Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pitanje oko kupnje laptopa

  1. #1

    Pitanje oko kupnje laptopa

    Pozdrav ljudi.

    Nisam si laptop kupio već cirka 15 godina, pošto mi je desktop bio dosta. Ali pošto dosta putujem, mislim da će mi ok doći nešto ovakvoga. Nisam baš upućen u to kako se cijene kreću ovih dana, niti u to koja je konfiguracija bolja od drugih. Naravno, za svoj novac volio bih izvuči najbolje moguće.

    Dakle, potreban mi je laptop primarno dobar za gledanje filmova, bitno da bude brz oko dizanja softvera i da ima dobru količinu prostora na disku. Igranje je sekundarno na njemu. Cijena laptopa bi bila do maks 4 000 kuna, pa me zanima koju konfiguraciju-marku bi mi predložili jer sam si mislio to dosta brzo, tijekom sljedećeg tjedna piknuti.

    Hvala!

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Pitanje oko kupnje laptopa

    Ovo mi se dopada zbog 5g jamstva

    Ovaj ima Full HD rezoluciju

    Ovaj je manji ekran, ali IPS Full HD


    U teoriji je život jednostavniji sa IPS ekranom jer ima puno veći kut vidljivosti, ali ako nećeš često prenositi laptop veći ekran je svakako bolja opcija. Osobno bih vjerojatno išao na ovog sa najduljom garancijom iako su specifikacije slabije.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Pitanje oko kupnje laptopa

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    U teoriji je život jednostavniji sa IPS ekranom jer ima puno veći kut vidljivosti...
    Ne samo to, nego će mu u tom slučaju i poklopac ekrana (odnosno šarke) trajati puno dulje, a to kod ovih jeftinijih modela nije zanemariva stvar.

    Garancija je super stvar ako si Šaban (nemoj biti kao Šaban), ali perverznjaci u servisu bi ti vrlo lako mogli ukrasti slike tebe i djevojke (ili žene) u ljubavnom zanosu i staviti ih online iz zajebancije, a i uglavnom trebaš dugo čekati da ti ekipa popravi stroj.

    Najbolje je u kešu platiti servisera da ti dođe doma i imati svjedoke da si mu "platio" pa ga nakon što obavi posao fino kroz balkon hitiš van iz stana ili mu pozoveš taxi da napusti lokaciju.

    Ako te odluči tužiti može se samouslikat jer nema teorije da dobije spor.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •