićeš da su Sony Z1 Compact (imao ga, odličan), Z3 Compact (imam ga, genijalan) i Z5 Compact (čudo funkcionalnosti i dizajna, s nažalost malo usranom baterijom) uvijek bili jedina prava alternativa klasičnom (dakle ne Plus) modelu ajfona.

    Ja ne znam šta vi radite s vašim endrojd telefonima da vam se krešaju, ali ja sam ih (baš kao i Igor) imao hrpu i nikada nisam imao takvih problema, no ja pazim i fizički i softverski na svoje bebe i nije mi žao da im kupim dobar novi kaput ili kombinezon. Ovo sam si naprimjer uzeo za sadašnji Z3 Compact...

    https://gizzmo.hr/maska-ringke-fusio...-artikel-10766

    P.S. Maloki, da je tako ne bi to ni spomenuo.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •