Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 88

Tema: Budget laptop

  1. #31
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Budget laptop

    I tako, budget laptop...
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  2. #32
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    I onda baciš partiju The Ordera, QTE bos bitku i tak.
    Dobar dan. Ja nemam vremena u životu za taktiziranje Stalkera i manualno updateanje. Sve mora biti fensi, brzo i učinkovito.

  3. #33

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    I tako, budget laptop...
    klasika <3
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  4. #34
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Koji jebeni debil moraš bit da izgasiš automatski update, što je vjerojatno najbolja stvar koju je donio flat Internet. Meni se stalno neki kurac updatea, OS, mobitel, aplikacije, igre, pičkematerine. Milina.
    Zato jer je windows smeće koje ne radi. Zadnji put kad sam instalirao Windows 8.1 nisam ga ni smio updateati jer nakon obaveznog reboota nije mogao aplicirati promjene, pa se opet rebootao, pa onda nije uspio opet, pa se opet rebootao i tako unedogled. Kako korporacija koja razvija još uvijek najpopularniji PC OS može dopustiti da on postane cigla radi failanog updatea, konstantno se muči sa prepoznavanjem stickova i kako još uvijek nema package manager u 2016. godini, nije mi baš jasno, ali onda se sjetim kako se radi o istoj korporaciji koja nam je donijela revolucionarne proizvode kao što je Games for Windows i Metro UI.

  5. #35

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Dobar dan. Ja nemam vremena u životu za taktiziranje Stalkera i manualno updateanje. Sve mora biti fensi, brzo i učinkovito.
    na 30 fpsa i uz crne crte bez odraza u ogledalu jer su vampiri, LOL.


  6. #36

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Zato jer je windows smeće koje ne radi. Zadnji put kad sam instalirao Windows 8.1 nisam ga ni smio updateati jer nakon obaveznog reboota nije mogao aplicirati promjene, pa se opet rebootao, pa onda nije uspio opet, pa se opet rebootao i tako unedogled. Kako korporacija koja razvija još uvijek najpopularniji PC OS može dopustiti da on postane cigla radi failanog updatea, konstantno se muči sa prepoznavanjem stickova i kako još uvijek nema package manager u 2016. godini, nije mi baš jasno, ali onda se sjetim kako se radi o istoj korporaciji koja nam je donijela revolucionarne proizvode kao što je Games for Windows i Metro UI.
    Po tvom opisu imaš neki trećerazredni digitron iz 87. Kakvi vražiji problemi nakon nadogradnje, LOL, LOL, LOL LOL


  7. #37
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Budget laptop

    Imam potpuno uredan PC sa vrhunskim komponentama na kojem radi i Mac OS, samo Windows sere.

  8. #38

    Re: Budget laptop

    a cemu bi sluzio pacman na windowsima? O_o
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    a i win10 updateanje se da disableat u 2min.
    I za manje, ima programa koji automatski prek jednog klika gase update, ali opet ja ne zelim ugasiti update, jer jebiga securitiy win-a je upitan, tak da update treba ... Ali na Win 10 koji se dijeli "besplatno" nemres birati koje update oces a koji neces ...

    @ cham3leon - je bilo je updatea koji su brejkali 8.1 , ali do sada su ga poprilicno speglali (ovak i onak od kada je 10 izasel za win 8.1 izlaze samo securitiy zakrpe, ili zakrpe sa "mogucnostima" od win 10 za "nadziranje" ) ...

    Ma svatko ima os koji mu pase i koji mu je dobar ... Meni je Win 10 govno koje ne zelim na svom racunalu, dok je nekom drugom savrsen OS , nekome je i iOS zakon ... Ima nas svakakvih ...

    Ja volim za gaming Win 7 , dok sve ostalo radim u Linuxu ... Pa eto i za mene se moze reci da sam cudna biljka jer koristim Linux
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  10. #40
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao ezav Pregledaj post
    nekome je i iOS zakon ... Ima nas svakakvih ...
    ooooo, rekt.
    #paperplatoongoonz

  11. #41
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Budget laptop

    Ne kužim što točno nije uredu sa win 10?
    Meni radi bez problema u browseru i igrama, sa svim stickovima i apdejta sve na vrijeme.

  12. #42
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Budget laptop

    meni isto dobro radi, dunno.
    #paperplatoongoonz

  13. #43
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    a cemu bi sluzio pacman na windowsima? O_o
    Da omogući normalno i uredno instaliranje softvera i da eliminira potrebu za 100000 različitih updatera za svaki program pojedinačno.

  14. #44

    Re: Budget laptop

    na destki ide samo po jedna zakrpa i to ti napravi kad ne radiš ništa na kompu, meni je to jednostavnije nego ranije kada je danima nakon instalacije skidao 152 zakrpe. Ovo oko normalne instalacije ne kužim, meni se normalno instalira ono što želim. Što se vindowsa tiče sa usb 3.0 stika na ssd čista instalacija traje 10-15 minuta, brže nego neka igra.


  15. #45

    Re: Budget laptop

    dok god android ne prisvoji (ako smije zbog patenta) samo jedan gumb na dnu mobitela, bio on fizički ili touch, za mene će iOS rektat anđu.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  16. #46
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Dobar dan. Ja nemam vremena u životu za taktiziranje Stalkera i manualno updateanje. Sve mora biti fensi, brzo i učinkovito.
    ali imaš vremena prosipati sranja tu po forumu...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  17. #47
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Budget laptop

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
    dok god android ne prisvoji (ako smije zbog patenta) samo jedan gumb na dnu mobitela, bio on fizički ili touch, za mene će iOS rektat anđu.
    Ne kužim? Pa hrpa Androida nema nikakav gumb ispod ekrana, sve se riješava soft touch gumbima.

  18. #48

    Re: Budget laptop

    soft touch == touch
    gumb na dnu je gumb na dnu. android ih ima 3, iphone jedan.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  19. #49
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Budget laptop

    Dobro, ali zašto i kako je jedan gumb na dnu killer feature iOS-a zbog kojeg mu Android nemre prismrdit?

  20. #50

    Re: Budget laptop

    vjerojatno osobna stvar navike.
    također, intuitivnije i lakše mojim prstima je funkcionirat s 1 gumbom na dnu i back tipkom u gornjem lijevom ćošku nego za potpuno jednaku funkciju imat 3 tipke na dnu, što je opet vrlo vjerojatno - stvar navike.
    imao sam 2 mjeseca htc one mini na korištenje dok nisam popravio ekran od 5Sa. dost mi je androida na par godina.
    btw., obrati pažnju da sam u gornjem postu napisao "za mene". uzeti u obzir da sam iOSu već cca 5 godina.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  21. #51
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Budget laptop

    Brijem da ti je jeftinije kupit onda samo jedan gumb a ne cijeli mob.

  22. #52

    Re: Budget laptop

    bar ne moram proučavat dark web dok kupujem mobitel, e.g. koji proc je bolji, koji ima više radne memorije i koji je ekran bolji od kojeg te na kraju krajeva količinu microstutteringa koju mozes procijeniti samo kad primiš mobitel u ruke, pritom pazeći kod odabira modela da ću imat redovite updateove dostupne. naravno, ne treba ni ergonomičnost i dizajn zaboraviti.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  23. #53

    Re: Budget laptop

    a o robusnosti, tj feelu u ruci da ne pričam
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  24. #54

    Re: Budget laptop

    kad sam kupio 3GS, tada aktualan model, dobio sam ga za 400kn, 32GB iteraciju. došao sam s namjerom piknut nokiu E52, al je nije bilo u tcomu. nisam imao pojma o konotacijama/stereotipovima koji se vežu uz apple i iphone.
    najbolji dan u mom životu. onda sam došao doma i brickao ga jedno 5 puta prije neg sta sam skuzio sta je tethered jailbreak. oh the days.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  25. #55
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Budget laptop

    A ni o cijeni da ne pričamo

  26. #56

    Re: Budget laptop

    3gs 32gb 400kn, 5S polovni s garancijom, tada aktualan model, 3000.
    u 6-7 godina sam potrošio 3400kn na premium flagship modele. nije to tak puno.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  27. #57

    Re: Budget laptop

    also, ne place bezveze vecina iOS korisnika da im android nikako ne odgovara. ne bih se uopće čudio da je taj "glup" razlog oko 1+1/3 tipke glavni uzrok.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  28. #58
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Budget laptop

    Na iOS sam prešao čisto zato jer su me na Androidu živcirali neredoviti updateovi, povremeno štekanje i random rebootovi. Nisam primjetio neku preveliku prednost u tom jednom gumbu.
    I kakva robusnost i kvaliteta izrade? Kaj si ti zapeo u 2010.? HTC-ovi flagshipovi su jebeno kvalitetno napravljeni još od doba One X-a. Pa iPhone 6/s serija je pokrala dizajn od One m7 i m8. Samsung je sa S6 Edge i Note 5 rasturio, a LG G4 je preseksi i jebeno ergonomičan sa blago zakrivljenim ekranom i kožnim poklopcem. Di su tu još Nexus 6P koji je prekrasan, ili Motorolina Moto X serija koja ti dopušta da si sam "dizajniraš" mobitel. Ono, možeš imat mobitel sa stražnjim poklopcem od bambusa ili hrasta. Od hrasta jebemu.

    Danas svaki flagship ima jebenu izradu, finu kameru, ugodan UI i fingerprint scanner. Ništa od toga Apple ne radi bolje. Na području ekrana i kaska.

  29. #59
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Budget laptop

    Na iOS sam prešao čisto zato jer su me na Androidu živcirali neredoviti updateovi, povremeno štekanje i random rebootovi. Nisam primjetio neku preveliku prednost u tom jednom gumbu.
    I kakva robusnost i kvaliteta izrade? Kaj si ti zapeo u 2010.? HTC-ovi flagshipovi su jebeno kvalitetno napravljeni još od doba One X-a. Pa iPhone 6/s serija je pokrala dizajn od One m7 i m8. Samsung je sa S6 Edge i Note 5 rasturio, a LG G4 je preseksi i jebeno ergonomičan sa blago zakrivljenim ekranom i kožnim poklopcem. Di su tu još Nexus 6P koji je prekrasan, ili Motorolina Moto X serija koja ti dopušta da si sam "dizajniraš" mobitel. Ono, možeš imat mobitel sa stražnjim poklopcem od bambusa ili hrasta. Od hrasta jebemu.

    Danas svaki flagship ima jebenu izradu, finu kameru, ugodan UI i fingerprint scanner. Ništa od toga Apple ne radi bolje. Na području ekrana i kaska.

  30. #60

    Re: Budget laptop

    pričao sam o jeftinijim iteracijama androida, a ne o današnjoj top klasi. ti mobiteli su c(i)jenovno u rangu 6/6Sa, gdje ću iphoneu uvijek dati prednost jer mi clean&sleak look, intuitivniji i ljepsi UI te meni osobno puno ljepsi dizajn (potpomognut mojom blagom slabosti prema apple uređajima) prevagnjuje. zagrižena jabukica jednostavno izgleda masu bolje od boldanog teksta "samsung" na poleđini.
    frend mi je išao nedavno na G3 pokazat kak super funkcionira copy paste clipboard (stashanje copy/pasteova) i kak to moj iphone ne može. 3 minute se mučio, clipboard nije radio.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •